Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.174
Reaction score
14.596
Локација
Brdo Banovo
U ranu zoru, zoru, zoru....

Ajde bre Partizane, danas #sve u nju

Igraci, treneru, sta god je sa vama, od 18:30h samo pobeda. Radi Vas samih, radi nas malo sto je ostalo.
Rukomet, odbojka, kosarka, ljudi izlaze sa stavom, brane klub, brane sebe.
Uradite to i vi!

Rikardooooo
 

Milan Pa80

Početnik
Учлањен(а)
04.08.2018
Порука
98
Reaction score
292
Локација
Pancevo
baš kontra

0 ljudi na JNA, da vidimo dokle gospoda mogu da teraju

10 utakmica pred praznim JNA bi napravilo veći pritisak nego išta drugo
a koliko ljudi inace ima 1000 mozda 2000....I vidim siti se potresli....Smeju se iz loze i zabole ih kurac sto mi drvimo o bojkotu...Pa nama je bojkot vec10 godina setise kada je recimo bio pun stadion....Ja se nesecam iskreno a cesto sam na Jna....Tako da mislim da je time sve receno....Aj probamo da napunimo stadio par utakmica pa ako ni to neide da se vratimo na prosecnu brojku od 1000....Ali ko da se cima sad oko Fk kad na srecu sad Kk nize dobre rezultate....Isao sam na kosarku kda smo bili u kanalu....Sada gledam brdo ljudi oko mene kao jebes FK kosarka je zakon jer je sada postalo da tako kazem "in" otici na basket,cast naravno pravim navijacima...Ali...Brdo ljudi smekerica,fensi likova punih para jen pokupovalo sezonske za kk i idu tamo danbudu vidjeni nazalosta,a propast Fk prati nas saka jada.....
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.792
Reaction score
55.815
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Može samo malo manje da bude katastrofalna, ovo je definitivno najgora sezona u istoriji FKP, konkurentna je sa onom 78,79 ali to prvenstvo i ono gde je trećeg i pretposlednjeg delilo 15ak bodova ne mogu da se porede.
Onaj neprežaljeni veljin ćevap će da se busa u Kan i Nicu, a nas je na kraju u tom kupu sajamskih gradova natamburao na jna šerif.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.477
Reaction score
2.267
Niz se treba nastaviti i nereseno je veliki uspeh ajde Duljaj danas je tvoj dan. Upravaaa napoljeeeee.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.485
Reaction score
41.382
Локација
Žrnov
Pa ako ovaj prazan JNA (ne računam sutrasnji derbi) nije bojkot- onda ne znam šta je.

Ja sutra idem, ne znam da li pod bensedinom- ali idem. Pa makar umrla tamo, ako -naravno- preživim večeras.
Sinoć preživela, za bensedin - videćemo.

Ovo je idealna utakmica da im se useremo u život. Niko ništa ne očekuje od nas, svi se nešto mole da nas ne nakantaju.
Kad ih budemo drknuli, biće opet: Od sporta nemamo ništa!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
baš kontra

0 ljudi na JNA, da vidimo dokle gospoda mogu da teraju

10 utakmica pred praznim JNA bi napravilo veći pritisak nego išta drugo
Baš mi pade na pamet neki dan gdje nam je Peca? :D

Najveći pritisak bi napravilo jedno 2000 navijača koji bi upali u ložu, klupske prostorije i podrobili sve tamo, sa sve članovima uprave, i to nekoliko puta ako je potrebno, pa bi uprava sama dala ostavke.
Valjda je lakše živjeti od Partizana, nego za Partizan, a ima i taj krivični zakon.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
Ајмо Партизане мој! Данас:

За све оне који не би пропустили ниједну твоју утакмицу - само кад би били у могућности да на њу дођу...
За оног дечака који бициклом преваљује километре само да би те видео на припремама, јер му је стадион ЈНА предалеко да би бициклом стигао до тамо...
За сву ону децу, којима Ти однесеш своје дресове и тренерке до њихове куће, а она их одмах обуку - не само зато што навијају за Тебе, него зато што и немају баш пуно тога другог да обуку...

Ови други ће ионако доћи на неку прославу Твоје титуле, кад год да се то деси...
Осим ако тада буде падала киша, јер не би да покисну, могу да се растопе.

Смрт фашизму - Живео Партизан!
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
550
Reaction score
2.214
Локација
45
Како волим ове дербије кад цигани лицитирају да ли ће бити 0:3 или 0:4, тада им се по правилу већ усеравамо у живот. А искрено потписао бих 0:3 пре него да буде опет неких шмрљавих 1:1...НАПАДАЈ!!
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
157
Reaction score
938
Локација
Београд
Једини момак који гризе нам не игра - Белић. Свакако подршка нашим играчима, коју нису заслужили не због лошег фудбала већ због намерног лошег фудбала и ћутања. Барем данас играјте срчано и немојте много да мислите, газите мусаве бре. Расплачите и ви истраумираног малог Алека. Шта вам тешко!
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.018
Reaction score
11.961
Локација
JNA
Uzdam se jedino u Rikarda i u Natha danas, koji po mom misljenju jedini imaju kvalitet i karakter da nose dres Partizana. Ako ne mozemo da pobedimo, daj bar da se pobijemo sa sektom, da bar pokazemo da nam je stalo.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Za derbi ne treba posebna motivacija. Derbi je praznik fudbala za navijače kojih danas zahvaljujući pičkoustom bolesniku i kladionicama neće biti. Umesto da se praznik fudbala igra u nedelju, pred punim stadionom (što se cele godine čeka) mi igramo utakmice u nekim debilnim terminima. Prošli u petak, ovaj u sredu, i tako…

A na terenu, muda bre. Ne morate ovo danas da igrate sa bolom u kurcu, prebijte cigane, molim vas!
 

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
163
Reaction score
413
Локација
Tamo_negde
Ove danas necu ni gledati,da mi pokvare dan kosarkasa I odbojkasa,nikako
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top