Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.597
Локација
Beograd
Jebo me konj sto se iscimah da dodjem, vratih se k'o popisan. Crkli svi iz uprave dabogda, mrs iz kluba! Crkla dabogda i ova govna sa istoka sto su dosli da zavode red, mrs!
Razumem te, samo možda je tačnije reći da ovi poslednji nisu baš ,,sa Istoka,, neko su tu došli (poslati su) sa određenim zadatkom.
Stolica, već ne zna gde biije glavom. To potvrdjuje i postava od sinoć. Ne znam, šta je uopšte hteo sa onim da pokuša.
Šta fali postavci?
Golman nije zajebao, štoperi nisu zajebali, bekovi završavali poso u odbrani i bili ultra ofanzivni, bila četvorica vezista da bismo dobili pas igru i prevlast na sredini i niko od njih nije ,,igrao krilo,, nego su ,,širili,, protivnika da ga ,,razvuku,, - onda ostaje mesta za još dva napadača, Rika kao naš najbolji strelac i Terza za koga tražimo da igra kad ne igra, a uz to može i da se vraća u vezu da pomogne i tamo - šta tu KAO POSTAVKA ne valja?
Druga je stvar što vezisti nisu u stanju da isporuče asistenciju, što šuteri ne pogađaju okvir gola, ali to nije postavka, to je njihov individualni (ne)kvalitet...
Treća, a najvažnija stvar je što vezisti slabo rade svoj posao, predugo im treba da dođu pozadi i iznesu loptu i nigde ih nema napred kad Urke ili Lutovac probiju, i pogledaju u sredinu, a tamo Rika sam okružen celom odbranom TSC-a, dok Natho, Andrade, Saša, Terza i Kristijan još ,,kaskaju,, na našoj polovini...jesu ikad čuli za ubacivanje iz drugog plana i postizanje gola na taj način? Verovatno jesu, ali treba trčati bato moj po onoj vrućini i u nekim godinama (kako ko)...
Stolici zameram što nije ubacio Đa Batu odmah na poluvremenu i što nije od Ilieva iskukao još jednog špica, pa kad počnemo da bunarimo da ima još neko da skaće i ,,kuva,, pored Rike - Milovanovića smo prodali, ako ste slučajno zaboravili...
Ja sam samo želeo da Partizan proba da igra fudbal. I već posle 3 kola ništa od toga. Kad sam video startnih 11 sinoć, sve mi je bilo jasno.
Ajde sastavi svojih 11 i kaži šta bi bilo bolje.
Videli smo i da sa izmenama (doduše koje su kasnile) TAKOĐE nismo dali gol...
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
767
Reaction score
1.883
Kad bi se mogla menjati uprava, ko bi bio najbolje da dodje?
Ima tu Gobara poput Saleta Ilića, Zahovića, Save, Veljka Paunovića, Mijatoviča kao veze sa Realom...i sve to kao deo zdrave priče a da bi klub bio nezavisan i finansiski jak da nas preuzme npr. neka bogata Arapska kompanija ali...
I sve da je ovo realno, neznam dali bi nam dozvolili da budemo jak, stabilan i kvalitetan klub a pogotovo ne toliko da se ugrozi državna nezimica, ali možda nekad...
 

state_of_mind

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
40
Reaction score
70
Локација
Beograd
Nemamo tu snagu da pokrenemo masu i oteramo ova govna koja nas uništavaju.

Normalno da je sada nemamo jer ste se svi od reda pravili neutralnim. Pocerali na ovaj ili onaj nacin sve prave navijace i zlo zavladalo. Sad se cudite sto imamo ekipu na istoku. Pa normalno da ce je imati.
Imali ste Zabranjene imali ste posle Partizanovce, oni vam dobri nisu bili da stanete uz njih. E sad nema plakanja kad krenu momci u crnim majicama i sa kacketima da prevaspitavaju istok i zapad.


Ako vama sad nije jasno da odje vise nema podrske ni fudbalerima ni trenernu niti ikome. Ako vam sad nije jasno da svaku utakmicu treba prekidati od prvog minuta i pjevati konstantno potiv uprave..ja onda ne znam sto da vam kazem.

Ako vam sad stanje nije alarmantno onda ajde da dizemo svi ruke i da se oprastamo od fudbala.



Ovde je vecina zaboravila da je Stolica doveden jer nijedan kvalifikovani trener nije zeleo da radi u ovakvom Partizanu

Sta to znaci? Da covjek nema kicmu, obraza, pa se prihvatio samo pare da uzme, jer realno on nidje ni priblizno ovolike pare uzet nece.



Što se tiče države koja dozvoljava da joj ,,paravojske,, ,,zavode red,, po stadionima (a i još negde, tamo gde ,,zatreba,,), iako narod uredno plaća porez da bi finansirao čak nekoliko vrsta policije koja ima zakonska ovlašćenja da nas sve ,,dovodi u red,, - tu je svaka dalja rasprava o Srbiji kao ,,državi,, - BESPREDMETNA

Prvo ste vi sa istoka i zapada morali to da dozvolite, pa tek onda drzava. Imali ste dvije opozicije na stadionu. I pravili ste se neutralnim jer to nije vas posao, to vas ne zanima, to su navijacke price i te fore.

Ubili smo se da vam objasnimo da nije tako i da nam se pridruzite. Okretali ste glavu svaki put.
Izvolite sada rezultate vaseg rada. I nema potrebe da se zalite vise na tu "paravojsku" kako kazete. To ste birali i eto vam je sada.


Prastajte nervozan sam kao pas od sinoc, ne pusta me i dalje.

Ne pisem vise na FK temi niti cu odgledat ijedan mec vise. Mazohista nisam nitu cu biti, nemam 15 godina da bih se lozio na mazohizam. Ako organizujete neke proteste protiv juga i uprave ja sam tu. Samo javite dan unapred da se organizujem zbog posla i prevoza do BG-a.

Svako dobro, do nekih boljih vremena, ja dizem ruke od fudbala.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
@Goginhosa Pazi, to da li on zna ili ne zna da sprovede u delo ne možemo suditi posle mesec ipo dana. Razumem ja šta ti kažeš, i ja sam vaspitan da se nikad ne predajem. Ovde nema borbe, Partizan je sveden na to da se ne bori ili kako za sad izgleda da se borimo za drugo mesto sa novosadskom gradskom droljom.
Na zalost svih nas koji volimo Partizan, sve si u pravu. Sveli su nas na to da molimo Boga i za to drugo mjesto. Stolici zamjeram to sto je vec poceo sa alibi pricom i sto bjezi, a nije ni poceo. Nije isto voditi Partizan i npr Kolubaru gdje nema nikakvih pritisaka. Ako nije spreman na to, onda je odlazak casniji nego ovakvo ponasanje.
@state_of_mind cekaj druze, pa i ti koji pominjes su se povukli i nisu izdrzali da izguraju pricu do kraja. Meni je to jasno i zbog cega, ne mozes protiv drzavne paravojske, ali ne mozes ocekivati od nekog oca koji vodi dijete na utakmicu da ce se suprotstaviti ovakvim likovima od sinoc. Podrsku takva osoba mozd dati kroz neki protest ili neki drugi aktivizam, ali da se vija sa njima po gradu, to nije realno. Idemo sad u neke druge teme koje nemaju veze konkretno sa fudbalom, izvinjavam se moderaciji, a mi mozemo pricu nastaviti preko pm, ako se uopste tu ima sta reci.
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
161
Reaction score
206
Локација
Beograd
state_of_mind
Da li taj stav o Jugu vazi i za kosarkaske utakmice?
Kako ocekujes od obicnih ljudi da se suprotstave drzavnom terorizmu?
Deo ,,zabranjenih" prisao je juznoj tribini , ,,Partizanovci" raspusteni.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
26.001
Локација
ante portas

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Vidis ja bas mislim suprotno. Da je ovakav komentar i slicni upravo odraz onoga u sta su se pretvorili navijaci Partizana i da ih je toliko sjebao sistem. A pod sistem trenutne drzave spada masovno gledanja realitya (pod reality spada i Zeljko Pantic, Vuletic i slicni), masovno citanje komentara po dr. mrezama, masovno vjerovanje raznim insajderima koji sve znaju (a ustvari nista ne znaju) i slicno. To je sistem koji je postavljen i on je nazalost progutao i veliki broj navijaca Partizana. To se vidjelo i prema odnosu pojedinih prema Stanojevicu, Jojicu, itd...


Meni je kao navijacu Partizana bitno da trener zivi taj klub 24/7, daje 200% od sebe, izvlaci maksimum iz tima i takvom treneru ne mogu previse da zamjeram. Za Stanojevica nemam dilemu da je takav, da mu je Partizan ispred svega i da je veci Grobar nego 95% onih na tribinama i na ovom, a i svim drugim forumima. To ce ti reci svaki igrac koji je ikad igrao u Partizanu za Stanojevica ili bilo ko ko preko tih istih igraca zna njegov metod rada (ukljucujuci i mene).

Ali da zanemarimo to da li Stanojevic voli klub ili ga je unistavao. 'ajde da pricamo samo o cinjenicama, a ne rekla-kazala pricama.

Stanojevic je u FKP dosao u trenutku kad je vec u septembru titula izgubljena u sezoni 2020/2021. Porazi u Novom Pazaru i Novom Sadu, ekipa u katastrofalnom stanju (Milosevic na jedvite jade prosao one nesrecne Letonce, losa atmosfera unutar ekipe), gdje Stanojevic dolazi i opet uspjeva da odigra u Belgiji korektan mec (da nije bio nakaradan sistem, sa 1-1 nakon 90 minuta, kapiram da bi u BG to prosli).

Znaci dobio je sezonu 2020/2021 sa pobrkanim timom koji se te sezone fakticki ni za sta nije borio i uigravao se od septembra do maja, mada nabio je samopouzdanje nizom pobjeda. Tako da iskreno kao navijac Partizana ta sezona 20/21 nije vrijedna nikakva ocjenjivanja ni po pitanju trenera, ni po pitanju igraca. Izgubljena je nakon poraza u Novom Sadu dok je Milosevic bio trener.

U sezonu 2021/2022 Partizan ulazi sa po mom misljenju (a volio bih da me neko demantuje argumentima) nikad vecom razlikom izmedju Zvezde i Partizana po vrijednosti tima (tu naravno transfermarkt nije objektivan nego plate igraca).

Dok su na jednoj strani brda dovodjeni reprezentativci Austrije i Italije da igraju odbranu, Falko i Sanogo da drze vezni red uz sezonu zivota Kataia i Ivanica... Pa se dovode Risairo, Dioni, pa onda najbolji strijelac Norveske lige Ohi... Ljudi skoro 10 stranaca imali na platnom spisku. Dobijaju u LingLongu po 5-0 kao od sale koga hoce jer je to realan odnos snage takve Zvezde i ovih ostalih ciji igraci igraju za 1,000 evra (ako i toliko).

S druge strane imamo Partizan kome stopera igraju Vujacic i Sanicanin, Partizan koji osim Gomesa i Zdjelara cijelu sezonu nema treceg kvalitetnog igraca. Od startnih 11 Partizana, koliko bi ih igralo u startnih 11 Zvezde prosle sezone? Jedan ili nijedan? I u takvoj konstalaciji snaga neko ocekuje titulu? To je bezobrazluk. Jedno je nadati se kao sto se nada svaki navijac, a drugo je ocekivati to i stavljati teret nekome. To je kao da navijac Panatinaikosa u Grckoj kaze ocekuje titulu iako je Olimpijakos skuplji otprilike kao sto je Zvezda skuplja od Partizana trenutno.

E sad dolazimo do Stanojevica. Moja zamjerka njemu je svakako dovodjenje Jojica, Miljkovica i tih slicnih povratnika, ali onda neki ljudi koji znaju malo vise od mene mi postave pitanje "hoce li se taj Jojic zaliti i praviti problem ako zakasne tri plate? Miljkovic isto"? Hoce li pobjeci kao Asano? "Hoce li se pobuniti ako stranci dobiju plate, a oni ne"? "Koje smo to domace igrace mogli dovesti bolje od Jojica i Miljkovica u tom trenutku, sa tim budzetom" I onda se malo drugacije sagleda na te stvari. Mada taj nesrecni Miljkovic ispade bolji npr. od svih desnih bekova koje trenutno imamo.

Odnos prema Jojicu od strane navijaca Partizana? Sramota me sta je sve prosao. Statisticki, decko najvise pretrcanih kilometara u prosjeku od svih igraca Partizana, statisticki najbolji asistent Partizana prosle sezone. Kako je moguce da najbolji asistent i igrac sa najvise pretrcanih kilometara bude na stalnom udaru kritika? Ta dva podatka kad kazes nekome... Da, jbg. izgleda malokrvno, slab u duelima, to su sve cinjenice. Meni je digao pritisak X puta... Ali da se ne trudi? Igrac koji najvise pretrci po mecu se ne trudi? Meni je to nejasno. Nije trud samo da udaris tri puta laktom protivnika, da uklizes tri puta klizeci start i slicno. Ako nista, zbog onog gola u derbiju nije zasluzio takav odnos. I potpuno razumijem Stanojevica koji je zbog njega par puta usao i u klinc sa navijacima na stadionu.

Sa ovako na papiru slabijom ekipom od Zvezde, ludilo je uopste biti u trci za titulu. Mi smo bili. Dobijali sve male utakmice po 2-4 razlike jer je od pocetka vladala harmonija u timu, vjera da se moze napraviti cudo ali da se mora sve dobiti. Usadjen je taj ratnicki mentalitet. Mozda nisu najbolji (jer nisu), kvalitetom svakako daleko iza FKCZ, ali su se borili. I na taj nacin su dobijani mali mecevi.

Pokazali su borbu i protiv Socija. Rezultat u Evropi? Jedan od najboljih u 21. vijeku. U kvalifikacijama izbaceni drugi tim Rusije prosle sezone (i to na borbu do zadnje sekunde bukvalno jer smo kvalitetom duplo slabiji bili od Socija) i Santa Klara, pa onda izbacena i Sparta Prag. Kad se sjetim kako smo protiv Plzenja izgledali u istoj fazi prije cetiri godine, ovo je bila poezija.

I nije valjalo. Samo zato sto je neko napravio mantru da ne valja jer ima privatne probleme sa upravom FKP i tim istim Stanojevicem, nista drugo. Taj tim prosle sezone je zasluzio na borbu koju je radio i na srce koju je ostavljao na terenu najmanje 10-15 hiljada navijaca svaki mec u LingLongu. A mi protiv Sparte i Fejnorda ne mozemo 20 hiljada napuniti. Na LingLong umjesto aplauza uglavnom jebanje majke Jojicu. Nenormalno.

Zamjeraju se derbiji? Poredi se sa ucinkom Milosevica? Svaka cast Savi na derbijima, meni licno jedan od drazih trenera u 21. vijeku i nadam se da ce nekad opet biti trener. Da budemo posteni, odnos u kvalitetu igraca FKP i FKCZ je bio puno blizi u njegove dvije godine (pogledajte samo sastave timova u derbijima Milosevica i Stanojevica, Zvezdine sastave). Pa kad su FKP i FKCZ bili egal, je li Stanojevic dobio svaki derbi koji je vodio u ligi u prvom mandatu?

Sad kad je razlika nikad veca, logicno da nije lako dobiti derbije. Jesmo prvi derbi na JNA prosle sezone vodili 1-0 i umalo dobili? Kad smo to na Marakani mi dobili derbije izmedju prvog i drugog mandata Stanojevica? Za tih 10 godina razlike?

Statistika kaze - 14 derbija = 2 pobjede Partizana. Jedna ona Nikolica u sampionskoj sezoni i Savo u finalu kupa. I sad je problem sto Stanojevic nije uspio da dobije na Marakani nijedan od tri derbija prosle sezone. Pri tome, ovaj drugi sto je bio 0-0 smo isto odigrali korektno, da Terzic nije promasio mrtvu sansu dobili bi.

Kad se podvuce crta, svako ko zdravorazumski razmislja i kad stavi cinjenice na sto. Pogleda kvalitet sastava i ucinjeno, ne vidim sta moze zamjeriti Stanojevicu. Okej, reci ce neko "isti kurac -2 ili -22 na tabeli"? U neku ruku jeste tako, a u neku i nije. Treba biti posten. Stanojevic je iz proslosezonskog Partizana izvukao 210%. Dovukao ga do osmine finala Lige konferencija iako je po kvalitetu trebalo da ispadne od boljeg Socija jos u kvalifikacijama. Protiv dosta skuplje i kvalitetnije Zvezde bio u igri do samog kraja, iz kola u kolo pobjedjivao... Koliko je to lako? Pitajte Djukica, Mirkovica, Milosevica, Milinkovica, sad Stolicu, itd... U zadnjih 10 godina jedini koji su u kontinuitetu pobjedjivali su bili Nikolic i Stanojevic. A ne zaboravite da je Nikolic otjeran 2015. godine kad je kiksnuo na proljece par meceva. Pa Mare 2017. ne bi uzeo titulu i pored pobjeda u derbijima da se nije desio Vozdovac, a koliko vas je vjerovalo da ce se desiti Vozdovac na tri kola do kraja? Nemoj da se zezamo, ni 1% navijac otprilike. Osvojio bi i Stanojevic prosle sezone titulu da se desio neki Vozdovac na tri kola do kraja.

I kako to obicno biva... Kad ekipa koja je davala 210% na terenu ne bude ispostovana i podrzana od svih navijaca (nego je cijelu sezonu bila podjela i svaki kiks se cekao da se trlja na nos), obicno u narednoj dobijes ovo sto cemo sad dobiti.

Ovo je realno bolji Partizan od proslosezonskog. Svi ti povratnici koji su stavljani na teret Stanojevicu (Markovic, Jojic, Miljkovic, Smiljanic, Miletic...) su otisli jer im je istekao ugovor. Svi koje su navijaci hvalili i koji su imali kvalitet (Gomes, Menig, Vujacic, Zdjelar, Urosevic, Natho...) su ostali. Nadogradio si ih sa Markovicem i Filipovicem u odbrani, sa Diabateom na krilu plus Andrade koji je bio u Karabagu jedan od najboljih igraca. To je bolji tim koji je imao Stanojevic, za 4 igraca bolja od ona 4 koja su igrala u startnih 11 prosle sezone (Sanicanin, Miljkovic, Jojic i Jovic). I tri kola, dva kiksa, igra za kurac. I kraj sezone tj. borbe za titulu u julu.

Onaj Partizan je lani imao sansu za titulu. Da je dobio jedan od dva derbija na Marakani uzeo bi je, kako god gledali smo, navijali i nadali se do aprila/maja. Sad cemo u avgustu da stavimo katanac na LingLong i realno osim najzagrizenijih, nikog zivog Partizan nece zanimati od avgusta do sljedece sezone u LingLongu. Na tribinama ce biti po 500-1,000 navijaca po utakmici, na TV-u ce gledati 80% manje ljudi nego prosle sezone - to su cinjenice.

I jedino sto nam ostaje je Evropa. Jer bez nje, treba neko platiti sve ove strance... Ovom nesrecnom Stolici koji veze nema, treba dati podrsku, a vise od svega bih volio sutra da mu vidim ledja jer veze nema. Da ima, ne bi bio najuren u rekordnom roku iz Olimpije i Vojvodine gdje puno manji pritisak nego u Partizanu. Najgora stvar koja se sad moze uraditi je dovesti novi trener pred kljucne meceve u sezoni u Evropi jer taj bi bio nijemi posmatrac kao Stanojevic protiv Moldavaca i Sarlroe ili Mirkovic protiv Nordsjelanda i Besiktasa. Jednostavno, ko se ikad bavio bilo kakvim sportom zna da trener koji dodje u sred sezone ne moze nista da promijeni u prvih mjesec dana. Prvo, jer nema vremena za treninge niti da mijenja nesto narocito... Niti se hemija moze promijeniti za 15 dana. Moze ako su svi mrzili prethodnog trenera pa dodje do psihickog rasterecenja. Inace, jedino sto novi trener moze je da izabere eventualno drugih 11, a to je rijetko srz problema.

Titula je izgubljena. Vjerovatno ne bi bila osvojena ni da Gvardiola ili Klop sjede na klupi. Stanojevic je prosle sezone uzeo skoro 100 bodova i nije bilo dovoljno. Mi objektivno kvalitet da dobijemo Zvezdu 2 od 3 puta u sezoni nemamo. A oni nece kiksnuti dva puta protiv Surdulice kao lani. Opet, bilo bi zanimljivije da ih drzimo pod pritiskom i da se jurimo do kraja, ali otom potom.

Evropa pocinje za dvije sedmice, valjda ovaj nesrecnik uigra bar nesto (ali sta da uigrava kad mu je ostalo 7 od 11 istih igraca u startnih 11) jer protiv Midtjilanda ili Larnake sa ovakvom igrom, nece biti nimalo lako... A u redu nepovlastenih timova za plej-of Lige konferencija cekaju Keln, Nica, Anderleht, Sparta Prag, Hapoel Ber Seva i slicni. Nisam siguran da smo mi u stanju da prodjemo takve ekipe ako nam zapadnu na zrijebu.


Partizanu trebaju nikad ujedinjeniji navijaci. Za pocetak ne bi bilo lose da umjesto 25 sekundi bar 25 minuta traje ono pjevanje koje smo culi danas. Jer nisu krivi ni Stanojevic, ni Stolica. Krivi su oni koji vode klub onako kako ga vode. Sutra kad ode Stolica, doci ce neki novi Stolica u liku i djelu Drulovica, Milinkovica, Lazetica i slicnih koji su isti nivo. Jer ozbiljni treneri tipa Nikolic, Jokanovic, Paunovic i slicni su ovog ljeta rekli sta misle o dolasku u Partizan kad su imali poziv.

Stanojevic nije bolji trener ni od Nikolica, ni od Jokanovica ni od Paunovica. Ali jebiga, bio je daleko daleko najbolje sto je Partizan mogao da dobije, sa svim svojim limitima. Ko toga nije bio svjestan jebiga.

Od njega, ne moze bolje... Moze samo doci gore. I to gore gledamo upravo na djelu.

I umjesto da podrzavamo i tog Jojica (jer jbg daje sve od sebe iako to tako ponekad nije izgledalo), i tog Stanojevica, i tog Markovica, a danas tog Stolicu jer su oni najmanje krivi (stavise...), "mi" cemo i dalje da slusamo teorije zavjere na raznim youtube kanalima, da vjerujemo laznim insajderima i da pljujemo po malo onih koji jos uvijek pokusavaju nesto da naprave u interesu Partizana. Dok oni koji rade protiv interesa, potpuno su abolirani, i sa tribine, a i na mrezama.

Za kraj, spasa nam nema, propasti necemo.

Do nekih srecnijih vremena pozdrav.
Čudno mi je kad deklarirani navijač Partizana u postu ala @Goran Tomić toliko puta spomene i na hvali droljetinu sa druge strane brda i pritom ne zna da je Marakana u Brazilu
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Nemam nista protiv, malo mi čudno toliko novih forumasa odjednom!? Gde ste do sad bili?
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Југ је на жалост постао стециште оних најгорих јајара који ће за пар стотина динара урадити све што им неко нареди. Искрено за такав бљутав југ ме баш и заболе, нису ми битни уопште. Само бојкот. Све остало је саучесништво у овом бруталном и свирепом злочину уништења ФК Партизан, а руку на срце фудбал који играмо је негледљив до граница боли. МАРШ НАПОЉЕ БАНДО ПОКВАРЕНА
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Prvo nije "Zvezda", vec udbaska drolja. Cak i ako hoces da budes gramaticki ispravan pise se Crvena zvezda. To "Zvezda" pisu novinari ruznala, sportskih i bez izuzetka samo navijaci napredne gadure.
Tebi jebem i sestru, i decu i majku, a ureenistvo molim da provetri forum od smrada. Dovoljno je sto mi vazduh smrdi kad sam u Srbiji, ne moram da udisem i miris govana u ovoj oazi.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
627
Reaction score
2.308
Локација
Beograd
A u klubu posle svega muk.
Tompusi se i dalje vare.
Ponovo pišaju žuto od nervoze sva trojica.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja

Govna govnjiva svi su uvek krivi sem vas samih majku vam lopovsku jebem.


Nisam znao da se Stolica zove Uprava. To se jedino culo na stadionu. Ako su nezadovoljni stolicom, neka je napuste vise. Jasu je i predugo. Menjali su se i treneri i igraci, a problem uvek isti. Tako da sada imamo samo jednu i jedinu opciju, pa onda neka oni budu nezadovoljni trenerom, ali iz svoje stolice (kuci, na tribini, kaficu...) kao i mi navijaci.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
U kompletnom FK Partizan izgleda da više nema čistokrvnih Partizanovaca da objasne pridošlima, ili po političkoj liniji zatečenim, šta Partizan predstavlja, nema više ko da duva u žar da ga spreči da se ugasi. Da se ne lažemo, nema ih ni među prvotimcima.

Sramno je u šta su se pretvorili bivši igrači Partizana, dve ivice. Kako opravdavaju sve to što rade Partizanu, ono u čemu ponosno sudeluju?! Sve je srušeno do temelja, njima ni to nije dovoljno.

Trener je filozofijom i kapacitetom na nivou voždovca, normalno da je zadovoljan, njemu će ovo biti najbolji plasman u trenerskoj karijeri. A i on beše Partizanovac? Slabo se poistovećivao sa junacima iz knjiga, za koje ističe da su mu pasija. Ako bih mogao da ga posavetujem, jedini savet koji bih mu dao je da nabaci fensi cvikere za vid, izgledaće još pametnije od onoga u šta nas je ubedio.

On, ivica i gmazura (stolica, iliev, vazura = sve rečeno) određuju igrački kadar. Njih je postavila uprava. Upravu je postavio vrhovni poglavar. Vrhovni poglavar je postavio i batinaše prerušene u obeležja našeg kluba da spreče da se čuje glas onih koji vole Partizan. Koga mi smenjujemo? Trenera? Igrače? Upravu (ovu temu više i ne otvaram)? Što su samo Beograđani krivi? Pokušajte u svojoj zgradi da smenite kućni savet, "profesionalnog upravnika", videćete da je veoma teško, jer za sve je potrebna većina, a među ravnodušnima i inertnima, kakvi smo nakon decenija ugnjetavanja, nema ništa od toga. Opet smo zakasnili, a svakom našom propuštenom šansom, vrhovni je sve jači.

Stvarno je glupo pisati da se ne odustaje od Partizana. To nije ničiji privatni klub, već klub svih nas, ponajviše nas ovde na forumu. Naš DNK, zar ne? Verovatno bismo svi najviše želeli da se, dok je ovo zlo na vlasti, resetujemo i krenemo ispočetka, ali isfrustrirani, iskompleksirani okupator to neće dozvoliti. I baš iz tog razloga naša baza ne sme da se osipa, jer žar ne sme da se ugasi. Naše vreme mora doći.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.597
Локација
Beograd
Prvo ste vi sa istoka i zapada morali to da dozvolite, pa tek onda drzava. Imali ste dvije opozicije na stadionu. I pravili ste se neutralnim jer to nije vas posao, to vas ne zanima, to su navijacke price i te fore.
Ceo život ne pripadam bilo kojim ,,organizovanima,, i tako će i da ostane. Hoću li da priđem bilo kojoj grupi, čak i ako me neko tamo poziva, ili tvrdi da je njegova grupa najbolja i najispravnija - naravno da neću.

Isto kao kada bi i mi ,,sa Istoka i Zapada,, rekli ,,organizovanima,, - ajd postanite ,,neorganizovani,, - da li bi nas poslušali? Naravno da ne bi.

Moj stav je ne diram te, ne diraj me, a ako me fizički napadneš, gledaću da se odbranim, ili da preživim, šta drugo? Ne mislim, naravno, lično na tebe, nego na bilo koga koji bi to pokušao...

Ali da ne širimo priče o ,,navijačkoj priči,, na ovoj temi, svaki takav ,,razgovor,, moderacija obično brzo ,,utuli,,...ali bih ga ja pustio u nekoj drugoj temi, pa ko voli, nek izvoli...
 

Milan Pa80

Početnik
Учлањен(а)
04.08.2018
Порука
98
Reaction score
292
Локација
Pancevo
Dodjem sa dvoje dece na stadion odgledam utakmicu,ucim ih da vole PARTIZAN i uzasno mi je kada citam po forumu vi stw odabrali obe na istoku zapadu jugu i sl....Idem sa decom na istok tj isao sam na istok do ove sezone,sada sam na zapadu ne zato sto sam odabrao nekoga vec zato sto je nas marketing tupav i odredio je da je zapad porodicna tribina i da deca samo za zapad imaju popust pri kupovini sezonske?!Bolest....Ali bi voleo da mi neko kaze kako da objasnim neiskvarenoj deci od 11 i 12 godina zasto neke cike samaraju nekog na stadionu,napadaju a pritom navijaju za isti klub?
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.165
Reaction score
4.366
Mi kukamo na trenera koji objektivno nije kvalitet za Partizan, a krivci su ljudi koji uništavaju naš klub. Na čelu tucač kafanskih pevačica, politički kameleon i lopovčina par ekselans. Gmazura, privredni kriminalac sa mafijaškim vezama, nisu ga džabe jurili po parkingu. O debilu koji se predstavlja kao sportski direktor ne treba trošiti reči....

Pričamo o klubu gde je direktor nepostojeće skauting službe zbunjeni Ivica Kralj, gde je portparol preteča starleta i sponzoruše, gde nam je u upravi 92 novinar, jebač Dee, a možda i Sarape.... Ko nas kleo, nije dangubio....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top