Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.430
Reaction score
11.892
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Posumljeni, jel to predsenik KK koji u poslednje dve sezone dovodi silna pojacanja

Posumljeni u KK dovodi samo knjizicu sns-a, a za silna pojacanja pogledaj pod Zeljko Obradovic i Zoran Savic.
Znamo lepo sta je doticni dovodio pre nego sto se Zeljko vratio i kako je razjebao tim (sa trenerom ) kad mu se jedna sezona odmakla iz kontrole. Pa mu je covic 19 dosao kao kec na 10 da posto poto razjebe jednino dobro sto je uradio sa dovodjenjem debelog laznog talijana.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Zbog čega onda Partizan kvalifikuješ kao "MALI KLUB" koji nema nikoga da se za njega bori, a sam ne smeš?

Ne mogu da verujem da zbog ovoga nisi banovan. Sramota celokupnog uredništva.
Dok ti mlatiš diplomatskim kurcem, ja branim Partizan godinama.
A kad ti budeš banovao, veruj da ja neću biti tu.

Nije sramota biti manji klub, sramota je praviti se da si nešto što nisi.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
692
Reaction score
1.933
Ovi iz uprave su svoje završili, pitanje je samo da li će skupština biti na kraju polusezone.
I da molimo Boga da postoji neki iskreni navijač Partizana kome je stalo do oživljavanja kluba, a da ujedno može u ovom brlogu od države da bude postavljen na rukovodeće mesto.
A kasnije ima dovoljno umeća i snage da nas stavi na noge, jer smo utučeni svi kolektivno.

Na žalost šanse za sve ovo su par procenata.

Ono što mene najviše brine trenutno je ko će biti trener, jer su igraći pali totalno. Samopouzdanje 0.

Nadam se nekoj ludoj sreći da se Nikolić vrati na mesto koje mu prirodno pripada.
Ali očekujem da se Savo prihvati tog posla.
I molim Boga da nas ne zapadne ponovo neka prevara, preživeti neću...

Ko god da dođe stvar je jasna mora biti menadzer. Mora da zna i da dovede igrača i da postavi igru. A poziciju sportskog direktora treba ukinuti.

Neka nas sutra pogleda sreća mada je nismo zaslužili...
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.597
Reaction score
3.403
Локација
JNA
Izgleda da se nasa sezona zavrsila onog momenta kada je otkazana pripremna utakmica zato sto nemamo stopere! Hteli mi to da priznamo ili ne , ali tako je..samo sto mi svi ovde zaludjenici i volimo beskrajno crno i belo, pa eto mnogo puta ne budemo realni..
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.005
Reaction score
26.051
Локација
ante portas
Sutra je poslednja šansa da se ova sezona koliko toliko spasi, da se dovede trener koji će da nas uvede u grupe LE ili LK.
Taj novi trener ko god da je, sigurno ima drugačije zahteve i viziju od Stolice. To bi sad značilo sve nanovo,tim,igrači,formacija ,taktika i bog te pita ko zna šta još. Vremena nema.
Bog nek nam je u pomoći.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
854
Reaction score
662
Локација
Београд
Predlažem da se napravi tema, da se probere ko može da je čita i ko može da piše u njoj i da se razmene mišljenja na temu protesta, da bi se procenile realne mogućnosti. Ako bi uredništvo tako nešto podržalo, što apsolutno ne mora, i ima svako pravo da u tome ne želi da učestvuje.
Slažem se.

Načina da se nešto uradi je "milion".
Nismo pokušali ni onaj osnovni - online peticiju za promenu rukovodstva kluba.
Kako da očekujemo da se oglasi neko od bivših igrača/trenera, kad i oni verovatno misle da su svi digli ruke od Partizana.
Ne verujem da bi nezapaženo prošla peticija potpisana od velikog broja ljudi, to je nešto što prilično odjekne i u medijima: "20000 navijača traži promenu uprave", "30000 Grobara spašava sezonu Partizana" i sl.
E, ko ni toliko ne može da uradi za Partizan, a kaže za sebe da je Grobar, onda stvarno...

Pre nego što neko napiše da od ovoga nema ništa, ajmo mi da probamo da skupimo jedan Stadion JNA po broju potpisa, da animiramo svakog koga znamo, pa da vidimo šta će biti.
 

mrboobs

Početnik
Учлањен(а)
29.08.2021
Порука
24
Reaction score
156
Локација
Austrija
Prijatelji moji, sto neko rece sami ste birali. Znam da ce sada svako reci glasao sam protiv njega ali da su tako glasali ne bi SNS i sada bio na vlasti. Dokle god pickousti bude bio na vlasti Partizanu nece biti bolje, svejedno ko god da sedi u upravi, zbog njegove patoloske mrznje prema Parizanu. Da je privatni klub, ne bi mogao mozda da ga toliko sabotira, mada i tad ima nacina ali ovako dok zavisi od drzave, to je to. Dao je malo kosarkaskom klubu zato sto ga kosarka i ne zanima, samo da dobijemo privid neke jednakosti ali FK nece prici ni blizu Zvezdi dokle god je on na vlasti, pa makar doveli i Mijata za predsednika FK. Jedino kad bi nasli nekog sponzora koji bi sipao sakom i kapom ali to je stvar fantastike. Mrzim sto je tako ali to je realnost. VV duo cemo oterati i zelim to sto pre ali kod god dodje na njihovo mesto, tesko da ce moci da se bori protiv ovog sto se nameracilo na nas.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833
Nije sramota biti manji klub, sramota je praviti se da si nešto što nisi.

Nista licno vezano za tebe, citirao sam tebe jer je najsveziji slagvort. Samo cu te podsetiti zasto je Partizan najveci klub na svetu i zasto ce uvek to biti:


-Partizan je ultra-ofanziva na 1:0 u finalu KES.
-Partizan je slavlje nakon gola za 1:6 protiv Hajduka.
-Partizan su aplauzi celog stadiona fudbalerima Artmedije na kraju utakmice.
-Partizan je neprodavanje i gnusanje svakog od nas na pomen mafijasa i kriminalaca jer ti ljudi zasluzuju prezir, ma koliko da smo imali uspeha pod njima (od Dragana Djurica pa nadalje).
-Partizan je unija svega sto stoji izmedju Duska Radovica i Mise Tumbasa.
-Partizan su Lazme i Veseli koji pevaju "Volim ga k'o oka dva".
-Partizan je Zofrijeva tetovaza.
-Partizan je Edi Grant koji pisa u facu Ivanu Ivanovicu pred ocima Srbije.
-Partizan je potez, nesto neocekivano. Ono sto Goran Tomic nostalgicno crta u skoro svakom postu a sto nama na nekom patoloskom nivou ume biti iznad rezultata. Partizan nikad nije bio dodavanje golmanu da je ovaj uhvati u ruke i da zadrzava vreme.
-Partizan je decacka radost Aleksandra Dzikica i svih nas kad Ratkovica asistira Bircevicu za pobedu protiv Ludvigsburga u Fibinoj ligi sampiona.
-Partizan je bolesna ciganska mrznja prema Zeljku, Macvanu, Novici koji to nicim nisu zasluzili, dok sa druge strane svaki navijac Partizana postuje Bobija Marjanovica i malobrojne slicne.
-Partizan je to sto je odmah nakon naseg povratka u EL citav kosarkaski svet zaboravio da su cigani ikada igrali to takmicenje.
-Partizan su Jasmina, Silvija i sve ostale dame koje navijaju za Partizan jer im je to intelektualni nivo, a ne privremeno zato sto im decko navija za Partizan.
-Partizan je i LazarP koji moze sto puta da se ne slozi sa onim sto pises, ali ce sto prvi put biti prvi koji ce ti reci da si u pravu ako tako misli.
-Na kraju krajeva, Partizan je i Kinez koji u nekoj pripizdini ugrize slepog misa i tako dovede do toga da kosarkaski klub na drugom kraju planete privremeno prekine vec vidjeni put u novo pisanje istorije. E zato je Partizan najveci.

Naravno da se ne treba praviti da si nesto sto nisi, ali isto tako ne smes zbog par politickih i stranackih protuva da zaboravis sta jesi.

Izvinjenje za off, dajte poene ako mora.
 

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
163
Reaction score
413
Локација
Tamo_negde
sto se sadasnje situacije tice,ja bih bio prezadovoljan da izbacimo ove kiprane i da se makar kvalifikujemo u ligu konferencije i tamo odigramo neku ulogu,i da na kraju prvenstva budemo makar drugi,to je u sadasnjoj situaciju dok uprava ne ode,a sto se tice nadja i duljaja i njihovog znanja,to je kao da dovodite stolicu broj 2
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
550
Reaction score
1.022
Mi smo klub ciji navijaci ne mogu da oteraju devedesetogodisnjeg coveka, koji pri tom nije nikakva fudbalska legenda Partizana i vazuru, koji u sutini nije neki drmator u ovoj zemlji.
Po cijem su nalogu tu znamo. Ali bas da ova dva krmka ne mozem da najurimo, pa da taj isti pickoustui dovede neke sledece, pa sledece...

Jedino dobro ce biti ova nova generacija malih partizanovaca koji sad navijaju za nas. Bice zadrti za Partizan.

6 titula za redom, koliko god prelepo bilo, malo j razvodnjilo grobarsku populaciju.

idemo ponovo ko pamti Fljamurtari i cigabnski bari, ili zagreb i 5 golova...

Ja sam nausio da cigani kradu, odna kad im je Mijalkovic zabio u zadnjem minutu. Tad sam naucio i pravilo gola u gostima. Ovim sadasnjim klincima je jasno, ne moze jasnije!
Mazohizam je za nas, da gledamo vise ovo, koji smo vec zarazeni virusom grobaris totalitare, a ne za malu decu. Ona koji izdrze uz Partizan i koja budu tu i dalje, bice nasa snaga.

Nadam se mozda i sa juzne tribine, ali to i nije najbitnije. Mada bi bilo lepo, s obzirom da smo bukvalno zaboravili kako je navijati jedinstveno.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.234
Reaction score
33.776
Локација
vaginamandibularia
Tog 90togodisnjeg udbasa i ovog drugog jebaca na violinu stiti grupa kojoj je idol ritopecki mongoloid a svima im je nadredjena pickousta nakaza.
Gotovo niko nije lud da stavlja glavu u torbu i rizikuje jer da jeste ovi bi odjahali iz kluba jos odavno.
Tribina ne postoji, organizacija ne postoji, mi smo taoci i to je to.
Inace u smrdiji su sve revolucije pokretane spolja, mi smo narod koji je sedeo 437 godina pod turcima, jednostavno cast izuzecima ali ropski mentalitet je usadjen i sto bi mi kao navijaci Partizana bili izuzeci od toga.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.007
Reaction score
11.827
Локација
JNA
Nakon isteka opravdanog mišemesečnog bana, kao prvo želim da poručim vučeliću i vazuri da crknu u najgorim mukama i da odjebu od Partizana. Apsolutno me ne zanima ko će biti novi trener, koja će pojačanja doći ili kako igramo, dok god su ove dve karikature i njihovi drugari sns kadrovi u klubu. Dok ne isteramo sva govna iz kluba (tu ne mislim samo na vucelu i vazuru, nego i na ostale nesposobnjakoviće koji su se zaposlili preko članske sns karte), nema nikakve poente komentarisati ništa drugo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top