Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
193
Reaction score
548
Bilo bi lepo kad bi se oslobodili Pantica,Sanicanina,Zivkovica,Andrije Pavlovica, Sehovica.
Njihove plate usmeriti na dovođenje kvalitetnih igrača koji će imati svoju svrhu.
Saničaninu, Pantiću, Meningu i još nekim ističe ugovor u junu, ne moraju ih prodati, samo neka ne produže ugovore.
Ugovor ističe i velikom Bibras Nathku, da je pameti pa da ga produže.
Ako se Vazura bude pitao, on će uraditi suprotno, produžiti ovu trojicu, a oterati Nathka.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.120
Reaction score
324
Meni se sviđa što ih, Vazuru, ipak malo napusava :)

I da, u pravu je da nam fali sistem
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.141
Reaction score
14.814
Локација
Kipar
Mi smo klub koji kupuje macke u dzaku pa ako se pokazu zadrzavamo ih 6 meseci ili maksimum godinu dana. A ako se ne pokazu placamo ih ceo ugovor bez obzira sto ne igraju.
Ali i za to postoji opravdanje jer kako bi u suprotnom krmak vazura imao za tompuse i nocne izlaske na prolece kad gora ozeleni.
Sve u svemu, zivimo od momenta do momenta, bez ikakve naznake kontinuiteta I transformacije u iole ozbiljan klub.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
Вепар мирно и лагано даје изјаву као да ће овде да буде још 5 година......
Продаш Салдању и још неког бонуса, одложиш мало плате, активира се неки нови досије ала Асано-Диабате и ето бзвездиног пролећа......
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.145
Reaction score
4.609
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
300
Reaction score
2.662
Локација
Beograd
To se zove tražili smo gledajmo... Ajmo iskreno, baš je malo ljudi kojima je stalo do FK Partizan. Mogu se svi zgurati na istočnu tribinu. To je ujedno i najveća opozicija u državi. Opozicija upravi, vlasti, savezu, medijima...
Iskreno, ne znam šta 2024. donosi, ali mi djeluje dosta loše za cijelo društvo. Helikopter novac ponestaje za sve, uključujući i mezimicu. Ovaj sistem funkcioniše na bacanju novca, ali mislim da novca više nema. U Partizanu novca nema evo već X godina. Pobjeda u derbiju je nešto čemu se možemo radovati i što će ostati kao kratka svjetlost koja je bljesnula u mraku srpskog fudbala.
Prodaće sigurno neke igrače, a možda možemo da se nadamo da će zadržati dovoljno njih koji će moći makar to drugo mjesto da izbore. Uprava neće niđe, izbori su gotovi. Nastavak sezone je praktično u ledeno doba kad neće biti nikog na stadionu, a još je aktivan bojkot Juga. Doveli su trenera koji je specijalista za demagoško osvajanje namještenih titula. Jedino što svi mi možemo da uradimo je da idemo na stadion i podržimo čovjeka koji nam je donio prvu veliku radost u zadnjih 6 godina. I da ta podrška bude bezuslovna, makar gubili 5:0 na svom stadionu.
Sjetite se šta smo rekli posle derbija, sad mogu da rade šta hoće jer smo ih dobili kad su im sve namještali.
Mi treba da idemo na fudbal iz inata svima i da im stavimo do znanja da znamo šta rade. A nadanje ostavimo za neko drugo vrijeme. Dobro je dok još možemo uopšte da uđemo na stadion...
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica

E kad sam ovakav pasus docekao od cigasnkog telegrafa... Hvala bogu da ima neko normalan tamo

"Nije mali broj igrača koji su, uslovno rečeno - prekobrojni, ako se u obzir uzme činjenica da crno-beli ne žele i nemaju mogućnosti za preglomazan kadar, niti im novac "pada sa neba" kako je to slučaj u nekim drugim sredinama"
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
818
Reaction score
4.323
Локација
Beograd
Međutim, nikada se u istoriji nije dogodilo da igrač, pogotovo ako je pogodak, dođe i ode posle šest meseci, pa neće ni sada, jer su iz kluba jasno poručili da naprosto nisu na prodaju.”

Abubakar? Jeste retko, ali se cak i to desavalo.

Mada ja mislim da nece prodavati Saldanju osim ako ne stigne eksplicitno naredjenje za tako nesto, gmaz je sada miran u naredne 4 godine i ne mora da zuri sa prodajom da bi dodatno napunio dzepove, a sigurno ce vise para uzeti ako ga proda na leto.
 
Top