Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
300
Reaction score
2.663
Локација
Beograd
Znate kako, ne bi trebalo da budemo nijemi na ove pozive cijele ekipe i trenera da dođemo. Ok, Jug bojkotuje, ali ostale tribine su tu za nas. Ne treba nam organizovano navijanje da bi se oni osjetili domaćinima na svom terenu. Buše svi živi ekipu, namještaju sudije, premije za protivnika, a mi šta ćemo? Ok, derbi kod njih, biće nas nešto, ali svejedno to je kod njih. Guraju svakog ko hoće da dođe, nutkaju karte, mi treba da podržimo naše i da budemo glasni. Ali da se ne lažemo, mi tamo možemo samo da skrenemo pažnju igračima da smo tu.
Naš teren, naš stadion, tu moramo da budemo brojniji ako ništa drugo. Biće nam žao što nismo bili tu kad smo potrebni timu. Ja da budem iskren, uvijek sam više volio i pratio košarku od fudbala, ali isto tako pratio sam Partizan u svakom sportu kad sam mogao. Ja taj stadion, u kakvom god stanju da je, doživljavam kao svoj, ko god bio u upravi. Ima sve to svoju draž i šmek, a još sad kad vidimo koliko je igračima i treneru stvarno stalo, tužno je ako se ne pojavimo. Ja sam uvijek govorio da bi fudbal ovdje bio izuzetno praćen samo da je regularno takmičenje. E pa sad je neregularno na našu štetu i to već mnogo godina, a to znači biti elita i biti tu kad treba...
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
817
Reaction score
2.740
Локација
.
Sutra Duljaj i momci uskracuju igrace Panceva za premije.


Subota drugi mart, napolju prijatnih 13-18 stepeni, termin 18:30.
Plus besplatan ulaz, ako nas ne bude bar 7-8 hiljada, mozda onda mi kao navijaci i nezasluzujemo titulu.
Jebem ti grobarstvo ako se svelo na to da se ide u arenu na el.
A sto se tice bojkota, moje licno misljenje je da nema smisla vise, da jednostavno nije urodilo plodom.( Osim naravno sto je na svakom gostovanju bila odlicna brojka)

A sledece nedelje naravno invazija u rupu!
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.477
Reaction score
5.905
Локација
beograd
Bolesnik Pantic je najbrutalnije moguce je izvređao Igora Duljaja. Nadam se da ce navijači prepoznati o cemu se ovde radi i da ce doći sutra na JNA, da damo podršku Igoru i igračima i jasno stavimo do znanja da ne damo na trenera i igrače. Svako ko moze, a ne dodje je saučesnik u ciganskom proleću.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.391
Reaction score
5.177
Локација
Beograd
Železničar negira u saopštenju da je premiran za današnju utakmicu.

Screenshot_20240302-114706.png
 

pgd1970

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2023
Порука
93
Reaction score
913
Локација
Петровград

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.391
Reaction score
5.177
Локација
Beograd
Jel neko kupovao danas karte u rupi, zanima me da li ima u prodaji još neki sektor za istok pored 7. Ili ima isto ono što ima i online.
 
Top