Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.106
Reaction score
4.136
Локација
Beograd
Mitić je osvedočeni ološ prema Partizanu.
Klub da smo koliko odmah bi se oglasili posle krađe u prvih 90 minuta sezone. Šta dalje očekivati?!

Jebem majku celom ciganskom FSS-u, upravi na čelu sa VV tandemom, skaut službi, svima koji uništiše ono što najviše volim na svetu - moj Partizan.
 

Dekstasijel

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
96
Reaction score
257
Локација
Beograd
Sramota sta nam je sudija radio veceras. Sramota i nasi bekovi. Ispisnicu obojicu
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
ŽP i ciganska retorika
Nismo mi proklet klub nego opljackan i ostavljen sam sebi. Uvek ista prica, 3 gostovanja u prva 4 kola, penali van 16, ponisteni golovi i sve sto moze da im padne na pamet, ne moraju ni perfridno da kraju jer je ovo srbciganija. Jedini izuzetak je bio kada je samrok bio trener, pa se pred izbore terzicevom svedoku sudjenja "garantovalo posteno sudjenje"
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.054
Reaction score
26.256
Локација
ante portas
Suđenje kriminalno.
Klub je odavno izgubio sve pozicije u savezu i ligi.
Stavlja se do znanja da ne smemo da budemo ni drugi.
U zamisli bolesnog vođe Tsc je ta ekipa koja je projektovana da bude druga u prvenstvu i to je verovatno "državni interes".
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.170
Reaction score
14.581
Локација
Brdo Banovo
Zamislite da protiv zvezde sviraju penal koji je započeo na 17 metara.
Zamislite da zvezdi ponište gol jer je u ofsajdu " igrač u bloku".
Ne možete da zamislite, a?


Uz nase crne crne minute, OVO IZNAD!

Sami (NI)SMO krivi.


Igore Duljaje, vecno cu ti pamtiti kako si se borio kao igrac za Partizan, pamticu trcanje i ono cupanje lopte iz gola protiv Sportinga. Sada, neka, dosta je i tebe.


Vazura, dao Bog da te ubiije struja na Jna. Mrs!
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.770
Reaction score
6.395
I kada ne budes prvi ti posle prvog kola :pop
Jug,jug:angry-smiley-002:
Banujem sam sebe sa ovog dela foruma do derbija. A tu se nadam da na neka muda i Bozju pravdu pobedimo govna.
Nema potrebe pratiti bilo sta kad nas otvoreno svi zajebavaju od uprave , trener a do navijaca.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.252
Reaction score
3.706
Očigledna krađa, tj. namjera sudije da po naređenju ide na štetu Partizana.

Neznalica na klupi na kraju utakmice kaže da ne bi da komentariše suđenje, nije njegov manir?!

Ja bih da iskomentarišem da ti je taktika goli kurac, sramotna, nedostojna Partizana, a tek tvoje prihvatanje pojačanja u vidu Antića (šta je ono jbt???). Kakvu si odbranu sastavio???

Tvrdim da je ovo najgora odbrambena 4ka u ovoj smrdljivoj ligi i ubijeđen sam da bi, da imamo normalnu odbranu bolje igrali bez Duljaja, nego sa njim.

Kradu te, a ti pričaš o nekim manirima?!

Zgadili su mi fudbal odavno, pogotovo kad čujem ovo ćutanje i trpljenje krađe bez reakcije trenera.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
666
Reaction score
5.338
Локација
Nis
Valjda mora negde ovo da se vrati jebem li ga, samo momci da nastave da se ovako bore i ginu.
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
166
Reaction score
510
Локација
Ruma
Sudija jeste navlačio, a i bogme uopšteno nema pojma, ali mi šta sebi dopuštamo to je neverovatno. Koliko debilnih grešaka i komplikovanja sopstvenog života...
Stevanović za penale dušu dalo, za ostalo kratak. Antić će izgleda biti žešći problem, mnogo spor, pretrče ga samo tako. Još ćemo igrati sa Šehovićem, pa možda čak i Filipovićem. Ali ajde nadam se da će se konsolidovati. Ilić solidan, Marković slično. Filipović podnošljiv defanzivno, u napadu ga nema. Kanute i Belić na visini zadatka, okej je i Šćekić. Malac se previše troši, zato i te sitne povrede. Mora da nauči da kanališe energiju. Grmalji čiste, Kanute čak ima i odlične duge lopte. Severina prodoran, ima i solidan dribling, ali džabe kada nema potporu beka (Arandjel će nadam se to da nadomesti). Menig pravi razliku, ali je i sebičan. Nikolić baš prati igru, zna gde je svako, biće koristan. Natho će odraditi svoje, ali promašen penal...
Što se tiče Saldanje, deluje da ako ništa drugo zna da se nadje tamo gde treba. Igra i solidno ledjima, krljali su ga dosta, a i fizički očigledno nije spreman, tako da videćemo. Što se tiče Kalulu-a i Pantića, majko moja kao da smo ubacili dva trojanska konja. Prvi glupost, za glupošću, a bogme i ništa nije uradio (doduše nije igrao na svojoj prirodnoj poziciji), dok drugi nema veze s vezom, kakvo petljanje, kakva nesigurnost. Sve u svemu, mi možemo bolje od ovoga, TSC ne previše, ali biće dosta problema, jer klupa je tanka, a pojedini ne ulivaju poverenje. Bilo bi odlično kada bi tu leglo još jedno krilo, štoper i zadnji vezni, ali pusti snovi.
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
408
Reaction score
726
uzasno smo pokradeni,ali ajde da se okrenemo nasim greskama...koja je ovo igra?
ovde se tacno vidi da idemo po starom,a to je razlog jer nemamo trenera....stanoje kakav god da je ,sa milion mana ipak je trener i ipak smo licili na nesto.
ja sam jedan od onih savo pre stanoja ali ako realno pogledamo ovi sto uce zanat nas samo unistavaju....ponisten gol sramota,penal sramota.....nathov promasen penal sramoat
 
Top