Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.409
Reaction score
38.010
Ja se nadam da će Oskar da objedini diplome pa da može da vodi sve klubove u zemlji u svim sportovima.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.168
Reaction score
4.368
U Srbiji ima bar 1000 trenera boljih od Nadja, u to sam siguran. No, ova SNS bagra ne želi dobrog, već poslušnog. A taj picopevac ispunjava sve njihove kriterijume. Dosta mi je bivših igrača koji hoće da se uhlebljuju , nismo mi socijalna ustanova. Hoću trenera dobrog, zabole me da li je Grobar ili nije, hoću znalca, motivatora, fajtera, stranca na klupi. Muka mi je od naših "legendi"....
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.277
Reaction score
7.070
Obzirom da Nadj jos nije zvanicno trener Partizana, a zabranjeno je vrijedjati aktuelne igrace i trenere naseg kluba, evo da unaprijed dok jos nije aktuelni, kazem da se Nadj zajedno sa svinjom i matorim jazavcem napusi kurca meni. Jebali ih cigani i oskar svu trojicu na gomili pa se poslije grlili prijateljski.
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
408
Reaction score
726
da se ne lazemo duljaj nije dobar trener i politika kluba je da se na tu poziciju postavljaju ljudi koji su legende partizana i tek na pocetku trenerske karijere i zadnjih 50 trenera su nam bili pocetnici ...da nije ta politika kluba vec da se nadje neko ko je trener,a ne neko ko zeli to da postane mi bi imali nekog stranog trenera sa iskustvom,ovako smo duzni da trpimo njihove decije bolesti i greske
mene samo zanima kako smo proveli prvi deo kao prvoplasirani i sa lepom zalihom na tabeli i onda odjednom pad
mi evidentno imamo problem u odbrani cele koja je katastrofalna i prosto mi nije jasno da to nisu uspeli da poprave....nasa liga takva kakva je nema puno kvalitetnih igraca,ali ako dovedes antica,stojkovica jer moras da dovedes nekog naseg ne moze niko da me ubedi da je svaka navala u ligi bolja od njih ...
a i nasa politika je uvek stranci u navalu domaci u odbranu ..umesto da se napravi neki balans....
takodje je i greska lutanje zahida,koji je pokazao da je najjopasniji kada je na poziciji amc odma iza napadaca,ali on vise igra kao centralni ili zadnji vezni ...
odlaskom duljaja ne dobijamo nista ako ne dodje iskusan strani trener jer od domacih sem nikolica ne bi znao ko moze da radi kako treba
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.409
Reaction score
38.010
Nije samo do priprema. Ekipa se držala dok je i teoretski imala neke šanse, realno se igralo preko nekog maksimuma, čupani su bodovi iz nemogućih situacija. Onoga trenutka kada je i najvećem optimisti u timu postalo jasno da od borbe sa kurvom nema ništa tako je i motivacija krenula dole i tek očekujem loše partije u preostalih 5 kola. Nebitno ko je trener i na stranu sve mane koje imamo, tu nema nazad, samo slobodan pad.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.275
Локација
Žrnov
Ono sinoć je bilo baš jezivo. Da li je trener kriv? Naravno da jeste.
Ali, da li je to isti onaj trener iz prolećne polusezone? Naravno da jeste.

Ako vi mislite da trener (dunster, kako ga ovde od milošte zovete) je glavni krivac - svaka vam čast.
Iskreno, ja jedva čekam da Duljaj ode, kamo sreće da nije ni dolazio, da su nas cigani u decembru razmontirali sa jedno 5:0, kako se ovde čak i priželjkivalo, oterali bi Grobari upravu davnih dana... :buhaha

I sad će klub da spašavaju od Duljaja neznalice isti oni koji su ga postavili (kao i 10 trenera pre njega) i koji su na najsramotniji način izadli klub koliko pre 10 dana.
1714392521036.png
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
366
Reaction score
978
Локација
Banja Luka

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
212
Reaction score
732
Локација
Beograd
Sad se piše da ostaje Duljaj, sedica upravnog odbora se neće održati jer neki članovi nisu u Beogradu. Cirkus Kolorado.
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
524
Reaction score
3.310
Локација
Nis
Otkud ce despot dozvoliti da imamo pored Zeljka jos i u fudbalu dobrog trenera,to nikad vise nece da se desi

Ono sa Markom ko zna kako se omaklo da se vrati.Uzgred Marko bi sa ovim timom bar ovaj tsc sva tri puta dobio
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
I sad ce ovde ponovo neki da pljuju po "novom Duljaju"
Да. Као и по свакоме ко са ђаволом тикве сади, као и по претходницима који су, или глупи па мислили да ће моћи да понове успех Марка Николића у немогућим условима, или су просто покушали да оживе своје каријере, или да у сивију упишу ,,тренер Партизана".



Приметно је и одсуство подршке тренеру и играчима после ове утакмице. Лицемерно мало, али не ни неочекивано за људе без става.

Игор Дуљај је поред Звонета Вукића мој најомиљенији играч икада и зато ми је јако жао било када је сео на клупу Партизана и зато молим Бога да Саша Илић никада не седне на ту исту клупу. Дуљаја ми није жао ни мало. Запослио га је вазура, добио је појачања која је тражио, човек је хтео, али нема ни приближно капацитета да направи било шта. Једино што је позитивно из његовог мандата је то што је пар пута јавно опљунуо управу, што је добио један дерби и што је успоставио ту сарадњу са Шахтјором коју ич није материјализовао. Добио је шта је заслужио.

Свако ко од искрених Партизановаца уђе у коло са овом управом, мртав је за мене, без обзира на најбоље намере које има. Знамо да је пут до пакла поплочан њима...

Биле су приче да за Партизан постоје два пута. Да све снаге усмери на титулу, што значи Европа ћао, или да се у старту опрости од титуле, а да све снаге усмери у Европу, прављење играча и прављење неких финансија које ће помоћи клубу.

Први пут је немогућа мисија, што се видело и у Станојевићевом мандату да можеш да имаш 300 бодова, цигани ће имати 301 и бићеш иза њих, ма колико ти неко обећавао мало више фер услове и равноправнију борбу.

Други пут је бесмислен, јер клуб ништа од тих резултата не види. Европска сцена нам не значи ништа сем да намакнемо коефицијент циганима. Паре од те Европе и тих направљених играча завршавају у газдиним џеповима. Државни смо клуб, држава даје паре за евро лиценцу, држава измисли паре када је намолиш за типа Салдању.

Пропасти нећемо, јер је потребно да постојимо, да будемо икебана и да дајемо легитимитет циганима у њиховим намештеним титулама.

Апсолутно се ничему не надам одавно, а једино што би ме обрадовало је да на дербије изађемо мушки и да им поломимо ноге.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.950
Reaction score
21.902
Top