Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Prvo moram reci da mi je tesko palo, ali ovakvo sudjenje se i ocekivalo.
Ali necu da mracim mnogo, pozitivan utisak sa utakmice je da su mnogi igrali sa samo jednim ili par treninga...
Ja verujem u ovaj tim, i verujem da ce se kockice sklopiti tako, da i kada nastave ovako da kradu, mogu da ga puse sa 5 komada u mrezi...
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
Zadnji igrač odbrane namerno udaranje bez lopte i ni faul ne svira.
Jebem vam mater bolesnu, da vam se sve ovo zlo vrati. Ne postoji gori društveni sloj na svetu od ove gamadi. Prokleto vam sve bilo.

Ali probudićete bes. Ova Partizanština ne može da se zaustavi.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
I dalje sam pod utiskom Kanuteovog prenosa lopte na njihovu polovinu više puta u prvom poluvremenu i onog njegovog pasa između linija za Bibrasov gol.
Tempo igre kojem moramo težiti, a čini mi se da barem u napadu uz Saldanju i Kalulua (kad budu spremni) možemo to da ispratimo
Izgleda mi kao tim pravljen baš da u Evropi napravimo vrlo dobar rezultat, dobro trčanje u kontri, brz prenos lopte, stvaranje šansi iz kontrapresinga a ne iz poseda..

Samo mirno i korak po korak..
I svi na JNA
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.027
Reaction score
26.107
Локација
ante portas
Što se tiče te Evrope,ja bih pustio niz vodu sva ta evropska takmičenja.
Mi smo godinama svojim nastupima doneli najviše bodova srpskom fudbalu, a kad je trebalo da ubiramo plodove toga mi smo brutalno pokradeni i sabotirani kao sinoć.
Od toga najviše koristi ima državna mezimica sa njenim satelitima Cukaricki,Tsc,Vojvodina.
Pustiti njih da sakupljaju bodove za srpski fudbal jebo im pas mater.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.107
Reaction score
5.113
Локација
vezenemam
Što se tiče te Evrope,ja bih pustio niz vodu sva ta evropska takmičenja.
Mi smo godinama svojim nastupima doneli najviše bodova srpskom fudbalu, a kad je trebalo da ubiramo plodove toga mi smo brutalno pokradeni i sabotirani kao sinoć.
Od toga najviše koristi ima državna mezimica sa njenim satelitima Cukaricki,Tsc,Vojvodina.
Pustiti njih da sakupljaju bodove za srpski fudbal jebo im pas mater.
Baš kontra ovoga treba da radimo.
Samo Evropa. Jedino mesto gde možemo igrati koliko toliko fudbal i gde možemo imati neke finansije.
Ovo što pričaš apsolutno nema smisla, i bilo bi kao - ova država je bolesna, hajde da se ubijemo da joj ne bismo pomagali dalje.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.186
Reaction score
7.000
Локација
NbG
Pokazna vezba u vidu sudjenja cisto da se ne zalecemo mnogo sa ocekivanjima. Mozda je i bolje tako jer inat i bes su najbolji za pokretacku energiju kod nas Grobara. Steta sto ce u Humskoj biti manja podrska pa nece imati ko da stane uz tim prilikom obesmisljavanja var-a i "sprovodjenja" pravde vrlih srBskih arbitara.
Juce bilo itekako pozitivnih, fudbalskih stvari u nasoj igri. Bilo je i onih drugih na koje smo mi napaceni odavno navikli. Sto vec rece kolega korner a ti znas da primamo gol...
Cestitke Belicu na svemu prikazanom i golu koji je dosao kao zasluzena nagrada (alal vera i Takiju za propustanje lopte). Steta za povredu uz nadu da nije ozbiljna i puno zdravlja za prinovu kada dodje, da je nunate uz grobarske pesmice :partizan-fan:
Pohvale i za malog Ilica, hrabro i odvazno, boli ponisten cist gol al govnima na dusu. Nek bude samo motiv vise za dalje igre.
Moram da pohvalim i vidno odradjene pripreme kod Pantica, fino skockana frizurica ide uz sve ostalo sto taj momcic donosi nasoj igri.
I za kraj NUSKNVP
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Najbolja je solucija da istupimo iz ovog taloga dok je žvalava nakaza na vlasti, da tražimo da igramo slovenačko, bugarsko ili rumunsko prvenstvo.

Prihvatili bi nas sigurno, a time bi poslali snažnu poruku svim smrdijancima da nećemo učestvovati u kreiranju mišljenja da je sve u smrdljivoj ligi koju vodi šizofrenik na čelu države sjajno i bajno, već da je ista u službi njegove kurve crvene, a sve njegovom zaslugom.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.107
Reaction score
5.113
Локација
vezenemam
Znači da skupljamo bodove za srpski fudbal, a benefite od toga da ubiraju Čukarički i Tsc?
Dobra logika.
Sinoć je stavljeno do znanja da ne smemo da budemo ni drugi.
Ko to ne vidi on je slep.
Dobro, hajde onda da se ubijemo odmah, i da završimo sa svim. Ili da si odsečemo onu stvar, dfa zajebemo komšiju, šta god ti je bliže.
jebe mi se za smrdski fudbal i za smrdiju. Mi treba da gledamo nas i samo nas.
Ako zbog pravila uefe doprinosimo tom smrdskom fudbalu, neka bude tako . Nije da će im nešto koristiti ionako.
Ako to ne vidiš, ne znam šta bih ti rekao drugo. Svako svojim putem, i uživaj.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Da Partizan stoji nekako organizaciono niko na ovom svetu ne bi mogao da nam otme pobedu juce ali posto ne stoji,jebiga gledacemo ovo jos neko vreme. Kratki smo stopera to se vidi ali meni je utisak pozitivan sto se tice igre. Glava gore!
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.272
Reaction score
7.017
Hahah, kakav nastavak. Pazite ovo "Vojvodina danas igra u kombinovanom sastavu, prioritet stavlja na Evropu". Pa ovo nije normalno!!!
Zato ce protiv nas da izvedu najjaci sastav, jer ce popusiti petardu veceras, pa ce onda da bude ne smemo se igrati sa ugledom kluba, od sad samo najjaci sastav, do sljedece utakmice sa ciganima. Jebem im majke i jednima i drugima.
Sto se tice utakmice, sve nesto mislim da ova ekipa ima dobar potencijal. Fali nam dobar lijevi bek i stoper. Desnog smo nadam se rijesili sa Arandjelom, ali Antic je rupa na lijevom boku. Kao sto rekoh, stoper, iskusan, jak, moze domace nesto, ali lijevi bek mora biti stranac. Mislim da cemo da rastemo iz utakmice u utakmicu, samo da ne padnu momci psihicki zbog svih ovih kradja. Sudiji zelim sve najgore, a pickama iz uprave koje cute na sve ovo zelim da pocrkaju, zajedno sa svojim ”sporckim prijateljima iz kurve”.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.091
Reaction score
4.080
Локација
Beograd
Kapa dole Zoranu Ivkoviću iz Telegrafa koji jedini ima muda da napiše istinu.

Neverovatno je da i pored VAR-a na našu štetu se dosude tri krupne greške + da nije pozvan sudija od strane VAR-a da proveri udarac Stojića ka Nikoliću u prvom poluvremenu.

Ovo vam je Frankova Španija v. 2.0 i dokaz da ne smemo da pobedimo konkurente za drugo mesto, a o tituli da ne pričamo.

Zato ovom našem napaćenom Partizanu sada treba Stanoje, Marko, a ne jedan od mojih omiljenih igrača, sada nažalost trener Duljaj.

@Goran Tomić

Veruj da Duljaja ne treba da braniš od mene, njegova srčanost i gaženje u igračkim danima su nešto što sam najviše voleo i bio mi je jedan od omiljenih igrača, ali to sada ništa ne vredi. Ne vredi, jer se vidi da nije kalibar za velika dela u ovoj žabokrečini. Ovde treba neko ko ima muda do poda kao Stanoje i Marko.
 
Top