Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.001
Reaction score
8.144
Nisam gledao citavu utakmicu, prvih 30 minuta, iako smo gubili, bilo je smisle u nasoj igri.

Gledam rezultat, citam komentare i ne mogu da se otmem utisku da se toliko ocigledno i perfidno krade u korist kurve.

Nema ovde fudbala, sve je ovo besmisleno postalo.
 

MikiBL

Partizanovac
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
372
Reaction score
993
Локација
Banja Luka
Drago mi je sto ce njegove greske da ga formiraju u nekoj slovackoj pripizdini umesto sto su do sada ucestvovale u formiranju tumora na mom mozgu
Uz neke i baš dobre odbrane, oba gola iz igre primismo zbog kratkoće Ćele.
Ima on dobre reflekse pa nadoknađuje koliko može, ali golman je a gol baš širok i visok. Jbg, ni u košarci nije centar onaj niži od 2 metra, koliko god skočan bio.
Pamtim ja mnoge naše golmane i njihove kikseve. Ipak, neki su postali i istinske legende kluba.
Golman, zajebano zanimanje.
Popu želim uspjeh!
 
Последња измена:

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Ja čekam da čujem kakva je situacija sa povredama. Je l neko ima ikakvu informaciju?
 
  • Like
Reactions: BiP

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.352
Reaction score
1.348
Mnogo je bolji osećaj da te mafija krade, nego da budeš deo iste i da puziš kao poslednja ljiga, pred kriminalcima i izdajnicima.
Naša jedna više blista, nego Psihovih titula trista!
Sve će se ovo lane zvati...
Uprava napolje!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.551
Reaction score
38.926
U ovoj ligi ne bi titulu osvojio Mančester Siti, a ne Partizan, tako da ne razumem one koji su se sad naprasno oprostili od iste. Jebeš titulu u AV ligi, ko im jebe mater, neka nabijaju statistiku. Od mog rođenja Partizan ima manje titula i to mi nije smetalo da ga zavolim. I uopšte mi nije problem da znam da od iste nema ništa još u julu kada svi vidimo šta se radi.

Ono što ja ne mogu da svarim je činjenica da trener ne vidi da je odbrana kriminal, a svaki navijač Partizana to vidi i priča o tome. Duki prijatelju ili namerno ne želiš da radiš na odbrani ili si totalno slep kod očiju i nisi za trenerski posao, trećeg nema.

Da kažem boli me kurac za prvenstvo, hajde da se koljemo u Evropi makar i u trećem po rangu takmičenju pa da probamo kao prošle godine da doguramo što dalje, što da ne? Ali onda shvatim da nama gol neće dati samo ona ekipa koja ne bude želela da pređe centar. A naša "taktika" da igramo na gol više možda prođe ponekad, ali onoga trenutka kada naiđemo na brutalnu odbranu biće krvavo.

Jedino pozitivno do sada je što je gro pojačanja dovedeno kasno pa Miša Pakl... htedoh reći Pilates, nije stigao da ih "spremi". Ispraviće se to na zimu već.

uprAVa napolje, Duljaj odlazi!

Edit:
Nakon svega viđenog sinoć, mogu sa sigurnošću da tvrdim: Nacionalni koeficijentu, spavaj mirno... ;) ;-)
 
Последња измена:

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.752
Reaction score
23.643
Локација
Академија
Колико голова су требали дати јебеној Фиорентини у пријатељској утакмици па да не морају да намештају већ од првог кола?! Када оваквим циркусом почне првенство шта онда очекивати у наставку сезоне?! Свака част момцима на терену, Дуљају и Гробарима на трибини.
Куртонска управа, напоље!!!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.800
Reaction score
55.984
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
683
Reaction score
5.484
Локација
Nis
„Siguran sam da će se ovo vratiti u sledećim utakmicama. Nadam se, takođe, da ćemo imati i bolje suđenje. Ovo večeras je bilo skandalozno! Svi smo razočarani, ali bar znamo protiv čega sve treba da se borimo. I poruka za sve je da ćemo iz ovog izaći još jači i da će proraditi inat u nama. Nećemo pasti posle ovoga, iako bi svi to želeli. "

 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
328
Reaction score
2.109
Локација
Beograd
Namera ovde je jasna,resiti Partizan do kraja avgusta kako bi kurva na miru mogla da se sprema za evropske utakmice bez stresa u domacoj ligi. Ono juce je bila otimacina ozbiljnih razmera. Izgleda ovih par igraca koji nemaju ni nedelju dana treninga vrede i na njih se moze racunati. Dobro je da se napredak u odnosu na proslu sezonu vidi i da mozemo biti umereni optimisti u nastavku. Nadam se da cemo imati i znanja i srece da do derbija odrzimo neki normalni bodovni minus kako bi ih naterali da se useru pre istog onako ozbiljno. Nema dileme da izgleda da cigani imaju jaci tim u ovom momentu za klasu ali mi ova utakmica zaista uliva nadu da ni mi nismo bas totalni autsajderi u ovoj nazovi ligi. Lose je sto na domacem terenu ocigledno necemo imati podrsku zato je neka akcija potrebna pod hitno. Da li da se gleda ispred stadiona, da li da se okupiraju ulazi pa da se trazi pustanje bez karata kao devedesetih,ali nesto mora da se uradi! Mi navijaci moramo da pokazemo da nam je stalo, a ako se na to nadovezu i fudbaleri borbom i zeljnim pogledom kao juce, zanimljiva sezona zanimljivog tima Partizana moze biti vise nego zanimljiva.... Napred Partizan!
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.354
Reaction score
35.117
Локација
vaginamandibularia
Uz neke i baš dobre odbrane, oba gola iz igre primismo zbog kratkoće Ćele.
Ima on dobre reflekse pa nadoknađuje koliko može, ali golman je a gol baš širok i visok. Jbg, ni u košarci nije centar onaj niži od 2 metra, koliko god skočan bio.
Pamtim ja mnoge naše golmane i njihove kikseve. Ipak, neki su postali i istinske legende kluba.
Golman, zajebano zanimanje.
Popu želim uspjeh!
Decko je predvidjen za rezervu, zato dovedosmo ono cudo sa Kipra
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
571
Reaction score
3.534
Локација
Nis
Kakva kenjaza Kralj Ivice

"Ulozili u tim,to svima smeta,doveli pojacanja,odradili fantastican posao"

Kako mi ide na zivce i izaziva u meni zelju da mu zazvizdim takav dlan da mu do sutra zvoni
 

Dekstasijel

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
97
Reaction score
276
Локација
Beograd
Tim ima potencijal, osim bekova. Oni zaista nisu ni za šta.

Podrška još jače, saplitaće nas na svakom ćošku ali s obzirom na neke igrače, čisto sumnjam da će im uspjevati.

Samo što više naćerati da kradu da ih ogolimo.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.833
Локација
Beograd
I sad pitanje za vas - posle svega sinoć, nas tamo u zavidnom broju, reakcije igrača i trenera na lopovluk (jebeš upravu) - da li nastavljamo borbu i u hramu ili ćemo da “bojkotujemo” upravu a još gore od toga i tim koji će da se bori kao Don Kihot protiv vetrenjača?
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
654
Reaction score
2.391
Локација
Beograd
Uz neke i baš dobre odbrane, oba gola iz igre primismo zbog kratkoće Ćele.
Ima on dobre reflekse pa nadoknađuje koliko može, ali golman je a gol baš širok i visok. Jbg, ni u košarci nije centar onaj niži od 2 metra, koliko god skočan bio.
...
Nije problem samo njegova visina, već visina kompletne odbrane, osim Ilića.
Svima fali po 10-15 cm visine.
Filipoviću, Živkoviću, Markoviću, Antiću, Šehoviću, ... svima.
Zato su nam svi korneri i slobodni udarci mila majko, jer niko od njih ne može da dohvati loptu koliko god da skoči.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.833
Локација
Beograd
@Enslaved

777mi post na ovoj temi ipak kaže da bi trebalo. :D

Vidimo se u NS do prve zvanične kući (kapiram u jutarnjem terminu dok JSD ne plati struju) :buhaha
 
Top