Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
160
Reaction score
499
Локација
Ruma
Prošli put sam kritikovao Severinu kao i većina kolega sa foruma, večeras nas je sve demantovao. Neka tako nastavi...
Nije ovo bilo loše večeras, mora ranije da se osigura pobeda protiv ovakvih krš timova.
Po meni kod njega dva problema, ne samo pre, nego i sada. Loša završnica, prodje čovek sve i kada treba da šutira, on napravi korak više ili neki nepotreban dribling i propusti šansu. Druga je povremena sebičnost, koja i ide sa ovim prvim, jer ne zna kada da stane. Ovako lik ima dribling, pa i dovoljno je brz, pravi razliku, pogotovo sada kada ima podršku beka, tačnije Arandjela, jer Filipović čestito ni ne ide napred, a i kada ide nema blage veze. Ovaj prvi makar zna po zemlji da odigra, dupli pas, a centaršut mu je trenutno truba (ne znam kakav je bio pre, pa da li može da ga poboljša). Tako da Severina je sasvim okej igrač, u nekim parametrima i bolji od Dijabatea, čini se da je raznovrsniji u kretnji, dok čupavi samo zna ulevo da zapne, pa postaje previše predvidiv. Zato posle par dobrih utakmica ništa nije ni uradio, kako u Evropi, tako i u našoj ligi.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Meni je najljepsa slika veceras radost nakon drugog gola, od Igora pa do stranaca nasih. Djeluje mi da im je jebeno stalo i da im je neko objasnio da igraju mordor ligu. Pobjeda sto bi mi u Bosni rekli ”na guzove”, ali pobjedi se u zube me gleda. Idemo dalje, daj majku mu jebem da tresnemo sabah pa onda sve redom.
Gmazu lojni i matori udbasu jebem vam najmilije, umrite u mukama.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.752
Локација
Beograd
Početak je bio jeziv. Kasnije je krenula igra da liči na nešto smisleno, ali i serija neverovatnih promašaja. Sreća pa ovi njiva ligaši imaju taj seljački mentalitet da se povuku i panično brane pa možeš da ih pritisneš sa 10 igrača. Nikolić je majstor fudbala i mora da igra od starta. Akcija kod slobodnjaka maestralno izvedena. Vidi se Natko kako postavlja Nikolića na to mesto, a ovaj se dogovara sa Seve kada da se sagne. Treba naravno i to mesto pogoditi, ali pola gola ide Takiju.
 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
152
Reaction score
447
Локација
Beograd
Sto se mene tice, jug uopste ne mora da se vraca.
Veceras nam uopste nisu falili.

Za borbu na terenu se nema sta zameriti. Bilo je gresaka, bilo je dobrih akcija ali ukupno gledano, igra nam je goli q.
Providno, sablonski, svaki iole pismen trener ce nas procitati u 10 minuta.
Duljaj nek ostane ali kao pomocnik nekom ko je stvarno vodio ozbiljnu ekipu. Ovo sada je rang srpske lige. Da nemamo tih nekoliko ozbiljno placenih igraca, lagano bi ispali u PLS.
Neka je on dobar, cestit, veliki grobar.... ali trener za nas nije. Evo i ja sam veci grobar nego on, daj da pokusam.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.631
Meni je košarka omiljeni sport i to je jebiga tako ali kad gledam ovakve utakmice, uvek se setim uz šta sam zavoleo Partizan, a to je ovaj mrtvi fudbal. Kad vidim kako neki majmuni degenerisani sa pacovskim facama nasred našeg terena provociraju, pa se setim nekih naših starih glava od igrača, pa razmislim da li bi to moglo ranije, pa skapiram koliko su nam sjebali klub i koliko je to bolno priznati. Zato mi ove pobede mnogo više znače nego što bi mi značile da se mi u stvari borimo za titulu. Jebem ti titulu baš.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.027
Reaction score
7.676
Iako nisam želeo, dete me bukvalno nateralo da idemo na utakmicu. Ja sam zaista nageo ka bojkotu, jer je i ovo danas nažalost dokaz da klub propada.

Utisak večeri, klinci koji na kraju tekme jebaše redare samo tako.
Ako njih 50 nije probalo i većina uspelo da uđu na teren, nije nijedan.

Ima Partizan budućnost kada su navijači u pitanju.
Ako mu današnji navijači sačuvaju sadašnjost.
Govorili smo da je samo borba dovoljna da budemo na tribinama..borba je tu,a mi?
Budite se braćo.
Sačuvajmo Partizan od ovih pasjih sinova sto su se okomili na njega..ako ne želimo da već naša deca pročinju priču o Parizanu nekoj budućoj, sa "bio je jedan klub.."
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Važno da smo pobedili. Na guzove ali je pobeda. I konačno malo mangupskog u igri Partizana. Nikolić se sagne, Severina ga fukne, keba na aparatima. Iza svakog grma vreba , dragan kojić keba. Taj keba. I njegovi drugari. A naši drugari na levoj strani se nešto ne slažu dobro, Mening i Antić su ko dva izgubljena fudbalera koji prvi put igraju fudbal na velikom terenu, stoje na njemu ko vazura u sudijskoj organizaciji. Firmino se ispromašivao, mislim da će pilates da ga dotera uskoro, malo mi je buckast, možda zato maši. Ja sam zadovoljan, kad se pobedi moraš da budeš zadovoljan. Napred Partizan, dodjite ljudi na stadion, nema ništa od tog bojkota, što više ljudi, energija je veća, jače se čuje vazuro umri i vučiću pederu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.608
Локација
Beograd
Auh!
Ovo je bilo tako grobarski...6 kila živaca sam izgubio, promukao sam, išlo je od očaja pa do radosti zbog pobede...i sad već prelazi u brigu za četvrtak...

Turobno i frustrirajuće praznjikav stadion bez gospode sa Juga, loš početak, naš Sava Petrov našao baš večeras da pogodi, a onaj naš golman opet ni da bar mrdne dok lopta cepa mrežu, loša igra...a onda obilje šansi da se zapitaš, čekaj, pa da li je baš toliko loša igra ako idemo iz šanse u šansu...

Duljaj koji pozdravlja navijače, Duljaj koji se pozdravlja sa popom, Duljaj kojeg 2-3 osobe iza njegove klupe non stop prozivaju, Duljaj koji skuplja lopte makar pao i ustao, Duljaj koji bi, ubeđen sam, bolje danas odigrao na beku nego ona dva amatera...

Naši napadači koji ne mogu ni vola da ubodu...
Publika koja je dala onoliko koliko je mogla...

A onda preokret, pobeda, deca koja su dugo i dugo vremena okupirala Mateusa da se fotografišu sa njim...
Koliko smo šansi promašili večeras...možda nam se posreći u četvrtak...a možda i ne...
O tome koliko možemo da ih primimo, bolje je i ne razmišljati, vrlo je frustrirajuće....

Neka deca su večeras srećna...
Nije to mala stvar.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.043
Локација
Beograd
Cestitam fudbalerima sto su veceras izborili 3 boda. Severina je po meni odlicno pojacanje i to ce se tek videti u narednom periodu. Ostali su bili solidni, borili se, nisu odustajali. Ocekujem jos pobeda i ocekujem da do derbija odrzimo korak, a onda i preuzmemo lidersku poziciju. Ja sam generalno nepopravljivi optimista i slagao bih kad bih rekao da se ne nadam. Molim igrace da zablistaju u cetvrtak i otresu ovaj Sabah kao slinu.
Takodje, zelim da cestitam navijacima Partizana jer su se masovno odazvali apelu Grobara. Mamac u vidu besplatne Evrope je bio ozbiljan i drago mi je da je vecina to sa prezirom odbila! Kolika je ta vecina videcemo vec u Kragujevcu! Smatram da samo zajedno mozemo dalje i da samo zajedno mozemo napraviti velika dela. To se prosle godine pokazalo na kosarci, ove godine ocekujem zajednistvo i solidarnost u fudbalu. Dosta smo jedni drugima terali kontru, prozivali se, zvizdali. Ja sam prvi mojim drugarima sa kojima idem na utakmice govorio da sa jugom ne pevam zajedno tacno i kada bi meni licno skandirali. Doslo je vreme da se ovaj stav promeni jer jak Jug znaci jak Partizan! Poslednjih nekoliko godina ovu tvrdnju dokazuje! Nasa poslednja titula osvojena je ogromnim revoltom i prkosom koji smo pokazali zajedno, koliko-toliko slozno! Mozda je doslo vreme da se istorija ponovi! Napred Partizan!
 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
333
Reaction score
778
Nema tu nikakvog mamca, Partizan u realnosti ima maksimalno par hiljada navijaca koji dolaze bez obzira na sve i jos par hiljada opravdano odsutnih (razdaljina, novac, zatvori itd tj. zivot), ostalo su prazne price tj. navijaci rezultata
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.043
Локација
Beograd
Ako meni replicirate, gubite vreme... Moj jedini cilj je da ekipi iz uprave i skupstine vidim ledja i ostale me price ne zanimaju. Svi znaju da je to moguce samo ako se Grobari ujedine i napune stadion i to pre svega JNA! Vecerasnja utakmica je dokazala da ce JNA uskoro biti pun!
Sto se mamaca tice ocekujem da se nudi bedza ulaz za Sabah i onima koji nisu bili na danasnjoj utakmici i nisu kupili kartu. Jebi ga u ovom momentu upravi odgovara malo puniji stadion i sto vise pripadnika navijacke grupe Grobari dzabe! Da ne bude zabune,postujem one koji godinama i decenijama idu na JNA bez obzira na rezultat. Postujem ih ali ih ne razumem! Prica da igracima u ovom momentu treba pun stadion i ne znam kakva podrska da bi izbacili Sabah (ej Sabah?????) i pobedili kurvinu filijalu iz Nisa je prazna prica. Ako oni to ne mogu sami, onda neka se kolektivno poubijaju!
Edit: ne razumem ih u ovom trenutku! Cisto da sad ne krene spinovanje kako ne razumem ljubav prema Partizanu i slicno jer je moje misljenje da se ljubav prema Partizanu u ovom trenutku pokazuje van stadiona JNA! Na kraju krajeva, da zahvalite grupi sa Juga sto dzabe mozete da pratite tekmu sa Sabahom. Ne secam se da je ikada Evropa,koje god takmicenje bilo dzabe ako se ide na neku prvenstvenu utakmicu! E to je mamac i to je ono sto vam je vazura omogucio da srusi akciju ili neakciju,kako god!
 
Последња измена:

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.027
Reaction score
7.676
Na kraju krajeva, da zahvalite grupi sa Juga sto dzabe mozete da pratite tekmu sa Sabahom.
Ti si dečko ozbiljno oboleo ako misliš da je meni potreban neki vazurin ili vučelin ili čiji god trik da bih gledao i bodrio Partizan.

Sto se zahvalnosti tiče, mislim da je degutantno stavljati južnu tribinu i taj pojam u istu rečenicu.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Pre svega čestitka Igoru i momcima na otetoj pobedi. Što se tzv. bojkota tiče svako ko je večeras bio u Humskoj mogao je lako videti kolika je to besmislica. Dva đubreta nisu ni pedalj dalje od Partizana, a tim je morao da se muči bez prave podrške. Istovremeno na sramotu Juga i svih nas tuđi bubanj tandrče u našoj kući i tuđe pesme odjekuju umesto naših dok ciganske sudije i moroni iz ciganske filijale vršljaju po terenu kako im dune. Ovoj ekipi je nužna podrška sa tribina, a krmka i matoru drtinu neće niko smeniti iz Kragujevca ili Novog Sada već jedino u Humskoj. Dok postoji ekipa Partizana i dok se bori na terenu posao navijača je da je podrži i da joj pomogne a za borbu sa upravom treba tražiti načine koji to ne dovode u pitanje. Ta priča nosićemo ih do pobede u Kragujevcu a ostaviti na cedilu u Beogradu je potpuni apsurd jer istovremeno neće dati rezultat a napraviće štetu. Kad na terenu rezultati krenu naopako imaćete bojkot svejedno jer će retko kome biti stalo kao prošlog proleća. Onda će biti kasno za bilo kakvu reakciju.
 
Top