Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.744
Reaction score
11.366
Локација
.
Taki je naš brat, jedan od nas mazohista koji vole ovaj naš nesrećni klub. Jako inteligentan i nesebičan igrač koji može da uzme ulogu od 20-30 minuta po utakmici i svojom rolom da doprinos kao juče ili kao protiv TSCa.
 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
327
Reaction score
1.289
Локација
Београд
Био сам на стадиону јуче, осећао сам да морам да будем ту. Сезонску нисам узео јер су ове године безобразно скупе. Међутим, постоје и други начини да се дође на стадион. У четвртак се ломи сезона, ако испаднемо - неће бити ни потребе да се зове на бојкот јер ће опет бити бројка као претходних сезона а ако прођемо даље - онда очекујем да се ова енергија и подршка умножи. Што се тиче става јужне трибине, саопштење је апсолутно на месту и драго ми је да су показали разумевање за оне који мисле другачије. То је свакако битан напредак у односу на неку скорију прошлост које се сви овде добро сећамо. Међутим, оно чега сам се прибојавао и што се јуче десило јесте да ће то бити бојкот који подразумева само да се не долази на стадион. По мени то неће имати никакав ефекат. Бојкот на стадиону са неким пратећим активностима ван истог је већ нешто друго, па се надам да ће се и то узети у обзир.

Што се тиче саме утакмице и фудбала, јако битна победа ако се узму у обзир све околности у којима је одиграна. Жеља постоји - то је очигледно, квалитета мањка - и то је нажалост очигледно. Међутим, као што сам већ писао после утакмице у НС, наши су и друге немамо. Док год се боре као што су се јуче борили, а не онако као у Азербејџану и то им до сада највише замерам, заслужују подршку.
 

Gyoura

Početnik
Учлањен(а)
23.05.2023
Порука
46
Reaction score
231
Завршено је треће првенствено коло… општи закључак је да се фудбал, ако то тако може да се назове, игра у другом делу табеле!
Завршена је и једна “европска недеља”…
Општи утисак, како сејемо тако нам се и вратило! Дефинитивно сакупљање европских бодова треба да иде у оне земље чији фудбалски савези то знају да валоризују!

О вицешампиону лиге не треба трошити речи, изговори око (не)среће са жребом и слично су само изговори уз ону познату Чарлса Барклија:
- “што улазиш у фрку ако си слабији?!”
А што се среће тиче, сетите се да ли сте постојали када је неко на терену освајао бодове да бисте били ту где никада, у супротном бити нећете!

Што се комшинице тиче, мислим да ће због кикса у виду примљеног кола неко одговарати!

Војводини изгледа још нису рекли да је такмичарска сезона почела јер се чини да они још одмарају играче!

Трећепласирани тим из изузетно јаког првенства који је дао директног учесника Лиге шампиона показао је сву снагу ево већ у трећем колу!

А Партизан? Волим га… као ока два… али?
Најгори противник је онај у виду самог себе, а најтеже када га имаш у својим редовима!

Јел дошло време за оставке? Време за прихватање заједничке одговорности за срамоту, за лицемерје, за безмало годину дана без организације, без напретка, без почетка, и без краја!
Редом… Милорад, Милош, Игор…
Срамно испадање из Европе прошле сезоне, срамно четврто место, заправо сраман начин на који смо се изборили за то четврто место, срамна реконструкција тима без плана, реда, идеје, визије!
Игоре извини али још увек ниси калибар тренера Партизана, извини Игоре и уз сву подршку најмање је потребно да правдаш било шта за шта је одговорна ова управа!
Без омаловажавања било кога, онакав тим из Азерјбеџана би и други тим Партизана морао да надигра… тактика “Партизане нападај” са неприпремљеним играчима? Чему, да се свиди коме?
Па није нам се свидела ни игра а понајмање онаква два гола!
Пенал… није га било а судија је изгледа само своју грешку компензовао тиме што је голману дозволио одбрану на недозвољен начин!

А као шлаг на торту захвалност навијачима за прву утакмицу на свом терену у првенству? Којим навијачима? Онима којима су поклоњене карте да стадион не би био сабласно празан као у фебруару или марту када је време било нешто лошије него сада!
Игоре зашто гураш прст у око навијачима који се боре за правду клуба који пре свега воле!

Захвалност савезу за нови терен? Истом оном савезу и истој овој управи због којих се све остало урушава, руши, распада!

И на крају би био ред честитати на победи, пировој, победи која ће нас вероватно држати на линији одбране прошлогодишње позиције на табели (надам се)!

БОЈКОТ до победе!
 

Milan Pa80

Početnik
Учлањен(а)
04.08.2018
Порука
98
Reaction score
292
Локација
Pancevo
Завршено је треће првенствено коло… општи закључак је да се фудбал, ако то тако може да се назове, игра у другом делу табеле!
Завршена је и једна “европска недеља”…
Општи утисак, како сејемо тако нам се и вратило! Дефинитивно сакупљање европских бодова треба да иде у оне земље чији фудбалски савези то знају да валоризују!

О вицешампиону лиге не треба трошити речи, изговори око (не)среће са жребом и слично су само изговори уз ону познату Чарлса Барклија:
- “што улазиш у фрку ако си слабији?!”
А што се среће тиче, сетите се да ли сте постојали када је неко на терену освајао бодове да бисте били ту где никада, у супротном бити нећете!

Што се комшинице тиче, мислим да ће због кикса у виду примљеног кола неко одговарати!

Војводини изгледа још нису рекли да је такмичарска сезона почела јер се чини да они још одмарају играче!

Трећепласирани тим из изузетно јаког првенства који је дао директног учесника Лиге шампиона показао је сву снагу ево већ у трећем колу!

А Партизан? Волим га… као ока два… али?
Најгори противник је онај у виду самог себе, а најтеже када га имаш у својим редовима!

Јел дошло време за оставке? Време за прихватање заједничке одговорности за срамоту, за лицемерје, за безмало годину дана без организације, без напретка, без почетка, и без краја!
Редом… Милорад, Милош, Игор…
Срамно испадање из Европе прошле сезоне, срамно четврто место, заправо сраман начин на који смо се изборили за то четврто место, срамна реконструкција тима без плана, реда, идеје, визије!
Игоре извини али још увек ниси калибар тренера Партизана, извини Игоре и уз сву подршку најмање је потребно да правдаш било шта за шта је одговорна ова управа!
Без омаловажавања било кога, онакав тим из Азерјбеџана би и други тим Партизана морао да надигра… тактика “Партизане нападај” са неприпремљеним играчима? Чему, да се свиди коме?
Па није нам се свидела ни игра а понајмање онаква два гола!
Пенал… није га било а судија је изгледа само своју грешку компензовао тиме што је голману дозволио одбрану на недозвољен начин!

А као шлаг на торту захвалност навијачима за прву утакмицу на свом терену у првенству? Којим навијачима? Онима којима су поклоњене карте да стадион не би био сабласно празан као у фебруару или марту када је време било нешто лошије него сада!
Игоре зашто гураш прст у око навијачима који се боре за правду клуба који пре свега воле!

Захвалност савезу за нови терен? Истом оном савезу и истој овој управи због којих се све остало урушава, руши, распада!

И на крају би био ред честитати на победи, пировој, победи која ће нас вероватно држати на линији одбране прошлогодишње позиције на табели (надам се)!

БОЈКОТ до победе!
A zasto mislis da su poklonjee karte? Nezelim da ulazim u neku raspravu ali mi je uzasno,ruzno nazovi kako hoces da ako neko dodje na stadion on je odmah sa kartom za dz usao,on je "izdajnik" i sl.Svaka cast jugu na onom saopstenju....Ali...Ne tako davno je bilo samaranja od strane juga po istoku,nije se skandiralo protiv uprave i sl....Dolazim na istok ili zapad ne zato sto imam nesto protiv juga vec eto dolazim sa dva klinca i nilada mi niko nije dao kartu vec kupujem sezonslu i za mene i za njih,i nedozvoljavam da tako kazem da me neko sada naziva izdajicom,ili kako mi neko daje karte zato sto dolazim na utkamicu...Na JNa....I docicu opwt,i nikada se nije postavljalo pitanje koliko je ljudi za dz dobijalo karte za jug...I ne mene to nezanima ali necu ni da me neko pljuje jer regularno kupujem sezonsku dolazim kad god mogu....Bojkot....Ok...Ali zar bojkot nije vec 10 godina....Stadion nam zvrlji prazan vec 10 godina zar ne?
 

marko78

Grobar
Учлањен(а)
12.08.2009
Порука
476
Reaction score
189
Cestitam fudbalerima sto su veceras izborili 3 boda. Severina je po meni odlicno pojacanje i to ce se tek videti u narednom periodu. Ostali su bili solidni, borili se, nisu odustajali. Ocekujem jos pobeda i ocekujem da do derbija odrzimo korak, a onda i preuzmemo lidersku poziciju. Ja sam generalno nepopravljivi optimista i slagao bih kad bih rekao da se ne nadam. Molim igrace da zablistaju u cetvrtak i otresu ovaj Sabah kao slinu.
Takodje, zelim da cestitam navijacima Partizana jer su se masovno odazvali apelu Grobara. Mamac u vidu besplatne Evrope je bio ozbiljan i drago mi je da je vecina to sa prezirom odbila! Kolika je ta vecina videcemo vec u Kragujevcu! Smatram da samo zajedno mozemo dalje i da samo zajedno mozemo napraviti velika dela. To se prosle godine pokazalo na kosarci, ove godine ocekujem zajednistvo i solidarnost u fudbalu. Dosta smo jedni drugima terali kontru, prozivali se, zvizdali. Ja sam prvi mojim drugarima sa kojima idem na utakmice govorio da sa jugom ne pevam zajedno tacno i kada bi meni licno skandirali. Doslo je vreme da se ovaj stav promeni jer jak Jug znaci jak Partizan! Poslednjih nekoliko godina ovu tvrdnju dokazuje! Nasa poslednja titula osvojena je ogromnim revoltom i prkosom koji smo pokazali zajedno, koliko-toliko slozno! Mozda je doslo vreme da se istorija ponovi! Napred Partizan!
Dunajska Streda - samo toliko
Mnogo ste prerano počeli da morališete, čak ni Sorab toliko brzo ne zaboravlja (čitaj šamaranje istoka)
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.090
Reaction score
5.048
Локација
vezenemam
Jel se to manifestoglašavaju ovi što sprečiše postavljanje džajke na čelo fss-a?
I što akcijaju diljem smrsrbije boreći se za pravdu i proterivanje tvorzana i njegove klike iz sporta?
Da ne ulazimo u dnevnu/noćnu politiku...
Ako su to ti, onda puna podrška, i šta god da kažu, njihove reči imaju težinu i značaj.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.405
Завршено је треће првенствено коло… општи закључак је да се фудбал, ако то тако може да се назове, игра у другом делу табеле!
Завршена је и једна “европска недеља”…
Општи утисак, како сејемо тако нам се и вратило! Дефинитивно сакупљање европских бодова треба да иде у оне земље чији фудбалски савези то знају да валоризују!

О вицешампиону лиге не треба трошити речи, изговори око (не)среће са жребом и слично су само изговори уз ону познату Чарлса Барклија:
- “што улазиш у фрку ако си слабији?!”
А што се среће тиче, сетите се да ли сте постојали када је неко на терену освајао бодове да бисте били ту где никада, у супротном бити нећете!

Што се комшинице тиче, мислим да ће због кикса у виду примљеног кола неко одговарати!

Војводини изгледа још нису рекли да је такмичарска сезона почела јер се чини да они још одмарају играче!

Трећепласирани тим из изузетно јаког првенства који је дао директног учесника Лиге шампиона показао је сву снагу ево већ у трећем колу!

А Партизан? Волим га… као ока два… али?
Најгори противник је онај у виду самог себе, а најтеже када га имаш у својим редовима!

Јел дошло време за оставке? Време за прихватање заједничке одговорности за срамоту, за лицемерје, за безмало годину дана без организације, без напретка, без почетка, и без краја!
Редом… Милорад, Милош, Игор…
Срамно испадање из Европе прошле сезоне, срамно четврто место, заправо сраман начин на који смо се изборили за то четврто место, срамна реконструкција тима без плана, реда, идеје, визије!
Игоре извини али још увек ниси калибар тренера Партизана, извини Игоре и уз сву подршку најмање је потребно да правдаш било шта за шта је одговорна ова управа!
Без омаловажавања било кога, онакав тим из Азерјбеџана би и други тим Партизана морао да надигра… тактика “Партизане нападај” са неприпремљеним играчима? Чему, да се свиди коме?
Па није нам се свидела ни игра а понајмање онаква два гола!
Пенал… није га било а судија је изгледа само своју грешку компензовао тиме што је голману дозволио одбрану на недозвољен начин!

А као шлаг на торту захвалност навијачима за прву утакмицу на свом терену у првенству? Којим навијачима? Онима којима су поклоњене карте да стадион не би био сабласно празан као у фебруару или марту када је време било нешто лошије него сада!
Игоре зашто гураш прст у око навијачима који се боре за правду клуба који пре свега воле!

Захвалност савезу за нови терен? Истом оном савезу и истој овој управи због којих се све остало урушава, руши, распада!

И на крају би био ред честитати на победи, пировој, победи која ће нас вероватно држати на линији одбране прошлогодишње позиције на табели (надам се)!

БОЈКОТ до победе!
Sve ok ne ulazim u tekst samo ako moze odgovor zasto pises u mnozini? Kome to "nama" tj vama?
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.043
Локација
Beograd
Dunajska Streda - samo toliko
Mnogo ste prerano počeli da morališete, čak ni Sorab toliko brzo ne zaboravlja (čitaj šamaranje istoka)
Poslednje sto sam zeleo je da budem advokat juzne tribine, ali jebi ga post po post pa ce sad jos da ispadne da sam ja samarao po istoku u crnoj majici i kacketu, a sve je bas na toj tekmi bilo drugacije. I da, bas na toj utakmici sam drugarima rekao da sa jugom ne pevam ni meni da skandiraju licno. Dalje, ko god je isao na utakmice ove i prosle sezone mogao je da vidi novu energiju medju navijacima Partizana. Pricam generalno, znacajnije utakmice u fudbalu (ne o prvom kolu prosle sezone gde je na istoku napadnut decko sa majicom) i narocito basket... Pricam o poslednjem derbiju u rupi takodje gde je cini mi se Duljaj debitovao kao trener. Postujem odluku svakog navijaca Partizana i ne zelim da se ovde delimo na one koji bojkotuju i one koji to nece jedino sto je ocigledno da ljudi koji bojkotuju ovde ne mogu da iznesu normalno svoj stav a da ne udju u polemiku sa njih 10 koji bi da im objasne sta je ljubav prema Partizanu itd itd. Na kraju, mogu se procitati i ostali moji komentari gde apsolutno izrazavam sumnju u delotvornost i podobnost bojkota kao sredstva borbe, ali sam odlucio da se solidarisem sa ljudima koji su masovno bili na gostovanjima TSC i Vojvodini. Ta energija mi se zaista svidela, a zajednicko navijanje me je vratilo u neka srecnija vremena. Elem, stav o bojkotu mi je ucvrscen nakon odluke uprave fk da isti razbije davanjem dzabe karata i pustanjem dzabe ulaza na evropsku utakmicu. I na samom kraju, ja sezonsku kartu ove godine nisam kupio takodje iz svih gore iznetih razloga i ovim putem se izvinjavam svima vama koji ste istu kupili jer ste iz ljubavi prema Partizanu na vreme zeleli da rezervisete svoje mesto u Hramu. Ima i onih kojima je sezonska skupa ali su se odmah po proglasenju bojkota javili i istakli da ce se za pojedinacne ulaznice snaci. I za te Grobare veliki naklon. Sto se ostalih tice koji su se javili nakon objave o bedza Evropi imam poruku, koju necu izneti jer bi me banovali! Uzmete ogledalo,pogledate se u isto i lepo zakljucite da li pripadate novoformiranoj grupi Grobari dzabe ili ne! Ja imam pravo da jos jednom istaknem da na JNA ne idem ni da mi plate sve dok se odluka o bojkotu ne povuce! Napred Partizan!
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
457
Reaction score
1.248
Nisu nam potrebne podele na one koji dolaze na utakmice i na one koji bojkotuju, već na one koji su protiv ili za uprave.
Oni koji dolaze na utakmice i na istim reč ne upute upravi, jasno je na kojoj su strani.

Svaka čast igračima na preokretu, bore se koliko mogu i nisu oni krivi što se na čelu klubu nalaze izdajnici koji pristaju da igraju farsu od prvenstva dok istovremeno polako ali sigurno ubijaju klub.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
A jel' vrаćaju taj dinar kusura?

Uprava pokusava na sve nacine da napravi podelu medju nama, sto jasno pokazuju iz dana u dan od kad je proglasen bojkot.

Na taj nacin zele da obesmisle bojkot, sto im onih 2000 ljudi od juce i pomaze, ali kako bude odmicalo vreme i temperatura bude padala nemam sumnje da ce i ta brojka opadati.
Zato sto se vrlo dobro secam koliko nas je bilo u februaru protiv mladosti.

Ali neka... Nedaj Boze da se Grobari jednom sloze..
 

Milan Pa80

Početnik
Учлањен(а)
04.08.2018
Порука
98
Reaction score
292
Локација
Pancevo
Uprava pokusava na sve nacine da napravi podelu medju nama, sto jasno pokazuju iz dana u dan od kad je proglasen bojkot.

Na taj nacin zele da obesmisle bojkot, sto im onih 2000 ljudi od juce i pomaze, ali kako bude odmicalo vreme i temperatura bude padala nemam sumnje da ce i ta brojka opadati.
Zato sto se vrlo dobro secam koliko nas je bilo u februaru protiv mladosti.

Ali neka... Nedaj Boze da se Grobari jednom sloze..
A u cemu pomoza? Nije ti palo na
Uprava pokusava na sve nacine da napravi podelu medju nama, sto jasno pokazuju iz dana u dan od kad je proglasen bojkot.

Na taj nacin zele da obesmisle bojkot, sto im onih 2000 ljudi od juce i pomaze, ali kako bude odmicalo vreme i temperatura bude padala nemam sumnje da ce i ta brojka opadati.
Zato sto se vrlo dobro secam koliko nas je bilo u februaru protiv mladosti.

Ali neka... Nedaj Boze da se Grobari jednom sloze..
Ali zar mi odavno nismo podeljeni? Zar odavno na jna ima tih 2000 ljudi? Mozda su to "zaludjenici" koji eto dolaze iz ciste ljubavi prema Partizanu....Zasto se odmah misli da se nesto radi kao u inat jugu? Opet kazem mnogi ljudi neveruju tom istom jugu zbog neodazivanje na skandiranje protiv Vucica,uprava,mnogo puta spominjanog samaranja po istoku....Kako to niko nerazume....
 

Slavensky

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
84
Reaction score
100
Ķ.
Ako meni replicirate, gubite vreme... Moj jedini cilj je da ekipi iz uprave i skupstine vidim ledja i ostale me price ne zanimaju. Svi znaju da je to moguce samo ako se Grobari ujedine i napune stadion i to pre svega JNA! Vecerasnja utakmica je dokazala da ce JNA uskoro biti pun!
Sto se mamaca tice ocekujem da se nudi bedza ulaz za Sabah i onima koji nisu bili na danasnjoj utakmici i nisu kupili kartu. Jebi ga u ovom momentu upravi odgovara malo puniji stadion i sto vise pripadnika navijacke grupe Grobari dzabe! Da ne bude zabune,postujem one koji godinama i decenijama idu na JNA bez obzira na rezultat. Postujem ih ali ih ne razumem! Prica da igracima u ovom momentu treba pun stadion i ne znam kakva podrska da bi izbacili Sabah (ej Sabah?????) i pobedili kurvinu filijalu iz Nisa je prazna prica. Ako oni to ne mogu sami, onda neka se kolektivno poubijaju!
Edit: ne razumem ih u ovom trenutku! Cisto da sad ne krene spinovanje kako ne razumem ljubav prema Partizanu i slicno jer je moje misljenje da se ljubav prema Partizanu u ovom trenutku pokazuje van stadiona JNA! Na kraju krajeva, da zahvalite grupi sa Juga sto dzabe mozete da pratite tekmu sa Sabahom. Ne secam se da je ikada Evropa,koje god takmicenje bilo dzabe ako se ide na neku prvenstvenu utakmicu! E to je mamac i to je ono sto vam je vazura omogucio da srusi akciju ili neakciju,kako god!
A brate ja tebe nista ne razumem, iskreno....
 

Milan Pa80

Početnik
Учлањен(а)
04.08.2018
Порука
98
Reaction score
292
Локација
Pancevo
Ne kazem ti da teras inat, ali zar tebi nije malo neobicno da se sad tako iznenada na drustvenim mrezama skoro pa mole navijaci da dodju na stadion, plus karta 299 dinara, ma daj..
Ma niko nekaze covece da uprava sada nepokusava na sve moguce nacine da dovuce.ljude na stadion....Ali te ljude niti smatram nekim "izdajicama",niti ih osudjujem....
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.744
Reaction score
29.582
Локација
Beograd
odlucio da se solidarisem sa ljudima koji su masovno bili na gostovanjima TSC i Vojvodini. Ta energija mi se zaista svidela
I meni se ta energija svidela, ali to ne znači da smo svi u stanju da idemo na gostovanja...
Na taj nacin zele da obesmisle bojkot, sto im onih 2000 ljudi od juce i pomaze, ali kako bude odmicalo vreme i temperatura bude padala nemam sumnje da ce i ta brojka opadati.
Zato sto se vrlo dobro secam koliko nas je bilo u februaru protiv mladosti.
Pa tad ti i nije bio bojkot. Zar ne možeš da shvatiš da poseta na Istoku i Zapadu (tadašnja, sadašnja) ne mora imati nikakve direktne veze sa bojkotom Juga?
Oni koji dolaze na utakmice i na istim reč ne upute upravi, jasno je na kojoj su strani.
A oni koji ne dolaze na utakmice i time isto reč ne upute upravi, na kojoj su oni strani?

Nemam nameru da potenciram podele među navijačima Partizana, ali oni koji nemaju isto mišljenje sa mnom, moraju da shvate da se ponašam po sistemu, ne diram te, ne diraj me...
Izneli smo mišljenja da je neko za bojkot, neko nije, i onda nek svako nastavi nekim svojim putem...

Vi što ste za bojkot, nastavite da podržavate Partizan na gostovanjima, i meni je to super, jer tamo dajete vetar u leđa Dukiju i ekipi...
Ali nas koji i dalje dolazimo na JNA da damo bar vetrić u leđa Dukiju i ekipi, nemojte da prozivate, jer svaka akcija (ili izgovorena, napisana reč) daje reakciju...

Eto, zato pokušavam da budem umeren i biram reči, jer ne želim da produbljujem milionitu podelu među navijačima Partizana, ali Jug i njegovi zastupnici moraju da shvate da imaju pravo da daju PREDLOG, ali ne i da misle da su iznad bilo kog drugog navijača Partizana, pa da je taj njihov predlog kao neka OBAVEZA za sve...
Pa ko ne poštuje taj predlog i obavezu, odmah je kao neki izdajnik i saradnik okupatora...nije to Jug zvanično rekao, ali tako to zvuči ovde na forumu kod nekih...

Jeste mladi, pretpostavljam, ali neverovatno mi je da nikakve pouke niste izvukli iz tragične srpske istorije i politike i njenih podela, nego kao matricu uzimate ono što su decenijama i vekovima naši vlastodršci koristili kao mantru: ko nije uz nas, taj je protiv nas, a ko je protiv nas taj je izdajnik.

Pa nije to baš tako, deco moja, mada u Srbiji to obično vrlo dobro uspeva...
Partizan ima crno-bele dresove (a juče ni to), ali većina stvari u životu i svetu uopšte nisu ,,crno-bele,, nego imaju milion nijansi između...
Mislite o tome.
Nije svako izdajnik ili umobolnik, ako se ne slaže sa vama - možda samo ima drugačije mišljenje, drugačiji stav.

I, ajmo da se ,,kanališemo,, ka odgovarajućim temama: bojot je uperen protiv uprave, možemo o njemu na temi o upravi, tema o FK-u mi je nekako za domaća takmičenja, a tema o LK za evropske utakmice...ili bar za ovu jednu u četvrtak, ako već tada ispadnemo...
 
Top