Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.178
Reaction score
14.631
Локација
Brdo Banovo
"Kako da vam kažem... Na mene to stvarno ne utiče. Ja sam miran, jer radim čistog srca. Da se ne bi pravila zla krv. Ovo ne potiče iz Crvene zvezde, što se tiče smene. Mora da bude sportska priča, nema zle krvi, samo moramo da budemo mirni, da ne nasedamo na provokacije i da se ljudi ne svađaju među sobom", poručio je Igor Duljaj.



Jebala te zvezda sportska crvena prica!
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
304
Reaction score
212
Ne bi bilo lose da sobzirom da necemo igrati grupu u evropi ove jeseni iskoristimo za sto vise prijateljskih utakmica da se ekipa uigrava.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
197
Reaction score
1.882
Локација
Beograd
Kada su ti uslovi za dovođenje igrača da je:
- free transfer
- da ima neke probleme (fizičke ili psihičke)
- da se nije bavio (ozbiljnim) fudbalom u prethodnih 12 meseci
- po potrebi bivši fudbaler
- po potrebi najbolji ortak trenutnog fudbalera

Dese se Kalulu, Fejsa, Jojić, Markec, Kolorado i ekipa. Nikad više promašaja u FK nego u prethodne 2-3 godine.

Neki od ovih bi i proigrali da imaju sistem gde bi se makar 6 meseci uigravali za 90 minuta fudbala. Ovako imaš polu-proizvode koji će stalno da kiksaju i greše.

Mišljenja sam da će ćelavi proraditi, samo je pitanje u kojoj će revijalnoj utakmici to biti.
Zahid premalo imao kontakt sa loptom da može da se oceni, videćemo kad bude odigrao 60+ minuta. Severina ozbiljno razočarao, jako sebičan i nezainteresovan, ali dosta brz.
Saničanin obnovio kandidaturu za najgoreg štopera FK Partizan.

Sve u svemu fino, sa psihološkog i rezultatskog aspekta bitna, sa svakog drugog potpuno nebitna utakmica. Uvek je lep dan kad Partizan osvoji 3 boda.
Nadam se da će ekipa makar ozbiljno shvatiti ove male utakmice gde smo u proteklih 6 godina najviše bodova gubili i da će nastaviti sa pobedama.

Pa, Bože zdravlja, da u ovo vreme za mesec dana budemo na +5 i komentarišemo Saldanjinu golčinu u 90'. :D
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
173
Reaction score
517
Локација
Ruma
Ja ne znam pored svih ovih štoperskih rupa, koliko je na kraju pametno da se tu razmotri igranje Filipovića (i onako će da greje klupu pored Arandjela). Pošto ko zna da li ćemo dovesti nekog. Mali Ilić "mora" pa mora zbog bonusa, Saničanin je tragikomičan, a Marković mi se čini da igra preko one stvari. Šteta koliko je dečko propao, a odigrao je onu jednu odličnu sezonu u prošlom mandatu, žalio opasno kada ga nismo tada otkupili. Što se tiče ove utakmice, očekivano smo dobili prosečni Javor. Po običaju lepo je gledati igru Belića, Natha, Saldanje, pa i Meniga koji jeste noršalantan, ali koji ume sam sebi da stvori šansu. Kanute napred korektan, nazad me sve više nervira sa nekim svojim nepromišljenim potezima i zadržavanjem lopte. Redovno izgubi kontrolu na najgorem delu terena i onda sevaju kontre. Arandjel isto napred dosta dobro čita igru, utrčava, po zemlji se snalazi, ali kada treba da centrira, plač majke božije. U defanzivi još spor, mada manje kritičan od kolege. Antić neprimetan (hvala bogu), ali samo protiv ovih šnj ekipa. Jovanović naravno naš stub odbrane, ne smem ni da pomislim šta bi bilo da ga nema. Za kraj od tih startnih jedanaest Kalulu. Sunce ti koliko je čovek pogubljen, koliko nema kontrolu nad loptom, sve se odbija od njega, jedino taj volej. Ali opet iz nekog razloga deo mene veruje da zna fudbala, samo da se nije snašao, da li će, pitanje je. Ovi što su ušli, ništa specijalno. Pakistanac ni vamo, ni tamo, rano je još za prognoze. Imao je kontakata sa loptom, delovao je sigurno, ali nije ni pravio neku razliku, što ne znači da neće. Klinci, Trifa se nije naigrao, Stjepa mi deluje prosečno, uglavnom lopte nazad, sve nekako trapavo, ali aj možda je još nesiguran. Sve u svemu, ništa što bi trebalo da nas raduje, problemi su i dalje tu, ali treba čestitati igračima.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.797
Reaction score
7.603
Локација
25-i maj
Nasa je najveca sansa da se ova ekipa utegne da lici na onu Stanojevicevu od pre 2 godine. Umesto da idemo napred mi se zbog sns smradova u upravi vracamo 10 koraka unazad svake godine. Citam Mateusov intervju i setim se odbrane kojom je on raspolagao Branko Savic-Stojanovski-Jeremic ako se ne varam i to je blago receno skromna ekipa koja je dala puno. Posle su dosli Malbasa i Vest ali nikad nam odbrana nije ovako jadna bila kao zadnjih 18 meseci. Pobede moraju da postanu pravilo a ne da smo sad kao nesto srecni bolji smo od Javora. Dosta igraca imamo napred ali sumnjivog kvaliteta a pozadi bukvalno nista. Duljaja ce da oteraju ne zbog rezultata nego zbog toga sto je izostavio Svetu.
 

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
163
Reaction score
413
Локација
Tamo_negde
Smesna prica,kiksne ciganlija odjednom I lagana nasa pobeda I to pred teranje uprave,a ujedno i zvezdino stivo sportski ruznal najavljuje savu,kako da ne,niko nije lud da nasedne na njihovu glupu pricu,uprava napolje
 

Залад

Форумски курсаџија
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.262
Reaction score
28.498
Локација
Ljubuški
"Kako da vam kažem... Na mene to stvarno ne utiče. Ja sam miran, jer radim čistog srca. Da se ne bi pravila zla krv. Ovo ne potiče iz Crvene zvezde, što se tiče smene. Mora da bude sportska priča, nema zle krvi, samo moramo da budemo mirni, da ne nasedamo na provokacije i da se ljudi ne svađaju među sobom", poručio je Igor Duljaj.



Jebala te zvezda sportska crvena prica!


''navijačko rivalstvo ne kvari drugarstvo''
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.484
Reaction score
2.278
Javor ekipa po meri Partizana koliko nam je ekipa jaka videlo se u 3 evropske utakmice. Pise se pobeda ali treba jos mnogo da se radi.Prvo je nova uprava pa sve ostalo za sampionski i evropski Partizan.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Dobro je proslo veceras.Pakistanac solidan.Odbrana kriminal!Treso sam se celu utakmicu kad ovi pridju golu.Sanicanin, kuku crni sine!Treba ovde par iskusnih stopera da zavedu red.Ali ovima zlotvorima to nepada napamet da urade.Gomilaju krila i veznjake a ne dovode sto treba.
Al nevazno je sve ovo.Bitno je da uprava ode na bilo koji nacin.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.635
Reaction score
30.296
Локација
Novi Sad
Slabo je ovo.... i sve nekako da zaboravim ali Menigovo trčkaranje za ovim malim što je dao gol! Alo rode jeboteeeeee, trči, vuci, krši, radi nešto, a ne trčka za njim 50 60 metara i gleda ga! I ne samo on, Antić isto izgubi loptu u duelu i kleči i gleda sudiju a oni već u polu kontri....

Ovaj tim ili će da se uigra i taktički završava utakmice ili ćemo piti bensedine pre, za vreme i posle utakmice!

Sve u svemu, ovih dana je u klubu fudbal u drugom planu, svu snagu i energiju treba uputiti ka teranju uprave i protestu u četvrtak!

UPRAVA NAPOLJE!
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.603
Reaction score
3.467
Локација
JNA
Buraz bilo je sudjeno da postigne onakvu golcinu i to je to, a u svakom slucaju bitna pobeda. Doktorska asistencija Natha, i lepo obilazenje Firmina. Menig isto lep gol. Idemo dalje, borba za klub je najbitnija. Odrstraniti strana tela, pa da vidimo kolike su rane.
 

Slavensky

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
84
Reaction score
100
Lako je postizati evrogolove protiv nas kad se nasi zadnji vezni i bekovi sklanjaju od svakog ko ima loptu na 30 metara od naseg gola, da ne smetaju covjeku.

Najbolja scena je kad Sanicanin povuce do oko 30 metara od njihovog gola, a svi mu ostavljaju prostora jer znaju da ce da opali sedam metara preko gola, sto se i desi.

Kanute danas solidan, makar sto se tice pas igre. Sto se tice zatvaranja rupa nazad, standardno los. Od Saldanje se, za promjenu, lopta nije odbijala ko od bukvu. Belic i Natho standardno dobri. Lijep gol Stojkovica. Golman dobar. Ostalo, a ponajvise Kalulu, zalutalo u profesionalni fudbal. Zahid nista nije pokazao u ovih pola sata sto je odigrao, ali dobro. Mozda doprinese nasem osvajanju cetvrtog mjesta.

EDIT: Zaboravih pomenuti Meniga i njegove standardno dobre momente, uz hladovinu ostatak utakmice.
A sta je Zahid to trebao da pokaze ? Da zonglira na petercu.... po meni sasvim solidan... da ga ne ureknem, i vidi se da zna lopte
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.930
Reaction score
13.889
Победа за какву-такву стабилност. У вези и нападу то делује пристојно од старта сезоне с обзиром на стање клуба и квалитет стручног штаба и није лако после оне бламаже вратити се па макар то био и Јавор али ето у уводу овог поста да истакнем позитивне ствари, а у наставку да дефинитивно закључим да поред најгоре управе имамо и најгору задњу линију у историју клуба.
Размишљао сам, подсећао се али не, нема горе задње линије од ове.
И не само да је индивидуално најгора задња линија икада него је Дуљај својим уским тактичким знањем довео да тога да буду још гори. Тим са оваквом задњом линијом је као тркач са везаним ногама и сви остали играчи су током ове сезоне у многим ситуацијама деловали као изгубљени, критиковао се и Кануте и Менигово и Ксандерово не-помагање одбрани али све је то резултат тога што у задњој линији имамо несклад, нетактичност, једном речју немоћ која заразно делује на цео тим. Нити могу да изнесу лопту како треба и да организују игру из задње линије, нити да покрију леђа саиграчима, ма ништа.
Дуљај је довукао добре играче напред, изборио се за широк дијапазон странаца али оно што му замерам су одлуке по питању штопера и целокупне задње линије и то нас је много коштало. Чекање Настасића до изнемоглости, бирање младог Илића за бонуса и давање капитенске траке Свети чиме је постао незамењив довело је до свега овога и то је кључна грешка коју је направио Дуљај и много је крупнија од свих његових тактичких пропуста. Позади смо добили: немоћ-немоћ-немоћ-немоћ.
Ни у највећем лудилу није требао да се дозволи одлазак Чакија, а за Вујачића је замена требала да дође одмах и никако бонус није смео бити штопер у лиги, а поготово не да игра Европу (мада Илић је бар тај Сабах кући одиграо добро). Аранђел није донео ништа у односу на Филиповића, а Антић је 5 корака уназад у односу на Чакија који је био "Белић своје врсте". Овакве одлуке по питању задње линије су нас коштале у Европи, а коштаће нас и у првенству врло брзо ако се нешто не промени.
И није ово сад оно "лако је бити генерал после битке", наслућивала се трагичност задње линије много пре Сабаха и данаца.......
Но то је све неки фудбалски аспект. Зна се где је канцер. Ако од робовласника добијем слободан дан нек нас Бог погледа у четвртак два пута. Управа напоље!
 
Top