Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
327
Reaction score
1.289
Локација
Београд
Због обавеза нисам стигао да прочитам коментаре, али бих свакако поделио неке своје утиске у вези утакмице у Суботици. Успео сам некако да се изорганизујем и одем на своје треће ванбеоградско гостовање ове сезоне. Обзиром да радим до 5 поподне, јесте било незгодно, али снашао сам се некако. Посета је добра за стандарде ове учмале нерегуларне лиге, наравно већина на стадиону су били присталице црно-белих тј. бордо-плавих момака. Сама утакмица и није била толико садржајна у првом полувремену, али онда је дошла права реакција екипе у другом полувремену. По мом мишљењу кључна особа за промену ритма у другом полувремену је Таки. Крагујевац ћу морати да пропустим јер је термин утакмице "генијалан" - среда 14 часова. Напред Партизан!
 
Последња измена:

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Termin sreda u 14h, da li je ovo negde vidjeno,a da nije u pitanju prijateljska utakmica? Ovakve termine treba bojkotovati.

Mada svima je jasno da se u ovoj zemlji fudbal igra samo zbog jednog kluba
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.446
Reaction score
40.971
Локација
Žrnov
Pa dobro, u pravu si, ali je očigledno to razlog zašto je utakmica u 14h
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.386
Reaction score
5.166
Локација
Beograd
Meni je rd-live radio 3 sekunde, dajte neki normalan link ako imate.
 
Top