Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Jedan sasvim "obican" dan kod Partizanovca,

Pocinje fudbal igra Partizan muz kaze zeni,sunce igra Partizan molimte popij nesto sa prijateljicama,ja placam,ako pobedimo moze da se desi i da te izradujem veceras.
Zavrsava se fudbal ekstaza,dolazi gospodza,sva ozarena(sledi i ona rezultat na lajvu)dobice sledovanje veceras,kad joj muz kaze,ljubavi jos samo da se basket zavrsi za jedno sat ipo i idemo da se radujemo.

Nakon sat ipo,dva sledeca slika,zena umiljatim glasom cvrkuce,Ljubavi ajmo da se radujemo,a ovaj pavijan ce isto "umiljatim"glasom,

"Marsh m...ti j...m ,baksuze,k...c ces dobiti.

Jebeni Partizan,I FK i KK.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Trčao sam bukvalno brzo sa posla ka stanu kako bih stigao da gledam utakmicu...

Prvo poluvreme jako dobro. Par lepih prilika, gol koji smo dali nakon sjajne akcije Zahid-Saldanja... oni imali onu jednu šansu preko Ivanovića...

Drugo poluvreme slično kao u Pazaru... dosta smo se povukli, ovi stiskali i napadali i stvarali prilike... i baš je visilo u vazduhu, što se kaže, da ćemo primiti gol... i primismo ga.

Ovaj put nismo uspeli da se odbranimo još plus izmene koje su izvršene ali ova ekipa opet pokazuje karakter i da nema predaje do poslednje sekunde...

Zahid opet sjajno asistira a mali Ilić postiže fantastičan pogodak u maniru najboljih golgetera... tako sam se radovao da me cela zgrada čula ali svakako znaju o čemu se radi tako da su već navikli :D

Saldanja propušta TSC i to nije nikako dobro... moraće Taki od starta pa da vidimo kako će to uspeti da iznese... Severina samo da nije teža povreda inače momak igra sve bolje i bolje...

Još kažem drugaru pre utakmice da imam neki jeben loš osećaj... to izvukosmo ali zato košarku kasnije nažalost nismo... i taj jebeni loš osećaj se samo prebacio za tamo gde nisam ni očekivao.

Grobarski klasični scenario.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.447
Reaction score
2.215
Sledi dvo nedeljna pauza da se malo strasti smire i da Duljaj spremi ekipu za zavrsetak jesenje sezone. Veoma smo blizu titulu jesenjeg sampiona. U zimskog prelaznog roka ako ubodemo pojacanja od 1 do 2 igraca po kvalitetu koji poseduje Gajas Zahid imamo realne sanse da ostanemo na prvo mesto i da konacno slavimo titulu. Bice tesko ali inat i prkos znaju nekad da pobede zlo koje trpimo godinama. Jos idealnije bi bilo da konacno dobijemo i novu upravuuuuuuu.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.337
Reaction score
37.543
Sad nešto motam film. Ova utakmica neodoljivo podseća na utakmicu u exYu protiv ekipe Prištine, prvu posle pogibije velikog Dragana Mancea. Doduše nije imala isti rezultatski tok pošto smo tada probijali bunker celu utakmicu, ali je emotivno bilo slično. Ona pobeda je bila za Dragana, ova za Muju.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Izgleda da ima nesto u celavim trenerima kada je fudbalski klub u pitanju. Bice jako tesko da se ova sezona zavrsi kao ta, sada su okolnosti jos teze nego te 2017. godine, ali ovi momci zasluzuju da im se vrati titulom u ligi, a i u kupu, za ovu borbu u nemogucim uslovima.

Pauza nam dolazi u pravom trenutku, nama je pola ekipe u poslednje vreme bolesno, povredjeno, jedva igraju, sada u pauzi ce imati prilike da se zalece i pripreme za finis polusezone. Bice pakleno tesko protiv TSC-a bez Saldanje koga je sudija namestio na jedan krajnje bezobrazan nacin, ali dobro, uzdamo se u Takijevu magiju na tom mecu.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Sledi dvo nedeljna pauza da se malo strasti smire i da Duljaj spremi ekipu za zavrsetak jesenje sezone. Veoma smo blizu titulu jesenjeg sampiona. U zimskog prelaznog roka ako ubodemo pojacanja od 1 do 2 igraca po kvalitetu koji poseduje Gajas Zahid imamo realne sanse da ostanemo na prvo mesto i da konacno slavimo titulu. Bice tesko ali inat i prkos znaju nekad da pobede zlo koje trpimo godinama. Jos idealnije bi bilo da konacno dobijemo i novu upravuuuuuuu.
Ja molim Boga da ne stignu "ponude koje se ne odbijaju" za Belića i Ilića, da se plate redovno isplaćuju Saldanji, Zahidu, Severini...
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Veliko poštovanje za Duljaja i igrače , za njihovu borbu i želju da brane grb Partizana do koske.
Naš problem je da nam klub vode ljudi koji nisu na nivou klubova 3 lige i do kada će trener i igrači uspeti da sve ovo izguraju, bez redovnih primanja videćemo ali da zaslužuju podršku -zaslužuju.
Kod cigana se uvukla nervoza , oni protiv Želje iz Pančeva dobiše dva žuta zbog odugovlačenja igre i to sa timom koji je najskuplji ikada na ovim prostorima.
Borba do kraja, , daće Bog do titule i raspada Terze i crvenih mundira...
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
498
Reaction score
3.157
Локација
Nis
Jedan jedini koji izaziva taj delirijum gol, stariji burazer me držao za jaknu da mi se ne desi kao nešto, a mi leteli u krug 15 metara na Jugu(starom Jugu bez stolica)...
U nekoj bzv utakmici protiv valjda Dinamo Bukuresta,dali smo gol i jos na jugu se radujemo tom golu i mislim da od centra kako se krenulo,jer nisam ni stigao da vidim,daje Brnovic ono o precku pa u golmana,podivljali smo xD Mislim da niko na tribini nije video taj gol
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.671
Локација
Beograd
To nije bio zadnji minut, ali je ludilo bilo veće nego Kežmanovo, to je totalni delirijum tremens stadiona bio!
Nije Brnović, nego Boja, zveknuo je kao haubicu sa 16, nakon uklizavanja Grubješića.
 
Top