Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.558
Локација
Novi Sad
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeebiiiiiiiiiiiiiiii
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Помрли сви цигани распали заједно са коментатором арене, улажи још 100 милиона , али пре тога да ми се напушите курца , јеби говна и кад нас јебу са свих страна .
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Takooooo jeeeee jebi ciganiju raspalu. Jebali smo im mater u svakom smislu! Nikoga necu izdvajati sem malog Stjepanovica, kad sam ga vidio da place i meni se skupilo matoroj konjini. Koliko im ovo znaci ne mogu ni da zamislim. Omalovazavaju nas, ponozavaju, sabotiraju iznutra i s vana i opet nam kurcinu popuse. Jebem im majku cigansku ugasili se da Bog da!
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
567
Reaction score
2.169
Bravo bre, svaka cast svima
Bukvalno smo ih prebili
Jesenja titula u Humskoj
Utisak je da su cigani ozbiljna vreca govana, prosto neverovatno koliko su para strovalili u tim i trenera, a onakva igra. Ajde picousti sipaj jos 50mil, nabijem na kurac crveno beli deo populacije
Jos jednom SVAKA CAST
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Jako sam se bojao pred ovaj mec jer smo mrtvi umorni, celi Decembar igramo na rezervi i prethodne meceve su sudije nam dale do znanja da igramo u srbciganiji. I ovaj sudija je isti kalup bio. Njima je u roku prvih 10 minuta oprosteno nekoliko cistih kartona, klizeci Hvanga, ono gazenje naseg igraca. Penal kao vrata je morao VAR da gleda... Zahid onim slanjem po cevape resio mec, kakav potez i asistencija za Saldanju, neverovatan pogodak je Zahid za ovu nasu jadnu ligu. Posle smo primili glup gol i strepeli da smo cak i primili ga na kraju, sreca iz ofsajda. Nikolic mogao da resi mec onim lobom, ne znam kako okvir gola nije pogodio, sviran je ofsajd, ali mislim da ga nije bilo i da bi se to moralo gledati. Na kraju madjija Kataji promasio veceru sa 2 metra i moze da se slavi pobeda. Da u ovoj lopovskoj drzavi mozemo da se nadamo tituli, cisto sumnjam, ali ovakva pobeda znaci ko titula. Muda do poda, svaka cast momci!!!
 

el.shone

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
17
Reaction score
80
Локација
Krusevac
U udarnom terminu, na (njihovom) javnom servisu pustili su derbi posle X godina, mislleći da pored izborne, proslave i pobedu u derbiju. Ali i naša crno-bela braća se pitaju nešto! Ništa slađe od kmečenja komentatora, i analitičara iz studija. Bravo bree!
 
Top