Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.983
Reaction score
25.990
Локација
ante portas
Proći će i ova zla vremena pa će stvari doći na svoje mesto.
Mora ,mora!
Svi treba da se divimo našem Partizanu na svemu što je do sada učinio/napravio u ovom nameštenom i neregularnom prvenstvu u nejednakim i nenormalnim uslovima gde je sponzor jednog kluba predsednik republike,Vlada,ministarstvo finansija,jednom rečju čitav državni aparat i još na to dodati dobar deo privrede(sponzora).
Pičkousta nakazo urgiraj kod mmf i svetske banke da se odobri nova tranša novca za tvoj ogavni raspali klub.
Malo je ovo para što daješ.
Treba još.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.636
Полусезона од неколико доживљених брукања до неколико екстаза помешаних што фудбалом што кошарком и на крају као шлаг на торти ово што доживесмо вечерас. Једноставно - више од клуба.
Овом тиму фали последња четворка (можда бих задржао у првих 11 само Илића због правила о бонусу) и нова управа да би дошао до титуле. Уз услов да никоме не падне на памет да прави велике трансфере на зиму.

Тако бих у најкраћем резимирао овај део сезоне, а нешто више филозофије кад се глава охлади....а с обзиром да иде Реал хладиће се споро као земљина кора
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
Kakva muda u igraca, al’ isto tako moram da pohvalim sudiju. Ovo je najbolje odsudjeni derbi otkako ja pratim fudbal.

Zaustavio je svaki vid ulaska u raspravu, takodje pustio da se muski igra kao sto derbi i treba da bude.


Podsetio me na Kolinu.


Svaka cast.


Cigani su dali gol iz ofsajda za 2:1, crkli majci.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Ništa više ne mogu ni da im tražim. Niti da ih kritikujem kasnije sa sve Duljajem. Jebe mi se i za Surdulicu.
Onaj drugi gol sve od Zahidovog prvog kontaka pa do pasa, je nešto najfudbalskije što smo videli ja jna od Vukića i Moreire.
Slažem se. Ipak moram da dodam Boga fudbala i Degenekov pašnjak.

Retko pišem na fudbalskim temama zato što sam ga trenirao jako dugo i samo se nerviram kad vidim ponekad koliko je nisko pao naš FK. Ali za ovu polusezonu, uz sve vetrenjače sa kojima se borimo i uz sve kikseve nemam ništa reći osim hvala Duljaju i momcima. Alal im kurac. Silujte kurvu i sve u njuuuuuuuuu!!!
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
541
Reaction score
2.168
Локација
45
Само да поручим већинској србији да се насиса курчине наше гробарске. Анализа и остале глупости кад се отртезним, за Божић.
Сезона на пола испуњена, јебите их још у рупи и то је то.
ХВАЛА ВАМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.329
Локација
Kej Republika

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Čestitke igračima na pobedi protiv ciganske kurve i titulu jesenjeg šampiona. Posebno bih pohvalio svakog navijača Partizana koji je bio na utakmici i nije dozvolio da se ciganšture šire i smrde po našoj kući, o podršci našim fudbalerima koji nisu ostavljeni na cedilu. Vi ste oni pravi "najverniji" a ne oni vučićevi cigančići sa juga. Još jednom HVALA
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Jedno pitanje jel ima neki sportski portal da se objektivno pise da se procita analiza utakmice nepristrasna a ne ovi zurnali,hotsportovi,mozzarti i slicna ciganska glasila?
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Kakva muda u igraca, al’ isto tako moram da pohvalim sudiju. Ovo je najbolje odsudjeni derbi otkako ja pratim fudbal.

Zaustavio je svaki vid ulaska u raspravu, takodje pustio da se muski igra kao sto derbi i treba da bude.


Podsetio me na Kolinu.


Svaka cast.


Cigani su dali gol iz ofsajda za 2:1, crkli majci.
Ja baš imam utisak da mu je malo falilo da pogubi konce. Trebalo je odmah žuti Krangu da da, ovako je imao sreće da nije otišlo u nervozu i crvene.
 
Top