Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Igracima i strucnom stabu hvala i bravo, hvala do neba

Srce ko rusija, muda ko lubenice

Ovo je jedna od najvecih pobeda u derbiju zadnjih x godina da ne kazem decenija jer platezna moc ova dva tima su nebo i zemlja, ljudi oni su ulupali ogroman novac i pravili tim za prolaz grupe u ligi sampiona, mi smo pravili tim za -15 u novembru!

Sustinski ovo nista ne menja, mi smo u debelom qrcu kao klub i postojimo samo na papiru... neki pisu ne smemo prodati saldanju, ljudi on je vec otisao sta vam je, 99% juce mu je bila zadnja tekma u nasem dresu, vrv je to spomenuo i gmazura zvalji dok ga je juce zvao i izvinjavao mu se sto smo karali njegovu kurvu na terenu "e sefe ne brinite onaj husa bit strit sigurno odlazi, gde sam ga i dovodio koliko golova dade al ne brinite odlazi"...
No, to je nasa sudbina
Ali
Jesmo karali juce kurvetinu rezimsku - jesmo
Jel imamo govnarsku upravu - imamo
Jel imamo zvalju za presednika drzave - imamo
Jel se ta zvalja pita za sve u drzavi - pita
Jel kurvetina 10 puta skuplja od nas - jeste
I jel smo je karali - pa jeeeesmooo
PA BRAVO!
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Dobro jutro braco Grobari!

Veliko veliko HVALA IGRACIMA PARTIZANA



Onakav Istok i tribinu nikada imati nece.
A ovi : Kisa pada, ja se klizam.... Vrhunska duhovitost, na nivou drugog razreda.
#sviposendvic


Igore i igraci, slobodno prolece otvorite sa 0-3, 0-4 . Boli nas kurac, ovo je trebaloOoo.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.004
Reaction score
11.814
Локација
JNA
Dečko me oduševio.

Da se on na Areni onako posere na ciganskog experta za suđenje, koji se zabezeknuo u momentu i ne veruje.

Toliko se zaoštrilo da su im javili iz režije da nemaju više vremena, pa su prekinuli analizu pre kraja.

Bojim se da će Filip popiti otkaz, ili će ga unaprediti da prenosi drugu portugalsku ligu na Arena sport 7 .

Treba mu uručiti neku zahvalnicu od strane foruma za ono sinoć. Onako bi samo Grobar reagovao.
Da li neko ima snimak toga ili moze da preprica ukratko sta se desilo?
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.514
Reaction score
29.306
Локација
Novi Sad
Gledao nešto po ytube pa mi izleteo ovaj snimak i mali podsetnik kolika je to snsultrakop bagra gde na včćpdr odgovaraju sa "ustaše" :buhaha

Kranove ti dala državaaaa....

Mnogoooo lep i sunčan dan, kao drogiran celo prepodne, što bi rekle lale sve mi potaman :D:ziveli
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Da li neko ima snimak toga ili moze da preprica ukratko sta se desilo?
Matori ciganj kaze da nije trebalo dati karton onom zvezdinom azijatu jer je 9min a filip ulece kao pa sta u engleskoj davaju u 2min karton zar ne bi trebalo da nema uticaja to koji je minut, ovaj odgovara pa sta zar je u engleskoj dobro sudjenje, tamo sudije mnogo grese
Zatim...
Kad onaj crnja njiov gazi ilica:
Matori krelac: ovo je gazenje ali sa strane, nije snazno odozgo, nego na deo kopacke
Filip: otvoren djon nema uticaj na sve to
Krelac: a gde je otvoren djon
Filip: pa evo na nogu mihajla ilica
Krelac: nije tacno
Filip: dobro mozda ja ne vidim lepo
Krelac: dolazi do gazenja sa strane vidite poziciju stopala
Filip: vidim ja i djon, al idemo na sledecu probismo termin
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.447
Reaction score
2.215
Konacno nesto lepo da nam se desi i od FK Partizana ne za jesenju titulu nego za pobedu koji smo je dugo cekali.Valjda ce pobeda da ima pozitivan efekat i da ce se konacno oslobodimo nesposobne uprave kluba. Jos jednam treneru, strucnom stabu i igracima cestitam na veliku pobedu slavlje ce da me drzi do sredinu fevruara.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Koliko me pamcenje sluzi(apropo vitamina koje sam uneo tokom godina i godina),samo jednom kad smo bili prvi na polusezoni nismo uzeli titulu.

Jebali smo jeza u ledza.
 
Top