Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.746
Reaction score
29.591
Локација
Beograd
Па то ми кажи, јеботе! :shal

Уђем на форум навијача Партизана да видим шта има ново, а оно на 10 вести о изборима, медијима, ,,циганима,, - само једна али вредна која ме обавести да не пропустим текму фудбалера!

:shal
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.670
Локација
Beograd
Ono što sam čuo kao neproveren info, otišlo mu je koleno. E sad, u kojoj meri, kako, šta, ne znam...
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Jel to pre ili posle potpisa? Ako smo potpisali povređenog igraca, onda je to jos jedan u nizu javašluka vodeće strukture.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.558
Локација
Novi Sad
Ono što sam čuo kao neproveren info, otišlo mu je koleno. E sad, u kojoj meri, kako, šta, ne znam...

-Znači onda je verovatno Stjepa prvi izbor za bonusa,a za mesto drugog veznog konkurišu Kanute, Kastiljo, Ovusu, Šćekić, pa i Zahid, pa i Natho…da, pretrpani smo na nekoj poziciji, verovali ili ne
-I znači da je dovođenje još jednog štopera moranje
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.670
Локација
Beograd
Zavisi, može I Trifunović, Jevremović na krilu neku utakmicu, čak i Baždar, uprkos promašenom penala, ne mogu reći da se danas ne trudi i da je to ono što je falilo kod njega...
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
870
Reaction score
1.929
Локација
Kuci
Zahid je nestvaran igrac, ko je njega doveo kod nas, taj je madjionicar

Bazdar cini mi se sa ovakvom glavom nece daleko, steta, izgleda da zna lopte.
Jesu ovi kiprani dunsteri, ali prvi put sam danas video taj talenat, o kojem svi pricaju, mnogo dobrih poteza je imao.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Ova utakmica nikakve veze s vezom nije imala i žali bože što smo je igrali.
Eeeeej, bre, kiparski drugoligaš :banghead: Ali tako je to kad si bednik pa moraš da vezuješ konja gde ti gazda kaže.

Elem, jedino što je bitno da se niko nije povredio i da su se momci istrčali.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Zavisi, može I Trifunović, Jevremović na krilu neku utakmicu, čak i Baždar, uprkos promašenom penala, ne mogu reći da se danas ne trudi i da je to ono što je falilo kod njega...

Tesko, na tim pozicijama smo dobro popunjeni, ne vidim prostor da neko od njih tu dobije sansu od starta. Mozda kao opcija sa klupe.

Takodje, ako se ispostavi da je povreda Milicica ozbiljnije prirode, a nadam se da nece, ocekujem da neko iz omladinaca dobije sansu tu. Cak ne bih iskljucio ni dovodjenje jos jednog bonus stopera sa strane u tom slucaju.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.746
Reaction score
29.591
Локација
Beograd
Prvo poluvreme Partizan stalno napadao, odbrana skoro bez posla, ali ovi naši omladinci, uz pomoć starijih uspeli da svaku priliku koju su stvorili i upropaste...
Baždar najagilniji, mogao bi da ostvari neki dobar transfer na Kipar...ali mu je cena malo pala posle promašenog penala.
Kastiljo, baš ništa naročito, likom i stasom kao neki Sadikov mlađi brat koji bi da bude fudbaler.
ALI!
Otako sam video da je i Everton na svojoj prvoj utakmici za Partizan bio ništa naročito, a posle postao jedan od naših najboljih zadnjih veznih ikada - našim novim igračima uvek dam još koju utakmicu posle te prve da bih se uverio u to šta mogu a šta ne mogu...

Drugo poluvreme ušli ovi ,,bez starca nema udarca,, i dali 4 gola, a mogli bar još toliko.
Zahid sa loptom čista istinska poezija, a uz znalca Natha (i napad Kalulu-Saldanja-Severina) bilo je kuku majko za Kiprane. Što reče onaj komentator nešto u stilu ,,Zahid na ovako neravnom terenu vlada loptom kao da je na Old Trafordu,,...ali isti taj komentator nije ni video da je Partizan dao gol, jer se verovatno u to vreme bavio nekom statistikom i internetom, instagramom, mobilnom telefonijom... :buhaha

De Medina baš zna da igra fudbal, Zahid bio centralni vezni koji je uvek bio i u završnici napada, imamo mnogo igračkih i taktičkih opcija da ,,ciganima,, zagorčamo njihovo proleće, a drago mi je i što ću se posle dve ubedljive Partizanove pobede na pripremama malo odmoriti od upisa forumaša koji kukumavče na svaki loš dan ili potez u FK-u, ali ih nigde nema kada je ovako k'o sad.
Duki radi ozbiljan posao. Ili bar verovatno najbolji u datim okolnostima. A radio ga je i kad mu mnogi nisu verovali u to da zna šta radi.

A tačno je i da je protivnik danas bio nedorastao jednom Partizanu, i da pobeda na pripremama ne znači baš enormno mnogo...
ALI!
Pravi fudbal se i igra samo na pobedu i gol više u protivničkoj mreži i nikako drugačije!
A danas smo odigrali baš tako.

:napred-partizan:
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Prvo poluvreme za zaborav, gubljenje vremena. Bolje da je Taki šutnuo penal, Baždar, na žalost, još uvek ne igra seniorski fudbal. Drugo poluvreme, kad su ušli Tatko i Zahid, kreće lepota fudbala, koju je lako pokazati kad igraju majstori. Medina, nit smrdi nit miriše, ovi su bili impotentni da pokažu bilo kakav kvalitet tako da čekamo neki bolji tim da vidimo gde smo.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
870
Reaction score
1.929
Локација
Kuci
Medina napadacki ok, ali ovako deluje dosta tromo, ne moze da stigne ni kiparske drugoligase
 

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
121
Reaction score
254
Nije ovo merilo svakako, ali znali su i mnogo gori timovi da nam prave problem.Video se tu i malo preterani pokusaj egzibicionizma, ali ako negde treba da se to radi to je iva utakmica. Kastiljo svakako nije kompatibilan sa igracima sa kojima je igrao tako da svakako nismo videli pravu sliku.Roganovic dosta solidan i on moze biti to jos jedno resenje za bonusa.Kod Bazdara konacno vidljiva zelja i energija, samo mu zabraniti komunikaciju sa sudijama.Steta je samo sto ja ne vidim kako ce on do minutaze kad krene prvenstvo.Za mlada krila je resenje naci im klub za pozajmicu jer oni ce tesko teren videti.Sa ovim pojacanjima bi ovo trebalo da bude bas interesantno.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.070
Reaction score
3.988
Локација
Beograd
Ne volim da donosim zaključke na osnovu rezultata pripremnih utakmica, ali što se tiče igre u ova dva meča, pogotovo kada je "startna postava" u igri, ovo izgleda mnogo dobro.

Drugo poluvreme poezija, ne zna se ko je od igrača bio bolji.
U prvom jako raduje agilnost i želja kod Trifunovića i Baždara. Nadam se da promašen penal neće izazvati pad samopouzdanja.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
626
Reaction score
2.307
Локација
Beograd
Očekujem hitnu vanrednu sednicu Fudbalskog saveza Srbije, kako bi doneo odluku da naši igrači Natho i Zahid ne mogu istovremeno da budu na terenu u drugom delu prvenstva, jer protivnički igrači tada ne znaju gde je lopta pa ne mogu da igraju. Mislim da su u pravu. Potpuno.
 
Top