Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.026
Reaction score
7.667
Ovusu se sjajno postavlja,uvek je gde treba..još malo agresivnosti i moći će koliko toliko da odmeni Belku.
Jebem ti pripreme u kojima ne možeš za meč da nađeš linijskog sudiju koga ne mrzi da trči pa na svaku kontru diže zastavicu..tri čista gola ponistise.
Odbrana škripi..mali Stjepa ne moze na stopera u seniorskoj konkurenciji,bar mi tako deluje. Uzdamo se u povredjenog..šampioni paradoksa,kao i uvek ..
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
160
Reaction score
496
Локација
Ruma
Odgledao sam od gola, pa do nekog 60 minuta. Teško je ovde bilo šta proceniti, pogotovo zbog sudjenja, a i ne baš zahvalnog prenosa. Koliko vidim odbrana tanka, kao što je i bila, bez Belića će biti još više promaje, a i očigledno pripreme neće ni poslužiti zarad uigravanje iste, jer nas zezaju povrede. Tako da biće to praktično igra nerava, tj da li napad može da nadoknadi kikseve odbrane. Čini se da će ako ništa drugo taj napad biti nadogradjen, najviše zbog Korejca, a i Ovusu se fino snalazi napred. Proćiće i pripreme starosedeoci, pa će biti dodatno kompatibilni. Uglavnom kada je već ovakvo stanje ja bi gurao Medinu i Markovića zajedno, a stavio bi Stjepanovića sa Ovusuom. Kastiljo i onako nije prioritet, Kanute je povredjen, a o Šćekiću ne vredi ni pričati. Taman prostor za njega, na poluvremenu po potrebi, lepo Trifunovića mesto Kalulu-a, za kojeg i dalje mislim da nije ništa specijalno, pa ni nije neka briga ako se skloni. To je ta neka kombinacija, dok se ne vidi šta će biti sa Miličićem. Doduše ostaje ta solucija oko pojačanja na štoperu, ali nešto se ne nadam da će do toga doći.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Prvo poluvreme je neki model igre u napadu. Bićemo pakao ekipa za čuvanje. Gledajući kombinacije koje možemo da pravimo, teško da nećemo stavljati 2-4 gola svaki meč, uključujući kurvetinu.

Odbrana jeste bila problem ali verujem da ćemo naći rešenje do kraja roka. Mali Stjepa može dole:

Owusu - miran, staložen, komanduje iz poslednje linije, obratio sam pažnju da je štoperima par puta rukama pokazivao kako da se kreću napred. Biće jako dobro pojačanje.

Kastiljo - on je zapravo mnogo brži od ovoga što je danas pokazao ali svakako klupa i opcija kad se umore prvotimci, može da ubrza tempo i osigura skok. Danas je ispod svakih očekivanja. Loš. On je klupa, činimo uslugu Srni da ga kalimo malo na nekim utakmicama gde već imamo 2 razlike jer ovaj ne bi prišo A timu Sahtjora jos 2 godine.

Goh - pravi školovan fudbaler, u par akcija je pokazao šta se dešava kad primi loptu, njegov pokret tela u prijemu može da izbaci svakog defanzica iz balansa i tu ćemo biti jako jako nezgodni. Igraće prvih 11 sigurno. Nije mogao više pored dečurlije a i Šćekić Kastiljo ne bi smeli u životu da budu u isto vreme na terenu, protok lopte ne postoji, odmah se gubi posed i beskonačno dodavanje unazad…



Ukratko, jako sam zadovoljan ofanzivno, defanzivno postoji problem.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
Medina previše malokrvan. U mnogo situacija sam primetio da stane, ne isprati igrača, naročito u skoku a nekada i kada on misli da je ofsajd. Ne sviđa mi se to.

Trebao se bar povesti još jedan štoper iz omladinske škole na pripreme da se proba. Sada svakako moramo da dovedemo nekog, mada smo svi i znali da nam je tu trebao ekstra kvalitet nikako prosek.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.746
Reaction score
29.591
Локација
Beograd
Kao što nisam gledao košarkaše u direktnom TV prenosu, tako sam i fudbalera ,,kačio,, tek delimično...
Ali...ako to i nije dovoljno da imam tačan, realan i pravi utisak, neki svakako imam, pa što onda da propustim priliku da (ponovo) budem fudbalski stručnjak na forumu! :D

Protivnik koji se ne nadigrava baš uvek, loš teren, sudija koje nam poništavaju čiste golove - rekao bih - idealan način da se pripremamo za Njivaligu koja nam uskoro sledi!

Odbrana nam je katastrofa, rekoh pre neki dan da Medina zna da igra, ali očigledno da ne može da stigne nekoga ko se zatrči.

Kastiljo zasad na nivou da zamoli Teleoptik da tamo bude rezerva.
Ovusu mnogo lepo daje lopte unapred, ali zasad nisam primetio da ima neku želju da uklizava, krlja i gine.

Goh, kao i svi iz zemalja gde se igra ozbiljan, profesionalni fudbal 21.veka, već u prijemu lopte uradi neke stvari, a kad je se oslobodi - jurne napred da je primi u prostor, i...
...i naravno ovi naši dok je obrade, arhiviraju i selektuju, Goh ode napred a lopta se kotrlja unazad...
Vidim da ga guraju na krilo, ali, kao i Asano, možda bi više bio upotrebljiv iza špica...

U napadu imamo zaista raznorazne opcije, nije problem...
Problem je što moramo da pobedimo apsolutno sve do kraja da bismo uzeli titulu, a to ne bi bilo lako ni Realu, Sitiju i Barsi, a kamoli nama...

Što se tiče bonusa...
Pa...Stjepanović je igrao derbi po sredini, može valjda i neke manje utakmice, Jevremović je agilan po krilu, Baždar se budi, ima taj dečko što je došao za štopera, eto, od utakmice do utakmice i protivnika, može nešto da se rotira, a može nešto i tokom utakmice da se menja...

Golman isti kao i jesenas, ima i još jednu rezervu pride.

Odbrana ista (što znači loša), ili još i lošija nego jesenas.

Sredina mnogo slabija u defanzivi bez Belke, jača u ofanzivi zbog Ovusua.

Napad pakao za svakog protivnika.

:napred-partizan:

Uzmi Duki srpsku titulu, ako ikako možeš!
I kup pride.

:shal
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Ko god da dovodi igrace radi to vrhunski. Vezni red i napad su vise nego dobri. Nadam se da ce sada kada svi prodju pripreme to delovati jos bolje i uigranije. Cak smo i sa golmanom pogodili, ali velika je zal sto na sve to imamo jednog korisnog beka i jednog stopera. Velika je greota bilo ne pojuriti Nastasica, a imao je volju decko da dodje.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.558
Локација
Novi Sad
Velika je greota bilo ne pojuriti Nastasica, a imao je volju decko da dodje.
Baš suprotno. Duljaj je pričao da ga hoće, a on do te mere nije želeo da dođe, da je dočekao septembar kao slobodan igrač (dok ga ne pokupiše Majorka konačno).
Imam osećaj da je pre bio spreman da završi karijeru, nego da se vrati…
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
345
Reaction score
213
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Moje neko zapazanje dosad sto se tiče priprema i pojačanja, imamo bolji napad, bolju/dužu klupu ali mozda odbrana bude neiugranija zbog Ilića i Belića.

Startnih 11 sastav vidim trenutno s bonusom
__________________________
Jovanovic

Antic, De Medina, Markovic, Stojkovic
Owusu
Natcho, Zahid, Severina, *Trifunovic(Bazdar)
Saldanja

Klupa redosled igrača gledajući pripreme, spremnost i koliko koji igrač može pomoći/ bio od koristi od početka sezone.
________________
Krunic/Stevanovic
Kalulu
Goh
Nikolic
*Bazdar (Trifunovic)
Sehovic
Filipovic
Stjepanovic
Jovanovic
Kanute
Scekic
Menig
Jevremovic
Kastiljo
Sanicanin
Milicic
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Moje neko zapazanje dosad sto se tiče priprema i pojačanja, imamo bolji napad, bolju/dužu klupu ali mozda odbrana bude neiugranija zbog Ilića i Belića.

Startnih 11 sastav vidim trenutno s bonusom
__________________________
Jovanovic

Antic, De Medina, Markovic, Stojkovic
Owusu
Natcho, Zahid, Severina, *Trifunovic(Bazdar)
Saldanja

Klupa redosled igrača gledajući pripreme, spremnost i koliko koji igrač može pomoći/ bio od koristi od početka sezone.
________________
Krunic/Stevanovic
Kalulu
Goh
Nikolic
*Bazdar (Trifunovic)
Sehovic
Filipovic
Stjepanovic
Jovanovic
Kanute
Scekic
Menig
Jevremovic
Kastiljo
Sanicanin
Milicic
Neće da može. Ni smo mi cigani da nam sede milionska pojacanja na klupi.

Saldanja

Goh Natko Kalulu

Zahid

Owusu

Dole će da spusti Stjepu na štopera pre nego da oslabi prvih 11 u napadu.

Drugo poluvreme će da stavlja Bazdara gore i to je to.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Direktore, nema sile da ce Kalulu imati prednost u odnosu na Severinu, em je Severina imao prednost na pocetku priprema, em je bolje odigrao od Kalulua.

Mene ne bi iznenadila ni varijanta sa Trifunovicem levo i Gohom desno dok se Milicic ne oporavi, mada verujem da ce biti dosta rotacija tu i da nece pocinjati jedan bonus sve utakmice. Uostalom dobicemo mnoge odgovore vec u cetvrtak.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
„Da budem iskren, u Anderlehtu kad se pomene srpski tim, odmah se pomisli na Partizan i ne znaš za Crvenu zvezdu. Tako je u Belgiji, Nemačkoj, prvi tim za koji čuješ iz Srbije je Partizan i nisam znao kad sam došao ovde da je Zvezda takođe veliki klub. Znao sam samo za Partizan. Naša generacija je dok je odrastala, više slušala o Partizanu, nego o Zvezdi i verovatno zbog toga."

 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
De Medina je inače rekao da do dolaska u Srbiju nije znao ni za jednog IGRAČA cigana jer nikad nije igrao protiv njih, već samo protiv igrača Partizana.

Ali dobar je click beit a i nije loše da se malo targetira još neki naš igrač.
Jebem li im seme raspalo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.746
Reaction score
29.591
Локација
Beograd
Tražio noćas na sajtu FK Partizana, na sajtu Sportskog žurbala, na programu TV Arene...nigde ništa ne piše...
Ajd, možda se sete da napišu ujutru... :icon-rolleyes:
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.670
Локација
Beograd
Jebem ti bonus pravilo, veće govno i menadžerska uredba nije nikad viđena. Kad samo u Kupu možeš da imaš najboljih 11 na terenu...


Hahahahahaha, edit, otkazana utakmica zbog velike količine vode na terenu, au krv ti jebem :buhaha
 
Top