Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Bravo Grobari, bravo Igore i bravo za sve jer su premasili svoje mogucnosti, a to je ono sto trazimo!

Sve ste vec napisali, a ja moram samo dodati da je ovaj derbi bio kao ona utakmica sto cu izgubili od Vozdovca. Imali su sudiju koji se polomio da im pomogne, ali nece lopta u gol. Aca hobotnica!

Nisam mogao vjerovati da su se usudili napisati onakvo saopstenje, i tako i ispade. Jadno. Svaka cast onom ko ga je sastavio!

U sredu je opet sugav termin, ali molim sve da se potrude da dodju.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
viber_image_2024-03-11_11-31-23-944.jpg


Obzirom da vodim računa o datumima i da mi je bitno kada neki datum ima neku simboličnu vrednost (kao što je na primer današnja utakmica u Čačku prvobitno bila zakazana za 9. mart - Željkov rođendan), tako sam i za ovaj derbi premijerno zakačio ovu šnalu na kaiš.

Najpre zbog Brane Milinovića, zbog toga što sam imao nepune dve godine kada je on ubijen, a ipak sam siguran da bismo bili ortaci da su nam se putevi nekako sreli. Zbog Partizana, zbog Pougsa, panka, poezije, ostrvskog fudbala...

Baš tog devetog marta smo odigrali ovaj derbi koji je bio, na neki simboličan način, sličan tom devetom martu pre 33 godine.

Tada je sa jedne strane bila vlast sa svim svojim polugama moći, a na drugoj običan narod, čiji je simbol upravo bio Brana Milinović.

U subotu je sa jedne strane bio Duljaj sa svojim momcima, a iza njih "narod" koji je došao da im čuva leđa, samo iz ljubavi.

Što se same utakmice tiče, po mom mišljenju nikad ogoljenija krađa, pogotovo "na sitno". To najbolje ilustruje onaj centaršut cigana u poslednjim sekundama, gde lopta pogađa prečku, drugi musavac udara glavom, lopta izlazi napolje - a ono govno svira korner. Sveta u nervnom rastrojstvu udara stativu i viče "KAKO, KAKO BRE!!??". Kao što je onomad Brana vikao na policiju koja mu je presudila...

Iako sam poslednjih 20 minuta urlao iz sveg glasa da im se dosudi penal i da nam isključe još 3 igrača i daju još 3 gola - kada je govno dunulo u pištaljku, kao da smo pobedili!

Još smo živi, još se pitamo, još smo trn u oku.

I to zna Igor, zna Sveta, znaju igrači.

I znaju da nisu sami.

NAPRED PARTIZAN!
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
Nikada neću zaboraviti ovu utakmicu i kako je ovaj lopov krao od samog početka do kraja. Nikada ovo nije viđeno do sada. Kriterijum postavljen na 70 - 30 od samog starta utakmice.

Na kraju dodeljuje izmisljeni korner, Sveta šutira u stativu okreće se i pljuje u pravcu lopova.

Svaka čast svim igračima, više nije moglo.

Ali sledeći derbi na jna im dajemo tri komada.
 

Bokili

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
194
Reaction score
1.167
Локација
Tamo daleko
Погледајте прилог 26190


Obzirom da vodim računa o datumima i da mi je bitno kada neki datum ima neku simboličnu vrednost (kao što je na primer današnja utakmica u Čačku prvobitno bila zakazana za 9. mart - Željkov rođendan), tako sam i za ovaj derbi premijerno zakačio ovu šnalu na kaiš.

Najpre zbog Brane Milinovića, zbog toga što sam imao nepune dve godine kada je on ubijen, a ipak sam siguran da bismo bili ortaci da su nam se putevi nekako sreli. Zbog Partizana, zbog Pougsa, panka, poezije, ostrvskog fudbala...

Baš tog devetog marta smo odigrali ovaj derbi koji je bio, na neki simboličan način, sličan tom devetom martu pre 33 godine.

Tada je sa jedne strane bila vlast sa svim svojim polugama moći, a na drugoj običan narod, čiji je simbol upravo bio Brana Milinović.

U subotu je sa jedne strane bio Duljaj sa svojim momcima, a iza njih "narod" koji je došao da im čuva leđa, samo iz ljubavi.

Što se same utakmice tiče, po mom mišljenju nikad ogoljenija krađa, pogotovo "na sitno". To najbolje ilustruje onaj centaršut cigana u poslednjim sekundama, gde lopta pogađa prečku, drugi musavac udara glavom, lopta izlazi napolje - a ono govno svira korner. Sveta u nervnom rastrojstvu udara stativu i viče "KAKO, KAKO BRE!!??". Kao što je onomad Brana vikao na policiju koja mu je presudila...

Iako sam poslednjih 20 minuta urlao iz sveg glasa da im se dosudi penal i da nam isključe još 3 igrača i daju još 3 gola - kada je govno dunulo u pištaljku, kao da smo pobedili!

Još smo živi, još se pitamo, još smo trn u oku.

I to zna Igor, zna Sveta, znaju igrači.

I znaju da nisu sami.

NAPRED PARTIZAN!
Od trna stigosmo mi do balvana u njihovom oku, zato ih boli. Sa njihovom upravom u nasem klubu, bez novaca, bez navijaca na stadionu, prebijani i sta sve ne jos i eto... Nismo skinuli gace vec im dadosmo kurac i to TVRD!
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1
Bravo Duki! Bravo momci! Bravo Grobarijo! Bravo bre! Ja prezadovoljan posle svega vidjenog.

Citao sam pazljivo sve posle derbija na forumu. Ispratio svaki snimak i svaku objavu crno belih stranica na drustvenim mrezama. Probao da procitam i po koji clanak u necemu sto se naziva medijima. Posle svega sam dobio samo potvrdu onoga sto sam pisao i pre derbija: Ova energija i ova atmosfera koja traje od pocetka sezone je nesto, sto se nije ostetilo dugo. I jebe mi se trenutno iskreno kako smo izgledali na terenu i da li cemo na kraju biti sampioni u Srbiji kojom vlada najveci sljam i koji su sinonim za sve ono sto mi nismo, kada vidim onu Grobarsku raju, kada vidim sinergiju izmedju navijaca i igraca, kada vidim porodicno ophodjenje izmedju KKa i FKa, kada je podela sve manje! To se osetilo i u Milanu. Na svakom koraku pricajuci sa ljudima. Svako je na svoj nacin naostren, spreman, zeljan. Zalim sto nisam mogao biti i u subotu u rupi, jer se osecalo u vazduhu da ce sve ovako izgledati. I svaka vam cast braco i sestre!

Na jednoj strani Duljaj i momci, na drugoj strani Zeljko i momci. Kud ces vise? Puno srce! I oni imaju samo nas a mi samo njih. Idemo do kraja pa sta bude bude. Ali ako ostanemo mi navijaci ovakvi kakvi smo, nemamo za cim zaliti, sta god da bude na kraju sezone i u jednom i u drugom slucaju. I moramo odrzavati ovaj revolt, ovaj bunt, pribliziti se jednim drugima jos vise! Uverili smo se mozda ove sezone i najvise da itekako mnogo toga zavisi od nas i ako cesto sumnjamo da kontra glas ovakvom sistemu vredi.

Ono sto je nama potrebno trenutno jeste, da podignemo sve ovo na jos jedan visi nivo, odnosno da nesme da bude odustajanja od vidjenog u zadnjih nekoliko sedmica posle finala Kupa. Da borba bude neprestana. Da im ne bude lagodno pri razmisljanju da nas osakate. Da li to bilo kroz masovnost na tribinama, da li kroz urnisanje preko mreza (prosto ima uticaj, ma ko tvrdio drugacije) i raznih originalnih ideja poput ovog "laznog" saopstenja, da li kroz razlicite druge akcije (braco iz Kragujevca, gde ste?)... treba im dati do znanja da smo tu, da nas ima, da dva puta razmisle. Ne dozvolite da krenemo opet da se delimo i da napravimo podlogu da nam sluzba opet sjebe i brojcanost i ovaj nas ujedinjeni glas koji se cuje i koji ih itekako svrbi. Tako da apelujem i da se ovde nekada smanji kritika prema tribini kada nekada nesto nije po volji.

A sto se ovih preko puta tice. Ne pricamo istim jezikom. I dobro je sto je tako.

 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.089
Reaction score
5.046
Локација
vezenemam
^^Kao što se pamti deseta Željkova EL?

Ne da nismo bliže, nego smo verovatno i dalje od titule nego što smo to bili letos, kad su nam šanse procenjivane na 0,002%.
Obe noge na zemlji, pa dokle stignemo. Taman da više ništa i ne uradimo, ostvareno je mnogo više nego što je ogromna većina očekivala na startu sezone.

Slična ložanija je za one druge - bilo da se podjebavaju, bilo da se ozbiljno "razmišlja":D
 

CrnoBeliGagi

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
433
Reaction score
4.211
Локација
Jupiter

"Crno-beli su takođe u susret ovom meču dobili i arbitre za duel. Glavni sudija na meču će biti Nikola Radaković, dok će mu pomagati Svetozar Živin i Dragan Peranović, a četvrti sudija je Predrag Janjuš. U VAR sobi će sedeti Momčilo Marković i Miloš Karadžić.

Zanimljivo je da Radaković još nije sudio Partizanu ove sezone.

Crvena zvezda će protiv Radničkog u Nišu imati "starog znanca", jer im pravdu deliti Marko Ivković, sudija koji je dosudio i dva jedanaesterca protiv Čukaričkog u 22. kolu."
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Emisija :pregled kola
Smradovi na areni izdvojili tri detalja,prvi potencijani penal nad ndjaeom(koji nema veze sa mozgom) drugi gol rukom ,i treci izmisljeni detalj, potencijalni penal ,jebem li ga odakle izvukli,neki start od strane Svete Markovica kad je lopta otisla podno severne tribine..
-Ni rec ni prikaz o iskljucenju Severine
-Ni rec ni prikaz o zivom zidu od 11m
-Ni rec ni prikaz o MOZDA i najbitninem detalju,iskljucenju Koreanca,kao poslednjeg igraca.
Pa sami me terate da vas jos vise mrzim mamu vam jebem naprednu!
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad

"Crno-beli su takođe u susret ovom meču dobili i arbitre za duel. Glavni sudija na meču će biti Nikola Radaković, dok će mu pomagati Svetozar Živin i Dragan Peranović, a četvrti sudija je Predrag Janjuš. U VAR sobi će sedeti Momčilo Marković i Miloš Karadžić.

Zanimljivo je da Radaković još nije sudio Partizanu ove sezone.

Crvena zvezda će protiv Radničkog u Nišu imati "starog znanca", jer im pravdu deliti Marko Ivković, sudija koji je dosudio i dva jedanaesterca protiv Čukaričkog u 22. kolu."
A u Nisu u VAR sobi terzicev komsija iz Lovcenca :D
 
Top