Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Неко је напред написао да се нада да Јагодина неће имати два узастопна пораза. Господо, већа шанса је да ми нешто усеремо против Ниша, него да Палма упропасти предизборни митинг СНС-а у свом граду.Тиме би ризиковао место у будућој влади,а сам је рекао да хоће да буде министар. Пре једно десетак дана, написао сам на једној другој теми да се спремимо за нешто што досад виђали нисмо, а мислили смо да смо видели све. Ово је само почетак. Буквално наређенје је да цигани морају да освоје титулу. Буквално. Не питају за цену, за срамоту никад нису ни знали(Не бих да се правим паметан, у истом посту пошто су изминирали Станоја написао сам да ће у Даблину репрезентацију да води неко од селектора млађих категорија, а после избора преузима Јанковић. То сад није тема али говори у прилог изнетој поставци). Морамо сви да схватимо да смо у рату, не само против цигана, већ и против власти. Ко је гледао Даниловића синоћ и читао Дулетову изјаву данас све му је јасно. Само уместо КК, читај ФК.
 

ld79

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
172
Reaction score
24
Локација
Beograd
Неко је напред написао да се нада да Јагодина неће имати два узастопна пораза. Господо, већа шанса је да ми нешто усеремо против Ниша, него да Палма упропасти предизборни митинг СНС-а у свом граду.Тиме би ризиковао место у будућој влади,а сам је рекао да хоће да буде министар. Пре једно десетак дана, написао сам на једној другој теми да се спремимо за нешто што досад виђали нисмо, а мислили смо да смо видели све. Ово је само почетак. Буквално наређенје је да цигани морају да освоје титулу. Буквално. Не питају за цену, за срамоту никад нису ни знали(Не бих да се правим паметан, у истом посту пошто су изминирали Станоја написао сам да ће у Даблину репрезентацију да води неко од селектора млађих категорија, а после избора преузима Јанковић. То сад није тема али говори у прилог изнетој поставци). Морамо сви да схватимо да смо у рату, не само против цигана, већ и против власти. Ко је гледао Даниловића синоћ и читао Дулетову изјаву данас све му је јасно. Само уместо КК, читај ФК.
Svaka cast za post,sve si upravu.Nema veze koji ce se rezultati ostvariti,vazno da nas vremenom spuste na nivo ikebane u ovoj banana drzavi.
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Evo za fluida replika:
Pa vidis da me i Web Gazda podrzao!1:0 za mene!!!
Sto se tice ciganskog proleca,ono je pocelo krajem jesenjeg dela jer nisu izgubili ni bod u poslednjih 5 utakmica.
Aha, znači Gazdina podrška mora da vredi 5 puta više. :buhaha Evo, divim ti se. :D Ali to ne znači da to što pišeš nisu obične budalaštine.

Nego, meni nije jasno kako vam bre ne dosadni da malo, malo pa terate nekog... što trenera, što igrače!? Bio sam protiv teranja Vuka Rašovića iz opravdanih razloga, jer sa upravom kakvu ima Partizan i koja radi protiv Partizana i nije moglo bolje. Sad sam isto protiv toga da se već posle samo 90 minuta na verovatno najtežem gostovanju ovog proleća isto radi sa Nikolićem. Svetu se ne može ugoditi, a tek Grobarima...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
Živo me interesuje o čemu li razmišljaju naši igrači pre, posle, a vala i za vreme utakmice, mislim što se tiče fudbala...
Pa više strasti pokazuju klinci (i ne baš klinci) kad igraju neke tamo igrice, nego ovi naši kad se pojave na terenu...

I zašto neko od navijača (danas, recimo Crno-beli, ali i ne samo on, i ne samo danas), stalno mora da ih opominje i savetuje da od 1 sekunda utakmice mora da se ide u koske u meso, na nož, itd...
I, da se tako igra fudbal, ako misliš da budeš šampion, ili bar fudbaler...

Razumem ja da nemamo klase na terenu, da je taj teren nikakav, itd, ali ja ne vidim u očima naših igrača nikakvu strast, nikakav ubilački instinkt, niko od njih nema oštrinu ni u igri, ni u ponašanju, itd...

Daleko od toga da treba da se ,,ciganišu,, za svaki faul i aut, i da imaju padavicu čim se približe na 16m - ali, mora da se pokazuje itekakva oštrina i prema protivniku, i prema sudiji, a mora ponekad, čak i kad nismo stvarno nervozni (i oštri i žustri), da se to malo odglumi, i da se, na taj način, izvrši određeni psihološki pritisak na sudiju, ne da bi navlačio na našu korist, jer niko od nas ne treba da bude - :pickaciganska - ali, psihološki pritisak se vrši na sudiju, da se ne bi tek tako lako usudio i da navlači za protivnika!

Sramno je kakav je faul svirao za njihovog golmana (takoreći uzeo nam pobedu), a i bezveze je zašta smo mi dobijali kartone - kamo neki žešći ulazak u njihove igrače, kamo neka žestoka reakcija na sudiju, onaj njihov balvan psuje našeg igrača, mi ništa, loptu nam niko ne vraća, mi ništa, sudija nas jebe, a naši igrači - k'o pičkice!
Ćute, i puštaju da budu jebani...

Gde su ona stara vremena (bilo u nekim derbijima) kada su naši igrači sudiju saterivali od terena pa sve do ograde na zapadu!

Shvatam ja da nema svako nekadašnji temperament Bate Mirkovića, ali brate...Brašanac, Drinčić, Škuletić, Obradović, jeste to gospodstveno, ali ničemu ne služi dok si na terenu!

Jedini koji mi se činio kao malo žustriji, bio je Trajković, em je takav u duelu, kad je u odbrani, em kao digne ruke da pokaže da ne dira nikog pred skok, kad je u napadu, pa onda te iste ruke smesti na vrat protivnika, itd...
Ne kažem da je to uvek svrsishodno, ali kad je ovakava utakmica u pitanju (gde te svi i svako i sve jebe), e, onda moraš i ti malo žešće i da se braniš, i da napadaš, i da pokušavaš da i ti jebeš njih!

Nikolić je možda nešto slično predočio svojim (i našim) igračima, pre utakmice, ali - za vreme utakmice ništa ja od toga nisam video, sem da se ostareli Sale, kao nešto malo koprca na poneku nepravdu...

I što se tiče taktike, moguće je da je i ovaj tim nekako mogao da iščačka ili izmoli pobedu, ali pošto nije - kasnio je sa izmenama, Partizan sa jednim špicem i nije pravi Partizan, Fofana je morao da bude uz tim, a ne Lazović koji neće igrati, i tako redom...

Dobro, i ja grešim, dao sam plus Grbiću, jer mislim da je komentator uzviknuo da je on dao gol, posle čujem da je Žile...dakle plus Žiletu, ali, svejedno, isto nam se hvata...

Kodžak je rekao da neće čitati komentare, pa neću moći dodatno da ga iznerviram, ali, nadam se da su i naš trener i naši igrači već dovoljno ljuti, besni, i iznervirani, pa da baš takvi izađu na teren u sledećoj utakmici, te, da nam za ovo danas, plate protivnici u sledećoj, ali i u sledećim utakmicama!
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.176
Reaction score
2.202
Локација
u srcu šesnaesterca
Babić za SPORTAL.RS: Ovo je početak "igranke", ali nećemo optuživati Karadžića i pisati saopštenja

Pročitajte više: http://www.sportal.rs/news.php?news=119954

Fosilcino glupa!! Sad je kasno da izdajes saopstenja! Sta se cekalo?
Prvo je trebalo reagovati kad nam ZVANICNO nije dozvoljeno da registrujemo igraca koji po UEFA pravilima IMA pravo nastupa za nas. Cutali ste kao picke, umesto da se digne glas i svim medijima posalje dokaz da je nastup Oumarua potpuno legalan i da nam ciganski FSS ne dozvoljava da se pojacamo. Ne, oborili ste noseve i precutali ocigledno...

Cutali ste i posle evidentnog krsenja propisa i registracije cak 4 ciganska igraca koji su veceras nastupili i prakticno doneli raspaloj kurvetini pobedu protiv balvana sto su protiv nas poginuli za X. Iako je 3 ili 4 neregulisane tuzbe javno izneseno u medije, kurvetine su mimo svih propisa izvrsili registraciju a pulen pickoustog bez ikakve sramote da izjavu kako ga nikave tuzbe ne intreresuju i da mu je potvrdjeno da sa registracijom nece biti problema. PA MOZE LI VECI ZICER DA NAM SE NAMESTI??? Ej bre, pa cigani otvoreno, preko novina i portala priznaju da kradu i VI CUTITE!!! :pop

I posle ove dansnje kradje se nesto cudite i cekate da neko "obavi svoj posao"??? Xaxaxaaaxaaxa.... :buhaha
Ne gospodo, bice sve gore do matematickog osvajanja kurvinske titule, a vi ste ocigledno legli na rudu.


Inace, nisam vise ni nezadovoljan danasnjom partijom. Realno smo pobedili na teskom i neprijateljskom terenu. Sad sto to nije dovoljno za 3 boda, nisu krivi ni igraci, ni trener.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Ne verujem da postoji grobar kojem je lako posle danas prosutih bodova i drugog mesta. Nekako mogu da razumem zebnju i zabrinutost ali nikako ne razumem toliki bedak, depresiju i plakanje.
Jebote, u komšiluku se već slavi titula a mi kao da treba da im još samo predamo pehar i ozvaničimo kapitulaciju. Jel vi ne primećujete najžešću medijsku torturu i kampanju, jel vi vidite zatrpavanje svih društvenih mreža fotkama koje sadrže ime grada i u produžetku "... čeka titulu?"
Ovo nije ni patetisanje, ni proseravanje, niti sam ja klinac da se pozivam na grobarstvo. Ali, aman zaman ljudi, možemo li da se jednom složimo, ostavimo iza sebe Rašovića, Nikolića, sva razmimoilaženja i nesloge i budemo maksimalna podrška momcima? Prvi sam digao ruke i rekao da me JNA neće videti do nekih boljih vremena ali već radi onaj grobarski inat, inat prema svima koji se danas naslađuju i slave, prema svima koji su nas već prežalili. Svi na stadion, neka je loše, pomozimo da bude bolje, da osete podršku, da krenu da prskaju. I shvatite, nema gaženja protivnika, petardi i dominacije. Pobeda, bilo kakva, samo da se dobija. Pa da krenemo po sedmu uzastopnu. To je naše.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Eto od danas smo u bodovnom zaostatku ako kiksamo jos jednom prije cigana trka je gotova. Tim mora sada da se trgne i zaigra i da pobjedjuje redom ali ja ne vidim ko moze da ih pokrene, S.Ilic vise ne moze.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
577
Reaction score
2.285
Ljudi jel moguce da ste se toliko ukenjali ,vec je pocelo kako je namesteno prvenstvo ,kurac palac...Da je Luka zabio sa 15 metara pevala bi se druga pesma.Ok sve stoji nismo sjajni ,neki igraci moraju da igraju ,trpimo razne polu-igrace ,ali zar su cigani bolji?? Zar da dozvolimo da nam uzmu titulu na histeriju i propagandu.Neka namestaju sudije koliko hoce ,ali ako mi odradimo svoje ,tj dobijemo sve do kraja mogu da nam se sagnu.Ubedjen sam da ako derbi bude odlucivao titulu nemaju sanse ,jer oni jednostavno ne znaju da je osvoje ,usrace se, al otom potom.Na nama je samo da pruzimo podrsku ovom timu i da ne seremo previse ,samo jos fali da im i mi nabijamo pritisak.
A ovi sto su isektasili ceo svet kako cekaju titulu ,dobice kurac kao i prethodnih 6 godina.UPRAVA NAPOLJE :napred Partizan
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Znate zašto smo od pre 15 minuta drugi?

Zato što je Vuk izgubio 6 bodova prednosti (16:10)
Zato što je Vuk izgubio derbi u rupi.
Zato što je Vuk izgubio na Karađorđu.
Zato što je Vuk igrao sa Napretkom 1:1 na JNA.
Zato što je Vuk igrao na Javorom 0:0 na JNA...

X u Nišu i ispadanje iz kupa da zanemarimo...

I sad je kriv Nikolić, jer je igrao u onom blatu, bez 2 najveća pojačanja koja je dobio.

Što se tiče 4:3 na JNA od letos. Ja se ne bih ponosio sa tom pobedom.

Auu jebote, a ja budala mislio da će mo izgubiti titulu zbog Marka, a ono u stvari Vuk je kriv što Nikoliću nije ostavio bar 10 poena viška i to sa slabijim timom. E baš sam blesav!!!

Рашовић је добио прилику да седне на клупу првог тима, показао шта је умео, и то је то, хвала на томе, време је било да се неко други опроба... Оспоравали ви то или не, за време његовог вођења игра нам је била криминална!

Partizanova igra je kriminalna već duže vreme, a razlog je veoma jasan.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Ako opet vidim Luku i Malbasica protiv Nisa i posle neka ide sve u tri picke lepe materine?Nikolicu opasulji se ako citas slucajno i sredi, da bi uzeli titulu moramo igrati fudbal a to je sa ova dva Stojiceva pulena nemoguca misija.Oni mogu kad je 8:0 za nas da udju da odmene nekog eventualno ali da ta dva antitalenta koja su promasila profesiju budu starteri pored Dace, Zileta pa i Dzigija je protivprirodni blud?

Igraj fudbal, odmori Sasu Ilica , izdahnuce aman zar mora i ovog proleca po 90 minuta svaku, imate li vi treneri batadjoristi i ostali ikakvu ideju da se igra fudbal a da ne mora "Sasa Ilic" da umre na terenu vec da odigra neku minutazu u bitnim momentima aman zaman vise ista prica non stop, u 40. godini ce trener pricati "da se ne moze bez Sase Ilica" jer znaci mnogo,satrece coveka vidi se da ne moze jednostavno vise da vuce non stop.

Mora mladost, sveza krv, trcanje, presing, ludilo, na noz svaka dok ne povedemo sa 3:0 ovako cemo zaostati 7 bodova za ovim lopovskim drzavnim projektom, nema zara, zelje, volje...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Babić za SPORTAL.RS: Ovo je početak "igranke", ali nećemo optuživati Karadžića i pisati saopštenja

Јавио се и Корњача Раде. :puke Једва чекам наредну утакмицу, колико због тога да екипа што пре победом поништи овај данашњи утисак, колико и због тога да специјално поздравимо управо овог смрада и бандитску клику чији је део. Чисто да зна да ми нисмо ни ретардирани ни слепи да је управо он са својим јатацима почео игранку, распродајући из Партизана све преко 15 година што уме да шутира лопту.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Opasno se zamenjuju teze i pravi se neki front branitelja Nikolića od obožavaoca Rašovića, što je totalno sumanuto jer se time maši suština i poenta.
Nije se jesenas veličala igra tima pod vođstvom Vuka Rašovića, nego se realno konstatovalo da imamo strašno loš igrački kadar zbog katastrofalnog letnjeg prelazanog roka. Da je to tačno, pokazalo se i zimus kada se kupovalo naveliko i to po želji sadašnjeg trenera koji je bio svestan sa čime raspolaže.
Ovde se drvilo kako i sa takvim igračima Partizan mora lepše da igra, kao da smo mi koji su ukazivali na strašno loš kvalitet igrača debili, iako većina od nassa tim stavom pratimo Partizan preko dvadeset godina, ali zato tetris razmišljanje ne poznaje granice.

Zimus smo ostali bez dva bitna igrača, golmana za koga iako je fantastičan imamo pristojnu zamenu u vidu Lukača, i Jojića koji je uz Živkovića najzaslužniji u ofanzivnom delu ekipe za jesenju titulu. Kako se došlo do toga da nam jedan solidan igrač, koji može da posluži u nekoj rotaciji, i da odigra po neko drugo poluvreme postane zamena za najbitnije grača u veznom redu, i pored toliko dovedenih novajlija, ne treba biti mnogo pametan. Ja se nadam da naš trener ima hrabrosti da napravi otklon od Stojićevih igrača, inače nam se neće pisati dobro u nastavku takmičenja.

Zaista ne znam da li da se smejem, ili plačem kada neko napiše da je zadovoljan ovakvom igrom, i još napretkom koji su primetili, kada mi za 90 i kusur minuta napravimo dve šanse, i damo jedan gol posle velikog kiksa golmana, ali na našu žalost tu je bio korektor u vidu onog debelog iz Dačićevog, ali i Tončevog zavičaja.

Da se ne zajebavamo sa predajom titule ima još puno da se gilja, videlo da se cigani ne mogu ni kandidate za opstanak lagano da dobiju, najbitnije je da mi budemo mnogo ubedljiviji nego danas, i onda će sve drugačije izgledati. Nikoliću, pamet u glavu!!!
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Јавио се и Корњача Раде. :puke Једва чекам наредну утакмицу, колико због тога да екипа што пре победом поништи овај данашњи утисак, колико и због тога да специјално поздравимо управо овог смрада и бандитску клику чији је део. Чисто да зна да ми нисмо ни ретардирани ни слепи да је управо он са својим јатацима почео игранку, распродајући из Партизана све преко 15 година што уме да шутира лопту.

Staro smece...da svojom raspadnutom pojavom upotpuni ovaj usrani dan.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Ne razumem zasto je A.Zivkovic sklonjen a data prednost Malbasicu!?Pa mali je uz Jojica bio igrac jeseni.Tezak je ovaj remi kao poraz u derbiju-skoro.Jer sa ovim rezultatom cigane smo digli u nebo.Nisu se nadali ovom poklonu.Bolje da ne pisem vise jer nista lepo ne bih napisao...:banghead
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Ne svidja mi se kako je krenuo Marko Nikolic.
Imao si 3 meseca da se spremis za jako bitno gostovanje.
Znao si da ce svi stati iza lopte. Znao si da ce igrati tvrdo.
Znao si da ce teren bti ocajan.
Moralo je to dosta bolje da bude.

Tako da tesko ko moze reci da je zadovoljan danasnjom igrom a jos manje rezultatom.
Ipak su mi smesni branioci Vuka Rasovica koji brze bolje skacu da kritikuju Nikolica, kao da su jedva cekali da Partizan kiksne.
Pa cekaj zar niste rekli da je trener nebitan, zasto onda uopste komentarisete izjave i dela Nikolica?

Nema razloga za toliki pesimizam. Mislim da ce od sledeceg kola i povratka Lazovica I Vulicevica biti to dosta bolje.
I dalje mislim da imamo bolji tim od cigana i da bi gubitak titule bio katastrofa o kojoj ne treba ni razmisljati.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Iskoristio bi priliku da pomenem najsvetliji trenutak utakmice, a koji se desio u '68 minutu.
Da svakim danom napreduješ, da mnogo daš Partizanu i ne odeš prerano, da napraviš veliku karijeru. Danilo, nek ti je sa srećom!
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
ме не вреди нема ми мира .. !!!

мени није проблем резултат ( јесте проблем али мањи .. ) мени је проблем оно што би требало да буде игра .. !!! има утакмица у којем не победи увек најбољи тим али тада онај гори захваљује вишим силама на освојеном боду .. међутим оно што ме нервира је то што ми данас нисмо били бољи .. ништа паметно нисмо направили за тих 90 минута на терену .. ?!! што и после "реконструкције" личимо на Партизан из јесењег дела ..

и ако ме нешто нервира после очајне партије јесте правдање .. то ми тек изазива мучнину .. " јао лош терен " .. " почеле игранке " ... а што нам играчи 2 пута нису шутнули на гол .. ?!! то је вероватно мање битно .. ?!! па још Зема Вова , прети преко фб-а а закопао нас , један паметна потез није имао за 90 мин .. али еј човек има фб да прети противницима .. ?!! " Делиблатска пешчара ја вам кажем " !!!

излежавају се по хотелима А категорије , примају плате какву просечан Навијач Партизана неће зарадити за 100 живота и све што треба да ураде јесте да изађу једном недељно и да одраде 90 минута онога за шта се спремају читав живот .. и то не могу .. ?!!!

а да игранка буде комплетна .. пратим шта се прича па и пише , нема навијача Партизана који данашње издање " тима " није оценио као КАТАСТРОФА !!! оно што нас чека следећег викенда јесте неких 10-15.000 ( оних очекиваних 20 к је после данашње утакмице само " влажан сан " .. ) Навијача на Стадиону ЈНА и звиждуци након 15 минута не буду ли ови наши дали гол ... па да видимо сада какви сте под притиском и ко је " чкица" ко је тренер а ко балерина ...
 

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
Aferim Pekarski.
Olako se zaboravlja prodaja Lazara Markovica i Aleksandra Mitrovica. Ako smo za ovog prvog i znali da ide, verovali smo, nadali smo sei da Mitrovic ostaje (iako smo znali kakve lopurde sede u foteljama, cuj tata ga je prodao?!), prosto nije bilo logicno da se proda.
Dakle- nasamarili su nas, i to po ko zna po koji put!

Ali- ocigledno nedovoljno puta su nas nasamarili, jer mnogi zaboravljaju te stvari, pa za par meseci opet bude: ,,mi smo Partizan, sklanjaj se bagro reakcionarna''.
Ja sam zbog tih razloga branio Rasovica (makar imao i sto puta tuzno lice).
Dovedu Fofanu- decka prvi put videli kada nam je zabio gol, pandan ciganskom Onjilu, dakle- smesno!
Kojic- i inace tragicar, a posle se jos i povredio.
Napad su preuzeli Grbic i Ninkovic, cisto da se ne zaboravi!
Nemojte da se vracamo na desnog beka Radisu (ulazak u LS) i cvrste reci da Savic ostaje (zamenio ga je Rnic).

Nikolic: dobio je ekipu na vreme i to sve koje je trazio! Cele pripreme su odradjene u punom sastavu! Nikako nema istu startnu poziciju kao Rasovic!

Ovo moje pisanije je debelo skretanje sa teme, zaista se izvinjavam moderatorima, ali morao sam jer ocigledno brze zaboravljamo nego sto sam mislio...

Slazem se da ne trebamo da se delimo na ,,Rasovicevce'' i ,,Nikolicevce'' ali apelujem na ljude da vise ne porede ovaj tim i ovu igru sa jesenjom!

Nikolic ima moju podrsku jer znam da je ovo tek prva utakmica, ali ima debeli minus zbog loseg uvoda i cele prve trecine utakmice.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top