Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
@ zaro & ostali
da li je moguce da uporedjujes ekipu sa tomicem, kamarom, ivanovom, mitrovicem, smiljanicem, markovicem, markom scepovicem i godinu dana mladjim ilicem sa ovim danas?
ah da, ovo je isti tim koji je nadigrao inter u milanu, uz k8zmeticke izmene...
iteracija 2: eh da im je dule tu...

@ mario4c
da, ima.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
:buhaha

Био бих презадовољан да смо показали онакву игру у Европи какву су они и да смо раставили на делове екипу каква је Бурса. О њиховим резултатима у домаћој лиги сам већ писао и више им и не треба, титулу не нападају, хоће само да обезбеде европу, то је то. Плус по која продаја утакмице сина покојног криминалца, по које бушење од играча и то је то, реални резултати.
Верујем да боље познајем од већине стање у војводини, да не пишем због кога и чега, а код нас стање није никаква тајна, тако да је лако поредити.
Да се разумемо, мени уопште није намера да критикујем Вука или да расправљам о његовим квалитетима, што се мене тиче то и није подложно расправи, као и расправа о боји неба, већ сам и написао да се беспотребно критикује. Овде пишем о стању у војводини.
Већ сам написао да ће се они после овог меча вратити на старо, просипање бодова.
Иначе у рупу не идем ни кад је дерби тако да нисам могао ни да изађем из ње.
Prvo nisi ti taj koji je izašao iz rupe jer tvoj stav o Vuku konstantno ponavljaš, radi se o ljudima koji pišu samo kada Partizan izgubi.

Ovo što si ti napisao druže je obična demagogija, pa oni ljudi crkli da osvoje makar titulu u kupu, da nije tako ne bi bilo zabrane prodaje igrača "beogradskim blizancima". Jasno je da je tamo haos, ali u usporedbi sa Partizanom nije to ništa grđe. Takve stvari se dešavaju i unašem dvorištu, samo Vuk je neznalica kada vapi da mu se dovedu igrači, a Nikoliću otišao samo Oumaru i dobio ono što je hteo od pojačanja, i to sve zato da s ene vodi borba za trofeje.
Oni dovode tolika pojačanja da bi obezbedili Evropu(u ovoj ligi), a mi rasprodamo sve najbolje i ne dovedemo nikoga da bi se borili za titulu u istoj toj ligi, jako zanimljivo.
Razlika izmedju dobrog i loseg trenera Partizana:



Jebote od Vujosevica i Stanoja ti se verujem krv u zilama zaledi kad te pogleda ako sjebes nesto, a Rasovicev polu snen pogled ne znam da li bi i uticao i na pinore.

Pitao sam se zasto su neki ljudi pomocni a ne prvi treneri i onda mi je jedan stariji trener rekao, pa ja ne umem da se derem na igrace, ne umem da skacem, cak ne umem ni da se radujem. E Rasovic je idealan primer toga sto mi rece taj gospodin.
Evo ga još jedan mit, nije čudo što nisi uspeo u Holandiji kolevci modernog fudbala.:D
Mihels i Hidink takvim razmišljanjem nikada ne bi postali treneri.

Da si gledao nekada Valerija Lobanovskog jednog od najvećih trenera dvadesetog veka kako celu utakmicu na klupi ne pomera vrat (samo su mu oči sevale, levo-desno), dok je kijevksi dinamo mleo na terenu znao bi da je to ponašanje trenera pored terena više rezultat doživljaja nekoga ko vodi tim, t.j kako lakše podnose stres pod kojim su, a ne neke ne znam kakve taktičke improvizacije za vreme utakmice. Doduše, mnogo lepše to izgleda sa tribina kada trener skače, urla, imaš utisak da je i on igrao utakmicu.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Pa da li Vojvodina i cerga imaju tadasnje igrace koji su igrali sa Moreirom, Kamarom, ovim, onim?Ima ekipu u rangu Jelen lige, niko mu Evropu ne trazi to je spickao jos letos ali ajde jebao ga Djura Mutavi nije mu kupio Mesija i Ronalda da bije Tun to smo progutali.

Sta je sad, sta nas sprecava sad, sto Sasa Markovic odjednom, sto Kojic kad imas Fofanu, pricamo o onom s cim raspolaze, sto Zivkovic napolje svaki put, ajde kad se vodi 2-3:0 ali vaditi ga ovako je suludo jer on jedini moze da probije i Jojic donekle?Zasto dva zadnja vezna koji stoje kilometar od lopte umesto jedan da kidise a to nam onda sjebe kreaciju i igrac manje u manevru i spicu!

Znaci sad treba da se pomirimo sa sudbinom i da gledamo te pocetnicke greske sa osmehom tipa jebiga Vuk bi to da ga Djura nije sjebo bolje.

Sto se mene tice vi to slobodno radite ja ne mogu!
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Kritikovanje Rasovica ne znaci i odricanje od kluba ili davanje podrske upravi.

Апсолутно тачно. Није свака критика злонамерна.

Син Бранка Рашовића, наш тренер Вук Рашовић, није непогрешив у вођењу тима. Много пута већ је дискутовано о томе, па нећу детаљисати.
Вук је добар човек, наш је човек прави Партизановац, али да може и да мора боље да води тим Партизана сигурно је и сам свестан.

Понављам, свака му част шта је све претрпео и трпи од управе, али да се најблаже могуће изразим - Партизан на терену једноставно у овом тренетку не приказује много.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
a kako bi bilo grobare ue, da ja od tebe trazim da mi sutra doteras novog golfa 7 sklopljenog u valjaonici u sevojnu?
suludo, zar ne?
onda nemoj od vuka rasovica da trazis odgovor zasto nismo bolji.
bio sam jedan od dva clana foruma koji je pisao da je bod u ns uspeh, dok se licitiralo sa 1:3 vs 1:6 u ns.
 

donix

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
164
Reaction score
3
Ovde je pocela zamena teza...niko Vuka nije terao da se upusta u sve ovo,da nema pojma s kakvim timom ce da nastupa,dobro je znao da su smradovi u klubu,dobro je znao ko je djura mutavi,ali sad ne pricamo o tome...trener partizana mora da ucini sve da svaku ponavljam svaku utakmicu dobije bezobzira kakav tim ima,da izvuce maksimum iz njih...da pripremi takticki dobru utakmicu.a sta radi trener Partizana ?cuva 0 0 od 68 min ?najavljuje pred utakmicu tri boda a posle kako nismo imali sanse za pobedom ?ko god da je u upravi to trener Partizana ne sme da radi....
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Evo ga još jedan mit, nije čudo što nisi uspeo u Holandiji kolevci modernog fudbala.:D
Mihels i Hidink takvim razmišljanjem nikada ne bi postali treneri.

Da si gledao nekada Valerija Lobanovskog jednog od najvećih trenera dvadesetog veka kako celu utakmicu na klupi ne pomera vrat (samo su mu oči sevale, levo-desno), dok je kijevksi dinamo mleo na terenu znao bi da je to ponašanje trenera pored terena više rezultat doživljaja nekoga ko vodi tim, t.j kako lakše podnose stres pod kojim su, a ne neke ne znam kakve taktičke improvizacije za vreme utakmice. Doduše, mnogo lepše to izgleda sa tribina kada trener skače, urla, imaš utisak da je i on igrao utakmicu.

Jesi primetio da sam boldovao trenera Partizana.
Znam ja dobro zasto mislim da trener Partizana mora da bude kao Stanojevic.
 

c. maltese

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
157
Reaction score
5
Локација
ko ce to znat moj profesore
sta reci o ekipi u kojoj najbolj igrac ima 17 godina a najspremniji 37.


idemo polako, bez matematike i bez skupljanja bodova unapred.. trenutno sa ovakvim timom mi mozemo svakog da pobedimo u ovoj ligi ali isto tako mozemo skoro od svakog da izgubimo po neki bod.

Rasovicu podrska, iskljucivo iz razloga sto trenutno ne postoji bolji slobodan trener na trzistu.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
@Dvoglavi

Covece ti opet isto.Sta se trazi od Marka Nikolica i Seja Kalaca, isto to.Nemaju oni bolje igrace od nas, mozda smo deficitarni na nekim pozicijama ali odmorio ih je protiv Metalca dok su se cigani akali sa A timom i Vojvodina jedva prosla Kup o cemu pricas.

Ne igra Bundesligu nego Meridijan Jelen!

Znaci zakljucili ste u egalu smo sa Vojvodinom slazem se, sto igramo ko Donji Srem, jeste na strani ali da jedan Partizan predje dvaput pola drugo poluvreme u Novom Sadu protiv Alivodica i nekih izraubovanih igraca Pazara i ostalih Jelen ligasa ne pamtim?
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.179
Reaction score
6.073
Локација
100 кураца
dosao sam pre nekih sat vremena sa tekme,pokisao sam kao niko..ne zalim se vredelo je, bio sam u kopu sa bracom na istoku,atmosfera je bila vrhunska..nisam skontao niti jedan gol,znam samo da smo izgubili 2-1..babuskare necu da komentarisem sa terena! ...navijanje,ova glava luda pokidalo!!!...neka se otrezne jebene babbuskare,neka im je ovaj poraz za nauk,titula mora da se uzme!!!
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
@Dvoglavi

Ko Alivodic, Kaludjer Rankov, Vranjesi neki i ko vec toliko bolji od nas , ma daj.Ne kazem da nisu u egalu plus njihov mentalitet luzerskog kluba a mi kurcevi sestostruki sampioni a udarili parkiran dabldeker ko ucesnici Prve lige Srbije?

Dobro onda da napravimo konsenzus novosadski i ovi pravi cigani imaju bolji tim od naseg, da dizemo ruke i ne ocekujemo neki fudbal osim protiv Donjeg Srema posto i Pazar izgleda ima tu negde tim sa nasim jedva ih dobismo, nista onda cemo tako!I Realu sa Nisave ne sutnusmo na gol cestito jos treba da se sutamo nogom u dupe ovde smo igrali zadnjih 15 minuta u prvom a veliki mag tata Natase Bekvalac nas je unistio to jest Vuka!
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.179
Reaction score
6.073
Локација
100 кураца
ajde neka komentarise onaj ko je bio na jebenom stadionu po ovoj jebenoj kisurdaci?!?!..sta mislite malo da iskulirate vi iz fotelje??
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Pa sam mutavi je kod Anđusa rekao da je prvenstvo nikada izjednačenije, da svako svakog može da pobedi, suština je u tome koliko je on, a koliko Vuk tome doprineo.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
imaju solidnog golmana, najbolju odbranu u ligi, solidan i po potrebi vrlo upotrebljiv vezni red i skroman napad bez abubakara.
to su cinjenice, kao sto je cinuenica da mi sem golmana, zivkovica i mozda obradovica nemamo kandidata za idealan tim jsl.
surova istina.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Очигледно да већина нас не може да се помири са чињеницом да сваки тренер почетник, по аутоматизму не мора да буде Станојевић.

Мало је оних који у ситуацији каква влада у Партизану успеју да од гована направе питу.Станојевић је то успео, рекло би се да је за 1,5 сезону урадио све оно што просечан навијач Партизана жели.

Али то не значи да то исто може и Рашовић да уради.Човек је тек јуче буквално почео да се бави озбиљнијим тренерским послом, сем искуства у Телеоптику нема ништа друго.Добро, ни Влада Јовановић у принципу није имао ништа иза себе али кад је постао тренер првог тима имао је велику помоћ људи који воде КК, шта Рашовић има?

Не мислим ја да Партизан не може боље од овога данас и да на Рашовићу нема никакве кривице.
Али његова је само делимична.Зашто Марковић пре Брашанца или Којић пре Фофане или зашто А.Живковић раније на клупу?Мада, ко може да гарантује да је било и обрнуто, да би освојили макар тај 1 бод.

Е сад било би одлично да је то главни узрок зашто ми уместо 21-ог имамо 16 бодова.

А опет смо први на табели.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Nije ovde uopste problem poraz u Novom Sadu, ni prvi ni zadnji, ovde ko vidi i "cita izmedju redova" a bar malo poznaje fudbal jasno je da slede nova izvrtanja na strani a i kuci nije iskljuceno od jacih Meridijanaca.

Ajde daj Boze da gresim i da je ovo samo ruzna epizoda a da cemo zaigrati bolje na gostovanju gde se i uzima titula ali mrka kapa!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top