Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.537
Reaction score
1.411
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Na klupskom sajtu jos nisu izbaceni sastavi, mada me ne bi cudilo da ovo bude taj tim. Andriju da odmara, a Pantu u prvih 11.

Srecno momci, bez nasjedanja na ciganske provokacije. Hocemo pobjedu, pobjedu u Krusevcu!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.349
Локација
Žrnov
Meni recimo pada na pamet da Marko hoće da odmori Andriju i Danka još malo, da ne moraju da igraju bez preke potrebe....

Realno i fudbalski gledano, mi ove sns-zvezdaše-buljaše treba da nakantamo sa bar 3 komada (mada ću ja i sa jednim biti presrećna, naravno)...

Marko pametno čuva i Džigija da ga ne isprovociraju da napravi opet neko sranje, jer on može da bude X-faktor u derbiju....

Pantić ima priliku da se dokaže: pukovnik il' pokojnik....

Uopšte ne sumnjam da je Marko dobro psihološki pripremio ekipu (i da će isto to uraditi i za derbi)... Mene su, kad je on u pitanju, plašile "male" utakmice, a kako je svaka za nas biti ili ne biti, tu sam spokojna.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Zbogom titulo!? :banghead
 
Последња измена:

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Bilo je lepo dok je trajalo. Krivac je jedino uprava lopovska koja nas je ogulila do samog kraja

ma simbolike da tamo gde smo zapoceli niz titulu, isti i prekinemo.

E ako je ceh da dve tri godine budemo bez titule da ne gledam Luke Malbašiće i ostale polufabrikante koji sebe nazivaju fudbalerima onda da istrpimo

ovo
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Bruka, Sramota i nazalost gubitak poslednje nade za titulom. Boze sacuvaj koliko nervoze i koliko gresaka.. Koliko ubacaja nebu pod oblake, koliko bezveznih pasova, koliko mrljavljenja, koliko invalida na terenu....

Saletu Ilicu podici spomenik na centru stadiona partizana, a napraviti od stadiona Muzej a Partizan preseliti u surdulicu i da dozivotni presjednik bude djura mutavi taksista...

BRUKA, SRAMOTA, RAZOCARENJE...
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Tuzni Partizan, do sutra da se igralo mi se od nule ne bi pomerili :banghead
UEFA ne da titulu!
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Koristim priliku da cestitam upravi FK Partizan i njihovim pulenima sa Juga novu cigansku titulu.
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
To bi bilo to narode. Sve, na sve sam bio spreman, ali da ni gol ne mozemo da damo Napretku, to je vec previse. Titula je sada i definitvno izgubljena. Dugo i lepo smo se druzili.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Jel se ovako igra najvazniji mec u sezoni ? Toliko najava da nam je ovo vaznija utakmica od derbija a mi opet celo prvo poluvreme bacimo u vodu, u drugom smo samo krenuli malo bolje ali dzaba kada opet nema realizacije a odbrana nam je presmesna bila. Titula je sad i zvanicno izgubljena ali to ne znaci da ne treba ispuniti JNA na derbiju i jebati majku govnima ciganskim, polomiti im koske na terenu i pobediti ih , a posle neka slave ovu otetu titulu .
 

CureSR

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
72
Reaction score
13
I pored svega, ja i dalje podržavam ove momke... Otišli su u zmijarnik, odigrali hrabro, i - izgubili.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
U Krusevcu je pocelo, i zavrsilo se. Ja samo zelim da ode Nikolic.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Obradovic ceka titulu.

Saletu svaka cast, steta ako se penzionise na kraju sezone, nije zasluzio da ovako zavrsi karijeru.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Јебига, због овога се и навија за Партизан. Ја говорим данима да је ово најтежа утакмица у сезони, вероватно је већина форума мислила да се зајебавам. Сувишно је коментарисати било шта, сезона 2013.-2014. ће остати једна од најгорих у новијој историји клуба. Попушили у Европи, испали у Купу, били други у ЈСЛ, иза тима који ни селекцију дома инвалида не би победио у поштеној утакмици.

Неопходне су промене у ФК Партизан! На свим нивоима! Мутавко и говна око њега (бурек, ролекс, раша, грубор) МОРАЈУ ДА ЛЕТЕ! Будућа управа би МОРАЛА да поднесе и кривичне пријаве против истих. Не знам за тренера, али ако постоји шанса (и ако се промени управа) - слободан је Станојевић. Циганима са јужне трибине заувек забранити прилазак ЈНА, мада ће они сада и сами да оду, јер нема титуле. Прави навијачи Партизана долазе на утакмице и када не иде, и када смо у говнима. Зато против Вождовца очекујем 1500 људи на стадиону, да се мало прочисте редови.

Управа напоље, цигани напоље, напред Партизан, збогом титуло на курац те набијем када ће онаква говна да је освоје.
 

kele

Početnik
Учлањен(а)
18.11.2007
Порука
19
Reaction score
11
Ovo je Marko izgubio. Loša taktika, agresivnost bez ideje...
 

Outsider

Grobar
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
548
Reaction score
90
A dobro, sacekacu ja jos 55 godina pa cemo onda da ih stignemo opet, ne zurim ja nigde. :banghead
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Sanse su nam minimalne za titulu ali dok postoje treba da se grize i udara.. Najcrnje u ovoj prici sto ce sejo kalac mozda uzeti titulu,to nije bruka to je skandal !

Druga stvar,ako imate velike pare i ako niste plasljivi na male kvote eto sanse za zaradom :) cigani zatvaraju sve meceve do derbija a na derbiju cu da nameste sudije pa sta bude.. Crno nam se pise braco.
:(

moj post iz marta. ne mogu previse da se nerviram jer sam u sebi znao odavno da je titula gotova.


prljavi cugani su nas ubili u krusevcu. ali komentator ,napredak je napravio veliki korak u borbi za poziciju na kojoj se ne bori za opstanak na kraju ?!?!

lalatovicu napusi se kurca govno !!!!!!!!!!!!!!! :pickaciganska

p.s. od danas se lepse zivi u srbiji ...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top