Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Биће то да има један форумаш који прозива сваке године наше центре и прича како гори од њих не могу да дођу па ево тако већ три године. :buhaha
Нека, тек смо нашли крштеног десног бека немој да дођемо у ситуацију да уђемо опет у квалификације без два бека па да призивамо повратак Волкова. :D
Не због тога што је он сув квалитет него због тога што смо сваке године све слабији.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Pa to da smo slabiji to jeste, Lazevski je bio mnogo bolji bek od njega a upola nije cenjen kao on
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Postoji solidna gomila igraca u Partizanu koji nikako da se izbore za minutazu, a kad god su je dobili nisu puno prikazali zajedno sa onima koji su dovedeni kao talentovani a sukljaju se po pozajmicama gde i ne blistaju bas. Sve to lepo na gomilu, videti dal nesto treba da ostane, ono sto ne treba prodati korejancima i tajlandjanima, obezbediti dovoljno novca da ostanu oni koji su zaista potrebni. Kad je Jovanca mogao da ode za 900.000 evra, sve moze.

Aksentijevicu i Malbasicu valjda istice pozajmica na leto. Mislim da se prvom treba zahvaliti, jer pored Vulicevica on nema sta da trazi. Bolje ubaciti nekog kadeta da radi sa prvim timom i napreduje, nego da nam ovaj zauzima prostor u klubu, samo da bi se po nocnim klubovima i drustvenim mrezama reklamirao kao igrac Partizana. Sa Malbasicem videti kakva je situacija, on realno nije pravio neku vecu razliku, ali po meni licno nije bas da je bio beskoristan. Mozda ga se ne treba odreci tako lako, jer mislim da igra sve bolje i bolje.

Da li neko zna da li je Trujic i dalje igrac Partizana ili je prodat Napretku? Mislim da je ovaj decko apsolutno zasluzio sansu u konkurenciji sa Malbasicem, Lukom, Grbicem, Andrijom, Knezevicem, Babicem, Panticem i ostalim vedetama. Ne stavljam sve ove igrace u isti kos, ali prosto mislim da je on svojim igrama dokazao da je zasluzio sansu.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Доњи Срем - Партизан



Делегат: БАГЛАВА Бранко
Главни судија: ЈОВАНЕТИЋ Бошко
Први помоћни судија: ПЕТРОВИЋ Немања
Други помоћни судија: КУРЧУБИЋ Ненад
Четврти судија: КРАКАНОВИЋ Милан
Први додатни судија: ЂОКИЋ Ненад
Други додатни судија: ПИПЕР Петар
Посматрач: ПЕЈОВИЋ Игор
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.252
Reaction score
3.707
Sa ozbiljnim pristupom, mi ovo današnje gostovanje prelazimo kao plitak potok.

Ne priznajem emotivna i svaka druga praznjenja u derbiju kao eventualno mogucu losiju partiju sa sremcima. Dakle, samo ozbiljan pristup od prvog minuta i uz svo duzno postovanje prema davljenicima, nosimo 3 boda iz Ns.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
почнем да мислим о саставу , тактици , мотивацији и онда видим ко нам суди и све ми то падне у други план ..

ако Доњи Срем изађе да игра шансе су нам велике ако крене са анти-фудбалом онда нам се шансе поприлично смањују ... још додати на све то данашњег " делиоца правде " игранка загарантована ..

мада мање ме плаши Срем од оних змијских легла које нас тек очекују ... биће врло заебато против ових што нам тек следе ...
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Mislim da Drincica jako interesuje kes.
Nadam se da sam u krivu.

За камење није сигурно ни у Русији играо. :)

Без обзира на све мислим да је реално да човек оде јер колико видим у уговор му стоји да може да оде у случају иностране понуде онда је то нешто као и онај првобитни где је тражио уговор до лета беше кад ја требао да дође на јесен још?
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ako Drinčić ode, cela ekipa se raspada, jer je on glavni stub ekipe, početak svega.

Mi i sad nemamo zadnjeg veznog uopšte. Ni na klupi. Markovića ne računam u ozbiljnog igrača.

Lazović je isto jako bitan, naročito za kvalifikacije.
Teška je glupost ako je Drina sa 30 godina došao, potpisao ugovor na 3, a ode posle polusezone. Ja bih voleo da on ostane do kraja karijere kod nas.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
За камење није сигурно ни у Русији играо. :)

Без обзира на све мислим да је реално да човек оде јер колико видим у уговор му стоји да може да оде у случају иностране понуде онда је то нешто као и онај првобитни где је тражио уговор до лета беше кад ја требао да дође на јесен још?

Upravo,jbg vidjecemo.
Bez njega...ne smijem ni da pomislim na sto bi licili.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Iako nije još trenutak ja recimo ne mogu, a da ne razmišljam o letu i prelaznom roku. Već su krenuli gle kurca da nam sele igrače pa samim tim javlja se i ona želja i iščekivanje naše čuvene mileve i pozdravi i želje :D Ako i samo AKO nam klub ozdravi na leto možemo da razmišljamo o nekom jačanju tima i kvalifikacijama za neko evro takmičenje. U ozdravljenje ubrajam i odlazak aktuelnog SD jer očigledno da čovek veze nema sa tim poslom. Imamo lepu osnovu, potrebni će nam biti levi bek, štoper, krilni igrač sa dobrom tehnikom i prodorom, "zamena" za Saleta i 2 napadača. Koliko je to izvodljivo videćemo.

Ali da idemo korak po korak, spremajmo se za Novi Sad, ja krećem još malo. Momci su zaslužili podršku i aplauz zbog derbija i red ih je podržati pa ko god može nek dođe i pomogne...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Из наше Управе је поручено да у случају губитка титуле - ''растерећујемо буџет и окрећемо се младим снагама''.

Тако да, можемо да заборавимо на Лазовића и Дринчића, ко зна ко ће још да оде.

Упумпаваће се паре у рупу, а ми ћемо се разјебавати на просте чиниоце.


Данас морамо победити, макар за част, кад је багра затворила остале утакмице.
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Bilo bi lepo da neko nakon ova 4 kola kao u proslom prelaznom roku napravi listu svih igraca i kakvo im je stanje sa ugovorom. To je glupost okretanje mladim snagama, kao da nam prvo mesto donosi 10 miliona evra a drugo nista, pa da moramo da pravimo neke ogromne rezove. Cekace nas kvalifikacije za Evropu, oni sigurno nisu sa ovim timom ozbiljni ako su hteli da jure LS, tako da ne bi tu trebalo da bude nekih vecih rezova, nadam se. Verovatno ce ispostovati tradiciju da prodaju jednog od boljih igraca da bi uzeli pare, ja licno mislim da moraju da ostanu Lukac, Trajkovic, Vulicevic, Drincic, Lazovic, Skuletic i naravno kapiten ako bude hteo jos jednu sezonu da odigra, za sve ostale mi nece biti zao ako odu.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Vidim niko ne spominje dolazak nove uprave na kraju sezone..
A pricalo se kako je to vec resena stvar..

Mozda treba da cekamo opet leto, pa zimu, pa leto.. sve dok svi ne pomru ili se ugasimo - treceg nema!
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Čekaju da vide šta je Gospodar prevideo za sledeću sezonu, pa da procene da li im je pametno sada da dođu, ili da sačekaju još jednu godinu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top