Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.232
Локација
GG 1978
@dovla
Apsolutno se slazem..
Ovakvi uslovi kao u JSL ligi pa ni Murinjo ne bi uzeo titulu!!
Garavi su izgubili 3 utakmice u prvih osam kola !!
Posle toga samo 2 boda u Nisu i od nas 3 sada u derbiju!!
Sve ostalo je zatvoreno gde je bilo potrebe a bilo je na dosta meceva uz pomoc sudija i sudijske organizacije..
Samo na Mrdji je ove godine svirano 5 penala koji nisu bili..Ofk,Radnicki Kragujevac,derbi..
Mi smo prvi deo sezone izgubili 12 bodova,drugi 7 ( uz kradju u Pazaru i od Vose na JNA )
Ima dosta zamerki na utakmicu u Krusevcu ali mi smo izranjavani i psihicki i medijski da se samo cekao nas kiks,pa vidite scenario pred derbi..
Da je bilo da derbi odlucuje direktno prvaka nikad ne bi dobili,kao sto ni ovo nisu dali i sve su preduzeli ali volej i cao bela..
Mislim da ce ova kradja garavima gadno vratiti da se nece nikada oporaviti..
Mi trebamo iskoristiti ovo sto su nas pritisli uz zid i Grobarskim inatom se ujediniti i oduvati ih za sva vremena!!
Uslov za to je skupstina u junu i nova uprava!!
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.254
Reaction score
3.779
Ma hajte, molim vas, Marko je najveći krivac.
Imao je sve uslove, nikad regularnije prvenstvo(burek glasao upravo da je prvenstvo regularno) i vi tu krivite državu i pravite teorije zavjere.

Ma hajte, molim vas, kad vam burek kaže.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.329
Reaction score
34.811
Локација
vaginamandibularia
... Gospodin Gosn Mister Džentmentlmentmen je prosto ukucao loptu u našu mrežu u derbiju i to je uvod u yveydino proleće. Interesantna je i činjenica da je Gospodin Gosn Mister Ser Nadvojvoda Princ Kralj Car Bog u tandemu sa Vojom delovao jadno u odnosu na tandem Trajković / Voja. Interesantno...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ousiderov post čitati samo na prazan stomak, da vam se ne smuči... :puke

Rekoh već, ko može neka dođe da pozdravi ove sjajne momke i trenera koji dali krv, srce, znoj za dres Partizana ovog proleća.
Ja se ne sećam kad se to poslednji put desilo na ovakav način, na toliko utakmica.
O fudbalskim kvalitetima ne treba sada da raspravljamo, ali realno, najbolji su u ovoj ligi. I jebe nam se za titulu, valjda "ma gde bili na tabeli" ima neko značenje.

Kruševac je bio loš dan, svima se desi. (ko je gledao Levante - Atletiko u subotu, mogao je videti preslikan meč iz Kruševca).
Ko je zaboravio, taj Napredak je vodio 0:1 na JNA i imao situaciju 2 napadača na Stojketa za 0:2, pa je on nekim čudom odbranio, a Luka učačkao za 1:1...
I uopšte nisu u borbi za opstanak, niti su loša ekipa.
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
@Outsider

Slazem se u potpunosti. Ama bih dodao i utakmicu sa Vojvodinom, gde veliki mag fubalskog zanata u trenutku kada vodimo 1-0, po kisi koja pljusti ceo dan i na svinjcu od terena, izvodi Lazovica i uvodi pantica (malo slovo za "malog" igraca). Prelazi majstor trenerskog posla sa 4-4-2 na 4-5-1 i umesto koljaca na sredini terena (npr. Markovica), on uvodi bezmudog i nezainteresovanog tinejdzera-ucenjivaca i tako nam rusi ono malo samopouzdanja i cvrstine u timu.

Prvi sam bio za odlazak Rasovica nadajuci se da ce Draganu Mutavome Djuricu proraditi nagon za samoodrzanjem i da ce dovesti nekog ozbiljnijeg na klupu. Kako sam se samo zajebao.

I da ne ispadne da je samo dzepni bilijarista kriv. Najveci krivac za ovakvo stanje na tabeli je nasa banditska uprava koja godinama sakati ekipu u svakom prelaznom roku. Izgleda da su u sezoni 2013-2014 konacno uspeli da nas dokrajce.

Na jebaca Ketrin Eston ne bih trosio reci, on ima svoje drugove na Jugu, znaju se dok su jos radikali bili, ne bi on nikad dozvolio da njegova petokraka osvoji titulu na neposten nacin.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Outsiderov tekst sam prekinuo da citam nakon 2. recenice a kako vidim nisam nista propustio, mada eto svako ima svoje misljenje i treba se postovati.

Mi smo ovu titulu izgubili jer smo je morali izgubiti! Nebi bolje prosli da imamo i Cr7 i Mesija u nasim redovima a da stopere cine Pepe i Ramos!

Bolje receno, izgubili smo je vec u prvom delu sezone kada smo MORALI da se odlepimo od cigana dok oni ni sami nisu verovali da ce imati sanse za titulu. Kasnije kada smo i mi pojeli govno onda su vidili i iskoristili sansu preko zime, pozatvarali sve utakmice i namazali sve sudije i rezultat sada i sami vidimo!

Mi da smo pametno radili kao klub mi bi u zimsku pauzu usli sa +15 i prvenstvo bi bilo reseno!
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
@Outsider

I treba Vucic da nas jebe :pop


друже молим те немој да генерализујеш ... има кога је он зајахао

некако ми се мишљење друга Оутсаидера поклапа са мишљењем мојсиловића хвалило је још само оно " ћелави ... " ...

две утакмице покрадене , једну изгубили и све победе укључујући и дерби јесу резултати овог тима и тренера ... Лазовић је изашао и у дербију па смо победили ? зна ли можда Николић нешто што ми не знамо ?!!

колико утакмица смо добили извлачећи и задњи атом снаге ?!! на колико утакмица нам нису досуђени пенали а ти недосуђени пенали су директно утицали и на сам резултат утакмице ... колико недосуђених црвених картона за противничке играче .. ?!! колико неоправдано досуђених картона за наше играче ?! колико повреда у нашем тиму .. ?

као што сам раније написао СВАКИ АЛИ СВАКИ ПРОТИВНИЧКИ ТИМ је у овом делу сезоне улазио у утакмицу против ПФК са голом или два предности !!! тежак задатак и за једног Клоппа ..

борбенији и енергичнији Партизан нисмо одавно гледали зато уживајте док траје .. нисмо ми криви што у нашој лиги имамо за противника тим са најјачом статистиком у Јевропи ( ?!! ) који у утакмици против нас добије гол предности од стране судије ( Лукач Бог .. ) нама не досуди један пенал па и црвени за њиховог играча и упути 2 шута у оквир гола за 90 мин. ?!!

у каквом је стању ова јсл најбоље говори то што и ја који нисам неки " хазардер " узимам паре од кладионица на намештене утакмице черге и њихових сателита ..
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Ja bih da strijeljamo Outsidera?
Nikolic jedino ima srece sto je realno bilo velikih sudijskih gresaka pa se moze pokrit sa tim.
Sto se tice igre generalno,ne bih detaljisao jer sam upravo vecerao.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.563
Reaction score
1.592
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ovog proljeca igramo mnogo brze, ofanzivnije, borbenije, stvaramo mnogo vise sansi. Jedini problem je realizacija, a vjerujem da bi od ljeta to pod Markom bilo mnogo bolje.

SBBKBB, kakav smo tim imali pod Vermezom ( opet bolji od ovog, Markec, Ivanov, Mitar, Stojke), pa smo opet igrali jajarski i ziheraski, na momente samo onako kako Partizan treba da igra.

Ne treba biti neki strucnjak, pa vidjeti da je bolje u odnosu na recimo period od prije godinu i po, dvije ( Grant, Vermezovic i Rasovic). Vuka opravdavam, imao je jedan od nalosijih timova u istoriji. Iako nije izvukao maksimum iz njega, to sam i ranije pricao i to je moj stav.

Opet, da ne pokrecem nove teme. Ne dirajte Vuka, a sada pogotovo Marka...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Dokle više poređenja trenera, nije kraj sezone? Kako vas ne mrzi stalno jedno isto da vrtite...
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Outsiderov tekst sam prekinuo da citam nakon 2. recenice a kako vidim nisam nista propustio, mada eto svako ima svoje misljenje i treba se postovati.

Mi smo ovu titulu izgubili jer smo je morali izgubiti! Nebi bolje prosli da imamo i Cr7 i Mesija u nasim redovima a da stopere cine Pepe i Ramos!

Bolje receno, izgubili smo je vec u prvom delu sezone kada smo MORALI da se odlepimo od cigana dok oni ni sami nisu verovali da ce imati sanse za titulu. Kasnije kada smo i mi pojeli govno onda su vidili i iskoristili sansu preko zime, pozatvarali sve utakmice i namazali sve sudije i rezultat sada i sami vidimo!

Mi da smo pametno radili kao klub mi bi u zimsku pauzu usli sa +15 i prvenstvo bi bilo reseno!

Људи, 'ајд зајебите ову причу. Тим Партизана из првог дела сезоне је био трагичан, право је чудо како смо уопште успели да будемо први и прођемо Ширак. Без десног бека, без халфа (играњем тандема Остојић-Станковић без оба халфа), без задњег везног, без шпица! та екипа да остави некога на +15?!! Та екипа, која је са 125% својих могућности освојила 33 бода?! Па, морао је кадет, 97-о да се убацује у игру колика је била конкуренција. Да није било Јојића и Стојковића (а не заборавите да је он отишао летос, срећом по нас неко му је избушио трансфер) - па та екипа би била 3.-4.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Sve to stoji da smo sad bolji,borbeniji,da imamo trenera koji stoji svo vreme pored autlinije i vodi utakmicu ali se ipak oseca neka gorcina,jebem liga ko ce znati zasto(a mi znamo).
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Bilo bi dovoljno da su cigani odigrali bar 5 regularnih utakmica.

Nemam nameru da vučem bilo kakve paralele jer mislim da nije korektno, a i nije poredivo. Samo mislim da je Nikolić dobar trener i da je dobro odradio posao. A da je moglo bolje, moglo je, naročito u Kruševcu. Nisam od onih koji će nekog da glorifikuje samo zato što mu je simpatičan, ali mislim da si i ti suviše strog prema njemu.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.406
Reaction score
3.296
Локација
Tamo gde su Grobari
Koliko mene secanje sluzi, mi se na prolece UVEK mucimo, jedva pobedjujemo, da bi na kraju malo bolje i opustenije igrali. Da nas nisu samo na te 2 utakmice u zadnjem minutu pokrali, mi bi sad bili prvi (tako da te price da je Nikolic to jedva cekao da bi imao neki izgovor, su smesne...a bilo je jos mnooogo situacija gde su nas pokrali). Mi da dobijemo ove 3 utakmice do kraja i bicu zadovoljan! Sto se igraca i trenera tice, nemam njima sta da zamerim (tu mislim i na prethodnog trenera i igrace koji su u prvoj polusezoni igrali), cini mi se da su svi skoro maksimum izvukli ali to ocigledno nije bilo dovoljno. Mi da imamo upravu, njima nebi ni zvezdino prolece pomoglo, jer se zna da moramo biti 3x jaci od cigana da bi osvojili titulu! To sto smo sada samo 1,5x jaci, kriv je...znate vec ko, igraci i treneri sigurno nisu!
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Zanima me itekako jos jedna stvar-Sta se desava sa Andrijom Zivkovicem?
Decko je razmontiran i ubijen u pojam,sto je po srijedi?
Jedan od najkorisnijih igraca polusezone?
Nestrucan rad?
Salim se...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top