Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Nisavac

Grobar
Учлањен(а)
09.02.2011
Порука
236
Reaction score
3
A jeste li videli "Zutog"? Ma bio je crven u licu ko farbano jaje. Ko je sad bivsi sampion mamu li ti jebem usranu, CIGANSKU, SMRDLJIVU?
 

skvang

Početnik
Учлањен(а)
11.11.2010
Порука
160
Reaction score
8
Локација
Vracar
Meni definitivno nasa najdraza pobeda u derbijima!! Karaj musavce, upisavajte im se braco Partizanovcani gde god i kako god stignete, vratite kurvu u rupu iz koje je izmilela. :pickaciganska


Nije mesto, ali imam sitnu pobudu da pozdravim clana, strucnjaka....

Crno nam se pise ako je Medo ofanzivniji od Race i ako uopste igra... Onda mozemo i Scepovica da ubacimo bar dva minusa daju +...

Ako krenem da argumentujem bojim se da nece stati na 3 strane...Bolje ja tebi da postavim pitanje kada je on uopste odigrao dobro, jer kad budes kreno da mislis o ovom pitanju, shvatices da je to bil osamo poslednjih 10 min protiv ciganije....i sve ce ti biti jasno!

Pozdravio te Medo, a ti aj sada polako pocni da pises na te tri strane... :buhaha
Ziveli, pa se vidimo sutra :ziveli
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Šta mi piše u potpisu?

E, VALA, NE SAMO DA SE NISU DALI PASJIM SINOVIMA, NEGO SU IM ČAK I JEBALI MILOSNU MAMICU, ONU KEREĆU!!!
:D

Jesmo u 1. poluvremenu imali dosta šansi, ali...ono što je SS uradio ciganskim govnima u 2. poluvremenu, ono kako ih je taktički sjebao i kako su izgledali nemoćni - TO JE ZA UVOĐENJE U UDŽBENIKE, ZA OBAVEZNU LITERATURU ZA SVAKU TRENERSKU DIPLOMU I LICENCU!

Mnogo sam srećan...Ljubljana, pa sad ovo...kakva sedmica...da se pamti celog života...

BRAVO NAŠI CRNO-BELI, JEBALI SMO IH TAMAN PO ZASLUZI!

Pijmo i veselimo se braćo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:pfc::šal:BB

EDIT: Ali kako smo ih batinama najeli...ju, ju, ju...ubismo ih od batina na terenu, ali bukvalno ih ubismo...

Taj rad.Pozdrav velikom druidu crno-bele forumske magije koji se odaziva na ime Je-Ne-A.:)...
Nema sta,rekli smo im da se NE DAJU PASJIM SINOVIMA i nisu se dali.DOKTORSKA TAKTIKA Stanoja,pozatvaro sve zivo na sredini,isjeckao njihovu igru na froncle,omoguci nam brze protivnapade,pametno cuvanje lopte,da smo bili malo koncentrisaniji,mogli smo da ih napunimo.Ali i ovako je slatko,POSLALI SMO QRVU KUCI TRUDNU...Istakli se Medo,najaca njegova utakmica od dolaska,Lola,SAVKE doktorski,decko ima potencijal za najboljeg defanzivca Evrope,velika buducnost je pred njim,Babonja sjajan u odbrani,u napadu ne los,ali moze on daleko bolje,Tejgol kako samo on zna,zabode kad treba,istrcao nekoliko kontri,ali nisu ga pratili ivica i ostali.Ivica odlican dok je imao snage,otvarao bokove,sirio odbranu,nudio se.Neca po ulasku petljao,kasnije sa nekoliko fantasticnih poteza podsjetio zasto smo mnogo ocekivali od njega.Njegovo mjesto je iza napadaca,nije on krilo,to se vidi,ako vec igra po boku,bolje je da to bude lijeva strana.Miljko zatvorio svoju stranu,u napadu ga nije bilo previse,laza takodje osim u prvom poluvremenu.
Sve u svemu ,hvala vam momci,prodisali ste kad treba.Ono sto je KLJUCNO:NIKAKO SE NE OPUSTATI,NJIHOVA JEDINA SANSA JE DA IH SAMI MI VRATIMO!Dokazali smo da smo kvalitetniji,najozbiljnije shvatiti gostovanje ciganima iz jagodine,javora,dajte da ovo zavrsimo kao ljudi,bez nepotrebnih gluposti.ZIVEO PARTIZAN!!!NE DAJTE SE PASJIM SINOVIMA!
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Iskren da budem smrzo sam se kada je Sasa krenuo s terena, bez njega, Vukica, Race, reko Bog te vido ko ce loptu da prenese.. kad ono medjutim.. dosta brz i borbeniji vezni red nego u dosadasnjim utakmicama..odlicno su momci odradili posao. Mislim da su Stefan, Medo, Lola i Ivica napravili prevagu ovog puta... svaka cast i ostatku tima, svi su odradili kako treba bas kad je i bilo najpotrebnije.

HVALA VAM.. :respect :napred Partizan:clap

ps upravi.. ako vec prodajemo Racu, otkupite Lolu, ionako nam duguju, isprebijajte to nekako..
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Oborena „krasnaja“, idemo do kraja!23. 04. 2011. - 10:32




Jelen Superliga Srbije – 24. kolo
Beograd, 23.04.2011. stadion Partizan
Početak u 18.30h
Sudija: Veselinović Slobodan – Valjevo
Delegat: Tomić Dušan – Novi Sad

Direktan radio prenos na MIP radiju
Direktan video prenos na PARTIZAN WEBTV

Partizan: 88 Stojković, 2 Miljković, 15 Savić, 20 Krstajić, 18 lazevski, 99 Smiljanić, 4 Medo, 25 Babović, 22 Ilić, 77 Iliev, 28 Tejgo.
Klupa: 33 Ilić Radiša, 8 Petrović, 31 Šćepović, 13 Jovanović, 23 Davidov, 7 Tomić, 80 Vukić.

C.zvezda: 1 Bajković, 3 Tošić, 5 Ćosić, 8 Lazović, 10 Evandro, 14 Mikić, 19 Borja, 20 Kadu, 24 Ninkov, 26 Isah, 99 Kaluđerović.
Klupa: 22 Stamenković, 9 Koroman, 13 Lee Addy, 15 Vilotić, 21 Jevtić, 23 Perović, 27 Mijailović.
1:0 – STRELAC TEJGO 62′

Šampion je dokazao da je pravi, onda kada je bilo najteže, kad je pritisak bio najveći! Rival iz komšiluka je pobeđen sa 1:0 (po treći put ove sezone, oba puta u prvenstvu, plus ubedljiva pobeda u kupu), osvojena su tri velika boda i sada je put ka 4. uzastopnoj šampionskoj tituli potpuno otvoren za naše momke i za njihovog trenera Aleksandra Stanojevića! Bravo crno-beli, idemo dalje!

Divno prolećno vreme i više od 20.000 ljudi u našem „Fudbalskom Hramu“ (od kojih su 95%, a možda i više činili navijači Partizana, što je, čini se, jako puno pomoglo Partizanu da večeras slavi) sačekalo je aktere oba tima na izlasku na teren. A onda je usledilo jedno jako sadržajno 1. poluvreme (obostrano sadržajno, pri čemu je Partizan imao prednost i u kvantitetu i u kvalitetu stvorenih šansi), a potom i jedno 2. poluvreme u kojem je Partizan (čitaj – Aleksandar Stanojević) taktički potpuno „razmontirao“ C. zvezdu! Evo hronološki poređanih najbitnijih detalja sa utakmice, a o utiscima ćemo nakon hronologije najuzbudljivijih momenata:

2’: Kadu je centrirao sa leve strane, Krstajić je pokušao glavom da interveniše, ali je to uradio temenom glave, lopta je krenula opasno ka našem golu i srećom po naš tim – pogodila je samo prečku i odbila se na suprotnu stranu. Dobro je…
6’: Iliev se levo izborio za loptu, „cimnuo“ je Ćosića, ušao u sredinu, onda pokušao iz jako dobre situacije da šutira sa 18 metara (polulevo), ali je jedan gostujući igrač u poslednjem trenutku uspeo da izblokira udarac našeg napadača.
17’: Centaršut Ninkova sa desne strane, Evandro pokušava glavom, ali je bio previše udaljen od gola (za udarac glavom), nekih 14 metara, tako da Stojković nije imao većih problema da uhvati tu loptu.
21’: Prva velika prilika za crno-bele! Iliev je sa leve strane ubacio dubinsku loptu na Babovića i Tejga, Babović fantastično spušta grudima loptu ka Tejgu, ovaj istrčava sam ispred Bajkovića, šutira sa 14 metara (polulevo), ali lopta odlazi preko gola! Šteta, sjajna je to bila akcija Partizana…
22’: Tošić je drugi gostujući igrač (posle Borhe) koji dobija žuti karton – potpuno opravdano, Iliev ga je već pretrčao na desnom krilu našeg napada, a onda ga je Tošić oborio…
25’: Saša Ilić mora da napusti teren zbog povrede (nije ni čudo, s obzirom kako su na njega startovali gosti od početka meča!), a menja ga Tomić.
29’: Borha centrira sa desne strane, na drugoj stativi je odjednom sam Jevtić, šutirao je glavom sa 6-7 metara, ali lopta ide preko gola. Ne sme protivnički napadač ostati ovako usamljen…
35’: Druga velika prilika za Partizan! Iliev i Lazevski su sjajno kombinovali na levoj strani, Lazevski je odigrao povratnu loptu u sredinu, natrčao je Babović i šutirao iz prve, sa 10-12 metara (polulevo), gađao je dalji ugao, ali je bio neprecizan, lopta je otišla metar-dva pored desne stative u golaut!
37’: Auuuu…imali su crno-beli kontru „2 na 1“, Iliev je mogao preciznom loptom da „izbaci“ Tejga potpuno samog, ali je taj pas bio malo neprecizan, lopta je otišla previše desno…crno-beli ipak dolaze brzo do lopte, Iliev desno brazilskim potezom, „štiklom“ preko sebe i protivnika, izbija samu šesnaesterac, uz golaut liniju, oštro centrira na peterac, a tamo Tejgo kasni za delić sekunde i lopta odlazi na suprotnu stranu…čak 2 velike šanse za Partizan u roku od samo 20-30 sekundi!!!
41’: Tomić se na levom krilu sjajno izborio za loptu, prevario protivnika, odigrao paralelu na 16 metara, na potpuno usamljenog Babovića, koji pokušava „iz prve“ da šutira, ali je taj udarac bio jako, jako slab…
42’: Bravo Vladimire! Odbranio je „zicer“ Kaluđerovića koji je desno izbio potpuno sam ispred njega! Napadač gostiju je bio istina dosta desno ukoso, ali je to ipak bila jako dobra pozicija za šut, no Stojković najpre pravovremenim istrčavanjem, a onda i istom takvom intervencijom nogama, uspeva tu loptu da odbije u polje.
43’: Nova velika prilika za naš tim! Veliki kiks Bajkovića, pokušao je da dribla Tejga (dobio je povratni pas od Tošića, nije smeo da hvata tu loptu, a bio je „zatvoren“ da tu loptu ispuca), naš napadač iz Gane mu uzima loptu, baca se i pokušava da ćušne tu loptu u mrežu, ali Bajković ipak uspeva da ga omete, taman toliko da ovaj ne pogodi gol!
44’: Hiljadupostotna šansa za Partizan! Iliev se sjajno izborio za prostor na levoj strani, idealno centrirao na drugu stativu, tamo Tejgo majstorski uspeva da uleti ispred Mikića, usledio je šut glavom sa samo 3 metra (!), ali Bajković čudesno interveniše i iskupljuje se za kiks pre jednog minuta, pokazuje sjajan refleks, uspeva da odbije tu loptu i spasi i više nego siguran pogodak za vođstvo Partizana!

61’: Prvo veliko uzbuđenje u drugom poluvremenu, opet pred golom gostiju. Babović je pretrčao dva protivnička igrača, onda uputio dug i precizan pas u protor ka Ilievu, istrčao je Bajković i zamalo da promaši loptu (i da Iliev bude sam ispred prazne mreže), ali…ipak je, nažalost, uspeo da je dokači i lopta je otišla u korner.

62’: GOOOLLL, 1:0 ZA PARTIZAN, STRELAC TEJGOOOOOO!!!!! Tomić je centrirao sa levog krila, Babović je natrčao i hteo da šutira, ali se iz toga „izrodila“ asistencija desno ka Tejgu, od kojeg je lopta bežala malo na stranu, ali ju je eksplozivni Tejgo stigao i onako iz poluokreta ju je silovito desnom nogom zakucao u bliži ugao, za erupciju oduševljenja na čitavom stadionu!!!

74’: Dvostruka izmena u Partizanu. Umesto dobrog, ali i „istrošenog“ (i pomalo povređenog) Ilieva na terenu je Petrović, a umesto očigledno povređenog Lazevskog u nastavku će igrati Jovanović.
75’: Morao je Partizan mnogo više da učini iz ove situacije „3 na 2“ koju je imao u kontri. Tejgo je bio taj koji je najpre previše oklevao, a onda je i neprecizno desno uposlio Babovića koji je jedva stigao tu loptu i centrirao, ali pravo u ruke Bajkovića.
79’: Petrović upošljava levo Tomića, ovaj ulazi u sredinu, dolazi na 18 metara (polulevo), šutira iz dobre pozicije, ali pravo u Bajkovića.
90+3’: KRAAAAAJJJJ, POBEDAAAAAA!!!!!

REZIME NAKON ZAVRŠETKA UTAKMICE:

- Fudbal se „priča“ i rival se „ubija“ na terenu, a ne po medijima!
- U srpskoj Superligi ne igra ni velika, a ni „mala Barselona“! Tu ligu igra, a i vlada njom već jako dugo i neprekidno, samo jedan „bivši prvak“ koji bi skromno da ostane i sadašnji, a i budući!
- U kupu je bolji onaj ko eliminiše protivnika, a ne suprotno!
- U prvenstvu je bolji onaj ko ima više bodova, a pogotovo ako je pritom pobedio „prvu pratilju“ u oba međusobna susreta!
- Posed lopte je u modernom fudbalu samo u nekim medijima bitan parametar. Eto, „učinjeno“ je danas i njima, Partizan je imao 55% poseda lopte….i to ne protiv bilo koga, već protiv „male Barselone“.
- Udarci u okvir gola i van okvira gola su puno bitniji parametar u modernom fudbalu. Da, i tu je Partizan bio dominantan danas, kako god i koliko god se neko neutralan ili „neutralan“ zabrojao ili ne.
- Šanse i golovi su ono što je najbitnije u fudbalu – bilo, jeste i ostaće. Šampion ih je stvorio danas više od protivnika i šampion je jednom i pogodio mrežu rivala.


Partizan i njegovi navijači mogu danas da slave, ali ne odbranu titule već samo još jednu prvenstvenu pobedu nad najvećim rivalom na ovim prostorima. Kažemo „još jednu“ jer je u poslednjih 7 prvenstvenih derbija Partizan protiv „komšinice“ ostvario impresivan bilans od 6-1-0 (uz gol razliku od 10:2), pri čemu je ovo večeras bio treći uzastopni prvenstveni „večiti derbi“ na našem stadionu na kojem rival nije uspeo da postigne niti jedan pogodak (2:0, 1:0 i večeras 1:0).

Do kraja prvenstva ostalo je još punih 6 kola, dakle još čitavih 18 bodova je u opticaju. Partizanu do matematičke odbrane šampionskih znamenja nedostaje još 15 bodova. Treba nam još 5 pobeda u narednih 6 kola. Želimo tih 5 pobeda što je pre moguće i već od sutra ujutro misli svih u taboru crno-belih će se usmeriti u potpunosti ka gostovanju u Jagodini u narednom, 25. kolu Superlige. Mora tako, jedino to dolikuje šampionu i jednom ozbiljnom klubu…
http://www.partizan.rs/partizan-c-zvezda-2/
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Babovicu zivot si mi skratio!
Braco cestitke !
Zelio bih ovom prilikom da pozdravim i Vladiku Grigorija i sve njegove kolege u upravnim odborima sirom Srbije.
Zivio istok !
 

Гпб

Guest
СВАКА ЧАСТ ДАНАС ЈЕ ПРЕЛЕПО БРАНИТИ ЦРНИ БЕЛЕ БОЈЕ!
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Jos nesto da kazem u vezi neravnopravne situacije na tribinama,ovo je prvi put da cigani bojktotuju derbi,bar ono sto ja pamtim,pritom bilo ih je na istoku i zapadu sigurno 3-4 hiljade,mi smo u vreme bojkota izostali sa 3 derbija,od toga smo dva izgubili i jednom je billo nereseno,na onom prvom derbiju po pocetku bojkota na marakani maksimum 150 partizanovaca,2007 na jna 90 % prisutnih cigani,i pored svega toga nismo poraze pravdali time,krivce smo trazili u nasem dvoristu,zato sada osvajamo trofeje,dobijamo derbije i ulazimo u ls,cigani pamet u glavu inace cete pobedu u derbiju traziti mozda u kuglanju ili tenisu!
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.568
Reaction score
1.620
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Alal vera Voji na rezimeu!!!

Svaka cast. Inace, ne sumnjam da ce SS od sutra vec biti skoncentrisan na gostovanje u Jagodini. Titula matematicki nije ovjerena, i sve dok od maksimalnih 18 ne uzmemo minimum 15 bodova, nema opustanja.

Do titule, do slavlja!!!
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Ju sto sam zgodna
 

Прилози

  • 215786_137675599639252_100001904386958_248581_1243200_n.jpg
    215786_137675599639252_100001904386958_248581_1243200_n.jpg
    64,9 KB · Прегледа: 174

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Bravo momci!
Chestitam vam svima od srca,i vama svima na forumu i kompletnom FK PARTIZAN!

Ova pobeda,ovaj derbi,donece nam mnogo vishe od titule,budite svesni toga!

Medo i Lola su odluchili mech iako je Tagoe ispalio metak!

Svi su odigrali veoma angazovano i borbeno!Videli smo jedan vrlo dobar derbi.
Volim kad ovako igramo,napadamo,branimo se kad treba al brate i tuchemo ih da sve puca!TAKO JE BRE!!!

Mozda napishem koju vishe kasnije,ako budem u stanju.Noge me odvaljuju kao ja da sam shpartao 90 minuta.Ne pamtim kad me je derbi ovako umorio. :D


p.s.
Jedan jedini put kad je Tomic centrirao iz prve,taj jedini put nije usporio napad,i mi smo dali gol!Pa bunarajte ljudi u shesnaesterac non-stop!Jedna frljoka ce se odbiti do nasheg i mi ga dajemo!Tako bi danas i tako treba da se radi stalno!Bez mnogo razmishljanja kad si skoro kod korner zastavice,centarshut,pa shta bude!

p.s.2

Bravo za naslov na partizan.net! :D
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Taj rad.Pozdrav velikom druidu crno-bele forumske magije koji se odaziva na ime Je-Ne-A.:)...
Hvala brate, i ja tebi! :wink: :šal
Alal vera Voji na rezimeu!!!...
Ma kakvi bre...vidi kako ne zna da kucka, kako je izostavio slovo "A"...između slova "K" i slova "R":
90+3’: KRAAAAAJJJJ, POBEDAAAAAA!!!!!
:D
 

Miškec

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
452
Reaction score
14
Локација
Voždovac
Статус
Затворена за писање одговора.
Top