Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
^
Ma, to jer nam se svi sklanjaju, sudije nam pomažu, ne sviraju penale protiv nas, sviraju nam nespotojeće, jer imamo Toleta...:buhaha A crveni kmeri ubijaju od fudbala.
 

tuturutu

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
174
Reaction score
3

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Velike cestitke, a da jos dodam da je sada pravo vrijeme za sastavljanje tima za kvalifikacije LS.
Cigani se raspali kao sto sam i ocekivao.
 

brzomimi

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
80
Reaction score
2
Značajna, mada i očekivana pobeda (uz poraz oslonICE srBstva) nam daje za pravo da polako krenemo sa uigravanjem za LŠ.

Naravno, ako to Frizura & Co. dozvole.

Eh, da... Kamara?
 
Последња измена:

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Rutinska pobeda, za +10, bravo CrnoBeli!

Medov postupak na izmeni, wtf :confused

edit: sad kome nije muka kod Dragise na klopu, da se slavi jesenja :BB
 
Последња измена:

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Jel jasno nekome iz Djurnog intervjua zasto covek nije bio na stadionu na derbiju? IMao je neki...??? Na 4:00 kaze to
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Nisam gledao utakmicu jer mi je pukao server pa nisam imao net.Izvinjavam se drugu JeNeA na losoj proceni oko bodovne razlike na kraju prvog dela.Ako moze neko da da link sa golovima ,hvala unapred!AJMO CRNO-BELI OOOOOO
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.255
Reaction score
3.784
Рутински, леп завршетак полусезоне. :clap

Сад памет у главу, сви у клубу, па да се прави тим за Лигу шампиона.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.380
Reaction score
4.010
Локација
NBG
Navodno operacije ramena pa nije mogao na bude hladnom.

Bice uskoro otvorena posebna tema za analizu jesenjeg dela sezone!
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Jbte, dakle imamo opuštenih pola godine za stvaranje odnosno uigravanje ekipe za evopu i to detaljno! Ko drugi u evropi može to da kaže? Stanoje, znaš šta ti je činiti! Mladene takođe! Opušteno i bez grešaka! Ovo smo već davno prerasli.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
TITULA,TITULA...SLAVICE SE TITULA !!!
Vruce boga mi na +10 :ziveli :ziveli
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Cestitke na pobedi i jesenjoj tituli. 90% osvajamo petu uzastopnu.

Momcima koji imaju zdravstvene probleme zelim sto brzi oporavak i ja sam se zabrinuo kad sam cuo o cemu je rec. Za sportistu su takve tegobe jos ozbiljnije, jer se izlaze naporima.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Ovjerena titula!
Drago mi je da je Edu postigao gol, posle dosta slabih partija i mnogih osporavanja sigurno da će mu gol podići samopouzdanje.
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Честитке на новој победи, на наставку ове фантастичне серије. :clap

Када сам видео да на позицији левог бека игра Лазевски, а да је Волков на клупи, помислио сам како би било добро када би Станоје покушао да убаци Волкова у везни ред. Драго ми је што је то урадио и мислим да није деловало лоше. :clap

Што се одласка на +10 тиче, то не треба много коментарисати, само добро одрадити прелазни рок и наставити да радимо истим темпом као до сад.
 

Domingez

Banned
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
35
Reaction score
0
Dobra igra, kao da su igrali u fazonu koliko je potrebno - pa mi je zbog toga i drago, kao da nisu ni hteli da se muče i istrčavaju.

Nego, već vidim da su neki pomenuli Medov postupak, voleo bih da čujem priče o tome, zbog čega je to uradio i slično.

Blizu smo titule već na polusezoni, ali valjalo bi ostati priseban i ne slaviti prerano. Ne bih želeo da se igrači sada opuste ili da Stanoje previše eksperimentiše.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top