Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSD Partizan - najuspešnije sportsko društvo

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.580
Локација
Yaoundé
Takav kompleks bi bio idealan...

Plan-Level-200.jpg
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Nego ljudi jel podneo predsednik JSD neki izvestaj o radu. Da vidimo gde smo,sta se cini po pitanju problema vecina klubova itd,itd…
 

Slavoljub

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
304
Reaction score
639
nema ,u kuglanju smo 7 i prvenstvo je zavrseno ,tu smo u kuglanju u polufinalu kupa,kao i u stonom tenisu u polufinalu prvenstva,ovih 5 glavnih sportova svi znamo kako stojimo,u ragbiju smo se ugasili ,kao i hokeju ne znam sta ce nam mlade kategorije kad 8 godina nemamo seniora,od 5 glavnih sportova moje misljenje mozda odbojkasi uzmu njih treba pratit,kosarku vidis i sam 3 godine cak 1 trofej ,a na njemu cemo i ostati,daj boze da nisam u pravu
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.213
Nazalost mi smo zarobljeno JSD Partizan i svake godine sve manje i manje trofeja osvajamo sve dok vlada klientelizam i partiska poslusnost nema nama radosti.Mi smo postali marginalci u puno sportova gde smo bili godinama najbolji. Privatizacija klubova i pravih ljudi na celu kluba je jedan od glavnih preduslova da krenemo napred. Bravar bukvalno nista ne radi sa modernizaciju JSD nego stanca evri od dupke pune arene bar tamo da smo prviiii.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.329
Reaction score
37.522

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
Kakva bolest. Prvo poslali medijima clanak a onda receno ovima da se izvinjavaju. Koliko puta treba da se izvinu , 100 puta je malo. I sta sad , prestace skandiranje ? Pa nek pocnu da hapse za verbalni delikt ako imaju muda .
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.746
Reaction score
29.591
Локација
Beograd
Ma igracima i strucnom stabu kapa dole ali stvarno, muski su se borili, igrali su iznad granica svojih mogucnosti... stvarno svaka cast, ovaj tim nije ni pravljen da bi osvojio titulu, sto neko rece fali tu kvaliteta ali jbg za nesto vise treba i neka kinta... jos jednom kapa dole momcima za sve sto su uradili ove sezone na celu sa onom GROBARCINOM od trenera gospodina Janica... Nazalost sledece sezone bicemo vrv (jos) slabiji, ko bude mogao ce otici a veliko je pitanje da li ce i trener ostati
Jbg, ozbiljna je besparica, ti nasi klubovi u "manjim" sportovima bukvalno prave timove od stapa i kanapa, ne znam ni ja kako prezivljavaju, entuzijazam pojedinaca gura celu pricu uglavnom a neretko ostavljaju srce na terenu i igraju iznad granica svojih mogucnosti a nazalost uvek ili ajde da kazem skoro uvek bez valjane podrske sa tribina
Ево...овако нешто је и разлог зашто се толико љутим и препирем са људима који пљују Дуљаја, Нађа, фудбалере...
А тај Дуљај, Нађ, фудбалери...они своје кости остављају сваки дан тамо по том Земунелу, али и по разним ораницама и блатиштима наше Њивалиге...
Неки од њих су гробарчине, неки играчине, а неки и нису баш нека класа, али, јбг, наши су...

Не схватају критизери да и ФК већ увелико иде стопама свих тих наших клубова у ,,мањим,, спортовима и да није то онај некадашњи ФК (од кога можемо да тражимо нешто велико као што је трофеј, успешна Европа и слично) него онај који се такође прави од неког ,,штапа и канапа,, и да у таквој ситуацији, таквим условима, можемо од њих да тражимо само борбу и труд, а они нам то свакако пружају - нажалост и они углавном без потпуно ваљане подршке са трибина...

А и некако, брате, већина тај ФК па и КК виде као неким ,,телескопом,, инстаграмом, фејсбуком, твитером, интернетом...а ове ,,мање,, спортове и не прате али зато знају да пизде и шизе кад им ни ФК ни КК нису довољно велики...

А баш кад си у некој мањој хали, поред мањег терена, уз неки ,,мањи,, клуб ти боље видиш шта је то спорт, и уместо да псујеш пљујеш и хејтујеш по нашим спортистима ти научиш да их цениш и поштујеш!

Гледао сам недавно стони тенис, некад рагбисте, стално кошаркашице и Телеоптик, ређе ове друге наше клубове, али знам да је и код њих слично...

Ти тамо видиш да је сваки поен у стоном тенису за ,,лом живаца,,...видиш рагбисте без мане и страха, кошаркашице које ломе аркаду, оперишу колена, гину за сваку лопту, фудбалере Телеоптика који пију лекове против болова да би започели утакмицу, завијају крваву главу чалмом да би се вратили на терен, видиш њихове родитеље који сваки пут занеме када им се син ухвати за оперисано колено, помислиш на све оне године које су сви они уложили да би се, ето, негде, обукао тај неки наш дрес, одиграла нека утакмица, одиграло неко финале...

И кад видиш колико то све ,,кошта,, не само у новцу, него у труду, зноју, крви, напору, живцима - па како онда можеш да замераш зашто нисмо освојили неки трофеј или боље одиграли неку утакмицу?!

Можеш само да ,,скинеш капу,, тим нашим девојкама и момцима и да им се ЗАХВАЛИШ за то што још увек постојимо!

ХВАЛА рукометашима за Куп, стонотенисерима за титулу, кошаркашицама за финале Купа, одбојкашима што су се шибали за титулу, кошаркашима што постижу рекорде гледаности Евролиге, фубалерима за солидне дербије, Телеоптику што јури виши ранг, осталима за борбу и труд...

У овим и оваквим условима - МА БРАВО БРЕ ДЕЦО! :clap

:napred-partizan:

А ови што ,,паметују,, по ,,мрежама,, шта нам је све то лоше у Партизану...боље би им било да некад дођу и на неку утакмицу да вас подрже!
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.503
Reaction score
1.251
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Gorane, ocigledno da odavno mentalitet navijaca nije kao sto je bio. Pogotovo mislim na vecinu nadolazecih generacija.

Ispred ljubavi prema klubu i podrske igracima se isticu zelja da se izvrijedja igrac, trener, da se vjeruje raznim nebuloznim tracevima, da se dolazi i podrzava samo ako je rezultat tu.

Ja ne mogu da shvatim da moze da se vrijedja bilo koji igrac ili trener ako se vidi da izgaraju, da daju sve od sebe. Najsvjeziji primjer je Bazdar. Po difoltu se i dalje pljuje iako je i poceo da daje golove redovno. Kako se pljuvao Stanoje da ne pominjem. Nisu mnogi postovali njegov trud i zelju, a zaboravili su i njegov prvi mandat.
Dule je zdravlje izgubio zbog Partizana.

Moze nekome da se ne svidi kako neko igra, kako neki trener vodi ali ta zelja koja se lako moze uociti se mora uociti.
Ne znam, bas sam razocaran tim ponasanjem mnogih.
 
Top