Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Topic

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2009
Порука
34
Reaction score
0
Šta reći ...
Opet sve ispočetka, opet nova titula u prvenstvu, NLB-u, kupu ..... opet dobra sezona u EL .....
A ostali ....., koliko god i šta god pokušavali ostaje im samo ... "sljedeća sezona"
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
A zna li se malo detaljnije o tom novom bodovanju? Mislim nemoguce da ce se isto bodovati Evroliga i Evrokup? Ili moguce?
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.089
Reaction score
8.449
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ово је једино могао да уради онај метузалем Бора Станковић, ни један други мусавко нема ни мало утицаја у кошаекашком свету.

I ja mislim, jer je on najvise lobirao da se promeni sistem bodovanja. I sad kao neki slepci mi cemo jedini da imamo ovaj novi dvogodisnji sistem. Klubovi u Spaniji ce da se gase jer im se ne isplati jer ne mogu da igraju euroleague a kod nas jedna zvezda, ej najgovnjivija ekipa u zadnjoj deceniji, cetrvta po redu u Srbiji digne glas i odma se menja sve redom. NIje mi samo jasno sto se ne bune HF i FMP, nemoguce da su toliko mutavi i da nemaju ama bas nikakvog uticaja, narocito Covic!
 

=G=

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
309
Reaction score
11
Локација
15000
Sramota, zbog ovakvih stvari vredi biti Grobar, smemo jedni druge da pogledamo u oči a ne kao ostala gamad.... Valjda će se Dule sad zainatiti da ih jebe još 20 godina...
 

Topic

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2009
Порука
34
Reaction score
0
Predlog je usvojen, a naredni korak je njegova verifikacija od strane nadležnih domaćih i organa NLB i Evrolige.

mtsmondo.com
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
Od takvih govana se nista drugo nije ni moglo ocekivati osim da na svaki nacin pokusaju da rovare protiv nas... ovo je cak i dobro, da se vidi da se neke stvari nisu promenile, i da se jos zesce nastavi sa karanjem cigancice... UZMI DULE DEVETU TITULU
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ganci nemaju pojma koliku su nam uslugu uradili. Sada će Dule da ostane do penzije i jebe im kevu kad i gde stigne. U stvari jedina prava razlika je što sada neće biti opuštanja a i sami znate šta to znači... sex, sex i sex!
 

zaka

Guest
sad bih napisao sve psovke ovog sveta na racun cigana majku im njihovu prosjacku!!
sto rece jedan prethodnik zbog ovakvih stvari vredi biti Grobar!!
iz ovoga cemo jos jaci izaci...
 

Dr.Hofmann

Guest
Grebanje na sve moguće načine nebi li se eto cigančica nekako bar za 3 godine dokopala evrolige pa da i oni vide kako je to igrati evroligu, pa makar ne kao prvaci države nego da dobiju vajld card haha , mislim da su na ovaj način samo sebe još više srozali ali njima to ništa ne znači obraz kao đon čuda čini!!
Uopšte ovo ne prihvatam kao neku tragediju jer i ta najava o našem zagarantovanom učešću u narednih 4 ili 5 godina na osnovu pređašnjeg usvojenog sistema bodovanja je u mojim očima i iz moje perspektive bila prihvaćena sa debelom rezervom , jer sam znao da je i unutar eurolige velika nesloga i lobiranje više struja tj vučenje svakoga na svoju stranu , da ta pravila vrlo lako mogu da padnu u vodu već naredne sezone i da mogu oped nešto drugo da smisle!! Uglavnom igraće Partizan još dugo Evrligu a ostali će morati da stanu u red jedan pojedan iza naših leđa.
 

RAS KASS

Početnik
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
82
Reaction score
0
Ovo se moglo i ocekivati.Jednostavno u ovoj drzavi su svi protiv nas i ko zna koliko kinte je ciganski lobi dao samo da bi se nekako ugurao u EL.Pa sve vam je jasno kad vidite da se najmanje bodova dobija za igranje u evropi.Znaci mi treba da odmaramo igrace u El,jer je bitnije da osvojimo ova domaca indijanska takmicenja. Sve samo da se srusi institucija.Jbg nama ostaje da napravimo snazan tim i da pokusamo da dobijemo tu A licencu,ako je to vise uopste i u opticaju.Danilovic je morao da predvidi ovakve stvari,jer je opste poznato da gani nemaju ni malo morala i da nikakva pravila oni ne postuju.Ocekujem jednu konferenciju za stampu na kojoj ce Dule svima da se naj..e keve.Samo su to i zasluzili.Jedino pozitivno je to sto se ta pravila menjaju svake godine,tako da je moguce da ce sledece godine opet vratiti trogodisnje bodovanje.
 

ivamil

Početnik
Учлањен(а)
17.04.2009
Порука
90
Reaction score
0
I ja jedva cekam konferenciju,a isto tako,sto se tice A licence,gde smo i sta smo,sto se nje tice.
 

zaka

Guest
evo iz novosti,ovo zadnje moze biti jako zanimljivo


Ultimatum Jadranu!
V. P, 08.06.2009 20:01:30 Ocena: 1.00 (Glasova: 1) Komentara: 0
KOŠARKAŠKI savez Srbije, u dogovoru s našim klubovima, spremio je uslove koje će uskoro ispostaviti rukovodstvu Jadranske lige. Za razliku od prethodnih jalovih pokušaja, odluka KSS postaće obavezujuća skupštinskim izglasavanjem.
Jedan od uslova je skraćenje Jadranske lige sa 14 na 12 učesnika, što bi ostavilo više vremena nacionalnim prvenstvima. U aktima regionalnog takmičenja stajala je obaveza smanjenja broja klubova, ali su se u međuvremenu zagubila među klupskim interesima. Takođe, uslov je i da se Jadranska liga izjednači sa srpskom u vrednovanju, što znači da nose isti broj bodova u borbi za Evroligu.
Drugi deo odnosi se na vlasničku i upravljačku strukturu lige. Biće postavljen uslov da klubovi preuzmu većinski paket akcija, koji je sada u posedu privatnih lica, kao i da KSS i naši klubovi dobiju svoje predstavnike u rukovodstvu regionalnog takmičenja.
Ako UO KSS izglasa ove uslove, predlog će u najkraćem roku biti upućen skupštini na usvajanje, čime postaje obavezujući i za klubove. Ukoliko Jadranska liga ne prihvati uslove, moglo bi da se dođe do odluke o istupanju iz takmičenja, što bi bio veliki test za slogu naših klubova.
 

Topic

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2009
Порука
34
Reaction score
0
Ljudi, pa oni nas već x godina pokušavaju "prestići", ali dok ovi ljudi vode KK Partizan to je jednostavno nemoguće ....
Iskreno se nadam da ćemo iz ovog izaći još jači !!!
 

Vader

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2007
Порука
55
Reaction score
0
Локација
Belgrade
ovakve podvale od strane ciganske kuhinje nimalo ne mogu da me iznenade, stoga mi se puls uopste nije pomerio...
jednostavno, NE POSTOJI sistem bodovanja, niti mogu da ga izmisle, po kojem ce strokavi sakupiti vise bodova od nas nakon te dve godine...
 

Pekmen

Početnik
Учлањен(а)
19.04.2008
Порука
17
Reaction score
0
Znaci sve bodove koje smo uzeli ove sezone treba da se ponistu. Stvarno me interesuje kako ce biti novo bodovanje. Smeta mi ovo 20% za evropu. Pa nece valjda da daju isti broj poena za EuroKup i EL.

Ove sezone smo mi uzeli 38 bodova, Hemofarm 13, cigani 12 i FMP 2.
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Sramota.... Nema druge reci za ovo sto nam rade... Licno se ne bojim mnogo ove promene jer nema razloga s obzirom da smo najjachi ali kako ta govna ulebsko-ciganska nije stid ovoga... Mislim da Pesic i nije toliko zasluzan za ovo koliko onaj K.pichic, jebo mu pas mater ali i Bora Stankovic i njegovi kompanjoni, svi odreda picke ciganske...
Braco grobari mislim da ipak nema nikakvog razloga za zabrinutost jer ce nam,kao sto vec par vas reche, ovo biti samo razlog vishe da ih josh duze guzimo :).... Samo chekam prvu sledecu konferenciju za stampu Dr kosarke, kao i svaku nakon te :)) jer mislim da nece(i ne bi smeo) propustiti da se svima njima malo najebe keve...
Izvinjavam se zbog svih ovih psovki ali ta govna nista drugo nisu zasluzila...

Do konachne pobede, ziveo Partizan....
 

jedibojan

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2007
Порука
108
Reaction score
0
Ovi nisu ni svesni sta su uradili. Pa sad ce Dule da uzme EL samo da im se iskenja u facu isto kao sto je uzeo i jadransku... Jedino me strasno brine ovo za 20% iz evrope. To bukvalno znaci batalite vi EL i ginite na domacim takmicenjima, a EL ostavite timovima sa A licencom.
P.S. Kako ljudi mozete da se nadate A licenci kad nas karaju i za B kako stignu...
 

Pekmen

Početnik
Учлањен(а)
19.04.2008
Порука
17
Reaction score
0
Sad nesto gledam. Mi smo ove godine mogli da uzmemo ukupno 53 bodova.

23 NLB
25 EL
5 Domaca Liga

Ekipe koje su igrale EuroKup su mogle da uzmu 35 bodova

23 EL
7 EuroKup
5 Domaca Liga

Znaci po procentima za nas je bilo ovako.

EL 47,17%
NLB 43,40%
SRB 9,43%

A za ekipe koje su igrale EuroKup

NLB 65,71%
EuroKup 20%
SRB 14,29

Nadam se da ljudi iz Uleba nisu tolike budale da kod nas EL i EuroKup nose isti broj bodova.

Jedva cekam izjave Duleta i Sase.
 

FedEx

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
991
Reaction score
1
Ocemo li docekati da se oglasi neko iz naseg kluba...:Čekanje

Inace, ne vidim da ce nama ovo nesto mnogo stetiti.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Znaci treba im sve po spisku! I ovog spanskog uvlakaca naci u hotelu i objasniti mu neke stvari...
Za koje li se pare on prodao da mi je znati!?

Ovo sto se dogodilo je necuveno i jos jedanput pokazuje koliko su moralno i ljudski degradirani ciganski elementi u ovoj zemlji! Hvala Bogu pa smo na drugoj strani...

Sokiran sam!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top