Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Нико не пише, или ја не видим, на којој позицији је играо Лучић ове две утакмице?
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.547
Reaction score
3.854
Локација
Beograd
Realno ovi ljudi zasluzuju sto kaze covek i da je 300 evra ali gde da sad nadjem 120e. Izgleda da je sezonska bas postala privilegija nekih ljudi sa nesto vise kesa :cry:
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Deki, nazalost ne zivim u bg-u, ali vredi svaku paru! Meni je put na utakmicu minimum 5000 (ako uracunamo i cenu karte). Da sam u bg-u, minut u piioniru ne bih propustio.
 

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
i mene ali ja odem na 5, 6 utakmica osim ako ne odemo u top 8... i uglavnom placam po 1000d kod tapkarosa tako da dodjem na isto osim sto se vise iscimam... Da sam u BG svakako bi uzimao sezonsku... znam da je kriza i da je tesko stanje ali cena je donekle realna (cak i za nase prilike...)
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.547
Reaction score
3.854
Локација
Beograd
Shadow naravno da vredi , ja to prvi kazem. Sa tog sportskog aspekta i navijackog i svakog drugog sta sve KK radi za nas VREDI ali jebena nam je ekonomska situacija skroz. Preostaje mi jedino da vidim neke zajmove koje sam planirao i da je 100e pa mi je sada jos teze.
 

Zagor

Guest
Није ваљда да нисте штедели за сезонску?

Капирам ја, нема се пара, али један месец пет јура, други десет, уштинеш по мало и трошак ни не осетиш. Ионако се користи целе године.

Е сад, кад је већ овако, трк у марфин банку по неки кеш кредит! :D
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
ja jos vucem kredit zbog pariza ... jos godinu ipo :) :) :)

jbg ove godine bice previse dobrih utakmica
 

Chetnik

Banned
Учлањен(а)
27.08.2007
Порука
756
Reaction score
9
Локација
Beograd
Ja sa roditeljima imam jedan dil: oni mi daju kes za sezonske KKP i FKP a moje je da zavrsavam fax u roku :D Ok cena, ocekivao sam 120 eura i prosle sezone, za one koji idu redovno na utakmice i vise se nego isplati.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
NBA sezona počinje na vreme?
Ovo ništa ne valja, morali bi da dovedemo tu četvorku što pre. Nije toliko strašno ako se Peković vrati, ali bi mogli da ostanemo bez kvalitetne četvorke...
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
nadam se da 15 9 nece nista dogovoriti da mi nadjemo lakse tu cetvorku a posle toga kako hoce
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Kazes za dve nedelje? Znaci 27. septembra.
Bas ce da ima vremena da se uigra. Sramota, nadam se da cemo bar napraviti poseban rezim ishrane, da skine onu stomacinu, ima 15 kg viska.
 

Dr.Hofmann

Guest
Nemojte puno od Pekovića da očekujete, on ako i zaigra u Partizanu odigraće 2 ili 3 utakmice i kraj priče do tad će ameri da se dogovore.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Trenutno stanje u KKP:

-Todoriću, ima li te četvorke?
-Ima, ima kurac Daniloviću, Turci sve pokradoše. :D
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Kazes za dve nedelje? Znaci 27. septembra.
Bas ce da ima vremena da se uigra. Sramota, nadam se da cemo bar napraviti poseban rezim ishrane, da skine onu stomacinu, ima 15 kg viska.

da,sram ih bilo sto su doveli najboljeg centra Evrope,a nisu mu postavili ultimatum da bude cele pripreme tu,da bi se uigravao sa ekipom,a mozda nece odigrati ni 2 utakmice :pop

ajde,ne zajebavaj,molim te.Pekmen je doveden kao igrac koji ce igrati samo vazne utakmice,trenirati,uigrati par akcija sa njim,koje su manje-vise sablonske,tako da za to nema potrebe za ne znam ni ja kojim vremenskim periodom da bi se ostvarilo ...
prikljucuje se 25.9 a prva utakmica nam je 8.10,sto znaci da ima 2 nedelje da se uigra sa ekipom.

centarski tandem Rasko-Raduljica je mnogo bitnije da se uigra sa ekipom,kao i Cakarevic koji je nov,a jos se nije oporavio od povrede.to me malo brine.Lou se prikljucio posle lekarskih pregleda.

sto se tice "4" opet ponavljam (nema potrebe za pm-ove) pojma nemam ko je :confused ovako se nijedno ime nije cuvalo...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top