Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Vojislav

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2008
Порука
294
Reaction score
32
Локација
Chubura
Ispunila se želja većine koji su hteli da ode Aci Law. Od danas nije više naš igrač...
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Očekivano, ne treba da nam opterećuje budžet kad nije odigrao kad je najvažnije...

Idemo dalje, skupiti se i praviti tim za budućnost.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.792
Reaction score
55.806
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
По мени штета, сем ако у резерви немамо плеја са европским искуством.
Њему све најбоље у наставку каријере, партије су му упитне али однос према дресу није.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.089
Reaction score
8.449
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Znaci sada je i definitivno. Jbg, nije islo mozda je ovako i najbolje i nadam se da ce neko mladji zarad ovoga dobiti vecu minutazu.
Bio sam uz manjifika jedan od veoma male grupice koja je imala sta pozitivno da kaze o njemu :D i jos uvek smatram da je rec o odlicnom igracu koji kod nas nije pruzio ono sto se od njega ocekivalo.

Takodje sad vec i zvanicno moze da se prica o tome da nesto nije u redu u nasem dvoristi zadnje 2 godine kada su u pitanju igraci na poziciji 1. Jer smo prosle godine birali birali i tokom sezone imali 3 razlicita pleja. Ove godine ista prica. treba neko da se zapita da li je moguce da je u uvek problem u igracu koji kasnije promeni klub i odlicno igra a kod stagnira i pokazuje vrlo malo!?!

Ovaj potez nece mozda previse da utice na samu igru (jer igre prakticno i nema) ali mislim da nikako nije dobro ostati do kraja prvenstva bez pleja koji moze da uzme 20+ minuta po utakmici i koji ima bogato iskustvo koje moze da bude presudno. Jednostavno imamo previse igraca trenutno koji su ni na nebu ni na zemlji i jos tumbanja nam nikako ne treba...
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Ne znam šta da kažem o njemu. Činjenica je da je igrao u nba i da je stranac sa navećim imenom koji je došao. Nekako sam verovao da može da počne da pruža dobre partije jer ima dobar ulaz, solidan šut, asistenciju ali nešto ga je kočilo kod nas.
Šteta mislio sam ukoliko ostane da će da počne bolje da igra i bude na očekivanom nivou pogotovo kada se bude odlučivalo al jbg.
Videćemo ko će ga zameni neki nov ili neko od mlađih.
Trenutno sam više za ovu drugu varijantu.
Na njegovu igru je uticalo verovatno više faktora ali borba se ne dovodi u pitanje tako da je on dres opravdao makar borbom ako ne igrom.
Želim mu sreću u životu i daljoj karijeri.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Pa sad, da je imao neko od mladjih da zameni Law-a, vec bi do sada imao neku pristojnu minutazu. Imalo je dosta prostora do sada da se neko isproba, ali je umesto toga Law igrao ponekad 35+, Pera 25+ minuta, a to je zato sto dostojnih zamena za njih trenutno nema u ekipi. Ne dovodjenjem zamene za (poprilicno loseg) Lawa bi dodatno oslabili ekipu. Nadam se da su se u klubu bavili dobrom matematikom kada su usli u ovaj rizik...Tanji smo za pleja i centra u odnosu na mesec dana unazad, a "ne treba" nam niko.
 

Zenevac

Početnik
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
192
Reaction score
0
Локација
zeneva
zanimljiv problem se javio pred klubom, posle Nikole, ostadosmo i bez drugog nosioca igre. koliko god ga postovao za ono sto je i kako pruzao na terenu, zaprepascen sam ovom situacijom da nas je ispalio za povratak posle praznika. ne mogu da se setim da nam je to neko uradio. i da se ne siri zabluda, on nije najvece ime iz NBA, Milutin je za njega nedosanjana visina u tim vodama.
ipak za igranje "gume" mislim da cemo se adekvatno snaci, jer kao i do sada ovoj upravi dajem neograniceno poverenje :ziveli
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Nisam bas zadovoljan sa ovom situacijom, ipak je Acie igrao najvise na terenu od svih nasih igraca, i osim Pera, retko kada mu je neko drugi(mladji) bio zamena. Nadam se da u klubu znaju sta rade, a i verujem im.
Mozda se planira dolazak novog plejmajkera?
 

Henry

Grobar
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
205
Reaction score
8
Popovica necu da racunam, ali Lafayette, Jerrells, Law... da li je problem u njima ili u treneru? Ja bih ipak rekao u treneru.
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Jeste, trener treba da ubaci slobodna 5 sekundi pre kraja...jedan je Dule koji je to radio pogledom...
 

Henry

Grobar
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
205
Reaction score
8
Da, ta bacanja protiv Milana su bila najveci problem.
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Nakar
Isto kao što je Dule rasteretio Robertsa u ZG-u, pa je promašio sve i vratio cibonu u utakmicu...logično je pitanje što Bodiroga, Sale Đorđević ili eto Rašić nisu promašivali - po meni samo stvar psihe košarkaša.

Ejsi nema psihu da ubaci kad treba i ne vidim razlog da se pružamo dalje za kintu...kriviti trenera zato što plej ne ulazi na koš u situaciji 1 na 1 je bezveze.
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Emotivan crnac - voleo bi da znam koliko iznosi ta emocija u USD...

OK, slažem se da se podredio timu, dok je imao Pekovića nešto se batrgao, ali ove zadnje utakmice je kao izgubljen bio, i protiv limenki.

Doveden da pravi razliku, da predvodi, to nije uradio, i to je to...idemo dalje.
 

Zenevac

Početnik
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
192
Reaction score
0
Локација
zeneva
promena igre sigurno nije opcija. najverovatnije se trazi plej koji ce se najlakse uklopiti u postavku igre, eventualno jak na sutu, da promeni i obogati opcije u tom smeru.
licno ocekujem evropskog pleja, iznenadio bih se ako bi to bio crnac
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Lepa vest u novoj godini, što se mene tiče. Te priče kako smo trebali da ga čekamo, ne piju vodu. Dosta više te socijalne politike, ako je pružamo našim igračima, ako Raduljica ima podršku jer je naše gore list (što je ok), Law ne može da je ima. Ništa ja nemam protiv čoveka lično, dobar čovek, ok... Ali nama treba neko ko će da vuče ovu ekipu. Trebao nam je neko takav i mnogo ranije, al šta sad...
PLaćen je ekstra za naše uslove, nije ispunio očekivanja, otkaz. Kao u svakoj firmi... Surovi zakon kapitalizma...
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.379
Reaction score
4.008
Локација
NBG
Da obrnemo.

Cummings - Imao evropsko iskustvo, stigao u krajem januara kod nas, navikao se na sistem, ostao i sledece sezone. Na pocetku sezone zamalo da popije otkaz zbog kacenja sa Duletom i prihvatanjem uloge, na kraju se sve sleglo. Nosilac igre te sezone uz Perovica i Drobnjaka.

Palacio - NBA igrac sa preko 500 utakmica u istoj. Dosao na pocetak priprema kao Ejsi. Skoro celu proslu sezonu propustio zbog povrede. Pruzao jako blede partije u regularnoj fazi evrolige. Proradio tek u Januaru, u top16 fazi gde je izabran za MVP meseca ako se dobro secam. Da nismo prosli u top16 bio bi verovatno otpusten. Na srecu tokom njegove slabe forme i uigravanja Pekovic i TNT su izneli teret grupe u regularnom delu, za razliku sto sada nismo imali kadar tim za NBA evropsku diviziju.

Tepic/Rasic - nemam sta da komentarisem domaci igraci upoznati sistemom pogotovo Tepic.

Bo - ubod decenije, imao iskustvo u Evropi, kalio se u Mersinu i posle iskoristio svoj ogromni potencijal u Partizanu. Takvog pleja necemo skoro dovesti.

Popovic - bespredmetan za analizu, losa sprema + povreda nedovoljno za trening Partizana, posle se nije naigrao nigde. Nikakvu stetu nije doneo posto nije bilo igraca iz last-cuta u tom trenutku

Lafajet - Vrlo dobar igrac, ali u tom nazalost prvi put u Evropi, nije se pokazao, nasi iskoristili cinjenicu da mogu uzmu prvu zelju Kurtu i otpustili Lafa. Kasnije Lafajet nista specijalno nije igrao u nastavku sezone u drugim klubovima. Tek u Prokomu posle proigrao ali pre toga stekao dosta iskustva na evropskom tlu.

Kurta - Jos jedan dobar ubod sto se tice igrackih kvaliteta ali mana u ljudskim - kurcobolja. Kada se privikao na klub i ostao spletom okolnosti, resio sve 3 utakmice za 3 trofeja. U Feneru igra dobro kada mu se igra.
Isto nije imao evropskog iskustva, pa je tek vremenom proigrao.

Zakljucak
Traziti pleja sa evropskim iskustvom (takvi obicno kostaju vise, naravno oni koji imaju kvalitet), tek krajnja mera igraci preko bare.
Uvek treba imati u vidu nas budzet i da je to strancima neka vrsta kockanja.



P.S. Partizan nije surovi kapitalisticki klub niti ce biti dok ga ovi ljudi vode.

P.P.S. I bez ubacivanja lazi da je Law placen preskupo jer nije s' obzirom na njegov CV. Danilovic je vec prokomentarisao par puta tu tezu oko njegove plate.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Основно питање свих питања је зашто немамо нашег играча на плеју. Остало је све сувишно.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top