Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
jel se seca neko kolko je prosli put trajalo predstavljanje i proslava da znam zbog posla?
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.480
Reaction score
711
Svejedno nisu ekipa koja moze neke probleme da pravi. Nadam se da nece biti odlaganja vise zbog sto veceg broja utakmica pre pocetka Eurolige, da se iskristalise situacija.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.520
Reaction score
41.725
Локација
Žrnov
Na SOSu ide kajron, ekskluzivna vest, MILJENOVIĆ RASKINUO SPORAZUMNO UGOVORA SA KK PARTIZAN I NA PRAGU JE PRELASKA U RADNIČKI IZ KRAGUJEVCA.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Miljen dobio sporazumni raskid ugovora? kaze sosko
na stranu njegove fizikalije, siguran sam da one nisu razlog zasto ne dobija sansu i za ovaj raskid, i da sve ima drugaciju pozadinu...pa sazna li je ili ne
da su fizikalije samo u pitanju Andjusicu bi onda trebalo zabraniti prilazak Pioniru u krugu od bar 20km :D
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Neka mu je srecan put ! Da zasluzuje mjesto u timo imao bi' ga sigurno.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.520
Reaction score
41.725
Локација
Žrnov
Ma, da... sto posto je bio sinoć na forumu i video da ga više ne smatramo talentom, našli mu sto i jednu manu i načisto se smorio....

A samo bih da podsetim da je jedan od povoda za beskrajno pljuvanje po VJu prošle godine bilo i njegovo slanje na pozajmicu...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.130
Reaction score
26.608
Локација
ante portas
Veliki je talenat da bi sedeo na klupi , potrebni su mu minuti vise nego ikad i cvrsto verujem da ce izrasti u dobrog igraca .Muta je sjajna varijanta za njega .
Onako nije mi bas svejedno kada znam da smo ostali bez Radicevica i sada Miljenovica .
No dobro sta da se radi . Idemo dalje .
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.480
Reaction score
711
Nista se ne brinite , tu je Tori Tomas, koji ce nam kurac talenat kada moze da igra Amer od 27 godina i sumnjivog kvaliteta :banghead I dalje se nadam da ovo nije tacno :puke
 

Aristotel

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
163
Reaction score
18
Локација
Leskovac
Woodchuck

... ja takodje, voleo bih da ostane i dobije svoje minute, veliki je talenat da bi ga se tako lako odrekli.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Džabe se nadaš...

Očigledno je da smo morali da biramo između 2 talenta i da smo izabrali Vestermana.Potpuno opravdana odluka,rešenje najbolje i za Nenada i za nas.

Šta je zajedničko za Tori Tomasa i Nenada Miljenovića? Fizički ništa,u stili igre takođe,ali je zajedničko to da su pojedinci sa foruma(da ih ne nabrajam,ali ako neko insistira imenovaću ga) jednako pratili i jednog i drugog,što znači 2-5 mečeva i da su na osnovu toga izveli zaključak da je prvi amater a drugi genije.

Paki se više neće oglašavati u vezi Miljenovića:D
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
I sta veli Dule Vujosevic,ne postoji slucaj "Miljenovic" i da mediji rade za protivnika Partizana.Jbt,kakav je to manipulator od coveka.
 

Aristotel

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
163
Reaction score
18
Локација
Leskovac
dusan80

Da sacekamo zvanicne informacije, za sada svi sajtovi predpostavljaju sta se desava , i sto kao i mi ovde
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.480
Reaction score
711
Miljenovic je u Megi i mladoj reprezentaciji pokazao da moze da bude vrhunski igrac i vodja tima. Tori Tomas u dosadasnjoj karijeri nije igrao za jacu ekipu od Turova (u kojoj je trenutno plej Vukasin Aleksic, covek koji je za sezonu kod nas odigrao jedno pola sata) a na utakmicama do sada nije pokazao apsolutno nista. Ne treba nekoga gledati godinu dana da skontas ima li kosarku u sebi ili nema, to za plejeve pogotovo vazi. Odma' moze da se nanjusi imaginacija i neke i organizatorske i kosgeterske sposobnosti. Mek Kejleb je iz aviona silovao odma u Euroligi. A recimo za Lafajeta , Loua, a za sata i Tomasa se moze zakljuciti samo da su k'o sa Marsa pali na teren.
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
I sta veli Dule Vujosevic,ne postoji slucaj "Miljenovic" i da mediji rade za protivnika Partizana.Jbt,kakav je to manipulator od coveka.
A ti provokator samo se tako javljas jel?Kad treba da se oplete po Duletu..
Svi ste vi sturcnjaci, Miljenovic je novi Drazen, ali Dule i Tosa rade sve kako bi bili tek na 3 mestu i zato salju njega u Radnicki..
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.799
Reaction score
55.952
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Steta krivo mi je zbog decka.
Neverovatno dobar i radan momak, koji bas nije imao srece.
Covic ga je maltretirao jer nije zeleo da potpise ugovor, zatim presao kod nas gde nije dobio nazalost priliku i sada ide kod Mute.
S jedne strane Muta ce mu dati priliku da davi loptu i vrti pik do besvesti, pravice od njega upgrejd Pavkovica, sa druge strane nece ispuniti potencijale.
Znalo se da Partizan nije bas pravi izbor za njega, kao ni za vecinu plejeva, s izuzetkom eventualno akceleranata kao sto je Vasa.
Zajebao se on jos ranije, on je morao da ode na koledz, gde bi se dosta toga ispravilo.
I voleo bih kada bi svaki nas klinac dobro razmislio prvo o koledzu a da ne juri brz uspeh i pare.
Sto se tice fizikalija on stvarno ima slab ram i grudni kos, sporije noge, s druge strane decko zeli da radi na sebi i radi, nije lenj. On bi mogao u neku ruku da se dovede jebem li ga na nivo Teodosica, s tim sto je on znatno angazovaniji u odbrani, i ne treba ni pricati koliko racionalniji u napadu.
Opet sto se tice fizikalija kao sto rece Boksa Andjusic nema sta da trazi u Partizanu, pogotovo uzimaci u obzir fizikalije konkurencije.
Istina ima on manje loptu u posedu od pleja, ali ne menja to bitno sustinu.
S druge strane ja ga nikako nisam video u toj ratnickoj koncepciji i generalno plejevima nije Partizan najbolje mesto za razvitak jer nas sistem rada ne ostavlja prostora za zelene talente, mogu da prodju samo talenti koji su ipak vec formirani igracki kao Leo, Vujke .
Steta, dobar decko i zelim mu sve najbolje u nastavku karijere i da konacno dobijemo pleja u reprezentaciji.
Nekako mi je posle ovoga logicna neka varijanta sa Vasom.
I sta veli Dule Vujosevic,ne postoji slucaj "Miljenovic" i da mediji rade za protivnika Partizana.Jbt,kakav je to manipulator od coveka.

:buhaha
 
Последња измена:

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Voleo bih da mu taj klinac već ove sezone napakuje 20+ poena da mu pokaže ko nije za Partizan! Mnogo sam očekivao od njega i radovao se konačno počne da igra...
 

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
Mal ne padoh sa stolice kad procitah da je Jasikevicijus slab.
Covek je jebena zivotinja, jedan od najjacih izlazaka iz pika u istoriji, to moze samo zverski spremljen igrac, pogledajte kako to mlitavo izgleda kod nekih slabijih plejeva, dal on izgleda slabije je druga, stvar ali on takav nikakav bi nas sve sa foruma izgrizao kao pitbul i u ovim godinama, a ne sa vrhunca karijere.

Pa cekaj objektivno kog kompletnog igraca nam je doneo taj "sistem" i borba.
Gde su nama kompletni napadaci i igraci kao Teodosic, Rakocevic, Milicic?
Jeste da su cigani, ali to su sve kompletni igraci koji nisu imali veze sa KKP.
Sta smo mi napravili nesretnog Krstica koji je odigrao nesto u nba kog svaki iole jaci centar izdominira, Novica koji se povredjuje kao Majkl Oven i Rud Gulit iz najboljih dana, i Tepic koje realno nije znao kada je ovde igrao po 30 minuta a ne sada kad ladi na klupi.
Mi smo morali napraviti nekog kompletnog igraca.
Videcemo vec ove sezone sta znace ekipe sa kompletnim individualcima.
Uz to ta borbenost i "fanatizam" su odlicno prolazili kad el timovi dodju iz pozorisne atmosfere u pionir, ali na cigane to recimo nece uticati posto su se oni vec navikli na paklenu atmosferu.

Krstic je jedan od najjacih centara evropeee,mozda u rangu prva tri centra evropE...
Nikola Pekovic,suvisno je reci o je od njega napravio igraca i ciji sistem...
lester boo maccaleb-iako stranac sistem i nacin forsiranja igre nase ga je proslavio i napravio igracem...
Novica Velickovic je igrac koji ce opet biti onaj stari i koji je u prvoj evropskoj klasi samo da uhati kontinuitet...
Lucic VLadimir ce biti igracinaaaaaaaa...
Jan Vesely,suvisno je trositi reci i za nejga....

nije to ni mali broj igracaaa za ovaj neki period,tako da...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top