Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Divotica, koji ce nam kurac bek koji moze da pogodi nesto spolja... Kome jos to treba....Pogotovo pored konstantno dobrog suta koji imaju ostalni spoljni igraci u ovoj sezoni...
Da ne bude da pljujem, meni je Paunic jako gotivan igrac, igrac zadatka, ali nama kompletna linija "zidari", pa ima li koji "majstor" mozda jbt... Da dovedemo iz Irana jebenog Sanija Becirovica da samo 5 minuta udje i sutne koji put i iznudi koje slobodno bilo bi nam od vise koristi... Ne moze nista bez jake odbrane, ali ne moze se ni bez napada u kojem neko ne zna da sutira spolja.... Jedino ako ne planiramo da igramo na rezultate cirka 60-56
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ne znam sta se sprdate sa time "Tosa demantovao" vise, ja se stvarno ne secam kada je poslednji put on demantovao da dovodimo nekoga, a mi ga ustvari doveli. Ne znam ni sta je tu smesno, vise je tuzno.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Чим Тодорић демантује ради се на довођену.
Знам да је демантовао да не одлази Анђушић,а сјутри дан је отишао.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Зализани каже да га нисмо контактирали за Пауниќа, док са друге стране круже приче да је близу клубу.. шта ќе бити, видеќемо усоро...
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Kako bi ja voleo da nam Paun dodje,gotivim ga mnogo,kida odbranu a i trojku zna daa ubode,a ima i iskustva...
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
cisto sumnjam da je uopste postojala ideja sa paunicem...
sta bi dobili s njim sto vec nemamo sa cakarevicem?

nama treba kombo na 1/2, a za to je uslov da se raskine ugovor sa cakarevicem...
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Pretpostavljam da nam treba Paunic da sa Gagijem igra odbranu konkretno na Nelsona i Rakocevica.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Ako dodje Paunic primacemo 50 poena po utakmici a davati 40 :D Idealno bi bilo kad bi Vesterman i Bogdanovic pokazali svoj napadacki potencijal koji imaju u drugom delu a da Gagi i, eventualno, Paunic budu zaduzeni za odbranu... Ja sam siguran da cemo dovesti beka jer su 4 beka premalo za rotaciju u Partizanu, sta ako se neko povredi? a Paun je tip igraca po Duletovom ukusu...

Kad vec pohvaliste Leovu zaljubljenost u klub i Gordon poceo da vaspitava sina :D:

709755042.jpg
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Свака част нашим странцима. Стварно је велика ствар кад странци заволе клуб,као да су ту читав живот.
 

Jimmy Floyd

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
62
Reaction score
2
Ljudi, mi nakon odlaska Kecmana nemamo igrača koji može da pogodi u ključnim trenucima, iznudi faul, izmisli koš.

Zato gubimo tolike utakmice u poslednjim sekundama, poslednje što nam je potrebno je još jedan defanzivac.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Nadam se da od Paunica nema nista.On uopste nije kosarkas,ja takve igrace uopste ne racunam u kosarkase.Ceo zivot trenira,vola da ubode ne moze,sta igra on,cime se bavi?

Uopste me nebi zacudilo da ga dovedemo ili da ga trazimo,kakvu igru forsiramo on se sasvim uklapa.

Paunic je izmisljotina nasih strucnjaka,defanzivac koji je napred kao Nenad Kovacevic u fuzbalu....
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Ako dodje Paunic primacemo 50 poena po utakmici a davati 40 :D Idealno bi bilo kad bi Vesterman i Bogdanovic pokazali svoj napadacki potencijal koji imaju u drugom delu a da Gagi i, eventualno, Paunic budu zaduzeni za odbranu... Ja sam siguran da cemo dovesti beka jer su 4 beka premalo za rotaciju u Partizanu, sta ako se neko povredi? a Paun je tip igraca po Duletovom ukusu...

Kad vec pohvaliste Leovu zaljubljenost u klub i Gordon poceo da vaspitava sina :D:

709755042.jpg

Moже нешто више везано за последњу реченицу?
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Пошто смо раније инситирали на правилно изговарање имена наших интернационалаца, тако нека буде и сада.
Мислим да се име нашег новог кошаракаша изговара Жофри Ловерн. Ко зна добро Француски нека пише како треба.
Google Translate каже Луверњ, али му много не верујем...
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ljudi, mi nakon odlaska Kecmana nemamo igrača koji može da pogodi u ključnim trenucima, iznudi faul, izmisli koš.

Zato gubimo tolike utakmice u poslednjim sekundama, poslednje što nam je potrebno je još jedan defanzivac.

Odlaskom Kecmana imamo igrača koji može da pogodi u ključnim trenucima, iznudi faul, izmisli koš.
Bilo je toga dosta ove polusezone od strane Lučića,Bertansa,Gordona,Milosava,Bogdanovića,Gordića...
Ali ono što sjebe definiciju "koš u ključnim momentima" je čudno-primljen koš na drugoj strani...
Bilo je i sijaset iznuđenih faulova u ključnim momentima...Ali se jebi ga -NISU SVIRALI.
Odlaskom Kecmana izgubili smo autoritet kod sudija i to je činjenica...Ne postoji garancija nigde da njegov šut protiv CSKA ne bi bio isti kao Bogdanov ,ili Milosavljevićev iznuđen faul za tri protiv Bamberga bio siguran pogodak uz faul Kecmana,da produženi dvokorak Dzavaji ne bi izblokirao.
Ne kažem ti ovo zato što smo neistomišljenici o odlasku Kecmana...naprotiv slažem se da je trebao ostati,ali neprestalno ponavljanje je potenciranje "greške" (kategorija: mogućih) Partizana.
Pitanje je da li bi nam i on bio dovoljan i za ovaj prvi deo ako se uzme u obzir kakav teror imamo kod sudija ove sezone.
Da se razumemo fali nama što šta za savršenstvo,al za to su zaduženi ljudi koji bolje znaju šta fali timu od tebe i mene
za to savršenstvo nije kasno da se veruje,navija i bodri a za kukanje uvek ima vremena.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Nikako Paunic. Ne svidja mi se taj tip igraca, sav je nekako spor, nisam ga cesto gledao ali ne svidja mi se uopste. Od nasih igraca na pleju volio bih da dodje jedino Milenko Tepic. :wink:
 

Beli

Početnik
Учлањен(а)
25.08.2007
Порука
192
Reaction score
8
Petre care, nevezano sad šta ja mislim o Pauniću, ali nema potrebe da tako paušalno prozivaš igrača. Kažeš nisi ga gledao, ali je spor (a jedan od retkih spremnih naših igrača, ovi iz reprezentacije pričaju da može atletiku da trenira), a još onda prizivaš Tepića (koga btw jako cenim), kome baš ta brzina nije neka posebna odlika...
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
850
Reaction score
646
Браћо, ако дође Паунић, па не знам да ли би већа квота била да ли ћемо дати 20 поена у некој од четвртина или пребацити 50 у мечу :D:D , додуше мало би и примали!

Шалу на страну, потребам нам је један Лола на тој позцији, па ко год да дође, добродошао!
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Паунић је царина, јесте да би нам у овом тренутку више легао један изразити шутер али није ни "Иван Грозни" за бацити. Зна он итекако да убоде, не верујем да би код нас у Партизану играо искључиво дефанзивног специјалисту као у репрезентацији.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top