Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Srecan rodjendan majstore, da prestignes Peru po broju titula! ;)
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Nemamo za premije ali zato imamo NAJFAMILIJARNIJU atmosferu od svih klubova na kugli zemaljskoj..ne zna se ko koga voli vise, navijaci igrace, uprava navijace, navijaci trenera, igraci navijace, uprava igrace, igraci trenera, trener upravu i obrnuto... Svako svakog voli i beskrajno ceni, spreman je za ovog drugog i zivot da da ako treba (neko za nekog figurativno, a navijaci za tim boga mi mozda i bukvalno). E to je vam je gospodo glavni razlog zasto smo mi tolika institucija, iako (verujem) spadamo u najsiromasnije "superligaske" klubove koji postoje u svetu...

-Navijaci dolaze da gledaju SVOJ PARTIZAN, a ne protivnika!

-Igraci igraju za GRB KOJI NOSE i za NAVIJACE a ne za velike pare (pare jesu svakako vece nego sto prosecni gradjani imaju, ali kada se pogledaju kosarkaske vode, njihove su plate jako smesne)

-Uprava i trener vode klub zbog NAVIJACA i zbog TRADICIJE i zbog IMENA KLUBA I (opet) zbog ljubavi prema GRBU ISTOG!

-Kod nas STRANCI toliko zavole klub da se bukvalno stavljaju u isti nivo sa nasim igracima, preobrate se u nase na brzinu!

INSTITUCIJA gospodo!
 

Crno beli svet

Početnik
Учлањен(а)
28.11.2009
Порука
107
Reaction score
0
http://www.kkpartizan.rs/sr/vest.php?id=1301

''Zajedno Možemo Sve'' 17.05.2013.
1301.jpg


Na košarkaškom terenu su oni čiji rad, posvećenost i želja vode do trofeja... Na tribinama su oni čiji glas, dlanovi i ljubav su više od igre... Zajedno, mi smo jedan tim!

Klub prijatelja Košarkaškog kluba Partizan mt:s postoji od 2010. godine. Na posebnoj stranici koja je posvećena ovoj akciji, nalazi se jedinstvena lista svih članova, kao i uputstva za registraciju.

Postanite član Kluba prijatelja Zajedno Možemo Sve

Vrednost je naša prednost - timski ćemo nastaviti trofejni put!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Телеграфу више не треба веровати ни кад се куну у мајку!!!
Чим су повреде видљиве то и није баш наивно. Додуше надам се да није ни нешто претерано озбиљно јер је успео сам да дође до ургентног!
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Bez nagađanja, naročito ne ove vrste! Sačekajmo zvanične informacije!

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Preseko sam se kad sam video naslov na b92, al tamo pise da je primljen u teskom stanju a vidim da ljudi kazu da nije toliko strasno... Izdrzi Presidente!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Vidiš li ti molbu da ne nagađate? Dva puta piše!

Sledeći će dobiti poene!

WebCrew edit
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Ne mogu da verujem! Kakva god bila zvanicna informacija, ubedjen sam da ce Danilovic nekom da se najebe mamice.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.067
Reaction score
26.329
Локација
ante portas
Председниче издржи ма шта да се десило !
Позадина овог инцидента мора да изађе на видело .
Полиција мора да утврди мотиве !
Ко год да је то учинио , ма шта год да је у питању мораће да одговара .
Човеку су нанете телесне повреде и то је опасна ствар .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top