Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
stefanstanko, osecaju se posledice toga da sam u petak radio u arhivi :D A tacno i jesam dvojicu imao onakvih istih, i nista nismo radili celi dan :D Boskic i jesam bio tada tacno , moze i sada :D

Elem, mislim da ne bi lose bilo da se otvori tema sa idejama, da ljudi tu pisu neke nacine, do vraga, kamara ljudi je ovde fakultetski obrazovana, ima i marketing strucnjaka sigurno. Pa da JNA neke najbolje ideje prenese, i da se to konkretizuje. Nema garancije da ce da bude nesto od toga, ali nekako mi se cini boljim od trazenja od ljudi da eto, daju pare. Ovako , na neki od tih nacina dobijaju nesto zauvrat, a to ne zahteva nista vise od malo strpljenja i vremena ljudi iz kluba.
 

mortician

Grobar
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
325
Reaction score
14
Локација
Лапово
Ove nedelje se nadam plati, možda već sutra, barem jedna crvena će ići za KKP, tuga je da nemam više.
sad.gif

Od svake plate će ići bar po jedna.Da živim u BG, uzeo bih sezonsku, a to je taman otprilike po 1.000 din za godinu dana....tuga.
Poserem se i na državu, i na pičkoustog i na svu cigansku baklabundu.
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
nas na porvsini, znaci ne iz govana, samo nas na povrsini moze odrzati 1 000 000 eura.

tuzba katica + zaostale plate starijim igracima + zaostale plate sadasnjim igracima
 
Последња измена:

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Stanje je alarmantno, moramo se boriti kako i koliko možemo.
Apel za pomoć klubu treba forsirati, da što više ljudi vidi.
Mi jesmo lenji, ali kada prepoznamo ozbiljnost situacije, reagujemo u velikom broju.

Naredni meseci će biti pakleni, borba je počela. :D:
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.774
Reaction score
6.418
Da iznesem i ja neko svoje viđenje trenutne situacije.

Znamo svi da je veoma bitno naći nekog jačeg sponzora ili da FK pljune neku dobru lovu ali vidimo da to u ovom trenutku nije realno. Što ne znači da Šilobad ne treba da ide od ,,vrata do vrata'' i traži pare ili da Dule ne treba da na glavu sedne Đuri dok nam ne da makar neki novac na premostimo do jeseni.

E sada, ono što hoću da napomenem je da ne smatram da je ova naša akcija nebitna i da neće ništa opipljivo doneti klubu što se tiče novca. Svi dobro znamo da mi, kao forum ili ljudi koji ga prate pa hoće da pomognu akciju, ne možemo da skupimo neki veliki novac. Ne bih da licitiram ali preko ove naše priče ne verujem da može da se skupi više od par hiljada evra. E tu dolazimo do ključnog dela.

Ja smatram da ako mi možemo da sakupimo makar i 1000e da će se naći neki dobri i bogati lGrobari (verovatno iz dijaspore) koji će rezonovati ovako: ,,Ako mogu neki studentii, radnici, profesori, novinari sa foruma da izdvoje najviše što mogu u ovako teškoj situaciji u Srbiji onda i ja preduzetnik X.Y mogu da uplatim za KK lupam 1000 evra ili dolara''. Pa kada bi se ta stvar pokrenula sa mrtve tačke i kada bi ova akcija uzela maha onda mislim da bi se i u klubu uozbiljili i maksimalno povećali napore da nađu dosta malih sponzora. Nemoj samo da mi neko kaže da je u Beogradu teško naći 50 ili 100 firmi koje mogu da izdvoje par hiljada eura kao sponzorstvo za KK. Kako bi im se klub odužio ja ne znam ali sigurno postoji rešenje. Ovaj primer je 100% primenljiv jer znam na ličnom iskustvu spotrskih klubova u Nišu. Naravno da su cifre mnogo manje ali je poenta pokucati na svaka vrata i uspeh ti je zagarantovan.

Ja ću sutra uplatiti moj skroman doprinos, jer mislim da svakii dinar bitan. I da nas ražmišljanje tipa,, šta mojih 500 ili 1000 dinara mogu da promene'' ne vode nigde.
Neka se 10000 ljudi odrekne dva pića ili dve pakle cigareta (npr. 500kinti) i to je već 500 000din. A to nije mala para. Neka uplati svako ko koliko može i neće pogrešiti jer će nam KK to višestruko vratiti kao i svake godine:napred Partizan
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Stvarno je svaki dinar bitan i stvarno ne preterujem nimalo...Ako se iz ovoga izvučemo, bićemo NEMILOSRDNI na terenu od septembra...još mnogo nemilosrdniji nego inače...Neka svako da svoj doprinos koliko god može, a doprinos je i ako se uspešno razglasi za ovo na tim jebenim društvenim mrežama...a da ne pričam tek ako se uplati neki dinar, koliko god ko može...

Jebem mu mater, ja se kad su navijači u pitanju najviše uzdam u taj neki inat...zato što smo stvarno pastorče ove usrane države, a toliko smo učinili za ovu državu samo u poslednjih 7-8 godina, da ne idem dalje u prošlost...

Jebem ja mater takvoj državi...i svim govnima koja je vode...
 

pepsi

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
104
Reaction score
44
Vaše plaćanje je uspešno izvršeno...

10 EUR ...saljem svakog meseca od sada pa nadalje...nadam se da ce svi grobari pomoci...koliko ko moze
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Што се тих друштвених мрежа тиче почело је да се шири на неким већим страницама надам се да ће свако ко је у могућности уплатити колико може... !
 

Miss MVP

Grobar
Учлањен(а)
18.01.2010
Порука
232
Reaction score
73
Локација
Beograd
...a doprinos je i ako se uspešno razglasi za ovo na tim jebenim društvenim mrežama...

Ja sam bila puna pozitivne energije danas misleći kako će ovo odjeknuti na tim društvenim mrežama, ali sad kad sam pročitala komentare na tim grupama po facebook-u vezano za ovaj apel zlo mi je :pop:pop

Mislim da je JE-NE-A u pravu, kada bi taj inat proradio u svima nama mogli bismo da skupimo neku značajnu sumu barem za isplatu nekih stipendija. Naravno da ovo neće biti dovoljno,a li barem ćemo znati da smo pokušali i uradili nešto za voljeni klub.
 

Aristotel

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
163
Reaction score
18
Локација
Leskovac
@Sasha Bely

Slazem se u potpunosti, mozda nemozemo da skupimo milione, ali bitno je da krenemo i sto je najbitnije da uticemo na okruzenje da i oni daju svoj doprinos.

Mozda ne bi bilo lose napraviti FB stranu (ukoliko ne postoji) gde bi se skupili svi prijatelji KKP i gde bi clanovi imali mogucnost da pitaju sta i kako, jer zivimo u ludoj zemlji, dobar deo ljudi je sumnjicav prema bilo kakvom placanju. JNE je rekao da je svaki dinar bitan i nemoj da gubimo te dinare na neke gluposti

@Je-Ne-A

Druze vise puta si pokazao svoju strucnost i zelju da pomognes KKP, posto imas kontakte sa ljudima u KKP , mozes im sugerisati da se oraganizuje sms akcija trening sa KKP, vecera, setnja, basket 3x3 sta ti ja znam, mislim da ce vecina dati novac za potencijalnu materijalnu korist nego iz ciste pomoci.


AJMO LJUDI MOBILIZACIJA DA SE POMOGNE ONOJ DECI
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
U narednoj nedelji kad se primi plata bice uplaceno... Ne mogu da garantujem svaki mesec ali cim legnu vece pare ide i veca uplata... Nadam se samo da nece ljudi sa ovog foruma biti jedini koji daju pare... Nadam se kuknjavi svim politicarima i preduzetnicima i da ce bar 30% zamoljenih dati neki doprinos... Znam i jednu knjizaru koja je svojevremeno davala pare KK, pa ako moze knjizara, moze i vlasnik restorana, kafica...
P. S. Ne bi bilo lose da se pokusa sa obnovom sponzorstva sa Filipom Cepterom :)
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Moram samo da kazem da su se mnogi smejali kad su cigani na dresu napisali cetvorocifreni broj i molili navijace za uplatu. Zato sad i nece da salju. Tad su govorili da su bednici i da prose. Zasto je ovo drugacije?
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Kad je mala Tijana bila bolesna, otezalo se sa donacijama dok Sergej(ma koliko antipatičan bio) nije na tv-u pokrenuo lavinu. Nešto slično nam je i sad potrebno.
Iskreno, da sam na mestu ljudi u klubu gledao bih na sve moguće načine da pronađem načina da istupimo iz lige a da za to ne snosimo velike posledice.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG
Namerno se nisam ukljucivao juce i danas u neke diskusije ali za sve postoji granica. Ne znam sto ponavljate kao papagaji da ova akcije nece resiti probleme, znamo da nece, ali posto je svaki dinar bitan, makar neki pozar da se ugasi. Niko ne ocekuje da se na taj nacin resi finansiranje.

ne to govori da u klubu zele da ostane ovako kako jeste da oni budu bog i bati sto i treba tako da ostane,a veci igraci koji bi ulozili pare nece da uloze ako nemaju neku rec u klubu.
moze da se legalno posluje,ja samo privatnik (veoma mala firma doduse) i sve svoje obaveze prema drzavi izmirujem i nema cega da se plasim sa te strane,a to sto odredjene kompanije radi veceg profita idu preciom to je do njih... sto se tice zakona o sportu rekao sam da je uredjen i slazem se da to moze bolje pogotovo u stimulaciji ulaganja u sport

Ja ne znam gde ti zivis, druze. Ili koliko si upoznat sa nasim privatnim sektorom, politikom i ekonomijom. Pretpostavljam da nisi zelen, pa me cudi takva naivnost.



Uplaticu koliko sutra i uplacivacu kad god budem mogao. Pre svega zbog igraca i strucnog staba koji su nam doneli mnogo radosti, zbog njihove posvecenosti, postovanja prema dresu koji nose.

Ali koliko god nas navijaca da uplati to ce biti samo delic onoga sto klubu treba.

A krivci za to nisu ni Pickousti, ni patuljak iz Zeleznika, ni Vatikan, CIA...Krivac je nasa uprava. U ovom odnosu snaga u drzavi mogu da razumem da tesko mogu da dodju do para i sponzora, ali za period pre dolaska SNS-a na vlast ne postoji nikakvo opravdanje za ne dovodjenje nekog jaceg sponzora(1-2mil evra bar, ne racunam drzavne firme). Price o pretnjama privatnicima su mi smesne. Ne kazem da nisu tacne, sigurno jesu, pogotovo sada. Ali je neverovatan podatak da mi uz apsolutnu dominaciju u Srbiji, ABA ligi, sa ciganima koji su se raspadali i bili u dugovima do guse i igrali sa komicnim sastavima par godina, sa veoma, veoma dobrim rejtingom u EL, sa SPS-om u vlasti, bez uticaja Vucica i Covica, nismo uspeli da pronadjemo stranog sponzora, a ovo sto smo uspevali da nadjemo u zemlji nestane za tili cas kada se vlast promeni. Ocigledno da mi nemamo sposobnog coveka(muljatora pre bih rekao) kao sto je moralni pigmej i ocigledno je da ako se ovako nastavi ja sam ubedjen da ce limenke za 2-3 godine dobiti A licencu. Znam da zvuci smesno, ali sve vodi ka tome.


Kada se vec ponavljamo da se i ja ponovim.

Ajde molim te objasni mi kako drugi veliki klubovi u regionu i inostranstvo obezbedjuju budzet? Postoje tri nacina:
a) mezimce nekog bogatasa (kada je nastupila kriza vecina klubova u italiji je pukla zbog toga, srozavanje Pao-a i ciganikosa) takvog ovde nemamo
b) budes sekcija nekog jakog fudbalskog kluba (barselona, real, i bayern uskoro) idealan model za nas kada FK Partizan promeni sistem funkcionisanja ili se privatizuje
c) zakonskom regulativom i stimulacije ulaganja u neprofitabilne sportove (primer Turske) gde bi se oslobadjale firme deo poreza kada ulazu u sport

*ili budes drzavni projekat jednostavno.

Dakle posto je kosarka neprofitabilan sport, niti se vrte pare kao u fudbalu ne mozes sam od sebe da uspes.
A sta se ovde desava, imamo javna preduzeca (koji finansiraju gradjani Srbije) koja finansiraju PRIVATAN klub. Na kom drugom mestu? Kao sto smo recimo pre x godina dogovorili sponzorstvo sa citroenom pa je upala finansijska policija u istu firmu sutradan? Klub da je malo agilniji bi sigurno mogao da navuce jos par sitnih sponzora ali to nije dovoljno za funkcionisanje. Kod nas to ce biti prodaja igraca (mada u kosarci obestecenja nisu velika) i finansiranje iz drzavnog sektora, jer drugacije ne moze. Zasto bi da sam ja strana jaca privatna firma ulagao kada nemam koristi od toga, sto zbog trzista, sto zbog poreza i jos bedu od ciganskih mocnika i mocnika da natovarim na sebi na vrat. Nije ovo Amerika, Kanada ili zapadna Evropa pa da se sponzorstvo sredi ocas posla. Za sve ti treba neki amin, neka veza.

Marketing jeste nula i mora bolje. Ali marketing je mesto troskova. Znaci nemas para i ulazes u marketing?! Sta marketing konkretno donosi? Promociju i povecava prodaju tvog proizvoda. Da li nama treba promocija? Par gebelsovih metoda i odmah smo strano telo koje treba otkloniti. Sta je nas proizvod? Utakmice, igraci i proizvodi sa oznakom KK Partizan. Da li treba da reklamiramo utakmice, imamo solidan broj godisnjih karata? Da li treba ovom narodu dizati cene karata? Mozda da, ali opet mozda i ne. Igraci godinama sami sebi prave marketing svojim igrama. Proizvodi sa znakom kluba? Kod nas je velika kriza, jedva ljudi skupe za samu utakmicu, da ne mislis da cemo obezbediti budzet vecom prodajom dresova i kapa? Da li bi se isplatilo ulaganje u tako nesto kada se vidi nase trziste i kupovna moc? Treba svakako izvrsiti promene u tom pogledu i administraciji ali to nece doneti nesto posebno i znacajno u smislu finansiranja. Opet da podvucem pricamo o kosarci ne fudbalu!!

Pekarski je lepo to objasnio u temi ABA liga. Ponavljam ovo je Srbija i ovde vaze posebna pravila igre. Mada opet znam razlog za bacanja strelica u tom pravcu.

A evo skolskog primera kako strani giganti ulazi na nase sportsko trziste

Kako ti nije jasno, pa pičkousti im kaže (lupam cifre) - nemojte 50 miliona za JAT, dovoljno je 48, pored toga 1 milion dajte fmp-u i svi zadovoljni. Vi ste ukupno uštedeli 1 milon, a ovi moji dobili 1 milion.

A "naši" predsednik, države, premijer i ministar finansija em ništa ne rade u našu korist, em još verovatno aplaudiraju pičkoustom....jebem il ih u usta svu trojicu...:puke :puke :puke
Ide i na fesju uplatnica, vidim na dve nase stranica sa po preko 60 000 ljudi.

Da nismo bili miljenici prosle vlasti :puke:puke

Прво овако.


Да се уновче Французи. Звучи глупо али то је једноставно тако. Дође ти француски канал да снима, то ти је као да ти се риба отвара а ти се снебиваш ко Бошкић.

Да се покрену везе са озбиљнијом Гробаријом ван границе, да се потраже спонзори ван границе. Јаки спонзори ( у које не верујем) су довољно јаки да их боли курац шта ће им неко из усране Србије условити коме да дају паре или кога да спонзоришу. Више ситних спонзора се може наћи. Погледати Мегу која има три солидна ситнија спонзора.

.

Poredis zalizanog vezaru sa nekom sicom i nas, sto bi neko blokirao takav mali privatni klub?
Bice valjda nesto i na tom planu nadam se.
nas na porvsini, znaci ne iz govana, samo nas na povrsini moze odrzati 1 000 000 eura.

tuzba katica + zaostale plate starijim igracima + zaostale plate sadasnjim igracima

Revizor ili citanje sa usana?

P.S. Po nekim konstrukcijama Dule i Danilovic blokiraju promene u FK a tamo opozicije ni na vidiku, legende i bivse igrace boli ona stvar itd itd
 
Последња измена:

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.774
Reaction score
6.418
Moram samo da kazem da su se mnogi smejali kad su cigani na dresu napisali cetvorocifreni broj i molili navijace za uplatu. Zato sad i nece da salju. Tad su govorili da su bednici i da prose. Zasto je ovo drugacije?

Drugačije je zato što ovde klub nije ništa tražio niti traži od navijača. Ovo samo gest ljudi koji mnogo vole KK i nije nikakva milostinja. Ja na to gledam kao na pomoć prijatelju. Svako pomaže koliko može. A da ciganski reklamama i porukom na dresu tražimo novac to bi već bila sramota.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Moram samo da kazem da su se mnogi smejali kad su cigani na dresu napisali cetvorocifreni broj i molili navijace za uplatu. Zato sad i nece da salju. Tad su govorili da su bednici i da prose. Zasto je ovo drugacije?
Zato što je ciganski fk primer nestručnosti, megalomanije, lažnog morala, lažnog patriotizma, lopovluka...

Naš KKP je košarkaška institucija, ne samo u Srbiji.
A u ove dugove smo zapali najviše zbog države (tj ljudi koji vode ovu državu).

Naravno, ima krivice i u radu našeg kluba, nije niko savršen, ali da je nas država pomagala kao što pomaže žgadiju, mi sad ne bi vodili ovaj razgovor.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.790
Reaction score
55.725
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Јебига ако Ружић и остала леђа не могу да одбране ни ту сићу од уласка у клуб док им побратим ваља близу 10 милиона у његов, онда да се запитамо где су ту наши интереси...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top