Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Bespotrebno seljačko prozivanje bivših igrača...
Kurac bespotrebno, još je bio blag kakav je trebalo da bude...mamicu im jebem u pičku obojici...

Nosati mravojed je uzeo od kepeca čak 340.000 za dvogodišnji ugovor, a to mu je Partizan omogućio, on mu je "nabildovao" cenu!

Još drastičniji slučaj sa debilom Raduljicom - "zabo" je fantastičan ugovor u Azovmašu (ili kako li se već zovu) samo zato što ga je Partizan prvih meseci trpeo i vraćao, da bi on možda u poslednja 2-3 meseca dao ekipi neki doprinos (a on sam se vratio na košarkašku scenu), a bio je pre toga potpuno izgubljen za košarku...

Obojica za lekove potrošili dabogda svaki dinar kojeg će tužbom od Partizana dobiti! Bez obzira što su taj novac ugovorom zaradili! Prokleti bili i ostali. Govna.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Jebena država sa lopovima i ološima koji leče svoje komplekse - dovela nas je tu gde smo.
Kao što PSD reče: ''Čini mi se da je namerno puštano da se dođe do ove situacije''.
Samo u Srbiji i sličnim lopovskim državama može da se desi da uspeh ostane nenagrađen ili kažnjen, a lopovluk, mahinacije i neuspeh da budu glorifikovani.

Potpuno je nebitno o čemu se radi.

Klub koji drži do sebe ne koristi takav rječnik kada govori o svojim bivšim igračima, čak i ako ti bivši igrači ubiju nekoga.

Teško da postoji čovjek na ovom forumu koji ima gore mišljenje o Raduljici od mene i jedini put kada sam bio insajder na ovom forumu je bilo kada sam sav srećan demantovao dolazak Raduljice prvi put kada je bio u razgovoru sa nama. Ali to ne znači da treba veličina kao što je Danilović da govori o splavovima.
Možeš da zamisliš šta se sve Saši ''nakupilo'' kad je morao danas da izađe i da saopšti sve ovo?

Ne ulazim u njihov odnos/dogovor, ko je šta prekršio, ali je džukački sa njihove strane da nam ovako zabodu nož u leđa!


Ima da se izborimo, kad-tad ćemo ponovo biti jaki (ili još jači), a onda ćemo da se najebemo majke miševima koji su mislili da je došlo njihovih 5 minuta.
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Konkretno mene, inače ne bih pričao o tome.

Ako neki klub želi da stvarno bude veliki (a mi u košarci stvarno jesmo VELIKI), mora da vodi računa o tome u svakoj situaciji, bez obzira na to koliko ona bila teška ili laka.

Lako je izigravati veličinu kada sve ide kako treba, vrlina je kontrolisati ponašanje i kada si u govnima. Koliko smo samo bili ponosni na ponašanje Vlade Jovanovića i igrača nakon one utakmice u Železniku? Imali su itekako povoda da i oni počnu da pljuju i rade svašta, ali nisu.

U problemu smo, ni prvi ni posljednji put. Ali smo isto tako Partizan - i sada i zauvijek. Ponašajmo se tako.

Edit:

@PFC Manija

Meni i tebi može da se "nakupi". Saši, dok je na funkciji na kojoj je, ne smije, makar ne u javnosti.

@Je-Ne-A

Ko je doveo ta dva igrača? Roda? Ćoki? Ili isti taj Danilović i ekipa? Pljujemo po sebi.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Dobro Je-Ne-A, mogu oni da budu stoka nevidjena, smradine, to i jesu...ali jebiga, jedostavno, kad ti neko duguje novac imas pravo da mu trazis kako hoces. To je tako jbg. Ne treba pljuvaiti po ljudima koji traze novac koji su zaradili.

A sa zeljama na sta da potrose kintu, sa time se slazem.
 
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
636
Reaction score
5
Локација
Kumanovo
Zasto se onda slazes da tako potrose novac,a ovamo kazes da opravdano traze.Niko ne kaze da ne traze svoj novac,ali ne na ovakav nacin,pogotovo kad se zna sta je sve za njih Partizan uradio,misleci na njihove dalje karijere...
 

IstancaN

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
41
Reaction score
1
Je-Ne-A , koliko je realno da zadrzimo kostur tima , posto od ozbiljnijih pojacanja otprilike nece biti nista ?
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Јако тешка ситуација за наш вољени ККП али сам сигуран да ћемо из свега овога изаћи још јачи !!!
 

mortician

Grobar
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
325
Reaction score
14
Локација
Лапово
Izvući ćemo se.

Saša je svesno napravio veću frku nego što ona objektivno jeste (iako je velika). 2,5 - 3 miliona su mnogo za "običnog čoveka", pojedinca, pa i za mnoga sportska udruženja, ali to nije iznos koji bi "ugasio" jednu Instituciju kao što je KK Partizan.

Radi se uveliko na samostalnom pronalaženju rešenja, ne čeka se samo pomoć države. To je sve što mogu sad ovde da napišem.

U naredna 2 meseca ćemo se konsolidovati van terena, a onda će od jeseni na terenu opet svima da se opšti sa mamicama.

Izvući ćemo se.

Hvala na ovako lepim, smirujućim rečima...glava mi puca od 13:30, sad mi je odjednom bolje.

I dogodine će Partizan biti šampion!!!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ali sto je mnogo gore od ove situacije je cinjenica da jos uvek ima toliko sujetnih ljudi koji cak i u ovako teskoj situaciji kada je klub doveden na rub egzistencije, prvo sto kazu jeste: jel sam vam rekao da je DV govno, izdajnik i sl.

Ne širi neistine i ne piši nešto što apsolutno niko nije rekao!!! Izuzetno dobro znaš da takvi izrazi nisu dozvoljeni. Tvoje slobodne interpretacije tuđih postova u smislu "pa niko nije baš tako rekao ali tako ispada" me ne zanimaju - pokaži ko je tako nešto napisao i taj će dobiti poene. U suprotnom ne pljuj na ovaj način po forumu jer svako ima pravo na svoj stav. To što su mnogi osetljivi na različito mišljenje - njihov problem.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.086
Reaction score
8.439
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Apsolutno me ne zanima kome si se obratio - citirao sam te jer si napisao kako je neko od članova za Vujoševića napisao da je govno i izdajnik, što je besramna laž. I neću te zaobići za ovakvo širenje laži o načinu diskusije na forumu!
 

ALEXA01

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
41
Reaction score
3
Локација
Beograd
Sitaucija je losa, ali kad je to nama bilo lako? Moramo da pregrmimo ovu situaciju.Ovo se mora resiti, ono sto ne sme da dodje u pitanje je nasa podrska. Bezuslovna, na sve nacine.

http://youtu.be/scJ-i3O9rRA
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Situacija u kojoj se nalazi KK Partizan je najbolji pokazatelj koliko je zapravo važno imati nekog svog da ti pomogne, kada ti već cela država okreće leđa i kopa ti jamu. Svima nam je jasno da srž celog problema nije u tome i da nije FK glavni krivac za ovo što nas je snašlo. Zato pustite priče oko toga da se centar pažnje usmerava na tu adresu. Ovde je reč o nečemu drugom, nečim apsolutno nevezanim za odnose na relaciji DV i uprava FK. Da i kojim slučajem odnosi nisu najbolji, da Duško ima sasvim drugačije mišljenje, najnormalnije bi bilo da klub koji svojim prihodima može da hrani celo SD, pomogne jednu od sekcija tog istog društva, i to najuspešniju od svih. Ološ, banda, kriminalci, pošast, koja živi u FK je bez ikakvih problema mogla da nas liši ove bede koja nas je snašla. Naravno da se prstom mora pokazati pre svega prema državi i vlastima koje su naš najveći dželat, ali sada smo prinuđeni da razmišljamo hoće li nam se smilovati ili neće. E, o tome je ovde reč, dragi prijatelji. Kakva ironija, sunce ti jebem. Tamo gde se najlošije radi para kaplje i pune se džepovi, a tamo gde se proliva znoj, prave rezultati i stvaraju igrači, na kolena pa moli.

DRAGANE ĐURIĆU, jebo ti pas mater, i tebi, i svim tvojim pajtašima kriminalcima. Pocrkali majci!!!
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Situacija je teska, danas su to svi shvatili, ali mi odavno vec imamo problema. Nadam se da su ljudi iz KK konacno ozbiljnije prisli resavanju nagomilanih problema, jer je krajnje vrijeme. Meni se ne svidja ovo prozivanje Katica i Raduljice, vec sam ranije pricao o tim tuzbama, pa da se ne ponavljam sad.

Drzava je takva, kakva je, tesko cemo mi nesto ozbiljnije izvuci od nje. Kod potenciranja drzavnog ulaganja u FMP je veliki problem sto tako nesto ako se dokaze (s obzirom na gluposti o privatnim ulaganjima) mnogi bi najebali, pa samim tim drzava nam to nece dozvoliti. Iako to svi znaju, ali cute. Sad je pitanje da li ici u otvoreni rat sa njim, potencirati to stalno i samim tim rizikovati neke probleme (mada ne znam mogu li biti veci nego sada) ili na taj nacin pritiskati i obezbjediti neku crkavicu.

Proslog ljeta smo napravili po meni dobar potez s obzirom na finansijsku situaciju, napravili mladi tim sa dugogodisnjim ugovorima, koji je prilicno jeftin za nase uslove. Mozemo i sada nesto slicno da uradimo, ali je tuga sto ni tako jeftin (mislim po novcu koji smo obavezni da im placamo, ne po kvalitetu) tim ne mozemo da zadrzimo. Mada nas je zeznula i povreda Bertansa.

Sto se tice sponzora, imamo li mi kakvih potrazivanja prema ovim dosadasnjim? Posto je isla prica kako Mts dobro zaostaje sa uplatama, kapirao sam da nasi ne zele o tome da pricaju i da su htjeli da ispune sve nase obaveze prema njima, ali zasto sada ne govore o tome kada je istekao ugovor? Ako je naravno tacno da nam nisu sve isplatili. I jesu li nam istekli svi ozbiljniji sponzorski ugovori? Treba se potruditi da se ta nasa potrazivanja naplate, potencirati i halu (ne znam zasto se stalo sa tim) ako imamo vec potpisane papire. Pa ako treba i tuzbama. I naravno za porez, otpisivanje kamata i reprogram, to je bar praksa u Srbiji. Takodje i nalazenje sponzora za narednu sezonu, sto drzavnih, sto privatnih, sto vecih, sto manjih.

Pade mi na pamet, od sezonskih karata imamo solidnu zaradu, mogli bi iz kluba mozda sto prije da puste sezonske u prodaju? I da se npr. da mogucnost ljudima da je plate u 2 rate, jednu sto prije, a drugu do pocetka sezone. Naravno promovisati prodaju sezonskih karata, jasno staviti ljudima do znanja da bi na taj nacin pomogli klubu (a naravno i da bi dosta toga dobili sa tim) i da je za klub pozeljnije da se karte kupe sto je prije moguce. Pa ko moze odmah da plati 100 evra (mislim da bi trebali smanjiti cijenu, iz ociglednih razloga), ko moze bar 50 evra kao prvu ratu.

Ima sigurno jos stvari, samo treba raditi...
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
Добра конференција за штампу која има за циљ да извши притисак према држави и олакша нам живот. Свиђа ми се како је Даниловић напао политичаре и државу, како је објаснио фунционисање спознорства у Србији, како је описивао однос нас и цигана и ФМП-а и ко је дао колики допринос. Не свиђа ми се прича о Катићу и Радуљици. Да су најгори на свету, требало је да останемо господа и да се не спуштамо. Елем, то је минорни део конференције и не треба се много задржавати ту поготово што је изнешено много важнјих ствари. Ту су медији који ће спиновати и то узети као најбитнију ствар на конференцију јебо им пас матер авансно.

Ја лично не сумњам да ћемо се ми консолидовати, тј. мислим да ћемо стандардно да се патимо као и претходних икс година, али да неће бити чошије него до сад. Смрт фашизму живео Партизан.
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Cini mi se da smo platili danak neprodavanju najboljih igraca u "pravo vreme". Da su to Danilovic i Todoric radili (kao govna iz FK) nikad ne bismo videli ni F4, ni TOP 16 fazu, ali bismo bili finansijski stabilniji. Godinama nasi najbolji igraci odlaze pred sam istek ugovora i dobijamo vrlo malo para za obestecenje u odnosu na njihovu vrednost. Stranci koje smo dovodili imali su ugovore na godinu i odlazili su kao slobodni igraci. Vremenom je dug rastao i sad smo tu gde smo.

Ne treba shvatati tragicno ovo sto je Danilovic danas rekao. Ne propada klub zbog 2 miliona evra duga. Ali je tragicno da ovo zlo iz FK-a, koje je i Vujosevic onomad spasavao, okrece ledja KK-u kad im je najteze. Ko danas nije shvatio kakva beda od ljudi sedi u fudbalskom klubu, nece nikad. Okrenuti ledja coveku koji je nekada stao u njihovu zastitu, mogu samo moralne krpe i ljudi bez obraza. Na zalost, takvi nam upravljaju zivotima, ne samo klubom.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Ljudi u Partizan mora uci privatni kapital i kraj price! Govna politicarska moraju da puste privatnike i uspesne preduzetnike (male i srednje) da ulazu u KK dok on funkcionise kao deo Sportskog drustva odmah dakle ovog momenta ili ono za mnoge najmrskije da nas KK postane privatizovan jer mislim da je kosarkaski klub mnogo lakse privatizovati za razliku od fudbalskog.
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
ova svota novca kao sto je Je-Ne-A naglasio nije velika svota,a klub naseg renomea ce taj novac naci,ja ovo gledam kroz neki pritisak na drzavu da da pare odnosno da prihvati reprogram duga odnosno da dajemo u ratama pare i da se dogovorimo da platimo samo glavnicu bez zateznih kamata,a skupiti pare za isplatu nosica i bubuljice i sa ostalim igracima napravati sporazum o dinamici isplate.

NE MOGU NEKI TAMO DA UGASE NAS KLUB,NASU INSTITUCIJU JEDINO STO MOGU JESTE DA NAS UVATE ZA KOLENO

@Nightwolf mnogo je teze privatizovati klub u sportu u kojem nema profita o tome se ovde pricalo dosta znaci ili su klubovi sportskog drustva ili su hobi bogatasa...
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Po meni potpuno nepotrebna KZS Danilovica narocito ovaj deo gde maltene posprdno govori o nasim bivsim igracima Rasku i Raduljici jer Boze moj traze pare zamislite?
To se tako ne radi narocito to ne radi predsednik jedne institucije kao sto je KK Partizan?!Ova dvojica nemaju taj osecaj pripadnosti, traze pare, malo su sacekali nece vise da cekaju i to je legitimno svidjalo se to nama ili ne svidjalo, ovako rade cigani namazu govnima one sto traze svoje zaradjene pare!E sad tu dolazimo do onog Vujosevicevog "biramo i dobre ljude", ocigledno tu nisu ispostovali tu maksimu i sad nek plate a ne da se brukaju ovako!


To prvo a drugo zna se kako stvari u Srbiji funkcionisu nije to nista novo, izgubis borbu van terena nemoj kukati nego buskaj dalje , ne pisi smesna pisma Alisi u zemlji cuda koja se pita o necemu ko ja o svemirskom programu NASA nego kucaj na prava vrata ali iza kulisa!

Najbolja je privatizacija jer onda privatnik nece da dozvoli zevzecenje i nemanje marketinga da iskoristi jedan ovakav svetski brend kao sto je KK Partizan nego ce to debelo da naplati i ulozi u igracki kadar ali to sprecavaju politikanti i drzava i nogama i rukama, znamo zasto to samo slepac ne vidi.

Ali sam Danilovic kod Tegija rece onomad "ni u ludilu privatizacija, to su narodni brendovi bla bla bla" pa evo mu prilike snadji se i nadji pare da klub funkcionise!

To se kaze kulturno ako vec mora da kaze a ne "ovaj bi vozio biciklu a ovaj jurio drolje po splavovima"?Ako je to nivo jednog predsednika onda sam ja Snesko belic?

Povredjen je zamislite, to moze za sebe da zadrzi a ne na KZS da prica, mogu ja da pljujem Raska ko navijac ali on ne sme to da radi!

Ako kritikujem cigane za takvo ponasanje imam valjda pravo i njega, ili licemerno "bravo Danilo ako si im reko jer si nas"?Em nece nista postici em se spusta na nizak nivo takvom pricom a dug osta!

P.S. Nestade Jasminin komentar pa ispada dupli post moj?
 
Последња измена од уредника:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top