Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Malo mi je krivo sto Gorda ide, ali posto je stranac oslobodili smo jedno mesto. I dalje se nadam da cemo nekog jeftinog crnca na pleju ubosti :D Puni ih Izrael i Turska :D
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
A da mi ostanemo u crnini još malo.
Ova informacija je nezvanična što znači da ne vredi ni 5 para.
Nisam paranoik ,ali da je meni Partizan neprijatelj upravo bi ovako nešto pustio u javnost...ništa ne gubim ako bude tako a
kakav bi pokolj napravio među navijačima kada bi se nakon ovoga pojavila informacija(koja se i očekuje) da nas Milosav napušta.

Ne verujem nikom ništa dok na sajtu ne objave.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.301
Reaction score
34.366
Локација
vaginamandibularia
Svi grobari koji me poznaju znaju da se ja kunem u Zeku, često sam neistomišljenicima govorio :" Kada umrem, sahranite me sa slikom Žarka Zečevića"!
Dan danas tvrdim da je to čovek koji je ubedljivo najviše doprineo preporodu i dominaciji FK Partizan...on pa deset mesta niko, a nakon toga Osim, Marjanović, Ćurković...
Iz jako pouzdanog izvora takodje mogu da potvrdim da kad god je zaškripalo KK Partizan, Zeka je bio tu da tutne lovu.
Nažalost plitko i površno razmišljanje, potpomognuto finansijski od čoveka koji je vlastito prezime zamenio imenom koji nose šerpe i lonci, dovelo nas je da smo oterali čoveka koji ima mozak kapaciteta da bude bezmalo predsednik vlade!
Još kada oćeš da izneseš neki argument u korist Zeke, budeš pojeden salvama uvreda i primitivizma, malog životom nezadovoljnog prosečnog stanovnika ove zemlje, koji zakrvavljenih očiju upire prst i viče: " Zeko lopove, Zeko lopove...".

Ne bih se je brinuo ni najmanje da mi je "Zeka lopov" opet u upravi, bilo bi tu opet para i za FK i KK, a i za njegov dzep naravno... " a ne SAMO za njegov"!

Nadam se da će jednog dana u novinama osvanuti naslov " Žarko Zečević direktor KK Partizan"!

Zeko vrati se pa da malo ona
Osvoji ponekad zvanje šampiona
Dođi da nas podsetiš šta to tikva beše
Oni što te pljuju baš debelo greše
Malo nam je podela, hoćemo još neku
Dođi pa nek leševi plutaju niz reku
Vrati se pa nas pelješi i kradi
Pokaži đuri kako majstor radi...
 

Dzo Pesi

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2013
Порука
28
Reaction score
0
Локација
Leskovac
Raznatovic kod Tegija potvrdio da Gagi ostaje ! :D novi dizac trofeja :D
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.914
Reaction score
10.151
Izvinjavam se za spam. Kako bi onaj link za streaming SOS kanala?
 

Dzo Pesi

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2013
Порука
28
Reaction score
0
Локација
Leskovac
Francuzi ne zele da budu prodati !!! Jednom recju INSTITUCIJA !!!
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
I mene raduju ove vesti!Bice to sve kako treba.Blistava crno-bela sadasnjost i buducnost!
A kako je bilo u proslosti,pogledajte temu INTERVJU,zavredjuje paznju
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Kakav je ovaj govnar zalizani.
Tegi ga kara pa ga ne pokriva
a ovaj se toliko nevesto brani.
Ocima i usima ne veruem...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Todorić: Nema odlazaka

Dakle, osim Vladimira Lučića ne očekuje se više odlazaka?

Od igrača za koje smo se nadali da će ostati u klubu, jedini koji je otišao je Lučić. Njega nismo mogli da zadržimo, s obzirom na ponudu koja je bila odlična. Oni koji će otići iz kluba su igrači za koje nismo zainteresovani da ih zadržimo. Tu se neće dramatično pogoršati situacija.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.803
Reaction score
2.578
Локација
CyberSpace
tako je, po mojim informacijama ide i Čaki ( što se i očekivalo), al' nam Đekna ostaje ( a do ka' će, ne zna se :wink:)
a Tep-a ste zaboravili na 1-2?
ok za Gordu i njegov trud na kraju sezone, ali, po meni, za jednog stranca nije zadovoljio..
ali, nije to u prvom planu.. nešto "krupnije" se prvo traži.. mislim da će tu da bude ona "bombica" što je Je-Ne-A pomenuo.. :cool:
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Nego , bilo bi dobro kad bi napravili neku reviziju ugovora Gagija , jer ce u suprotnom otici kao slobodan igrac, i KKP nece videti ni dinara. Bilo bi fantasticno kad bi napravili novi trogodisnji ugovor , ako ikako moze.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ne verujem da moze niti verujem, kao sto je Stojance to vec rekao, da bi mogli na Gagiju da zaradimo pristojne pare...i sto je najvaznije, ne bi bilo fer njega stavljati u takvu poziciju. Dugujemo mu gomilu para, hoce da igra, daje sve od sebe, pa jos sad da mu kazemo "ajde produzi ugovor"...
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Grizliji iz Memfisa uzeli prava na Zofrija, izabran kao 55. pik na ovogodisnjem draftu.
 

Vesely011

Početnik
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
83
Reaction score
0
Tesko mi na bilo kome mozemo da zaradimo ozbiljnije pare, makar one koje su nam preko potrebne. Za Lucica je uzeto 400000 eur, pola ove a pola sledece godine.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Sjajna vest je ostanak Gagija, Lea, Žofrija (pa i Muslija :D ).
"Milosavljević ima još jednu godinu ugovora, ali nije problem tokom sezone napraviti aneks o produžetku saradnje, tako da Partizan narednog leta ne ostane bez obeštećenja, kada Dragan bude odlazio u inostranstvo", rekao je njegov menadžer Miodrag Ražnatović u emisiji "Zona press" SOS kanala.
Mislim da ga nećemo maltretirati da produžava ugovor, ali me ne bi čudilo da onakav čovek to uradi na svoj zahtev.
Ponovo smo dobili odličnog Kapitena!
Prvi čovek agencije Beobasket naveo je da Lea Vestermana i Žofrija Lovernja ni eventualne basnoslovne ponude iz drugih zemalja neće odvesti iz Partizana.

"Oni prosto ne žele da idu iz Partizana. Prezadovoljni su načinom rada, prijemom navijača i medija i time što će igrati važne uloge u Evroligi. Leo je zreliji za jednu sezonu, Lovernj će prvi put biti starter i on ne može da dočeka početak takmičenja".

Ražnatović je dodao da su Francuzi svesni finansijskih problema u kojima se klub nalazi, ali da im je prioritet sportski deo priče, dok ovo drugo očekuju da će se "vremenom regulisati".

U Partizanu neće ostati Nemanja Gordić, koji je doveden tokom sezone umesto Torija Tomasa i dobro se pokazao u ulozi "bek-ap" plejmejkera, a nove klubove potražiće i momci sa malom minutažom, poput Čakarevića i Đekića.
Svi su pametniji, iskusniji, uigraniji za jednu sezonu. :respect
Ne moramo da razmišljamo o ''aklimatizaciji''.

Šteta ako ode Gorda, nije on igrač top klase, ali je deo ovog tima.
U svakom slučaju, sve najbolje u daljoj karijeri! :clap
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top