Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
E jbg sad, ti uvrsti sve ove sa probe, kao da ne znas kako to kod nas funkcionise... :D Dalo je zanimljiv (Mada ne bi bilo lose da bar na kecu dovedemo nekog iskusnijeg igraca, ali izgleda da od toga nema nista)
Pa svi ovi koji su napisani u zagradama još uvek nisu naši igrači.
A svesno sam im prezimena pisao određenim redosledom.
Ratkovica je relativno iskusan.
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Musli (22),Gagic(22),Salic(18),Milutinov (18) , Lovernj (22), Andric (19), Gagi (24),Bogdan (21),Leo (21)
Prosek godina ovih 9 igraca je 20.78, pretpostavljam da cemo potpisati Zlovarica (23),Pota(19),Daloa (19),onda bi nam prosek bio 20.67 .
Kada budemo doveli trojku mislim da kao sto neko rece Andric otpada iz 12,e sada da li ce biti jos nekih promena ?
Opet cemo biti najmladji u Aba ligi ,mladji cak i od Mege,mada njima prosek dosta kvare Cakic i Varda.
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
На тренутак сам помислио да смо развалили некога у припремној утакмици, кад оно нису поени у питању него године :D
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Милош Милосављевић из Спартака је звер! Физикалије и стил игре подсећају на Недовића, одличан шут, велики радник. (инфо из прве руке)
 

Salesb

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
340
Reaction score
6
Локација
Sokobanja
Jel nas to obavestavas da se interesujemo za njega ili cisto da nam skrenes paznju da je dobar igrac?:)
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Momak je na probi kod nas :)
Mene samo plaši da ne potpišemo Bezbradicu,a izgleda da nije nerealno. Čuo sam da dolazi u Partizan pre skoro 2 meseca, ali nisam verovao pa nisam ni pisao o tome...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Odlične vesti, jer obećanjima ne verujem, pogotovu kad su cigani u pitanju.
Bitno je da sve bude zvanično, pa da se lakše diše.

A na treninzima Dule okopava ruže. :D
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Jel zna neko šta ćemo sa centrima? Ipak ih sad imamo četvoricu, verovatno će jedan otpasti...
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.479
Reaction score
686
Momak je na probi kod nas :)
Mene samo plaši da ne potpišemo Bezbradicu,a izgleda da nije nerealno. Čuo sam da dolazi u Partizan pre skoro 2 meseca, ali nisam verovao pa nisam ni pisao o tome...

Miskov igrac, u startu velika sansa da ce potpisati. Oni fazoni, potpisete njega, pa vam dam jos jednog, boljeg, recimo onog malog Francuza.
Jedino sto vise ljudi kaze da je ona cetvrtoka iz NCAA zadovoljila strucni stab. Videcemo vec sta ce biti.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Pa i da potpisemo bezbradicu, on nece imati veliku minutazu, samo ce biti jedan igrac vise u rosteru
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
auuuu kad bi tako razmisljali i ovi nasi u fk-u,i to je on jos i francuz i sigurno mu je tesko dosta ali za 2 godine ga gledamo sa Veselim u NBA :)

@paok-partizan jel ta zastava G slikana sad u Nisu u bunkeru ili mi se cini?
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
@intruder Jeste slikana je sad u Nisu ... da ne idemo u off ubice nas :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top