Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.069
Reaction score
26.342
Локација
ante portas
Milutinovic je danas doneo neko osvezenje sa klupe.Treba ga forsirati vise.Nama trebaju ucinci igraca sa klupe i doprinosi istih.Dalo opet nista.Previse se on ceka da uradi nesto konkretno.Ja bih mu se zahvalio na kraju sezone.Tesko da ce on menjati ucinak.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Bice bolje valjda sto se tice igre. Cestitke momcima na pobedi !
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Losa igra, teska utakmica i teska pobeda u onom stek-gnezdu drzavnog projekta.. Vidi se da su igraci ispraznjeni, na pola puta do (ili od) depresije, a iskreno nije im ni cudo. Ono sto je klub postavio kao najbitnije nisu ispunili, a slusajuci i znajuci sta nas ceka... Treba stvarno pronaci motiva i optimizma.

Neko je dobro primetio, informer, telekom, DIS... :puke.

Interesuje me zasto npr Vanja Marinkovic dobija sve manje sanse, u pocetku sezone mi je delovao da moze da ima nekih 10-15 minuta na terenu. Video sam ga kao ozbiljnu opciju naredne sezone, pogotovo uzimajuci u obzir finansijsko stanje u kom se nalazimo.
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Ајде што имају толико спонзора, него су међу њима и ДИС и Идеа.:prekrsti

То још нисам видео, нека нова врста здраве конкуренције.:buhaha
 

Head_Hunter

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
706
Reaction score
17
Локација
NBGD
Ајде што имају толико спонзора, него су међу њима и ДИС и Идеа.:prekrsti

To je zbog armije navijaca iz predgradja,potrosaca u pomenutim firmama.....jucerasnja utakmica za brzi zaborav,tolika bezvoljnost i ne organizovanost nije do sada vidjena od naseg kk-a,sta je uzrok tome stvarno nemam pojma,zasluzili su trening u 6 ujutru
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.790
Reaction score
55.731
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Milutinov-FMP.jpg

Placeni covicev navijac u pozadini gleda utakmicu svog gazde koji se predstavlja kao verni zvezdas sto je dobio stolicu u glavudzu onomad :buhaha
Inace navijacki staz mu je otprilike ko od nekog ultras klinca sa Juga tu negde od kada je obama na vlasti. :D
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Ma sjetite se proslog meca sa njima. Ja sam zadovoljan. Nakon svega, glavno je da smo pobjedili, da se niko nije povrijedio i da je cak i Dule mogao da vidi da li i koliko moze da racuna na neke sa klupe. Nadam se samo da ono sto su prikazali sinoc nije najbolje i jedino sto mogu.

Bravo sa Mitrovica.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.069
Reaction score
26.342
Локација
ante portas
Jel ovaj Giordijev fer play vazi i za Evrokup? Los pokusaj kopiranja Uefe.Uefa makar daje sansu i La Valeti i Skendiji da udju u LS i zarade.Spanski ciganin Bartomeu i njegova administracija samo traze,nista ne daju.Evroliga postoji zbog njih i bogatih koji ih placaju.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.525
Reaction score
23.598
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Hvala na odgovorima.

U velikoj dvorani smo poslednji put igrali u sezoni kad je Lazme igrao za nas, a u maloj, mislim ono polufinale od pre dve godine, samo nisu mogle karte da se kupe. Dzabe sam se ponadao, da bi sad mogli...
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
6 000 evra zato sto je Dule konstantovao da je sudjenje bilo tendenciozno? :prekrsti

Tacno treba svim silama poceti lobirati protiv ove smrdljive privatne lige pa nek se jebu!
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Nema prenosa na TV?

Sad provjerio, arene i rts ništa..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top