Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.898
Reaction score
10.096
Iako ni ja nisam saglasan sa natam navam, neverovatno je koliko se navode stvari koje covek nije rekao kao baza za neku kontraargumentaciju. Smesno izgleda rasprava.

Fudbal ne pratim previse, ali ono malo sto sam odgledao, kao laik, deluje mi da smo igracki ne blizu, nego 5 puta jaci od cigana, a i svih ostalih u jelen livada ligi. Znaci cist dogovor.

Sto se kosarke tice, Dule je lose procenio taktiku kako da utice na vlast da nam da novac i to je sve. Njegova bi verovatno upalila kod vecine politicara (sto neko napisa u predjasnjim postovima), ali vecina nemaju problem u glavi, iako su lopovi.

Sve je receno i svi su mahom u pravu i kolju se bespotrebno.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Ne znam vise jesam li pozelio dobrodoslicu Dzikicu, sto, ako nisam, zelim da ucinim ovom prilikom. Nek mu zapocne liepo, ako nista, nek se lijepo zavrsi na kraju sezone.


P. S. Nadam se da ova tisina na forumu pred ovako vaznu utakmicu nece biti i u Pioniru
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Hvala, samo da ne cekam opet kao ludak sat vremena napolju :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
ŠTA JE TEMA OVDE... DA LI FUDBAL ILI KOŠRKA... DA LI SPORT ILI URAVE, PREMIJER, POLITIKA!!!!

Da li hoćete da zatvorim temu?
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.512
Reaction score
23.434
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ja sam Gazda kriv, i izvinjavam se, ako trebaju kazne, dajte meni poene, bez zatvaranja teme, da ne ispaštaju svi, zbog pojedinca.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
https://www.youtube.com/watch?v=9X1_f2mtiZc

Ceo život svoj sam s njim, od rođenja mi smo zajedno moj Partizan mene je odredio!!!


U zivotu nisam imo puno zelja, ali ova sada je da se vrati onaj moj stari KK Partizan. Pekman je poceo, Dzile preuzima, a na leto se nadam da ce biti i formiran kompletno tim!!

Srecno Dzile, vrati nam onaj stari smek!


Hvala Bozicu na sve...
 

Didagrobar

Grobar
Учлањен(а)
07.05.2008
Порука
207
Reaction score
13
Lupajte poene jebe mi se moram da kazem HVALA BRACO TO SMO MI SUZE LIJU KO KISA KOLIKO VJERE I NADE U LJUDIMA DOLASKOM JEDNOG COVEKA,NEMOJTE VISE DA SE PLJUJEMO I PROZIVAMO ,NARAVNO DA BOLI ODLAZAK DULETA TOLIKO TOGA U ZIVOTU NAM JE DAO I ON I KK PARTIZAN, PODRZIMO OVE LJUDE IDEMOOO !!!!
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Ja se pitam dal neki igraci rade ovo namerno. Ovakve oscilacije u igri, ludimo bre.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.003
Reaction score
3.749
Локација
https://www.youtube.com/watch?v=ZEeUitEhonQ

Slična reakcija i Vuleta Avdalovića na kraju utakmice. :D

Vrlo bitna pobeda, koliko naravno zbog stanja na tabeli, toliko i zbog mentaliteta, jer da smo ovu utakmicu izgubili ovaj tim bio zacementirao gubitnički mentalitet koji je razvijao svakim kolom sve više dok je Pera bio na klupi.
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Srce mi je stalo... Trebalo nam je i malo ove srece, ali Dzile ce sa ovom ekipom imati pune ruke krvavog posla...
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
jel sada jasno zasto Pera ne moze da vodi ekipu.

Tosa sns kockar pretrnuo kad video da pobedjujemo,nije mu tako gazda rekao.

Bravo za Dzikica,ovo je njegova pobeda!!!
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.324
Reaction score
2.561
Локација
Humska 1
uhhhhhhhhhh, neverovatni padovi kad je skoro resena utakmica, Dzonsu mora da se smanji malo sloboda u sutiranju 5 od 19, mnogoooo, a to ce se desiti dolaskom novog amerikanca, Muric se isto ispucavao bezveze u drugom poluvremenu, bitna pobeda pre svega zbog Dzileta i konacno i da sacuvamo pobedu nakon nekoliko preslikanih poraza.

Cedi svaka cast!
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.378
Reaction score
1.143
jel sada jasno zasto Pera ne moze da vodi ekipu.

Tosa sns kockar pretrnuo kad video da pobedjujemo,nije mu tako gazda rekao.

Bravo za Dzikica,ovo je njegova pobeda!!!

Nisam ispratio, ko je Tošin gazda?

Vidi se da je šok terapija dala rezultat. Videćemo kako će se dalje sve odvijati, jer je očigledno da je ekipa limitirana maksimalno, ali da nije baš za ispadanje.

Napred Partizan!
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Ja se pitam dal neki igraci rade ovo namerno. Ovakve oscilacije u igri, ludimo bre.

Ne, jednostavno ne znaju... Ali dzaba je bilo trubiti da sa ovom grupom gradjana ni Greg Popovic ne bi puno vise mogao... Neki su liseni znanja, neki mozga, a neki bogme i kumulativno... Pa na kraju 3 jebene sekunde nisu mogli da drze Siriscevica vec je sam ko duh ostao... Opet pregrst zicera... 6 od 9 trice prvo poluvreme (ne pikam ona dva na isteku cetvrtina suta) i skok u napadu nas izvukli... Takodje necemo da se bunimo na nesviran faul nad Zizicem na +1 za nas :D

Sve u svemu nadam se da Dzile pored Vilijamsa sprema jos par pojacanja, a takodje se nadam da je ovo oci otvorilo ljudima sto se tice realnog dometa ovih 12 ljudi koji se kosarkasima zovu...
 

Stefan91

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
188
Reaction score
79
Au jbt, ovaj Jones kolko lopti uzmi sve zajebe ovim sutiranjem. Pa jesi bek bre u pm!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
cestitke Dziletu i ekipi !!! znao sam da dobijamo i kada su nas stigli..

koliko straha od pobede ima ovaj tim,mnogo ce trebati rada da se izbace taj strah iz glave..

Srecno nam bilo u nastavku ! ! !
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Bilo je na tajmautima - "ko je najbolji,Partizan,"sad ide-"SVI KO JEDAN",poklic koji me jezi,za sad se slabo cuje ali ima vremena tek je prva u nizu.Cestitke igracima.

Navijanje,alal vera GROBARI,veceras je bila evroligaska utakmica u pioniru.Ne preterujem.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top