Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Pickousti sad na RTS napao KK Partizan sa pricom sto nisu rekli navijacima da je on pomogao vise Partizanu nego FMP-u.

Taj se skroz izgubio.Toliko nam je "para dao" da ce ispasti da je on skriveni navijac Partizana,a ne ciganin.Kao sto je naprednjak,a ne radikal.Kupuje glasove onih naivnih simpatizera sa njegovim glupim pricama.Bar je njima lako,imaju i grofove i premijere....i Covice....:puke
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.115
Reaction score
4.048
Локација
Београд
Ovom prilikom želim da se zahvalim velikom gospodinu Aleksandru Vučiću za njegovu ogromnu pomoć.

Bez njegove pomoći nikad ne bih gledao Partizan koji se bori za opstanak u ABA ligi. Bez njegove pomoći je Partizan osvajao sve i igrao Evroligu jako uspešno. Hvala Bogu pa je Imperator Vučić odlučio da nam pomogne i da sad više ne moramo da se mučimo oko titula i Evrolige.

A i istina je da nije uopšte pomogao Zvezdi, to samo slepac ne vidi. Pa pre njega su ispadali iz lige i dugovali šesnaest miliona evra, a sada su prinudjeni da dovode u jednoj sezoni Sofa, Williamsa, Millera, Kinseya, Mekela, Thompsona, Micića, Simonovića, Štimca, Nastića, da produžuju ugovore svojim najboljim igračima, igraju Evroligu i zahtevaju neke licence. I tu se jasno vidi da im uopšte nije pomogao il Grande Vučić koji je 'pola svog života proveo na severu''.

Još jednom hvala velikom Vučiću na ogromnoj pomoći. Svi smo mi slepe i hipnotisane ovce i verujemo mu.

.....
....
...
..
.

Ali kako je kežual izjavio ''U fudbalu, da, Zvezda dobija 5 do 10 puta više od Partizana.'' Hahahaha, pa imamo li mi mozga ljudi? Čemu? Kako? Šta? Ne mora ni da objašnjava čovek, samo je rekao da imaju pet do deset puta više i ćao, jebite se svi.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Jebo mater, jel procitao neko ovo saopstenje kluba? Meni vise nista nije jasno.

Vucicu pederu.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.123
Reaction score
16.061
Локација
Храм фудбала
http://kkpartizan.rs/sr/vest/1805/apel-navijacima

Da li je ovo realno? Dobro niste napisali da je Vucic ustvari i osnivac Partizana. Mislim da ce ovakvo jedno saopstenje izazvati samo kontrareakciju i vec se radujem tome. Kosarkaski navijaci Partizana se nikada nisu bavili politikom, sve dok politika nije pocela da radi o glavi KK. Tako da Vucicu pederu...
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Skandal. Nece me vise biti na utakmicama Partizana...mene je sramota

VUCICU PEDERU
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.265
saopstenje potpuno razumljivo i ocekivano, naravno da zele da se ograde od skandiranja...
vucicu pederu
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Klub apeluje da prepoznaju želјu kod predstavnika države da pomognu Klubu da izađe iz teške situacije i da se, u tom smislu, uzdrže od pogrdnog navijanja i izražavanja političkih i vansportskih stavova.

Očekujem na sledećoj utakmici batinaše, infiltrirane među ZDRAVIM navijačima.

Koja je ovo diktatura, sunce ti poljubim...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Skandal..

Pickoustog je bas zabolela pesma,nadam se da ce se od sada na svakom mecu cuti pickousti pederu makar i na par sekundi
 

ImodiumPFC

Početnik
Учлањен(а)
17.11.2013
Порука
190
Reaction score
88
Ovo ce izazvati samo jos jace povike obicnih navijaca sa istoka i zapada(da ih tako na zovem)

VUCICU PEDERU!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Samo za Blic i Alo:

zyg9k8.jpg


Što se tiče saopštenja i apela... Korak napred, pa čak i dva, a onda unazad pet... Jbg, tako to ide kad je profesionalni sport u Srbiji talac Cigana i kad ti je država najveći poverilac :banghead
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.516
Reaction score
41.669
Локација
Žrnov
:buhaha:buhaha:buhaha:buhaha:buhaha
....Uz veliki lični angažman predsednika Vlade kao i njegovog Kabineta, Klub je obavio niz razgovora i konsultacija sa svim poveriocima, i sprečio blokadu klupskog računa koja bi zasigurno, ako ne ugasila, a onda znatno otežala koliko-toliko preživlјavanje kluba i njegov opstanak u formi kakvu znamo i na kakvu smo navikli.
.....uzimajući u obzir i činjenicu da su navijači Partizana, koji svake nedelјe pune hale i pružaju frenetičnu podršku svojim navijanjem, uvek pronalazili način da igračima uliju dodatnu energiju prilikom utakmica, Klub apeluje da prepoznaju želјu kod predstavnika države da pomognu Klubu da izađe iz teške situacije i da se, u tom smislu, uzdrže od pogrdnog navijanja i izražavanja političkih i vansportskih stavova.
u potpisu V. Grkovic

Ima jos jedna utakmica u ABA ligi za ovu sezonu, gostovanje, tu je bezbedan.

Ostaje domacica, a tu ce se prekidati utakmice I verovatno prazniti dvorana, a mozda I kaznjavati klub utakmicama bez publike.

Nista, stajacemo I ispred Pionira I pozdravljati premijera
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.640
Reaction score
979
Локација
Морава
Све је ово само зато што нисмо пустили цедевиту :roll:

Срамотно саопштење.
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Picka vam materina svima u upravi umesto da neko napadne coravog sto se sprda sa istorijom kluba, oni brane ovog bolesnika. E pa smradovi ima da vicem i u hali i na stadionu i na ulici, zato sto je sujetni bolesnik, sto mu je brat olos koji otima firme, sto mu gazde kafica i trafika rade po najjačim drzavnim firmama, sto sam iz beograda i znam milion ljudi i svi oni najgori iz osnovne skole i gimnazije danas voze drzavna kola, bahate se, jedu po durmitorima i fransevima koje vi otimate. E zato ja tebi zvizdim i vicem ti da si peder, jer je sramota kakav si sljam nakotio oko sebe, kakvu si vojsku napravio da te brani po stadionima i ulicama, kakve si privilegije dao bahatnicima iz komunalne policije. Najvise me boli ovo sto radis mom klubu, preko nekih mediokriteta iz tvoje partije kojima si dao da vode klub kao svoju prciju, ali da nije samo to nije, nisam ja maloumnik koga ces da kupis jeftinim trikovima, vidim sve sire. Tako da kod mene i dalje ostajes peder i bolesnik, a za tvoje sluge koje citaju ovo i znajuci kakva je zemlja znam i sta moze da se desi, ne pretim ti, boli me kurac i za tebe i za tvoje zdravlje, radi sta hoces, neces duze od tri-cetiri godine, ali dozivecu da ti vidim ledja pederu bolesni. A ti pekovicu i bericu terajte se sesto picki materini, idite u zeleznik na rucak
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Vi sto hocete da pevate bolje da ne dolazite nego da stetite klubu.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Dal mogu ja i dali se racuna da kao Makedonac i osoba koja ga zabole i za sVucica i ostalu cigansku bakru uzviknem


VUCICU PEDERU.DUVAJ ga ALEKSANDRE.

Valjda se na mene nece naljutiti.
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Статус
Затворена за писање одговора.
Top