Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Neka naprave ko im jebe mater. Nek izadju i igraju finale sami sa sobom. Neka se i ugasimo. Znamo ko smo i sta smo, koliko smo veliki i da ce ovo zlo kad tad proci. Svi u Pionir i iz sveg glasa da jebemo i vesnu i coravog i decu mu i unucice. Kad nas je ovako sjebao i unistio, nase je pravo da pokazemo zube. Oooo corava pudla grobarima kurac ce da dudla, a njegova vesna lizace nam jaja dok je svesna. Nase je pravo da ne cutimo i branimo svetinju. Ko ne dodje u sredu, ne mora nikad vise da se pojavi u pioniru
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
A Aleku?

Jel njemu dozvoljeno?

Ti se zajebavaš, ali ovo je jako važan momenat za nas. Oni će da napuste utakmicu, ako budemo skandirali.
Onda ćemo finale da igramo bez publike.
Uz skraćen roster upotrebljivih igrača i umor, male su nam šanse...
Naravno da će biti skandirano, teško je ljudima objasniti.
Kad se nađe neko da gađa upaljačima sudije na evroligi, naravno da će u sredu da se skandira, ljudi ne znaju da kontrolišu emocije i ponašanje...
Moje je da kažem svoje mišljenje, iako znam da time ništa ne postižem.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
ja se uopšte ne zajebavam, lepo pitam....

I šta ako napuste? Misliš mi ćemo da izgubimo utakmicu?

Jeste vi svesni da oni mogu da nas kazne i ako budemo vikali: NApred Partizan zbog, recimo, ometanja protivnika...

A šta misliš šta će biti u finalu? PRvu su oni domaćini, naši će naravno naći načina da uđu, krenuće sa Čović Vesna i kazniće nas za sledeću koju smo domaćini da igramo bez publike...

Nama su ovo jedine prilike gde možemo ološu, ali ovim našim seka-persama u klubu da pokažemo šta mislimo.

Jbg, Kecmane, meni ne trebaju dozvole za vikendicu na Zlatiboru i mogu i Nebojši, i Vesni, i Aleku da jebem sve uzduž i popreko. Pa ako će Partizan zbog mene da izgubi titulu - pa neka je izgubi.
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
Ko sa đavolom tikve sadi (igra prijateljske i ide na ručkove) ovakvo nešto i zasluži. Sraman pristup igrača. Nadam se da je ovo konačno otrežnjenje da sa pudlicom nema sportske priče. Tu samo može partizasnki stil da prođe. Ajmo sad da im pokažemo Kadinjaču.
Ovo do kraja sezone da časno izginemo i pročešljamo svoje redove, da se očisti žito od kukolja, pa i ovaj blam današnji da dobije neki smisao. Što se tiče skandiranja na sljedećem meču treba nešto afirmativno da se smisli za ćokijevu fuficu i providno ironično da dokažemo ko je avangarda i da se posprdamo sa njima.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
I da aplaudiramo sportski pri svakom njihovom košu, a na kraju da zahvalimo premijeru što nam je omogućio da igramo finale sa evroligaškom ekipom.
 

Злаја

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
712
Reaction score
11
sramota, fk sam prestao da gledam, od danas i kk, ne mogu vise da kidam zivce, nek osvoje ligu ne interesuje me vise nista, izgubiti od fmp-a koji ima prosek godina igraca oko 20, a mi 5 stranaca, domaceg igraca cestitog nemamo niti nekog mladjeg koji ce da eksplodira, ajd Novica se vratio, ovo sve propali igraci koji nemaju gde da igraju pa su kod nas dosli, dobro izuzimam i Cedu, kakvo bolenje kurca, a Pekmen nek ide sa Covketom na rucak i nek igraju prijateljske sa njima...
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
ja se uopšte ne zajebavam, lepo pitam....

I šta ako napuste? Misliš mi ćemo da izgubimo utakmicu?

Jeste vi svesni da oni mogu da nas kazne i ako budemo vikali: NApred Partizan zbog, recimo, ometanja protivnika...

A šta misliš šta će biti u finalu? PRvu su oni domaćini, naši će naravno naći načina da uđu, krenuće sa Čović Vesna i kazniće nas za sledeću koju smo domaćini da igramo bez publike...

Nama su ovo jedine prilike gde možemo ološu, ali ovim našim seka-persama u klubu da pokažemo šta mislimo.

Jbg, Kecmane, meni ne trebaju dozvole za vikendicu na Zlatiboru i mogu i Nebojši, i Vesni, i Aleku da jebem sve uzduž i popreko. Pa ako će Partizan zbog mene da izgubi titulu - pa neka je izgubi.
I ja mogu da im jebem sve uzduž i popreko, što i činim. Ali, mislim da je to sada kontraproduktivno. Nemam iluzije da će moje mišljenje na nešto uticati ili da je bitno.
Mislim da dok god imamo šansu za titulu, treba da pokušamo da uradimo sve što je do nas.
Posle prošle utakmice smo kažnjeni sa 360 000 hiljada, iako je maksimalna kazna za verbalni delikt navijača 60 000.
Prilično sam siguran da će u nedelju biti prazan Pionir.
Stvar je prioriteta. Meni je prioritet titula, a ne pišanje uz vetar... Nismo u poziciji da se kurčimo.
Mislim, možemo - al na svoju štetu.
 
Последња измена:

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Ma šta bre da ćutimo ?????

Jebati mamu od početka i sve po redu !!!!!

Voleo bih da osvojimo ovu nebitnu titulu ,ali samo zbog Džileta ,a inače me zabole tuki .

Neko je već predložio . Ukoliko nas kazne , samo iskuliramo finale ,pa nek se cigani ludaci vesele zajedno sa svojim mentorima i ćoravom nakazom . Takvu titulu i zaslužuju !!!!
 

Yossarian

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
165
Reaction score
377
Zbog slozenosti situacije i dobrosusedske sportske price vreme je za: "Vucicu seceru" i "Covic Vesna biiiip-bip-bip-biiiiiiiiiiip"
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.571
Reaction score
3.393
Zbog slozenosti situacije i dobrosusedske sportske price vreme je za: "Vucicu seceru" i "Covic Vesna biiiip-bip-bip-biiiiiiiiiiip"

Pa kad je "Uzalud trud" posle prve strofe prelazila u "Partizan le- ole- ole"..., nisu nam strani takvi prelazi, valja pokusati.

Sad ozbiljno, ko u sredu ne jebe mater coravom patuljku i psihopati pickoustom, nek ne ide na utakmicu. Napustice teren? Supickumaterinu!
Ne postoji osnov da nas zbog toga kazne za u finale, ali ne sumnjam da hoce. Pa tek onda ne izaci na teren zbog te kazne.
A i sta kurac finale, sa ovom igrom i pristupom, bolje da ih bar muski oteramo u kurac nego da gledamo kako nas ponizavaju.

P.S. Sve ovo vazi ako nismo namerno pustili ovu, da bi se u prijateljskoj trecoj sa njima uigravali za finale.
 
Последња измена:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Skandirali, ne skandirali, mi titule nećemo osvojiti, jer nam neće biti ni dozvoljeno, a kako smo danas odigrali, i da se niko iz vrha države ne meša, šansa za titulu je ravna nuli. Prema tome skandirajte šta god hoćete.
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
U sredu svako kome je stalo do Partizana ne sme da skandira Vesni Čović.
Oni će da naprave prekid i sranje ako bude skandirano.

ako nabavim pare da dodjem na utakmicu GRLO CU ODRATI OD SKANDIRANJA !
mozda bi bilo razumno da cutimo i izbegnemo kaznu ali isto tako je bilo razumno ne usprotiviti se turcima nemcima , ne ubiti ferdinanda pa je opet uradjeno kontra razumu - sledis srce i svoju ideologiju u ovom slucaju Partizan, ako je tebi vaznija titula od protivljenja i pokazivanja revolta ovom zlu onda verovatno ne bi imao nista protiv da se odradi fuzija npr sa megom pa budemo "Mega Partizan" Sremska Mitrovica
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
A titula je bitna a u pički materinu.
Sveli su nas na nebitnog činioca u srpskoj košarci i sad je kao Srpska titula važna.Nešto će da promeni,jes.
Oni su svoj posao odradili igraju Evroligu,sve su već pripremili da je igraju i narednih godina i da mi ne možemo ni da pokušamo da ih ometemo u tome.
Srpska liga im je NEBITNA.
Jedino što im je bitno je da nas što više ponize.
Dal tako što će finale igrati njihov prvi i drugi tim,
dal što će nam zabraniti da igramo finale zbog nesportskog ponašanja,
dal što će napustiti polufinale i tražiti da se finale i neigra,
dal tako što nam zabrane da igramo sa publikom dok će pred njihovom da nas vređaju,
dal tako što ćemo svi da se sagnemo i priznamo da je Čović legenda,
dal što će Vučić tražiti sportsko navijanje,
dal što će agenti po Pioniru tući sve koji skandiraju protiv Čovića,
dal tako što će se klub ograditi od takvih navijača i reći da to nisu navijači Partizana.

Možeš kako hoćeš,samo treba odlučiti kako dalje.
Samo mislim da smo mi u oktobru već odlučili da se sagnemo.
Tako da mogu da nastave i dalje i da bez veze ne dižu kao tenziju da se KK Partizan za nešto bori,jer ne bori se za ništa.Kad počnu da se bore onda ćemo moći da krenemo za njim.
Ovako ostaje samo navijačko skandiranje.A po svemu sudeći sledeći korak je menjanje svesti da to više ne treba raditi.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
evooo rrresenjaa

Ponovo imam resenje: neka danas Pre'shednik i pudla odu negde na granule da se naruckaju, pa usput eto i neka se dogovore sta moze da se poskandira u zamenu da oni ne zapinju u trecem mecu. Ako Dzile ne udje na centra ja ne vidim kako da iskontrolisemo skok protiv ovako mocne ekipe.. i jos nesto, daj da se vidi sa Miskom da mu damo Marinkovica a on neka nam da Rasica pa da imamo bar jednog normalnog beka.. havarija.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.502
Локација
Topèidera lepša strana
Mučno je bilo gledati ovo večeras. Svi znamo kome treba da se zahvalimo, još jednom i od srca u Pioniru!
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Malo boli kurcobolja pojedinih sto ne grizu od prve sekunde meca. Dovoljno je jedan da nije dovoljno organizovan i citav tim trpi i ispasta zbog istog tj. njegovog propusta ma koliko njegovi saigraci bili motivisani i pozrtvovani. Zaboravljate koliko smo limitirani i koliku zelju oni imaju da na pobijede, ponize, iznerviraju, nadigraju... Zaboravljate koliko je ovaj tim supalj. Daleko od toga da su oni neki tim. Skup poluigraca i da jako je tuzno sto nas dobise. Neki pominju prije meca +20,+30,a mi ih jedva dobismo prosli mec, jer nas uvatise sudije i kontraritam i niko ne zna kako ih dobismo sem na suvi kvalitet i koncetraciju. Sto se navijanja tice navijati se mora... Zabranjuju stare pjesme...mozda da smislite nove hitove da ih zbunimo na pocecima pa kad im kazemo evo vam ga bice im kasno... Ne dajte se pasjim sinovima. Moralni gmizavci su nas oslabili i pisu saopstenja...koliko to lici na prosle sezone samo drugog kluba. Da,svi znamo da taj vodi dva kluba i pise saopstenja,jer moze. Ima blagoslov glavnog vrhovnog nadasve onog koji dijeli pare tamo dje mu srce iste i za davno nanesenim bolom. Uzdam se u Dzila i njegovu magiju. Drugi nam niko ne moze pomoci. Ne stedite grla i zvizduke na svaki njihov napad,a na nase gromke aplauze ma kako se oni zavrsavali cak onim srljanjem u reket i Boze pomozi dodavanjem. Odavno Pionir ne vidje 7 000 u crnom.
Crknite zgadio i olosi ciganska olako zaboraviste vase djetinjsvo i debelog djavola u crnom sa bijelom kosuljom i ogromnim mudima koje nikad necete imati ni vidjeti. A vratice vam se sve ovo da kad krene necete vidjeti pehara 20godina. :pickaciganska



:napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top