Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.343
Reaction score
2.806
Kome i nije bilo jasno, sada mu jeste što se tiče suđenja. Vilijams ne iznenadio, nego obrnuo.
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Boli u pm... Odavno me neki poraz nije bas ovako pekao.. Ni ovo gazenje od 30razlike... Ovo je jebena karma. Kad imaju i budzet i igrace i klupu i sudije, pa jos na to i srecu... Tuga :cry::cry::cry:
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.539
Reaction score
4.223
Локација
Ljubljana
Yebiga, ne može se protiv sreće i sudija :(

Napred Partizan :napred Partizan
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Vrti mi se u glavi majke mi...

Prvo nepostojeći faul Vrapca a onda i Williamsa. Sudije su nas sekle celu utakmicu ali kompletan zadnji minut je prevršio svaku meru! Džile mora na konferenciji pomenuti, ne pomenuti već posvetiti pola priče o ovom sudjenju.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Onaj "faul" nad Cirbeson je skandal! Mada i mi smo se izglupirali u zadnjoj cetvrtini za medalju... Samo da nas sad ne nabiju u trecoj sa nekom rekordnom razlikom i ova sezona se moza smatrati i uspjesnom, s obzirom kako je pocela.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Sreca prati hrabre.Mi nismo bili hrabri.

Ogromna bruka za igrace.Samar od -31,pa onda jos jaca samarcina zbog povratka cigana sa skoro iste razlike.Obrazi bride.Sudije ih malo pogurale,ali nisu sudije krive sto u 4/4 za 7 minuta das dva kosa.

Serija je gotlva.Ovo ne bi preokrenuo ni Klivlend.
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Oni su kvalitetniji, daleko skuplji tim. I pored toga, imali smo ih. Uzasna poslednja cetvrtina. Novica koji je kroz karijeru osakacen povredama, pokazao i sta je kvalitet i sta su muda, problem je sto vrlo malo takvih imamo u timu.
Ipak, podrska momcima, pruzili su koliko znaju i umeju.

Ocekujem da nas zgaze u trecoj, jurice bolesnici veliku razliku, a ovi nasi su posle ovoga psihicki gotovi.

Isto tako ocekujem da se klub obrati javnosti saopstenjem i zahvali premijeru za "faul" nad onim glavonjom. Jos jedan od njegovih velikih uspeha, da sudije sude posteno i fer.
I da se izvini zbog vredjanja premijera od strane navijaca.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.521
Reaction score
41.751
Локација
Žrnov
Nemam snage o suđenju. Ovo je kao da izađeš na meč sa bokserom koji je dve kategorije iznad tvoje, a sudija ti još veže jednu ruku.

18 penala više od nas izveli!!!!

nemam iluzija da će se trener ili bilo ko oglasiti... što bi jedan kolega forumaš danas "briljantno" zaključio: čemu oglašavanje kluba?
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Nema se šta zameriti igračim, odigrali su muški. Džile je podbacio u poslednjoj četvrtini, uz 2 ključne greške: Morao je ranije da traži tajm aut, a ne posle 4 i po minuta, i morao je Džonsa ranije da vrati jer su ovi pocrkali dole. Treća greška je bila iznuđena, a to je Aranitović preko koga su nas useravali u poslednjoj četvrtini, ali nije bilo puno drugih opcija.

Suđenje je u drugom poluvremenu bilo tendenciozno, ali se Gudurić pobrinuo da to ode u drugi plan. Ukupno gledano, jedan tužan, bolan i nepravedan poraz. Mislim da se ne možemo oporavati od ove spektakularne tragedija, i da se ova serija završava u utorak.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Bog sve vidi, bozja volja, cudni putevi gospodnji

Ne verujem u boga, al ako ga ima, jebem ga u sred supka usranog ciganskog.

Bravo momci... Nije moglo vise izgleda...
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
momcima se NE SME zameriti NISTA.

odgovornost je namenjena onom koji vec, ja mislim 5 put ove sezone, NE ZNA sta da radi u praznim minutima ekipe. ne pravi niko faul iako smo ih imali samo dva nacinjena do 5 minuta pre kraja. nema raspodeljenu odgovornost medju igracima. ne stavlja vilsona na klupu kada je u minus fazi. nema AKCIJU, SPECIJAL kojim ce pokrenuti stvari. TOTALAN PRAZAN HOD, koji deluje na igrace da gube samopouzdanje. SETITE SE DULETA, sta je radio u takvim situacijama.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.672
Reaction score
2.868
Локација
Humska ulica
Koji nam je kurac trebao da ulazimo u finale ove godine...sve najgore stvari nam se izdesavale ...te 30 razlike te ovaj horor veceras...uzas... :banghead
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Partizanska borba sa nadmocnijim protivnikom.
Bitka izgubljena.
Rat nikada necemo izgubiti.
Dzile i ekipa kao prava vojska.
Ponosan sam na njih.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Jeste sudjenje lose ali nisu sudije ktive sto mi 6min nismo dali kos.. novica ubica kao nekad..
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Bromazepam 6mg ,pa na spavanje. I ovako pijem beta blokatore i lekove za pritisak,na grudima mi je slon.

I ovo će se jednom lane zvati.

Protivprirodni blud je navijati za njih.

Barem da ga je Džile doVatio.

Ljubav boli, a ovaj ljubav između partizana i mene (nas) zna da boli baš u PM.

I ovakve kakvi smo,moraju da nas krade da bi dobili.

Kao što sam jednom rekao, mi smo eksperti da sam sebe sjebemo.

Sve na kurac, Partizan je šampion.

uuuuuuufffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff boli jbte
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.521
Reaction score
41.751
Локација
Žrnov
Pa gde si ti nama iskompleksirani Laziću?

Još ti guza traži?!

Pa čekaj, malo smo se umorili da vas krljamo, i vama kurvama je potreban odmor da se oporavite...

Bićete vi opet naša radodajka, samo polako...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.126
Reaction score
16.076
Локација
Храм фудбала
Da iskoristim priliku da se dvojcu sa arene najebem svog zenskog poroda i bliznjeg i daljnjeg.
Koliko glup i ogranicen moras biti da konstantno potcjenjujes i da se sprdas na racun Wilijamsa.
I bio bi vise red da se neko i iz kluba posveti ovom pitanju i najebe majke milosne ovom dvojcu, nemojte bre dopustati da se svakakve ciganske dzukeletine zajebavaju na nas racun.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Momcima svaka cast, ne moze se vise traziti od njih, limit je limit. Ako uprava i ovu kradju mudro odcuti, treba vidjeti da se kao zvanicna numera KK izabere " cuti dok te karam " . Kakav ac/dc I picke materine
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top