Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Srecom,dovoljno tugo je bio tu...Usadio tu grobarsku krv.....Edo,Cedo,Novice:respect
U duhu dobrosusedskih odnosa odstraniti za sva vremena svakog koga je ON trenirao(dotakao rukom).....
Sta ceka ove momke Bog Sveti zna!U glavi mi je momenat kada po recima picke sa Arene "zirbes sklanja velickovica(naravno nije faul)"......
Mamu vam krezubu jebem,seme vam se lopovsko zatrlo....Nekada,ne tako davno Obrknezevic je bezao iz zemlje nakon sudijske kradje....Ah,da....On je tada bio tu,imao je armiju vernih.......
P.s.Ako neko zna,imamo li u juniorima neko dete samo loptu da prenese?
:napred Partizan
 

ld79

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
172
Reaction score
24
Локација
Beograd
BRAVO MOMCI ZA POBEDU PROTIV vUCICEVE CIGANSKE DRZAVE!
:partizan_fan:
SMRT FASIZMU SLOBODA NARODU!!!
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Bravo!

Nije bila neka košarka ali dobro, važna je pobeda.

Za sledeću samo Ubica da pripazi na faulove, Darelu dati veću minutažu a Vilsonu manju. Jeste da je ono na kraju posledica sudija ali on greši tokom cele utakmice. Treba srce da mi pukne svaki put kad njemu daju da prevodi loptu.

Kad nas ovako jadne ne mogu lagano da dobiju 3:0 onda i ne zaslužuju titulu. Napred momci :BB
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
AAAAAAAA POBEDAAAAA

Cestitke momcima na pobedi. Ovo se trazi. Borba i samo borba.

Nisam se oglasavao posle prve dve utakmice jer mi je bilo bas tesko. Sada mi je pao kamen sa srca. Neko olaksanje osecam.
Sledecu samo jako i hrabro, pa sta nam Bog da. Sto kaze Edo, nisu vanzemaljci.

Ostaje mali zal za proslu, ali sto kaze kolega gore, ne bi nam dali ovu da pobedimo ni u ludilu...

Jel ima neko u nasem klubu koji bi mogao da ucini nesto da nas zastiti od ovolikog lopovluka sudija? Stvarno je prevrsilo svaku meru ovo na kraju...

Idemo dalje, nema predaje. NAPRED PARTIZAN!!!
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Mislio sam da veca kradja posle one u drugom mecu tesko moze da se desi ali ovo veceras ni Dzesi Ovens nije dozivio u Berlinu. Mislim da je poredjenje skroz na mjestu.
 

Yossarian

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
165
Reaction score
377
Bravo momci!!!

Sad se tek vidi znacaj kradje iz prethodne utakmica.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.454
Reaction score
38.240
Ekipu koja je ne tako davno bila na pragu ispadanja iz ABA sudije moraju da kasape kako ne bi vodila 2-1 protiv premijerove kurve.

Bravo momci! :clap
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.532
Reaction score
4.166
Локација
Ljubljana
Oće li Cvele da bude spreman za sledeću?
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.378
Reaction score
1.143
Pozdrav za premijera, igrace FMP-a, Telekom Divu, Grofa Bozovica, coravu pudlicu, komentatore sa arene, ciganske sudije, Vesnu C :*

Mala isravka. Uz Vesnu Č. ide ovaj smajli: .I.

Ne mogu ni da se radujem, jer je ovo težak kriminal šta je Partizan preživeo. Sekta ciganska.

Teraj dalje... Šta god da se dogodi do kraja, ovi momci su pokazali sve što je iko tražio od njih.

Nema predaje! Mi smo Partizan, a ko su oni?
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.500
Reaction score
13.629
Локација
tamo daleko...
Rekao sam da dobijamo ovu. Novica brat moj grobarski!

U zivotu nisam video veci kriminal u sportu, u zivotu. Klub mora da se oglasi, napraviti pritisak, dobiti ih sledecu, pa u petoj reci ili je pola hale nase, ili ne igramo, ne igramo majku vam jebem. Ajde prenesite ovo ljudima iz kluba, neka pokazu muda, u petoj utakmici nasih navijaca mora da bude kao i njihovih, ili NE IGRAMO.

Saopstenje mora da padne, Vilson je gresio, ali su ga bukvalno sakatili, ovo je sramota. Nenormalan kriterijum u zadnjih 5 minuta, stvarno nikada nisam video takvo otvoreno navlacenje u kosarci. Znam da nije trenutak za kritiku igraca, ali malog ....... Aranitovica je trebalo najuriti kada je onomad tvitovao neke ciganske poruke, decko zasluzuje samo takve batine.

Bravo momci, bravo majstori, vi ste mudonje za ove preplacene picketine sto igraju u klubu ubice premijera.

OOOO PARTIZANE, jebi gazi kurvu dok ne svane.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.349
Локација
Žrnov
za prijem kod mandatara ne znam, ali otkazali su okupljanje na Kalemegdanu..
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.232
Локација
GG 1978
Ovo je najkriminalnije sudjenje koje sam video u svom zivotu. Picka im materina smrdljiva, poltronska, ciganska.
Cestitke momcima i treneru na pobedi, nadam se borbenom izdanju Partizana i u 4. utakmici.

Ens +1
Igrao sam 15 godina i gledam košarku 35 godina ali ovakvo sudjenje, ovakvu kradju nisam nikada video..

Bravo momci..kapa dole za srce !!!

:napred Partizan:napred Partizan
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Uvela su govna fasizam na mala vrata u kosarku,tacnije u sport uopste.
Zamisli,jebote kako smo izgubili,a vodili smo 20?
Mozemo i 50 da vodimo,sa onakvom odbranom i fasistickim kriterijumom sudjena, i to bi ispustili.
Sta ti je jebena propaganda i spinovanje,polovina pljuju Vilsona zato sto gubi loptu kada ga onaj musavi govnar gura sa ledja,jer su zaboga smejali mu se komentatori sa arene.
Moze pljuvacina po njemu,za nesto drugo ali ne i za taj detalj.
Te rekordna razlika,te kurac,te palac,a da im nije bilo sudija sada bi imali mec loptu.
Jebeni limeni mandovi.
Sledecu ako nas budu ovako otvoreno krali,a hoce sigurno,gepekuj sudije i prekidaj fasizam u sportu.

Da li moze neko da zamisli sta nas ceka u eventualnoj majstorici,pred hordom isfrustrirano,iskompleksiranih cigana?
Pa tu ce kriterijum da bude kao u sumo rvanju.
Zato lepo sledecu da ih prebijemo,i njih i sudije, i prepostenu pudlicu,i a u kurac i sport i muzika i obrazovanje:D I NEK SE NOSE U TRI LEPE PIZDE MATERINE

PIVO ZA CEO FORUM
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.473
Reaction score
2.255
Pojeo sam gomna mislio sam da se danas zavrsava prvenstvo ali serija se nastavlja ,ovogodisnji skor je 3 3 u pobedama.Velike cestitke za pobedu nasim kosarkasima sanse za majstoricu su porasle.
 

aleksagrobar94

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
13
Reaction score
4
Ako je svima iz Partizana odgovaralo sudjenje na proslom mecu (a ocigledno da jeste, posto se niko nije zalio), realno je bilo da se sa nastavi na isti nacin. Nadam se da je svima jasno da od titule nece biti nista, pa makar Milija Delija morao da sutira na nas kos.
Ovo sto su veceras nasi igraci uradili, treba iskoristiti samo za jednu stvar- sledeci mec ne treba da nam bude cilj pobeda, vec da se na pravi nacin zahvalimo premijeru za sve sto nam je omogucio.
 

kele

Početnik
Учлањен(а)
18.11.2007
Порука
19
Reaction score
11
Snimke zadnja tri minuta ove i prošle utakmice poslati FIBA komisiji za sudjenje. Klub neće sigurno to uraditi... Trabalo bi neko!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top