Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.500
Reaction score
13.629
Локација
tamo daleko...
Ovde treba kratko na odgovoriti. Klub ne moze, dajte na sajt.

covicu PICKO jebemo ti sve.

Samo da nas podsete kako je sve neregularno bilo dok smo ih na terenu silovali godinama, kakav pritisak odmah prave mamu im gurbetsku jebem, i njima i bolesniku vucicu koji im je ovu bahatost omogucio. Mafijaska pudla je zlo, i samo cigani maloumni mogu takvog skota da progutaju.

Niza su rasa.
 

draguljcejms

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
17
Reaction score
0
da nema neko snimak drmanja koseva u zelezniku ne mogu nigde da nadjem
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Ali jedan komentar moram da ciriram
"Iz Mordora se retko ko vratio pevajuci ali ovolike suze jos nisu vidjene...."
Ja sam nekad cigane smatrao malo normalnijim,ali kako im je ćoravo govno ispralo mozak da im je takav gad postao idol:pop:pop:pop neznam.
Srećan sam zbog pobede,ali sve ovo posle utakmice NEPROCENJIVO.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Nikako na ovo ne odgovarati. Ali nikako.

Šta mislite da je cilj ovog saopštenja? Da kao se pokažu oni čisti a mi u blatu? Nema od toga ništa. Cilj medijskog manipulanta je da nas uvuče u blato gde se kao i svaki vepar jedino snalazi. U tom ratu normalni ljudi nemaju šta da traže. Odgovor da dobiju na terenu, odgovor da dobiju u nekim novim sponzorima, to je ono što ja kao navijač Partizana tražim od Uprave kluba.

Čovića i njegovu suprugu, klasične attention whore osobe, će više zaboleti naše ćutanje i rad i na terenu i van njega, a prepucavanje bi sa njim nama kao klubu moglo samo da šteti.

NIKAKO SE NE SPUŠTATI U NJEGOVO BLATO
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.517
Reaction score
4.794
Локација
Na vještičinoj sisi
Ali Dule je neizostavan kod ovih klosara. Sta znaci 13 puta za redom...komsinica ne zaboravlja ko ju je razvalio i priziva opet redaljku. Pa red je da to ponovimo u Nisu.
:napred Partizan
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.954
Reaction score
7.976
Sve cestitke na borbenost i pobedu. Neverovatna borba, energija, dobar sut.

A, ne, Krstic ne bi odigro bolje tih 5-10 Lukicevih minuta...
Realno gledano Bircevic i Novica ima dusu da ispuste do kraja sezone ako mora da se forsiraju ovako svaku utakmicu.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Hahaha!

Izuzetno mi je drago dok citam saopstenje mentalnih bolesnika iz Zeleznika, sto samo pokazuje da ih jucerasnje silovanje, podseca na neko prosle vreme, dok su bili nista drugo, nego prostitutka za opstenje. Cuj, "veliki klub kakav je crvena zvezda mts..."Hahaha!

Sad, samo jos jace jebati mater covic vesni-kurvi ciganskoj, nebojsi covicu-ubici premijera, aleksandru vucicu-psihopati!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Umislila stoka da je nedodirljiva...sinocnje spustanje ih je bas zabolilo... kao sto je neko rekao na forumu prije neki dan...uvijek ce igrati kao picke protiv nas bez obzira na odnos snaga... Jebes paok....spremiti se za kup da probamo i tamo da im napravimo sranje iako ce oni angazovati logistiku u maximalnoj mjeri.
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
cigani se vec ogradjuju za kup ako im lose krene!!!:pickaciganska
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.299
Reaction score
18.605
Локација
Kej Republika
E sad mirne glave. Dan posle.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Jebi gaduru!!!


Odlicna partija, borbena, u meso, u glavu, medju oci. Birca bas iznenadio. Jebao nas je skok, ali smo izdrzali. Vanjica je ubacio sta je trebalo da ubaci, Novica vukao ekipu. Svi su kidali. Hecer sto vise da koristi ulaz, ne mogu mu nista.

Idemo dalje, po levicu.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.111
Reaction score
15.922
Локација
Храм фудбала
Screenshot_2017_02_06_19_26_00_com_quoord_tapata.jpg


Kakvi su oni kraljevi :D

Ne moze im nista promaci
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Nesumnjiva aluzija na sex:buhaha:buhaha
Pa njima je i Vanjina trojka aluzija na grupni sex.Navika je čudo.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
827
Reaction score
2.860
To je nas trol....verujte mi ;)
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.414
Reaction score
4.485
Odgovorili bi nasi na saopstenje cigana ali ne znaju na kojoj su adresi i koji im je PIB... sa twittera :buhaha
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.111
Reaction score
15.922
Локација
Храм фудбала
To je nas trol....verujte mi ;)

Ima jos jedan posle, koji je sav odusevljen sto je ovaj to primjetio, jer i on misli isto.
A ne vjerujem da je neko nas, jer je napisao ogroman tekst sa gomilom gluposti, gdje prednjaci ova izdvojena.

Jos nam samo treba da neko kaze da je na onoj slici Vesna :confused
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
827
Reaction score
2.860
Ja ti opet kazem da mi verujes da jeste... :wink:
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
...pa dobro, ako si tako siguran, ne razotkrivaj čoveka (ili sebe) ;)

brišite sve ove postove
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top