Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Vjerujem da CB misli na stevanovica a ne avramovica(potpisao za vareze).

Ne znam sta Krle planira u karijeri znam da je efes raskinuo sa njim nakon povrede.
Sa njim novicom i amerom na 1 ne vidim nacin da ne budemo u prve dve ekipe
 

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
Najvece pitanje ce biti resavanje i pozicije 3. posto Muric ide 90 posto...Sloba Jovanovic ce dobiti veliku sansu tokom priprema i tokom sezone..u razgovru sa nekim klincima njegovim vrsnjacima rekose mi da je Pekovic I Dzile odusevljeni sa njima...mada sam ga i ja gledao uzivo zimus,mali ima stos ,vic,prodor,sut.totalno je klasa za to svoje godiste i ogroman potencijalll,ogroman..mora da radi na odbrani . Ja ne znam sta treba da se desi da ovaj decko ne uspe i postane za koju godinu prva opcija na 1-2 :roll:

Majstorovic ako dodje onda ce se traziti jedna teska 5...posto cemo imati na 4-5 majstorovica i Bircevica i navodno Koprivicu (ima brutalnu fiziku i motoriku ali sa osecajem za igru je na VI )

Neka velika zelja i u vecoj meri neizbvodljiva bi bila vratiti Krstica na 5 i graditi oko njega igru i sve. zeljeeeeeee...Tanaskovic ce dobiti sansu u pripremama

Moze neko da da komentar malo pojasnjeniji o Andreju Stevanovicu malom iz Borca,ko ga je gledao,o kakvom se tipu igraca radi posto nista ne znam?
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Neznam dali mrsi muda ali necemo da gomilamo igrace na poziciji na kojoj ih imamo najvise... tako da samo jedan cacanin evetualno..
Da, na Stevanovica mislim,

PS. Pa Rakicevic je trojka mislim? 204 cm, mada ne znam ko je iskreno, valjda Dzile zna sta mu treba
 
Последња измена:

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.457
Reaction score
12.156
Локација
Beograd
i dobro je sto je otpao Avramovic,uz Slobu Jovanovica stvarno nam ne treba.Stevanovic,hmmm moze da bude dobar igrac ako Dzile bude radio sa njim.Sut za 3 solidan,ima smisla za asistenciju,prodor.Ne treba ocekivati nista specijalno od njega ove sezone ali bih voleo da ga vidim makar medju 12 zajedno sa Jovanovicem sa nekih 10-tak minuta po mecu jer bi se videlo da se razmislja i o buducnosti kluba a ne samo kako da prezivimo sezonu.
Krle-vlazan san.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Krle je slobodan i zaradio je dosta para tako bi trebalo da se vrati kuci. Za razliku od Koste on jos moze da igra i to dobro. Jeste da ove sezone ne igramo evroligu ali vec iduce mozemo. Glupo je i pricati koliko je bolji od Majstorovica. Odluka je njegova ali sigurno zna sta mi zelimo
 

nikola1970

Grobarčina
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
1.014
Reaction score
2.138
Локација
BGD
Iskreno se nadam da Dzile ostaje, ali ako stvarno ima ponudu Toronta da ostane i posle letnje lige, glupo bi bilo ne pustiti ga. Ipak se takva ponuda jako retko dobija.

Ali nadajmo se da je samo patka. Cigani duvajte karu :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.491
Reaction score
41.426
Локација
Žrnov
Od činjenice "dobio je ponudu za letnju ligu", do naslova "napušta Partizan" - srBsko novinarstvo.

Mada, moram priznati da mi ono njegovo "ja sam v.d. trener" kopka kao crv u stomaku....

Očekivanja? Samo da budemo PARTIZAN.

Nadam se da u klubu nisu zaboravili šta to znači.

EDIT: Dzikic ostaje u Partizanu
http://rs.n1info.com/a169478/Sport-Klub/Kosarka/Dzikic-ostaje-u-Partizanu.html
 
Последња измена од уредника:

Yossarian

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
165
Reaction score
377
Predsednik nam iz SAD vodi klub, sad i trener za vreme leta ide preko bare umesto da se radi sa tek oformljenim timom. Sve je to neozbiljno za bilo koji klub, a kamoli Partizan. Naravno ako je tacno sto N1 pise.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.491
Reaction score
41.426
Локација
Žrnov
Ja ne vidim sta je lose u tome da covek svoj godisnji odmor I vreme dok ne pocnu pripreme sa klubom provede radon, na strucnom usavrsavanju?
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Tacno tako Jasmina.
Videli smo koliko Dzile moze sa timom koga nije on selektirao,i koga je preuzeo na sredini sezone kada je tim bio u kolapsu.

Sto se mene tice,sve i u septembru da se vrati na klupu,ima puno poverenje,i zelim da ga gledam na nasoj klupi najmanje narednih pet godina.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ja ne vidim sta je lose u tome da covek svoj godisnji odmor I vreme dok ne pocnu pripreme sa klubom provede radon, na strucnom usavrsavanju?

Naravno da nije ništa pogrešno, čak je poželjno. Uzeće malo love tamo a i nešto naučiti, što može da prenese ovamo.

Tamo-ovamo važi za vas, za mene važi obrnuto :D
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.306
Reaction score
18.747
Локација
Kej Republika
Uželeo se Džile Amerike (Kanade) malo. Nek mu Pek da dve avionske karte blanko, kad se bude vraćao da povede 2 Amera sa sobom.

Ovo što CB priča oko igrača liči na solidnu bazu domacih igrača. Novica i 2 Amera, ekipa bombona.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Pa valjda će i za KKP da bude bolje kad Džile prodje taj "dril" u NBA.

Vidim tuce komentara "koji će kurac tamo", a ovamo "Džile iskopaj nam Amera ubicu za kilo peglane kobasice". E pa neće da može dame i gospodjo.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Ja ne vidim sta je lose u tome da covek svoj godisnji odmor I vreme dok ne pocnu pripreme sa klubom provede radon, na strucnom usavrsavanju?

Naravno da nije ništa pogrešno, čak je poželjno. Uzeće malo love tamo a i nešto naučiti, što može da prenese ovamo.


Baš to‚ a i kad na jesen tamo bude "last cut"‚ mnogo bolje će poznavati dosta tih igrača koji ne prođu u NBA.

To da trener KKP ide u Trevizo‚ pa na ljetnu ligu apsolutno podržavam
i volio bih da se to dešava i ubuduće kad god bude moguće.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.805
Reaction score
2.605
Локација
CyberSpace
.. a i oni će njega da upoznaju tamo pa možda i to pomogne da se neki bolji odluče "preko bare", da rade sa našim vrsnim stručnjakom u zemlji Srbiji :D
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
... Ako se Džiletu ne oduži leto tamo. Zbog vremenskih zona, naravno.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.320
Reaction score
10.969
Локација
Beograd
Tešku 5icu ne mora da traži, kad prođe medeni mesec, preCednik da se skine za parket, ako ga gazdarica ne iscedi previše... A i takav, za ovu boraniju po Jevropi, bi bio streptomicin... :D
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Voleo bih da vidim malog Stevanovica iz Borca. Gledao sam ga u Našu na kupu i smatram da mali može biti igrač ! Pun mi je kofer "modernih" igrača sa fizikalijama, skokom, odbranom, ala Vujadin Subotić...Bek mora da ima šut, tehniku driblig, 1 na 1...
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.364
Reaction score
6.500
Локација
Novi Sad
region

Obzirom da nam od plasmana u ABA zavisi izlaz u evroligu,mozda je rano za pitanje, ali, ima li naznaka sta radi konkurencija prekogranicna, ko ce nam biti takmac za finale osim limenih burzuja, kakvi vetrovi duvaju ispod i sa strane..?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top