Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Znam da je rekla-kazala informacija ali se prica da je Muric oprostio polovinu duga kojeg imamo prema njemu. Uz rasteci ugovor koji ima za ovu sezonu mozda je i najbolje ovako.

Iskreno ostace mi u dobrom secanju, ocekivao sam novog Lucu, al nije islo.. Srecno dalje i njemu i Cvetkovicu.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Poznato je bilo da ce se pokusati da se Muricu pronadje novi klub. Nismo uspeli u tome izgleda, cim je rakinuo ugovor na nasu stetu i otisao u Spaniju. Na nasu je stetu, cim se iz kluba nisu oglasili. Znaci dug Muricu verovatno ostaje.

Što se tiče Cvetkovića na njega se računalo za narednu sezonu. http://www.zurnal.rs/kosarka/partizan/35490/todoric-cvetkovic-marinkovic-vrabac-andric-i-koprivica-ostaju-avramovic-i-stevanovic-na-listi-zelja

Nego me samo zanima jedna stvar sada ovde. Ok, Muric je decko otisao ima repove iz prosle sezone, ali šta je sa Cvetkovićem? Kad je on došao? I kako to da je stekao uslov za raskid ugovora ako su mu svi novci isplaćeni na vreme? Je l to znači da Peković ne samo da ne čisti dugove nego pravimo i nove? Je l to razlog zašto ćutimo kao mumije svaki put kada se pomene novac?

Ok, kako god. Od ovog trenutka Peković i ekipa nemaju moju podršku za dalje bitisanje u Partizanu. Neka se lepo čovek zajebava po Budvi, neka pije po Trokaderu, neka radi šta god mu padne na pamet, ali da vodi Partizan što se mene tiče više ne može.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.269
Локација
Žrnov
Ma da, sve je spin... a nije bio spin da dolazi Teriko Vajt? Ili je možda došao pa ga drže vezanog u podrumu restorana na JNA.

Ako je trener rekao da računa na igrača, a on ode, kakve su to onda priče: "nije možda mogao da mu garantuje minutažu" ... ako se ne varam, to je onda spin.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
^^
O jbt kakvi ste ,čovek ne može ni da uživa u svojoj lovi ?

Srećno muricu ( šteta što nije postao bolji igrač ) i skracenom pleju cveletu.
A šta će od nas ostati za novu sezonu vreme će pokazati ,optimista nisam kao i uvek..
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Pazi ovako. Poprilicno sam siguran da si dobro obavestena o mogucim dolascima, odlascima i slicno. Znaci verovatno znas koja je prica sa Vajtom. Sto bi znacilo da onda namerno pravis pometnju, nikakav drugi razlog ne moze da postoji.
Ja zaista ne znam sta je u pitanju sa Cvetkovicem, za minutazu je moje nagadjanje, zato sto znam da je u planu jak crnac plej. Mozda Cvetkovic ne zeli da bude drugi plej. Sacekajte da se formira tim pa onda sudite.
Sad ce da bude kuknjava za Cvetkovicem, covekom koga je 90 % foruma pljuvalo.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.269
Локација
Žrnov
Vidi, ja uopšte ne kukam za Cvetkovićem niti kukam za Murićem.

Lično, razočarana sam Murićevim partijama, više sam od njega očekivala. Ali u situaciji u kojoj smo, on jeste gubitak za ekipu.

Isto i za Cvetkovića... ne mislim da je on u nekoj drugoj situaciji igrač za KKP, ali u ovoj sada jeste. I ako trener pre samo 15 dana kaže da računa na njega (a sigurno to nije rekao tek tako, već je imao razgovore sa igračem), a on ode - šta možeš da pomisliš?

to to ti je situacija kao sa Brašancem... dok je klub iole ličio na nešto, iz perspektive igračkog kadra, za Brašanca nije bilo mesta, kalio se u Smederevu... to što je on sada standardan, ne znači da je on napredovao, već da su ostali toliko očajni da je on bolji od njih.

Što se Vajta tiče, ja samo pričam iz perspektive da se ovde igrač najvio kao "gotovo-sređeno", a onda "e, jbg, bio je usmeni dogovor... otišao na draft, ali to je samo draft"

A šta ako prođe taj draft i neko mu ponudi dobru lovu odmah? šta onda? mi nemamo ništa potpisano sa njim, ako se ne varam

Ja takve informacije imam... moguće da nisu tačne... eto neka me insideri demantuju.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Kad nisi siguran da li ćeš zadržati igrača ili mu dati voljno, ti ne govoriš po medijima da računaš na njega, prosto da te vreme ne bi demantovalo.

Džikić je dovoljno iskusan trener, da zna šta radi, zato me i zanima. Po kom osnovu je Cvetković dobio raskid ugovora, kada je trener rekao eksplicitno da računa na njega? Znači neka neko okači taj deo intervjua sa moba sam, čisto da ne bi bilo da pričam napamet
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Dogovor je dogovor. Ne potpisuje se nista odmah jer se onda obavezujemo da mu damo nekoliko plata vise sto mi nikad nismo mogli da priustimo. Zato su nam i pre strani igraci dolazili na pocetku sezone ali se to lagano zaboravlja.
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
A kad cemo sastaviti tim negde tamo u decembru? Od kakve euforije do toga da ima 3 ili 4 igraca trenutno... A za dolaske od imena koja su spominjana bice dobro da se i dovede neko.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Pa upravo je o tome rec. Tim se sastavlja sada. Vajt dogovoren, Rakicevic dogovoren. Vajt dobio bolju ponudu pa eskivira , Rakicevica koce cigani preko menadzera. Traze se ostali igraci. Avgust nije ni poceo, bice tim sklopljen na vreme.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.269
Локација
Žrnov
....Zato su nam i pre strani igraci dolazili na pocetku sezone ali se to lagano zaboravlja.

I apsolutno se slažemo da to nije valjalo. Ali isto tako onda moramo reći da I SADA to isto ne valja.

Ispade da smo nastavili sa svim lošim praksama, jedino što ih praktikuju oni koji uz to nemaju ni razultata (sportskih).
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ne, da li ja pricam kineski? Igraci se sad dogovaraju a ne u oktobru. Razumes sad? Da nije tako ne bi pregovarali sa Vajtom sada nego u septembru.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.293
Reaction score
18.496
Локација
Kej Republika
Muricu sve najbolje, ostaje utisak da je mogao mnogo bolje. Šta je tu je.
Za Cvetkovica cekam Stojance da se oglasi :)
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.269
Локација
Žrnov
Pa da vidimo da li nam je jeftinije iz perspektive cele sezone da zbog 2 plate izgubimo igrača koji bi nam pravio razliku?
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Raskinuli ugovore...hmm..ne sluti ovo na dobro. Rakicevic dogovoren pa nista, Vajt dogovoren pa nista. Krecemo od nule znaci i ovo ljeto. Trenutna petorka Vanja, Majstorovic i 3 zamisljena igraca.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.513
Reaction score
4.753
Локација
Na vještičinoj sisi
Neka im je srecan put i sto se mene tice ne zalim za njima...Nisu oni za Partizan, to je nivo Krke i MZT.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Ajde ljudi do pocetak priprema ima jos malo, zadaca uprave je da obezbedi domace igrace do tada. Za Edu je bilo ocekivano da ode, Cvetkovic je trebalo da ostane, sta se dogodilo saznace se uskoro..

Bice vremena za kritike..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top