Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.930
Za sada mi se ne svidja kako ide nas prelazni rok,pravimo ekipu sumnjivog kvaliteta,dovode se potroseni Ameri,kojima je kvalitet upitan,a pritom se ne moze zaraditi na njih.
Ratkovica i Majstorovic su KLS igraci,dok je Bircevic jos uvek ispod kvaliteta koji nam je donosio Velickovic.
Mozda smo na pocetku prosle sezone imali Sinadinovica,Petrova,Matovica,ali smo na kraju sezone imali solidan tim,kakav necemo imati ove sezone.
Ne znam dal je jos uvek otpao TW iz kombinaciju,da li se Ubica jos uvek razmislja i jedan KJ da se iskopa,pa da se nekako iscupamo iz ove teske situacije i ne borimo za poslednja 2 mesta u ABA ligi i jurimo neslavni rekord u Evrokupu.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
@fkloznica

ja mislim bolje, jer nece on vecito da traje ali ce Partizan biti veciti za razliku od nekoh drugih koji imaju rupu od vise 5 godina..

i nisu samo bila "malo slova i malo dres"....

i tada bi ti, ja, ili mnogi drugi bili ogorceno protiv kao sada sa tim famoznim zahvaljivanjem ....

http://sport.blic.rs/kosarka/domaca...a-u-partizan-volim-crno-belu-familiju/x7c9l9b

"Iz jedne crno-bele porodice u drugu... Srećan sam što karijeru nastavljam u Partizanu, igraću pred najboljim navijačima na svetu. Hajde da se zabavimo", poručio je Hačer.

http://sport.blic.rs/kosarka/domaca...pojacanje-lukovic-na-korak-od-potpisa/ncb9mwq

"Od malena sam navijač Partizana. Otac (Ljubisav, prošle sezone trener Kumanova prim. aut) mi je bio pomoćni trener, sestra je igrala za Partizan, cela porodica je obojena u crno-belo! Takođe, igranje pred “grobarima” za mene bi bilo nešto posebno - rekao je nedavno Luković za “Blic”, iz čega se jasno vidi namera igrača da obuče crno-beli dres.


HAHAHA ovi ne znaju da broje, evo opet" sesto pojavanje":

http://sport.blic.rs/kosarka/domaca...u-partizana-ceka-se-jos-jedan-stranac/xmj7cmb

"Predsednik kluba Nikola Peković želi da sve reši po kratkom postupku jer se već u utorak vraća u SAD, uz to i trener Aleksandar Džikić želi da ima konstruisan tim za početak priprema."
Dogovoren je dolazak beka Petra Rakićevića, njegov dolazak iz Metalca je delom i plaćen, ali se čeka arbitražna komisija zbog neisplaćenih zarada, pa će sve formalnosti nakon toga biti završene.
 
Последња измена од уредника:

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
ne, ok sam te shvatio, naravno da nisi maliciozan, ali ja sam ti ozbiljno odgovorio..
nema para od javnih preduzeca u ovom trenutku, iz razloga koji sam naveo... a trebalo bi da ih bude......
Zadnje pare koje su usle u klub od tih preduzeca su:
- zadnja rata od NISa u aprilu i
- .... evra od telekoma 30.06.
to je to..
u ovom vakum periodu, u pravu si, svedeno je na licna sredstva predsednika, fondacija i nekoliko privatnih manjih sponzora na nivou licnih donacija...

sledeca rata telekoma .... je 30.09.

evo to je najobjektivnije sto mogu da kazem i sto naravno znam, jer ne znaci da sve znam.

Uz ovih gore nabrojanih .... treba dodati i par sponzora koje bi trebalo da se zavrse do kraja meseca i da suma predje .....


to je to za sada...
ne bih vise sirio i pominjao nepristojne ponude dve strane firme sa kojim bi klub izgibio identitet... nesto sto se desava u fudbalu u engleskoj ili spaniji...

Ne znam na koji nacin su klubovi u Engleskoj ili Spaniji izgubili identitete?! Tako sto su ih kupili stranci?
Ono protiv cega bih bio je promena imena, tipa da se zovemo KK Pepsi. Ne znam da li si na tako nesto mislio.

Ono sto je bitno je da klub proda veliki broj sezonskih. Nadam se da ce se odraditi dobra kampanja za to i da pojedine grupe "navijaca" nece zaradjivati od toga, vec da ce sve pare od svih sezonskih otici u KK.

Inace, hvala na informacijama koje podelis sa nama.

Sto se tice prelaznog roka, mislim da nije los, uzevsi u obzir stanje u kome se nalazimo.
Voleo bih da Novica ostane, da se zavrsi pozitivno sve sa Rakicevicem i da dovedemo prvog centra. Valjda Dzile iskopa nekog, iako je slaba ponuda.
Pa da se borimo da budemo medju prva 4 u ABA.
 
Последња измена од уредника:

nikola1970

Grobarčina
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
1.005
Reaction score
2.086
Локација
BGD
Kad će sezonske i ima li neki info koliko će koštati za tribine? Standardno 100 evra?
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Kada su poslednji put trbine koštale 100 EUR?

Kada smo poslednji put igrali EL sezosnke za tribine su koštale 120 EUR. Pre dve sezone kada smo igrali EC ne sećam se koliko su bile, prošle godine su bile 40 EUR.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.312
Reaction score
10.916
Локација
Beograd
Pre poslednje EL sezone su bile 100€, onda su poskupele... Ja sam sa mužem, bez sezonskih, bila na svakoj utakmici svakog takmičenja, koštalo nas je više ali je i Klub, nadam se, više i dobio, mnogo je za nas dvoje odjednom dati 200+€... Za prošlu smo uzeli, to je moglo da se plati odjednom... Uzurpirasmo temu...
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Mislim da ce biti noviteta u vezi sezonskih...
Zajednicki tim kluba i fondacije radi na tome ...
Nisam mnogo upucen jer nisam ni direktno ukljucen u to, ali mislim da ce uskoro biti poznato...
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Rakicevic 6to pojacanje, ceka se samo arbitrazna komisija. Samo me zanima jel se to gadja da stranac bude centar ili neka druga pozicija?
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
znam da je smrdljivo ciganski blicz upitanju, al dobar tekst TEGIJA o stanju u klubu, stavicu ovako

Hoće li u Evrokup, ili će odustati posle “signala” iz Nemanjine i Sazonove. FIBA traži suspenziju od KSS, Đilas izbegava sankcije… Hoće li Partizanu dati da licencira igrace, ili obećani novac od javnih sponzora?
Šta god da odluči, Pekoviću neće biti lako. Nije ni lane, kada se zahvalio Vujoševiću, pa krpio sam rupe, ali je brod od potonuća spasio tek novi kormilar, Džikić.
Uz sve, Nikola ima NBA obaveze, već je “preko bare” a novog potpredsednika, umesto Berića, i dalje nema. Otkazivanje Đordiju moglo bi da izazove dalekosežne posledice u bliskoj budućnosti, ali ignorisanje premijera i predsednika KSS, u jos bližoj. Šta god da odluči - ne valja. Ima li Partizan uopšte, izbor, budućnost?
Navijači su kivni zbog njegovog akontacionog zahvaljivanja, a različitog tretmana države, koja je “odradila” sa predsednikom KSS duplo veće dugove komšijama, servisira ih dobrano fudbalerima, dok je prema najtrofejnijem klubu maćeha, koja em što ne pomaže ni deseti deo kao na Marakani, već još deli packe.
Mnogi su napustili Humsku, ili se spremaju. Kako oni sa parketa, tako oni iz stručnog štaba, ali i menadžmenta. Džikić želi većinu igrača na početku priprema, čini se i po cenu kvaliteta, što diktira i besparica, pa će tim biti još jeftiniji od prethodnog. U Partizanu moraju da promene dosta toga i u svojim redovima, a ne samo da čekaju Vučića ili Pekovića. Prvo da dođe iz Minesote, uloži svoj novac, postavi ljude, izabere saradnike, ali i donese odluke, šta i kako dalje. Ovako, čini se, neće moći još dugo.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Vidi Kizo, sta je Tegi tu rekao a da nije receno na forumu bar 10 puta?
Osim dve LAZI, dali namerno ili od neznamja svako neka proceni :

- Jeftiniji tim od prosle sezone ?!?!? LAZE ! Ne verujem da nezna da su pola tima i vise imali platu od 1.000 evra

- nije naznacen zamenik predsednika ?!?! LAZ ! Ili neznamje

Sve drugo je OK moze da se prikaze i dramaticno i pesimisticki kao on, ili drugacije kao sto radim mi puchisti, borba za klub sa verom u bolje dane, bez prestanka

Svi smo svesni situacije, neko kritikuje i siri pesimizam, neko se trudi da gleda malo vedrije i da se bori...

Tako je i ovde na forumu, ja nemam dileme da bar 99% ljudi ovde nema zlu nameru kada kritikuje ili kada je sarkastican, ironican... I od toga ima koristi i kritika je dobra stvar... Pogotovo kada dolazi od cistokrvnih grobara kojima Partizan zivot znaci... ja samo kazem da je lep osecaj kada znas da si nesto uradio za voljeni klub, makar i simbolicno...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
uf, nisam potavio tekst da bi se neko osetio kritikovanim pogotovo ne ti da ne bude zabune, naleteo sam na tekst video da je od tegija i odlucio da postavim nista vise...

cb volim da citam sta pises i imam apsolutno poverenje u tebe, ljudi kao ti cine ovaj forum bogatijim, jos kad bi se jenea vratio :D
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.997
Volimo mi sve klubove u okviru SD, ali nam je svima, ili bar vecini, KKP mezimce u okviru SD, otuda i razocarenje losim rezultatima ili potezima u slucaju KK bude izrazenije nego kada je u pitanju FK, recimo...
Evo ja recimo sanjam otvorenih ociju, cak i pored tima koji cemo imati u novoj sezoni, titulu u aba ligi, plasman u evroligu, i obezbedjenih 3 milionceta, a onda...:šal
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Ko je potpredsednik, odnosno zamenik predsednika dok je on u SAD, ko je došao umesto Berića ili je on i dalje tu?
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Još iskusan šuter i kraj

U modernoj košarci većina trenera preferira kombinaciju 7+5 kada je reč o broju igrača u spoljnoj i unutrašnjoj liniji.

U skladu sa tim, dovođenjem tandema plejmejkera Vilijam Hačer - Branislav Ratkovica, kao i dokazanog beka Frenka Robinsona, Partizan je maltene kompletirao spoljnu liniju za narednu sezonu. Bez obzira na to da li će Petar Rakićević doći u redove crno-belih prema saznanjima Danasa najtrofejniji srpski klub planira da dovođenjem dokazanog šutera zatvori konkurs kada je u pitanju broj igrača koje će trener Aleksandar Džikić koristiti naredne sezone u spoljnoj liniji.
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Mislim da pored sutera sto je dobra vest. Treba i jedna 4rka, i 5tica mada mnogo vise pozicija 4. Dal to znaci da cemo onda koristiti igrace iz omladinskog pogona?
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Da li znas razliku izmedju spolje i unutrasnje linije? Citaj pazljivije tekst.
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Skontao sad jer sam tekst citao u hodu. :D
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.930
Sensei,jel znas na kom "suteru" se radi?Jel domaci ili stranac?Jel propao TW definitivno?:ziveli
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top