Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Не би ово одустајање значило ништа посебно, да ови што воде Партизан имају јасну идеју, план и знају шта ће сутра и прекосутра.
Али они у ствари појма немају.
Наша сутрашњица лежи између сервисирања виших интереса и евентуалних "проблема" које би Џиле могао да направи.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.512
Reaction score
23.408
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Da imaju širu sliku, ne bi ovo govorili:

Nema odstupanja: Igramo Evrokup i tačka! Neka nas KSS izbaci

pa onda:

...Nakon niza sastanaka koji su održani u prethodnom periodu, KK Partizan NIS pred sobom ima situaciju u kojoj nema drugog izbora osim da odustane od učešća u Evrokupu. Pre izvesnog vremena, klubu je najavljena a potom i u delo sprovedena suspenzija od strane KSS ukoliko klub ne odustane od učešća u Evrokupu. U praksi, to znači nemogućnost registracije igrača što nas stavlja u bezizlaznu situaciju u kojoj jedina solucija za naš klub predstavlja povinovanje zahtevima matičnog saveza koji sprovodi odluke FIBA...

Strategija i plan su od danas do sutra, trenutno je plan D na snazi, propali su a, b, v, g...
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Svi vi sudite kao da su spoljne okolnosti sasvim izvesne i konačne a naše "stabilno" rukovodstvo ne zna šta bi sa sobom i klubom. Evropska klupska košarka je u tranziciji a i mi izlazimo iz stanja kliničke smrti, strpimo se malo, preživećemo i ovo, meni je najvažnije da na parketu kidamo a sa Džiletom će tako i biti.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.571
Reaction score
3.393
Koji bre parket, jebo vas taj parket vise? Jel' ste gledali bre finale pre samo dva meseca? U stanju su da nas ne puste da centar predjemo bre, ako zagusti... parket...

Dok mi stignemo do parketa, onaj psihopata ima idealno pokvarenog partnera lisenog zadnje trunke morala, u misiji da nam jebu kevu svim silama izvan tog parketa. Nasa jedina snaga i dzoker u toj borbi je bila ABA liga (i odnosi sa ostalim ekipama iz susednih zemalja) i evropsko takmicenje (pre svega Evroliga), koje smo prokurcali tek onako, podrzavajuci njih (3+1 paket), a misleci da radimo za sebe. I to, najiskrenije se nadam da nisu svesno i jedino zbog naredjenja usli u to, jer ako jesu, mogu jos danas da odu i zahvale se govnaru pre kraja, pride.

Sada nam ostaje samo jedan jedini izlaz, i to ako nam dozvole (puste dogovorene sponzore da daju obecani novac)- opet ta ABA liga, prosirenje EL sa 16 na 24, da ABA dobije dva mesta u tom prosirenju i da mi ove godine igramo finale ABA lige. Ako i to ode, ili cigani dobiju A licencu, onda se vracamo dve godine unazad, sa katancem (UPPR ili beton), ali cuteci i bez Duleta. Stabilizovani, onako.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.914
Reaction score
4.246
Koji bre parket, jebo vas taj parket vise? Jel' ste gledali bre finale pre samo dva meseca? U stanju su da nas ne puste da centar predjemo bre, ako zagusti... parket...
:respect

i da mi ove godine igramo finale ABA lige.
nema boga da nam daju da igramo el i ako je izborimo na terenu !!!

, ili cigani dobiju A licencu
verovatno ce to biti najveci uspeh ove nove vlade + F4 u bgd-u ! bolesna deca nek sacekaju, prioriteti moraju da se znaju !
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.626
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Odlican potez, za sledecu upravu...
S obzirom da se ova jos oporavlja od prethodne, sledeca ce moci da kuka kako godinama ne igra EL zbog ove sadasnje i na to da opravdava lose rezultate.
Ova odluka je bila jebiga realna, glupa odluka da se izjasnjavamo u sred leta nas je previse kostala.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Jeste mrak oko nas, ali ga i mi dodatno mracimo... Stice se utisak kao da smo bili na pragu dobijanja wc za el, ali samo zbog ovog glupavog pisma nas Djordi napusava i daje ciganima a licencu... Pa djubre nam je nije dalo kad smo igrali f4 i pisali istoriju ove igre...
Predstoji nam period hibernacije cija se duzina trajanja ne moze predvideti, i to je to.
Ako je moguce ne poklati se izmedju sebe nwgo sa ciganima na parketu, pa kad nam jednom ponovo svane, naplatiti racune.
Mada, znajuci nas, mi cemo za 5-6 godina verovatno pozajmljivati igrace i klupski bus tadasnjoj reinkarnaciji kk sledeca sezona.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
:respect


nema boga da nam daju da igramo el i ako je izborimo na terenu !!!


verovatno ce to biti najveci uspeh ove nove vlade + F4 u bgd-u ! bolesna deca nek sacekaju, prioriteti moraju da se znaju !



Ta bolesna djeca su se već izliječila, na ovaj ili onaj način. U krajnjem slučaju su, Bože oprosti, već pomrla. Jebiga! Pošto više nema djece kojoj je pomoć potrebna, zato sad mogu da te pare pošalju onima kojima su ionako potrebnije - Kafaloncima.
 
Последња измена:

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Odakle info za Micova? Legao bi nam kao kec na 11. :D
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Imaš na linku što je JTB postavio. Samo trenira sa nama, održava formu.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
I to post odmah iznad njegovog. :clap
Možda čovjek to Tegija pita odakle mu info. :D

:ziveli
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.174
Reaction score
2.384
“My career began with Partizan and Dusko Vujosevic. After two years at the club I went to the NBA and the Olympic Games. This is all because of the club and the coach, they were crucial to my career,” Lauvergne said.

Pekovicu, ovim putem je trebalo da podjes, a ti si izabrao stranputicu....
 

Viva_La_Bam

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2007
Порука
248
Reaction score
74
Džigerice i ti si mi meso, bjelopoljci i vi ste mi ljudi. Kralj Nikola ( I Petrović Njegoš )
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Jedna stvar me zanima: ako osvojimo aba ligu da li sledece sezone igramo u evroligi, ili smo ovom odlukom sebi uskratili tu mogucnost?


Valjda Evroligu jer je samo Evrokup ostao sporan. Ako se opet nesto ne pojebu sljedece sezone.

Nisam ponizen jer mislim da u principu sportski nece biti neke razlike u kvalitetu takmicenja. Sve dok ne osvojimo ABA ligu ove dileme su Potemkiniva sela..
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.356
Reaction score
6.643
Локација
Tamo gde si ti!
Ja imam osećaj da će nas neko naguziti za evro ligu, osvojili mi sve živo šti igramo. Bem ti više takmičenja u kojima se ništa ne zna.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top