Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Ovo za darela ima logike skroz, on je centar od dva metra, džile je hteo da budemo visinski u prednosti ka kod duleta i doveo ponajboljeg centra aba lige majstorovića i repr birčevića, što oni ne igraju možda kako je džile.mislio to je sad druga priča...
Setite se koliko vas je ismevalo darela kad je došao
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Koliko bi bilo dobro da uz pomoć magičnog štapića dođemo do još malo love pa platimo Dragičevića koliko treba. Jak i inteligentan centar, on i Novica bi bili paklen tandem.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Ovo večeras je‚ po mom skromnom mišljenju‚ najvažnija utakmica
Partizana u regularnom dijelu ABA lige ove sezone.

Nadam se da ćemo imati znanja‚ sreće‚ da će igrači pokazati veliku
borbenost i želju i da će atmosfera biti fenomenalna.

:napred Partizan
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.532
Reaction score
4.165
Локација
Ljubljana
Važna tekma danas :napred Partizan

BTW: prvi poraz Budućnosti u Skoplju
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.466
Reaction score
2.240
Ako je ovo nebitna utakmica onda je bolje da istupimo iz lige. Mnogo vazna utakmica za nastavak pobednicke serije i sto bolji plasman u ligi. Ako onaj crnogorac ne prifati nasu ponudu ako smo je i zvanicno poslali onda bolje vise uopste i da ne dolazi.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ponekad pomislim da si deo ozbiljne spin masinerije. Jel citas ti uopste sta ja pisem. Prvo nikada struku nisam napadao u KK-u. Ako je neko branio i ulazio u polemike oko Duletovih utakmica to sam ja, a i ti si mi podelio bar 15 reputacija za to, tako da si to izmislio.

Drugo, naglasio sam bar 5 puta gore da je problem uprava i strategija a ne struka.

Trece, Dzkic za mene nije ni blizu Duleta bas zbog toga sto nema to stratesko glediste da on preuzme i napravi neki zalog za buducnost i pokusa sa velikim reizikom da uradi nesto. O vodjenju utakmica necu ni da pricam.Nije njemu prvi put da pravi ovakvu ekipu i u Krki, Olimpiji je on pravio ekipu od iskusnih igraca. To je njegov stil ocigledno.

Cetvrto, po tvome ispade da ne mozemo da dovedemo nikoga ko je ispod 25 godina, znaci ni tamo nekog Čeha ili Poljaka, ali Bircevica i najboljeg igraca lige Majstorovica mozemo, kako neko rece. ne pije ti vodu ta prica. Ubacujes nekog Marinkovica u pricu, bespotrebno...Opet ti ponavljam nisam ja taj koji treba da place sto nismo doveli bilo koga, nego ljudi koji treba da naprave mlad talentovan tim koji moze da napreduje i da na kraju sezone bude bolji nego na pocetku. A ovaj tim u ovom obliku nema puno prostora za napredak. Vecina je tu vec formiranih igraca koji samo mogu da podbace, nikako da napreduju nesto specijalno, postanu ubice i osvoje titulu. Tu je razlika.

Problem je strategija, ne Bircevic ili Majstorovic. Oni su samo posledica nemanja vizije.
Pazi, to sa reputacijama samo znači da nemam ništa lično protiv tebe (kao ni protiv bilo koga na ovom forumu sa kim se ne slažem), ali dobro znamo da je u kriznim momentima za klub, ovde mnogim ljudima zapalo za oko prisustvo mnogih Nikola, koji su na veoma sličan način pisali tada. Ja se time nisam bavio, ali je bilo mnogih siptomatičnih stvari, kojima si inače sklon, da se na vešt način baviš temama koje nisu suštinske, odnosno da tematiku prebaciš tamo gde nije glavna bit, i to se jednostavno naziva spinovanjem. Tako se i sada pravi neka zamerka na tim, spominjući neke igrače koji su eksplodirali u drugim timovima ove sezone, a koji nisu bili spominjani ovde letos, umesto da se direktno postave stvari kakve jesu, a to je da mi ne možemo da imamo tim vredan borbe za trofeje, jer nam je tako namenjeno sa vrha, odakle nam i dolazi novac.
Mi možemo da dovodimo mlade igrače, ali tipa Vrabac, ili Karahodžić, koji ne spadaju u klasu, kakvi su bili Berta, Leo, ili Žo. I to je tako zato što ne igramo evroligu, i zato što ne bi dobili novac za njih. Tako da i pored dobre volje i pomoći države, mi smo nesposobni da odvedemo mlade i perspektivne igrače, je li tako? Spinovanje na klub. Pa zašto nam nije dozvoljen dolazak Rakičevića, baš tako zabranjen dolazak, jer njemu prvo nije bilo dozvoljeno da dođe kod nas, a kasnije je bilo klasično iživljavanje nad nama potpisivanjem za cigane.
Kada se samo setim (ne znam da li si i ti bio u toj grupaciji) šta je sve pisano za onu selekciju koju je Dule napravio po povratku iz Moskve, a onaj tim je bio prilično skuplji od ovog, u ovakvim okolnostima onako talentovan tim ne bi imao šanse da sklopi.
Ti si izrazio neslaganje sa ovom selekcijom, misleći da su mogli bolji igrači da se dovedu za te pare (iako ti to nije posao), verovatno misleći da smo mogli imati bolje rezutalte od ovih, što apsolutno nije tačno. Džikić još uvek nije na nivou Duleta, i to je tačno, kao što ni Dule u njegovim godinama nije bio na nekom kasnijem nivou, ali u sadašnjim okolnostima, kao što kaže Tegi, Džile je 95 % ovog Partizana, ostalo je sramota kako i šta radi u klubu! Naravučenije, svaka priča oko ove selekcije je klasično spinovanje u odnosu na ono što je naš najveći probem, a to je odnos države i uprave koja je koordinirana sa željama iz Nemanjine.
Ti bogami kao da si od juce na forumu.
Obrati paznju na njegove rasprave na temama, covek je neunistiv.
Mozes mu izneti hiljadu cvrstih argumenata i dokaza, on nastavlja svoju demagogiju i spinovanje.

Crni Bombarder lepo potvrdi da smo mogli da zadrzimo Vilijamsa, ali Dzikic i uprava NISU ZELELI, on nastavlja da se pravi blesav, govori kako se nema novca, pa ko ce parirati ponudama Izraelskih velikana, Cvetkovica nismo uspeli zadrzati, prd prd, kenj kenj.

Znaci, kapiram da ga niko ne trpi u blizem i daljem okruzenju.
Botovi su male mace za ovakve ljude. Covek je Superbot ovog foruma.
Čiji sam bot, Duletov, Džiletov?
Slobodno napiši šta ti smeta, šta te vređa toliko, pošto se ja nešto ne sećam da sam imao neke prepiske sa tobom, osim što sam upamtio da si sa nekim ljudima odavde, razogovarao na način verovatno primeren tvom okruženju. Ja sam svoj pubertetski život proživeo osamdesetih godina putujući kroz ondašnju zemlju prateći Partizan, tako da se ne bih spuštao na taj nivo, a ti slobodno napiši šta ja to ne priznajem, možda da Đoković nije vređao Partizan?

Uhvatio si se tog Vilijamsa i onoga što je napisao CB, kao da je to suštinska stvar, a ne da li je stvarno bilo realno da on ostane u klubu?
Ja cenim CB kao nekoga ko je dosta pomogao klubu, ali se ovde informacije puštaju selektivno i smerno. Zašto nikada nismo od insajdera saznali ko je napisao ono sramno saopštenje, ili zašto je Cvetković otišao iz Partizana, iako je ovde pisano da su redovno plaćani, kada to Cvetković nije bio? Ili zašto ne sme da se napiše da je Džikić razmišljao da ode iz kluba, kako je Rakičević bio završen, pa se ispostavilo da nije?.... Stojanče je to odavno napisao, svaka čast insajderima, ali se uzdam u se i svoj razum.
Vilijams čak i da je bio u nekom trenutku u mogućnosti da ostane u klubu, pored bolje ponude iz Izraela, on nije bio toliko ključan za našu igru. Pa, mnogi su se krsitili kada su gledali njegove promašene zicere kada je došao u klub, a bilo je propusta u njegovoj igri ihahaj, u fazonu gde dovedesmo ovo drvo, on je tek na kraju sezone pokazao zašto je doveden u klub, a to isto treba sačekati i sa sadašnjim igračima, koji možda trenutno ne igraju najbolje. Ja sam samo konstatovao, da je šteta što nisi ovde odreagovao kada je Janković otišao u Olimpiju, da odmah budemo svesni kakav smo propust napravili.

Suština je da je potpuno nerazumno pričati o selekciji igrača sa ovim budžetom koji imamo, a on je najmanji u zadnjih ihahaj godina, i kada postižemo rezutlate koji su i iznad onoga koliko je uloženo u tim, pogotovo rad trenera koji je bukvalno podigao tim iz mrtvih, odnosno što kaže Tegi, Džikić je 95% ovog Partizana, mi smo bez njega u takvoj provaliji bili, da se podestimo zadnji na tabeli, u borbi za opstanak.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.226
Локација
GG 1978
Odsustvo kvalitetnog centra itekako utice na igru celog tima..
Svi bi imali vise prostora u igri kada bi imali centra sa kilazom i igrom ledjima..
Ovako bekovi su prepusteni igri jedan na jedan i piku a to ne moze doveka..
Posle uvodnih utakmica Mislim da su nas dosta procitali..
Veceras se skupiti,potući i pobediti..
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.293
Reaction score
18.496
Локација
Kej Republika
Dobiti danas kako znamo i umemo. Na guzove, al moramo dobiti.
Ajde bre, borba bre!
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Dva preostala ljuta gusara u Partizanu je Dzikić i publika koja se identifikuje sa klubom.
Sve što hoću od večerašnje utakmice je da to bude Partizan
Pre 21 časova...Što nije
Za vreme utakmice
I posle utakmice.

U suprotnom ode sve u tri lepe
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.269
Локација
Žrnov
Osim što više nema grba na terenu, nema više ni trofejnih zastava?!

Jel to kao opet neko "zaboravio" da ih okači?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.269
Локација
Žrnov
Izvinjenje... izgleda samo na jednoj strani da ih ima ako dobro vidim...
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Kakvo pišanje sudija po KK Partizan.

Samo ćutite i dalje.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
''Id' u pičku materinu, bre''! Džile, Vrapcu. Ni ja ne bih to bolje sročio.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.764
Reaction score
6.364
Kako god da se ovo veceras zavrsi... Porediti ekipu gde su centri Begic i Bilan i ekipu gde su centri Koprivica i Lukovic je smesno...
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Sta radi Vrabac i dalje u Partizanu? To je cisto svetogrdje...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top